kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wl_master    9

kiedyś czytałem że amerykańscy naukowcy stwierdzili na podstawie badań że miłość to coś w rodzaju zaburzenia emocjonalnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycerz    142

w tej ameryce to oni chyba na wszystko mają wytłumaczenie:)ale Moim zdanie są takie czasy że lepiej nie mieć sentymentów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westa    9

Tak czytając posty, to strasznie smutny obraz się wysuwa, uczuć niet, miłości niet, małżeństwo to umowa.

Nie wiem ile trzeba mieć za sobą zawodów i przykrości, żeby się tak czuć i głosić dalej. Bo brzmi to trochę jak moja chrześniaczka, która zażegnywała się, że facet to świnia, żadnych związków i w ogóle :) Poczekamy, zobaczymy... :)

Trzeba być otwartym, uśmiechniętym, wierzyć w takie COŚ żeby mogło się zdarzyć (chyba taka piosenka lub wiersz był :))

 

A co do postu o umowie małżeńskiej i rozsądku: OCZYWIŚCIE, że decyzja o małżeństwie musi być poparta racjonalnym przemyśleniem tej kwestii. Ale na zasadzie: czy pije, czy jest leniem, czy zdradza/będzie zdradzał, czy odklei się od mamusi, czy chce mieć dzieci? Bo są pewne kwestie, które oprócz romantycznej miłości trzeba rozważyć, ale nie oznacza to że one muszą przeważać.

 

Więcej optymizmu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycerz    142

Moim zdaniem jak dziewczyna to nie ma że mama mówiła:)ale wiadomo są ciepłe kluchy a potem zdziwienie Że rozwody:)jak chłopak myśli że mama wie lepiej niż dziewczyna to powodzenia:)wiadomo można po słuchać ale żyć swoim życiem:)mi mamuska kiedyś powiedziala żeby nikt przezeńie nie płakał:)i że jak brać to wszystko a jak się wiesząc to za dwie nóżki bo za jedną to nie ma co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

 

poznajemy

pierdoły takie jak adam czy zbyszek robią za celebrytów w disco polo kładąc lache na to to czym żyli zanim powstał pomysł programu

a porządni rolnicy młodszego pokolenia stają na wysokości zadania i korzystaja na tym

Paweł został radnym a Grzesio jak widać dostał intratna propozycję w branży reklamowej

syngenta zauważyła że jest porządnym rolnikiem w produkcji roślinnej i gościu dostał angaż

tylko co w zamian? bo czort z forsą , już lepiej nabrać od nich dużo różnorakich ŚOR na uprawy żeby na cały sezon starczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

a jak by wziął kasę to nie mógł by kupić później SOR? tok rozumowania trochę dziwny...

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycerz    142

grzes przynajmniej sobą coś reprezentuje,że w programie mu nie wyszło to nie wyszło wiadomo-życie to nie scenarjusz pięknego filmu-Ale tych dwóch próbują udawać kogoś kim nie są szczególnie ten adam robił z siebie na początku programu jakiegoś Super chłopa a pod koniec wyszedł z niego taki gbur że szkoda gadać,ją uważam że te gwiazdy szybCiej zgasna nim się pojawiły,i ta jego całą piosenka chyba nagrał ją z rozpaczy,bo za rok nikt już go nie będzie pamiętał i Dziś myśli że jest pan a na rok dalej będzie sam stał jak te widły w gnoju:)Moim zdaniem ten adam to żenada nikt nie musi się z tym zgadzać ,powiedziałem co myślę,ale szukać żony to jedno a szukać sławy to drugie:)Zaraz będzie próbował zwróci na siebie uwagę,ją to nie wiem jak to u was jest ale ją ogólnie mam ten świat gwiazd gdzieś,tylko szkoda tej dziewczyny ten na moście zakochanych kludke uczepil dla dziewczyny to jest znak od się Kocha a ten mówi że nic nie obiecywał,co za gość dno,pod kamerę a kamerą Dziś jest a jutro co prawdziwe życie i zdziwienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizmut    2

Zaburzenia emocjonalne to zakochanie lub zauroczenie.
Miłość to postawa.
@Westa zgadza się jest tekst i to bodajże Kofty, który leci jakoś tak: "by zdarzyła się miłość, trzeba marzyć". Zgadza się, więcej optymizmu!  ;)
 


BÓG, HONOR, OJCZYZNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycerz    142

jeśli chodzi o miłość Moim zdańiem to jest tak Możesz mieć kłopoty spraw sto,a gdy budzisz się rano a obok Ciebie jest ktoś co w sobie ma coś co dla was jest ważne,to cały świat przestaje mieć znaczenie,aż wstawać się nie chce,ten uśmiech te oczy,wiadomo nie każdy ma ale ją ma to wie:)a jak nie ma i myśli o kimś to nie wierze w to że nie marży żeby tak było:)bo Moim zdaniem miłość jest jak jedno upada a drugie je podnosi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizmut    2

jeśli chodzi o miłość Moim zdańiem to jest tak Możesz mieć kłopoty spraw sto,a gdy budzisz się rano a obok Ciebie jest ktoś co w sobie ma coś co dla was jest ważne,to cały świat przestaje mieć znaczenie,aż wstawać się nie chce,ten uśmiech te oczy,wiadomo nie każdy ma ale ją ma to wie:)a jak nie ma i myśli o kimś to nie wierze w to że nie marży żeby tak było:)bo Moim zdaniem miłość jest jak jedno upada a drugie je podnosi,

Widzę że całkiem poważnie i sensownie gadasz @rycerzu! A ja zgadzam się z Twoją opinią! Gorzej jest gdy Ty upadniesz, a Ta druga "połówka" nie ma zamiaru Ci pomóc... wiem coś o tym, gdyż sam to przeżyłem i na prawdę nikomu nie życzę, nawet największemu wrogowi...  :(


BÓG, HONOR, OJCZYZNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Na czym "upadłeś'? I jak zareagowała ta druga osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

jeśli chodzi o miłość Moim zdańiem to jest tak Możesz mieć kłopoty spraw sto,a gdy budzisz się rano a obok Ciebie jest ktoś co w sobie ma coś co dla was jest ważne,to cały świat przestaje mieć znaczenie,aż wstawać się nie chce,ten uśmiech te oczy,wiadomo nie każdy ma ale ją ma to wie:)a jak nie ma i myśli o kimś to nie wierze w to że nie marży żeby tak było:)bo Moim zdaniem miłość jest jak jedno upada a drugie je podnosi,

zejdź na ziemię :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

a jak by wziął kasę to nie mógł by kupić później SOR? tok rozumowania trochę dziwny...

 

no jakby dostał kasę to mógłby kupić śor innych producentów chyba że umowa byłaby tak skonstruowana że będzie zobowiązany do zakupu ich produktów bądź otrzyma na nie jakieś spore upusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

nie mogą go zobowiązać do kupowania ich produktów, to on im łaskę zrobił że ich zareklamował a nie na odwrót, jak bierze kasę to kupuje co chce a oni mu jedynie wysoki rabat mogą dać żeby zachęcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycerz    142

daremw ,powiedz Ci tak że chyba mało przeżyłes albo wzieles sobie dziewczynę której nie chciałem,a ziemi mi nie Brakuje więc powiem Ci tak że ją nie schodze na ziemię tylko na nia wchodzę:)jestem baor i tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

rycerz rozpisz to na normalna polszczyznę bo za nic nie idzie zrozumieć cię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

daremw ,powiedz Ci tak że chyba mało przeżyłes albo wzieles sobie dziewczynę której nie chciałem,a ziemi mi nie Brakuje więc powiem Ci tak że ją nie schodze na ziemię tylko na nia wchodzę:)jestem baor i tyle w tym temacie

Ty baor idz sie lepiej prześpij,bo na dzisiaj może starczy przygód :lol: A jak zejdziesz z tej ziemi, to powtórz gramatyke,bo niebawem będziesz miał problem z podpisaniem się na fakturze :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycerz    142

ją dopiero zaczynam imprezę:)a sorry za pisownię pisze z tele a oczy już nie je:)a o faktury to się nie martw bo pieczątkę mam,ale też uważam że źle nie mówię,bo jeszcze jakieś uczucia mam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

jak mówisz to trudno ocenic,ale wnioskując po tym jak piszesz "to szału nima". Może Cię rozczaruje ale sama pieczątka na fakturze nie wystarczy :D pasowało by się jeszcze podpisac :lol: Kurde XXI wiek internet w telefonie,przelewy bez wychodzenia z domu,w polu samo rośnie a US wymaga żeby faktury były podpisane :lol:  :lol:  :lol: "life is brutal"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

he he parawkę każdy hm pierdolnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycerz    142

powiem tak nie wierze i nie robię przelewów przez internet bo może jestem na cofany pod tym względem ale wirtualne pieniądze mi się nie podobają,pieczątką jest podstawą,a jak mówi zetor lublin parąwkastarczy :)a jak Chcą to i tak Cie uziemia,szczerze mam ich głęboko ziemia rozpisan a ją głównie dzierżawa i co mi zrobia jeden rok nie wyrok:)
niech żyje zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

daremw ,powiedz Ci tak że chyba mało przeżyłes albo wzieles sobie dziewczynę której nie chciałem,a ziemi mi nie Brakuje więc powiem Ci tak że ją nie schodze na ziemię tylko na nia wchodzę:)jestem baor i tyle w tym temacie

akurat przeżyłem już w swoim życiu tyle co większość ludzi przez całe nie doświadczy (jestem pewien).

po drugie to masz chyba jakiś próg przy wychodzeniu z domu więc chyba z niego schodzisz na ziemię :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Darek ale założę się że szyba z 4m wysokości nie spadla ci i nie rozbiła się na głowie;)  He He.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycerz    142

He to było dobre:)jak tak dużo przeżyłes,ale chyba nigdy nie trafiłes na ta dziewczynę co trzeba to nie Dak dużo przeżyłes:)a na smutki napij się wódki,Dziś sobota jest,sto złoty bierz i idź napij się,tylko nie nadużywaj tego lekarstwa na wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

przeżyłem dużo ale nie wszystko nie wiem jak to wykombinować żeby znaleźć się pod tą szybą ;)

co do wódki... pobudka o 4 rano także może sobie daruję, wolę parę piwek z  kolegami i iść spać, po wódce to się szwendacz włącza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj