kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

krowa co dużo ryczy mało mleka daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Każdy niech rozporządza swoim sprzętem. duuuuże to ma ale nie tylko poczucie humoru :P

Zetor tylko do 6 rana musimy się wyrobić bo ludzie się schodzą już pomału, ewentualnie możesz poczekać trochę to i pomidorów trochę będzie można pozbierać ale tak za miesiąc gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

:D  nie tylko ono jest duuuże :P a szczegóły tylko na osobności  ;)  @bystra  :D

zjedz snickersa  :lol:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xawier spoko, wyrobimy się, łomy spakowane, mam piłkę do metalu flaszkę dla ciecia i kg kiełbasy wrazie jakby były psy jakieś ;)  Snikers za mało proponuje jakieś mordoklejki w stylu tofiffi:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Psów nie ma. jedynie łańcuch trzeba ciachnąć żeby wjechać no i drzwi czymś otworzyć i tyle. Alarmu brak, kamer brak, ogrodzenia brak ale cóż inwestycja pochłonęła tylko kilkanaście milionów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

nawet tu zaczęło się przechwalanie się wielkością swojego ... pola ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kened    0

MalaMalwi miałaś jakieś pomysły w czasie trwania studiów na wykonanie jakiegoś przedmiotu z tworzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

sam jak studiowałem to mieliśmy większą ekipę kumpli (bardzo rozrywkowych) jeszcze z technikum no i niestety ale kto na studiach nie pił to tylko chodził na studia a nie studiował ...

 

ja za dużo się napatrzyłem w życiu na alkoholików w rodzinie to studia przetrwałem bez alkoholu i imprezowania

u babci na imieninach w weekend też ani kropli ,

alkoholu jak na razie u mnie NEVER

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hehe No od czasu do czasu chyba można wypić, nie mówię a żeby schlać się jak"świnia" ale tak kulturalnie do towarzystwa to czemu nie ?:P

A poza tym każdy ma inne poglądy na dany temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

czy dobrze widziałem jakąś reklamę "celebrity splash"  i występuje ten gruby Adam? 


Hehe No od czasu do czasu chyba można wypić, nie mówię a żeby schlać się jak"świnia" ale tak kulturalnie do towarzystwa to czemu nie ? :P

A poza tym każdy ma inne poglądy na dany temat :)

nie widzę problemu :) kulturalnie zawsze :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Hehe No od czasu do czasu chyba można wypić, nie mówię a żeby schlać się jak"świnia" ale tak kulturalnie do towarzystwa to czemu nie ? :P

A poza tym każdy ma inne poglądy na dany temat :)

żeby to chociaż tak się dało , u mnie w rodzinie są tacy "co u kogoś drzazge w oku widzą nie zauważając u siebie belki" czyli mogę zjeby dostać od pijaka za wypicie niewielkich ilości alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

konteo Ludzie bywają różnie nie należy brać wszystkiego do serca od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

konteo Ludzie bywają różnie nie należy brać wszystkiego do serca od razu.

może jest wrażliwy i tyle , nie po każdym takie ględzenie spływa jak deszcz ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może tak a może nie... Każdy z nas jest inny, niestety nie znamy mysli innych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

tam nic z tego nie biorę  ani do serca ani do głowy bo szkoda nerwów, stary chce pić to niech pije ale niech przy okazji się gospodarzy bez mojej pomocy

 znajomi dziwnie na mnie patrzą kiedy odmawiam wspólnego picia z nimi i nie wróżą żebym się ze społeczeństwem dogadywał w życiu będąc abstynentem

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

@konteno- raz na ruski rok każdy może sobie wypić, nie ma nic w tym że ktoś jest alkoholikiem lub coś... dziś zostałem sołtysem, niezłą imprezkę ludziom zrobiłem  :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj