kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotr3p    20

@MalaMalwi- dziękuje ślicznie :) Żeby tylko zdrowie pozwoliło na "sołtysowanie" a będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

... raz na ruski rok każdy może sobie wypić...

 ale mnie to boli i wk***ia jak ojciec alkoholik wytyka mi takie jednorazowe wyskoki więc kłade lache na alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ale to jego wybór, ie możemy się mu mówić co i jak, ja szanuję jego zdanie i każdy powinien, dla mnie jest normalnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

 ale mnie to boli i wk***ia jak ojciec alkoholik wytyka mi takie jednorazowe wyskoki więc kłade lache na alkohol

Ja tam podziwiam abstynentów,tak trzymaj :) A jak coś Cię tak bardzo zdenerwuje to w jaki sposób rozładowujesz napięcie?

A jak mi się zdażyło,że przez 6 tygodni prawie dzień w dzień(wieczorami) piliśmy,to jestem alkoholikiem? :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Gratulacje: )

bo ja wiem czy jest czego gratulować... u mnie chętnych na sołtysa brakuje, jest jeden którego wybrano już sporo lat temu (jakoś nie wyrywa się na kolejne kadencje) a innych chętnych najzwyczajniej brak a wioska duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

artur hm, w myśl obowiązujących norm społecznych mógł byś być odebrany jako taka osoba, bo wiesz jak nie którzy mówią, lampka wina dla zdrowia czy kieliszek wodki przed snem nie wydaje mi się zbrodnią a wręcz osoby z genetycznym obciążeniem które polega na odkładaniu złogów i tworzeniu się zakrzepów w żyłach powinny wypić jakiś alkochol, oczywiście normalne ilości. Nie moje słowa a lekarzy można poczytać na necie. Ja tam raczę się wieczorkami kieliszeczkiem śliwowicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

 

Ja tam podziwiam abstynentów,tak trzymaj :) A jak coś Cię tak bardzo zdenerwuje to w jaki sposób rozładowujesz napięcie?

A jak mi się zdażyło,że przez 6 tygodni prawie dzień w dzień(wieczorami) piliśmy,to jestem alkoholikiem?

Trudno się z Tobą nie zgodzic, tylko wyobraz sobie,że życie to nie bajka.......Nie każdy ma pracę po 8 godzin na miejscu, żeby co dzień się spotkac z dziewczyną.Tak mnie zaciekawił ten post,że postanowiłem opowiedziec swoją historię :lol: kończe technikum super będe zarabiał pierwsza praca jak na 20letnią osobę bdb płatna tylko trzeba zapierniczac 12-14godz ale co tam kasa będzie :lol: .Kasa jest tylko nie ma jej kiedy wydac, a z dziewczyną spotykałem się tylko jak miałem siłe i w niedziele :lol: (dobre no nie).Wezwanie do odbycia zsw spoko będzie fajnie........................ :lol: .Wracam z wp do poprzedniej robotyi dalej zapierniczam pewnego dnia zdaje sobie sprawe,że to nie ma sensu zwalniam się, siedze sobie w domu i pomagam przy gospodarce spoko tylko niema słowa le pracy dla rodziców mnie i młodszego brata.Dobra mam znajomości zostaje przyjety do zakładu za 1300 na ręke :lol: praca ciężka nie jest no ale 8godz i do domu 5min jakoś leci nagle tata wpada na genialny plan: on na rente strukturalną ja na młodego rolnika,super wszystkie wymogi spełniamy niemoże się nie udac, no i udaje się(sory memory muszę sie zwolnic),znowu pomagam na gospodarce i robie sobie na czarno, chba najlepszy okres w moim życiu, bo poznaje Agate poprostu bajka, no ale przychodzi pismo z arimr o skróceniu obowiązkowego ubezpieczenia z 3lat na okres 12 m-cy.Dobra nie bede zapierniczał po 14godz ani za 1300 trzeba poszukac czegoś lekkiego i dobrze płatnego szybka decyzja policja czy wojsko,padło na wojsko spoko najbliższa jednostka to tylko 100km :lol: (tylko okazało się aż).Praca,słuzby+szkolenia miarka się przebrała Agata nie wytrzymuje :mellow: no i poszło w pizdu.............. :lol: czas mija brat na studia, mama po operacji, tata sam nie daje rady trza kończyc kariere i wracac na gospodarke i tak od stycznia sobie myśle co poszło nie tak ;)

A tak powracając do Twojego postu "życie to nie bajka" , niestety ale dzisiaj pieniądz rządzi światem.Ja liczyłem się tylko z rodzicami i rodzeństwem, no ale moj błąd...............

To wszystko, to słowa @artura, @artur- już mnie nic nie dziwi, czemu gospodarka Ci nie idzie, a dziewczyna Cię zostawiła....

Edytowano przez biedroneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Ciekawi mnie w jaki sposób doszłaś do tego,że gospodarka mi nie idzie :o (odpukac w niemalowane,ale gospodarka ma się bardzo dobrze :lol: ).Połączyłaś dwa moje posty, i domyślasz się dlaczego rozstałem się z dziewczyną :P .Domyślam się co pomyślałaś ale rozczaruje Cię jesteś w błędzie.........


artur hm, w myśl obowiązujących norm społecznych mógł byś być odebrany jako taka osoba, bo wiesz jak nie którzy mówią, lampka wina dla zdrowia czy kieliszek wodki przed snem nie wydaje mi się zbrodnią a wręcz osoby z genetycznym obciążeniem które polega na odkładaniu złogów i tworzeniu się zakrzepów w żyłach powinny wypić jakiś alkochol, oczywiście normalne ilości. Nie moje słowa a lekarzy można poczytać na necie. Ja tam raczę się wieczorkami kieliszeczkiem śliwowicy:)

są miejsca gdzie normy społeczne nie obowiązują :lol: Ty z małopolski to pewnie śliwowice Łącką popijasz. Śliwowica troche mocna ale czego się nie robi dla zdrowia...

 

post biedroneczki wisi tu od wczoraj 13.48 i nikt nie pofatygował się żeby mnie bronic ;) myślałem,że mnie lubicie :lol:

Edytowano przez artur125
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

czekaliśmy na twoją ripostę ;) poza tym nikt nie chciał komentować takiej bzdury ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Mnie ciekawe co kryje się pod określeniem "co poszło nie tak"? Żałujesz, że zostałeś/wróciłeś na gospodarkę? Żałujesz, że pozwoliłeś jej odejść? Czy żałujesz, że tak późno zainteresowałeś się na poważnie gospodarką? Gdzie tkwi Twój błąd?

Edytowano przez Xawier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xawier ale tak bo mnie ciekawi, masz  wpisaną lokalizacje pomorskie, podkarpackie, to dwa odległe końce Polski sa, co cię tak rozrzuciło po kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

czy dobrze widziałem jakąś reklamę "celebrity splash"  i występuje ten gruby Adam? 

nie widzę problemu :) kulturalnie zawsze :)

Tak dobrze widziałeś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

A no Zetorlublin wiesz jak to jest :P podkarpacke jest fajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Mnie ciekawe co kryje się pod określeniem "co poszło nie tak"? Żałujesz, że zostałeś/wróciłeś na gospodarkę? Żałujesz, że pozwoliłeś jej odejść? Czy żałujesz, że tak późno zainteresowałeś się na poważnie gospodarką? Gdzie tkwi Twój błąd?

co poszło nie tak?mam prawie wszystko co chciałem, a nie czuje się nadzwyczajnie szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

ostatnio czytałem ze do programu "Rolnik szuka żony 2" zgłosiło się już 1500 chętnych, w tym kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

co poszło nie tak?mam prawie wszystko co chciałem, a nie czuje się nadzwyczajnie szczęśliwy

 

Sam napisałeś, że się zastanawiasz co poszło nie tak więc rozwiń to bardziej tym bardziej, że piszesz, że masz prawie wszystko czego chcesz więc czego Ci brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Xawier ale Ty mnie męczysz(gnębisz trudnymi) pytaniami :P Stajesz przed wyborem,podejmujesz na obecny czas najwłaściwszą decyzję a po czasie zastanawiasz sie czy faktycznie była właściwa.Czego mi brakuje..........adrenaliny,wariatów,ciągłej zmiany otoczenia i czasami Agaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

artur jak ci brakuje adrenaliny kupsobie granat odbezpiecz go i włóż do spodni i biegaj tak szybko żeby wyleciał nogawka, mówię ci adrenalinka że szok, co do Agaty hm recepta jedna trzeba znaleźć druga ;) Siostra ma na drugie Agata jak chcesz dam ci namiary;)  Pozbył bym się jej w końcu z domu he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Nie męczę :P też tak mam, że z czasem się człowiek zastanawia nad podjętą decyzją ale ja póki co nie narzekam na swoje decyzje a i z drugiej strony nie wiadomo  co by była jakbyśmy inną decyzję podjęli. Trzeba się trzymać raz podjętej decyzji i nie rozmyślać później nad nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MacManus    2

(...),to jestem alkoholikiem? :ph34r:

 

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem  :P  :lol: 

 

Odnośnie tematu głównego ciekawe jakie panie się zgłosiły  :rolleyes: Z tego co zostało potwierdzone to w programie mają być 2.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

może któreś z AF? tylko jaki chłop chce dziś w przystępy iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak powiadasz drogi kolego rycerz ?

Myślę iż masz trochę racji ale nie do końca... Jeżeli nie będzie popytu przykładowo na mleko, nastąpi nad produkcja a tym samym cena będzie spadać do takiego momentu iż wyprodukowanie owego surowca przewyższy koszty produkcji tym samym nie bedzie to opłacalne. Mali gospodarze do 20 sztuk zginą chociaż i duże gospodarstwa nie będą mały pewnej sytuacji zwłaszcza gdy jeszcze jest do spłaceni kredyt. 

A więc same hektary oraz hodowla to nie wszystko trzeba mieć łeb na karku  i kalkulować wielokrotnie dane inwestycjie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hehe no przecież napisałam kolego że na karku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj