kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maniek183    9

To dalej tak stoicie?? Albo kula albo rapier...  :lol:

 

malorolniczka szykuj apteczkę może się przydać

Edytowano przez maniek183

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

nooo stoimy , kurde bele w najlepszym punkcie akcji pojawiły się lekkie zakłócenia ( czytaj potyczki słowne ). To nic zaraz c.d. nastąpi, medyk będzie potrzebny i pielęgniarka. Piszecie się ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Tak trzymaj, rozpierniczę tą ich solidarność :P (cytuję @KORSARZa)

 

Jak rozpierniczysz naszą solidarność ? Przecież nawet KOPERNIK BYŁA KOBIETĄ !!!

" JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO" !!!

Milady, nie przejmuj się , zanim Cię ścięto, to paru zdążyłaś na tamten świat przenieść.....hahaha.....

A może chcecie, żebym była Waszym sekundantem ????? ;-)

Edytowano przez biedroneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek183    9

anka1 no faktycznie w filmie było szybciej...

 

conan widocznie za młody jesteś czy coś 

 

biedroneczka ale stań dalej bo jeszcze ci się sięgnie   hehehehe

 

 

korsarz co by nie mówić... popatrz na Ankę szkoda ciąć    nie jeden szuka a ty co? 

 

malorolniczka  z trzecim okiem albo bez głowy to sole mogą nie wystarczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

 

Milady, nie przejmuj się , zanim Cię ścięto, to paru zdążyłaś na tamten świat przenieść.....hahaha.....

 

 

 

....ach jak tu się nie przejmować, to jakby mieć ciastko i nie móc go zjeść ach...Także CHUĆ ma ogromna ...

Do was dziewczęta mam prośbę taką. Otóż spisek mały uknuć muszę. Biedroneczka sekundantka , Małorolniczka z solami bądżcie blisko. Jak Korsarz zacznie na wasze cudne, jasne lica spozierać , będę miała przewagę...

 

 

conan dasz radę, skup się :D  w każdym razie masz plusa za chęć ogarnięcia tego wszystkiego :D

anka1 no faktycznie w filmie było szybciej...

 

 

 

Maniek bo ten jest odcinkowy :lol:

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Ja mogę szybko w roli sekundanta wdrożyć jeszcze plan B : mam dziwne przeczucie, że suknia mi się na ramionach licho trzyma........(a halek żadnych nie mam w zwyczaju nosić.......) .ach, ta barokowa francuska moda - ciągle trzeba pilnować, żeby elementy garderoby były ciągle na swoim miejscu.....hahaha....

Twój przeciwnik, Ania, musi się na ten fakt rozproszyć......

@conan, i jemu podobni : "D'Artagnan i trzej muszkieterowie" - mówi Ci to coś.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maniek183 nie przewiduję większych strat niż omdlenia, ach te ciasne gorsety;) także sole wystarczą

KORSARZ skapituluje widząc siłę solidarności jajników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

miałem okazję obejrzeć któryś z pierwszych odcinków .. "szał" ... a później tak właśnie są postrzegani ludzie pracujący na wsi .. 

to o czym tu teraz robicie pitu pitu ? bo od jakiejś ok 140 str nie w temacie jestem :P 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Widać, że już skapitulował.....hahaha

Może noga utkwiła mu niechcący w strzemieniu, koń go wlókł z 6 km po ziemi galopem, teraz albo liże rany, albo nie wiadomo, czy wogóle przeżył......

@KORSARZ - ja naprawdę nie chciałam spłoszyć Twojego ogiera.....hahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Tak zaglądam tu od czasu do czasu żeby się czegoś dowiedzieć w temacie a tu same brednie....czy wy naprawdę nie macie co robić?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

@robo1980 - widać Ty też nie masz co robić skoro tak systematycznie tu zaglądasz ...!!!!

Wrzuć na luz albo przestań "zaglądać" i po problemie......

 

Jednak Kiepski jak często ma rację : "bzdurami się zajmować to każdy, ale robić panie, to w tym kraju to nie ma komu......." Hahahaha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

robo1980 mamy co robić ale co w tym złego że się tutaj piszę różne rzeczy żeby się pośmiać, pożartować. Ileż można pisać o tym programie, przecież już mało kto o nim pamięta. Jak komuś nie pasuje to nie musi czytać, ale zobacz tylko ile osób śledzi ten temat, więc czytają i pewnie się nie raz uśmieją z tego, no ale przecież wstyd się do tego przyznać <_<

 

szaman1 ale co? :lol: :lol: :lol:

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

od czasu do czasu a systematycznie to chyba różnica ale czego się mam spodziewać jak większość tu odwiedzających to jeszcze gimnazjum nie skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conan    4

Akcja szybciej się tu rozkręca,niż na Tytaniku.

Trzej muszkieterowie,jajniki,gorset,coś fantastycznego

Jadę po piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

ohohoho robo gimnazjum i gimnazjaliści powiadasz ? coś Ci sie pomyliło , bo tam to jeszcze zabawy choinkowe i przebieranki za zorro  :P  :lol:  :lol:  :lol:  a tu Muszkieterowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Ania, @robo nie pasuje wątek o muszkieterach, bo jego idolem jest zapewne bohater innej powieści -Don Kichot.......

 

Albo nawet i Sancho Pansa......hahahaha......

 

Spoko, możemy grać i Dulcyneę......hahaha....

 

Rafał, no teraz to już chyba muszę się iść napić, jak Kiepski, bo tak nam @robo dowalil, że nie mogę się pozbierać, i na pewno nie będę mogła usnąć......;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja szybciej się tu rozkręca,niż na Tytaniku.

Trzej muszkieterowie,jajniki,gorset,coś fantastycznego

Jadę po piwo.

 

Kup jeszcze popcorn i wracaj:)

Drugiej edycji Rolnika jeszcze nie ma, a pośmiać się chcemy już:)

Poza tym tu w dalszym ciągu trwa: rolnik szuka żony, tylko my robimy to po swojemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conan    4

Już jestem,ale zimno.

 

Oczywiście,że trzeba się trochę odstresować,od szarej rzeczywistości.

Ta Wasza wersja jest lepsza,więcej się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Racja, racja dziewczyny :) :) he he i racja conan

Tylko jeden z głównych bohaterów ma chwilową pauzę. No cóż czasami trzeba się zregenerować po ostrych emocjach no nie Korsarz  ;) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj