kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

lukbold jeżeli jesteś ciekawy wpisz sobie komputer klimatyczny w szklarniach wyskoczy ci co to jest, twoje to zwykły sterownik do pieca :) black-shadow, z tymi jego sąsiadkami może być cięzko wiesz ja nie chce po powrocie dostać od mojej drugiej połówki focha ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

z innej beczki nie wkur.ia was ten japończyk już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054
Napisano (edytowany)

zaraz mu strzele między oczy... za to starczy włączyć Firefox i adblock i spokój ;)

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_shadow    51
Napisano (edytowany)

zetorlublin7340

lukbold jeżeli jesteś ciekawy wpisz sobie komputer klimatyczny w szklarniach wyskoczy ci co to jest, twoje to zwykły sterownik do pieca  :) black-shadow, z tymi jego sąsiadkami może być cięzko wiesz ja nie chce po powrocie dostać od mojej drugiej połówki focha  ;)

 

:D  więc wszystko to czego szukasz i czego potrzebujesz masz na miejscu :D ...a o szczegóły jak podkładać do tego "kotła" nikogo nie pytaj  :D jak poczujesz żar od pieca sam będziesz wiedział co i jak :P  :D

Edytowano przez black_shadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

he he spoko na temat podkładania nie musisz nic mówić, i żaru już zęby zjadłem na tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Nie ma sprawy: ) Moze byc i robot. Życzysz sobie z funkcja robienia alkoholu? :)

hahhah z alkoholem sobie poradze sam bo troche niebezpiecznie by było jak by mu się styki nadpaliły i by mi aparature rozwaliło :D

ale jakby zajmował się śrutownikiem słomą i kiszonką ;)  to zapłace jak za ziemniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

Oooo widzę że kolega to naprawdę szybki grześ :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

w polu nie masz roboty to popracuj nad szykiem zdania

co jest złego w tym zadniu?(oprócz interpunkcji ktorej nie uzywam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

to zacznij jej używać, a jak nie masz ochoty to schowaj klawiature bo szkoda ją zużywac na coś, czego nie można z sensem przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

to zacznij jej używać, a jak nie masz ochoty to schowaj klawiature bo szkoda ją zużywac na coś, czego nie można z sensem przeczytać

Dzięki kolego!!!Pomogło schowałem klawiaturę i faktycznie działa.Teraz już wiem jak się używa interpunkcji,ale jestem dziewiczy w tym doświadczeniu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

co się kolega lukbold czepia to tylko żarty jak mniemam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

powiem szczerze że ja tez na takich to alergie mam, ale pożartować trochę lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
Napisano (edytowany)

Jest tu jakieś piękne dziewcze która szuka rolnika z dużym..hehe polem

mi bardziej chodziło o;  piękne dziewcze klóra B) 

ale spoko sobota była :lol: 

Edytowano przez artur125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_shadow    51

powiem szczerze że ja tez na takich to alergie mam, ale pożartować trochę lubię ;)

 na alergie najlepsza jest terapia szokowa ;)  przebywanie non stop w obecności " alergena " powinno pomóc ;)   jeśli wcześniej nie zabije... :D  Ciebie lub  jego :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

o a to ciekawe, to kolego jaka lokalizacja, gdzie mam jechac i na która w nocy być he he i jaka zapłata za pomoc w wynieśeniu :)

 

po 18 właściciela już nie ma tylko palacz na kotłowni ale z nim sobie poradzimy. Lokalizacja to niedaleko, ok 10km od Dębicy a zapłata to hmm jakoś się dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty no patrz a ja jadę dziś do dąbrowy tarnowskiej to w sumie rzut beretem do ciebie już mam, rozumiem że sprzęt swój mam miec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_shadow    51

:D  sprzęt zawsze swój @zetorlublin7340 myślisz że @Xawier będzie pożyczał Ci swego :D  ?... chyba że dziewczyny lubią zabawki :P  ale o to to w trakcie można dopytać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj