kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

he he biedroneczka masz rację nie ma jak cycuchy zamiast poduchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

A NFZ refunduje taką kurację? :D Jak ma być takie leczenie to aż się chorować chcę hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

he he w planach mam chorowanie do niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Do niedzieli, tylko do której, zetorku.......hahaha....

 

Darek, moje piersi tak daleko do Ciebie nie dosięgną.....hahaha....

Edytowano przez biedroneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

najpierw do pani lekarz, recepte musi ci wypisać to jest ta no cyckologia stosowana, wiesz okłady dwudziesto cztero godzinne na dobe:)

 Biedroneczko mam bez terminowo:)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Jak grypa bierze to trzeba się wypocić, a najlepiej w ostrym treningu we dwoje ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Nie no jak pani doktor zaleci to trzeba stosować takie leczenie nieprzerwanie, bo niedoleczona grypa może być bardzo groźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

No co poradzić, zima jest a choroba nie wybiera :D Ale jakie przyjemne takie leczenie by było, trzeba by było robić wszystko żeby choroba tak szybko nie minęła :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

he he jak się nazywa kobieta uzależniona od seksu?- Nimfomanka:)

a jak facet?-  he he facet:)

Wiadomo faxet myśli tylko o jednym, o nie hm często myśli o dwóch, o prawym i lewym:)

Kobieto chcesz mieć spokój z facetem daj mu piersi będzie sie bawił godzinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

o co tam się pojawiać, było nam odrazu powiedzieć, że Meg to twoja kobieta , to byśmy tak ostro nie pisały tongue.png ( żeby nie podpaść koleżance )

Widzisz Korsarz nic nie powiedział ,bo nie miał o czym . :P   Nigdzie nie zostało  napisane ,że jestem jego kobietą ,ani w ogóle  kim jestem dla niego.... także dziewczyny ....''sza la la ,zabawa trwa ,świat  inny wymiar tutaj  ma ... '' :rolleyes:  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Widzisz Korsarz nic nie powiedział ,bo nie miał o czym . :P   Nigdzie nie zostało  napisane ,że jestem jego kobietą ,ani w ogóle  kim jestem dla niego.... także dziewczyny ....''sza la la ,zabawa trwa ,świat  inny wymiar tutaj  ma ... '' :rolleyes:  ;)

 

No właśnie Meg, też jestem w szoku w tym Nowym Roku    :P    jaką to drogą dedukcji dziewczyny doszły do tego że może coś łączyć tak zacną dziewczynę jak Ty z KORSARZEM?     :P  skoro nic takiego nie zostało napisane.     :D Ale nic, poczekajmy na wyjaśnienia.         :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

najpierw do pani lekarz, recepte musi ci wypisać to jest ta no cyckologia stosowana, wiesz okłady dwudziesto cztero godzinne na dobe:)

 Biedroneczko mam bez terminowo:)

 

Darek ja Ci coś poradzę, Ty lepiej idż po tą receptę do pana doktora zamiast do pani doktor. Wiesz bo po pierwsze tak jak jest solidarność jajników , tak i może ( jak pójdziesz do pana dr ) będzie solidarność.... :D :D  j...ek  :D

A po drugie jak trafiłbyś na fajną panią doktor to może i by taką receptę wypisała - wiesz mógłbyś zapytać , czy dobrze zrozumiałeś zalecenia z recepty wskakując szybko na kozetkę ....Jednak jak byś trafił na panią doktor zwyczajną ( bo tamta była dr nadzwyczajna ) to by Ci drzwi pokazała i powiedziała "do roboty chłopie, proszę nie symulować choroby" :P  :P

dedukcja prosta Meg nie weszła w solidarność babską i tym razem to ona stanęła jak Lwica w Twojej Korsarz obronie- a swojego mięska , wiadomo zawsze się broni :P :P

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Ania ja tylko do pani doktor, tylko muszę sobie wybrać jakąś ładną i młodą, żeby mi pokazała jak taki zabieg wygląda i wtedy mi wypisze receptę, no i dopiero będę szukał gdzie taki zabieg wykonują. Ale chyba pojadę do Ani skoro jej piersi do mnie nie dosięgną to ja do niej pojadę, w końcu czego się nie robi dla zdrowia :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

dedukcja prosta Meg nie weszła w solidarność babską i tym razem to ona stanęła jak Lwica w Twojej Korsarz obronie- a swojego mięska , wiadomo zawsze się broni :P :P

Pudło Ania.     :P    kurcze kobiety jak już sobie coś ubzdurają to jest koniec.       hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

he he taki przypadek z tą kropką, a że nie można jej wywalić - znaczy posta nie można wywalić, niech to będzie kropka w temacie Korsarza i Meg  :P  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

anka1: cóż takiego napisałaś, że zaraz to skasowałaś? ;)

 

A napisała że jej dedukcja ją zawiodła, ale się trochę wstydzi do tego przyznać,    hahahaha.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Tak to jest , że kobiety robią się teraz takie śmiałe, a to dlatego, że kiedyś pozwolono im wyjść z kuchni.....

Hahaha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj