kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dawid5508    2

Zdrowych spokojnych Świąt życzę

Po wigilii u mnie elegancko, brzuszek pełen. Jutro ciąg dalszy objadania się  :) 

 


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną Strzałkę, z prawej strony postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

Mnie osobiście rozwalił Grzesiu i te jego odpowiedzi był zagubiony jak dziecko we mgle.Szczególnie odpowiedz na pytanie o tym jak jest ulubiony dzień grudnia Grześ odpowiedział pasterka to ze świętami też było dobre.Adam też był dobry odpowiadając na pytanie o krzewach owocowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brounter    18

Sam pomysł na wystąpienie osób w familiadzie był fajny. Szczególnie było widać ten blysk w oczach wśród "par" które się nie zeszły. W całym programie Zbyszek sobie chyba najlepiej radził ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Jak to miło przeczytac,że ktoś w pracy na spokojnie obejrzy sobie rolników :)  Taka praca to je praca B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

Jak dla mnie to Adam pojechał z tym tekstem po całości... Krzew... Jabłoń... No ale rolnik wie najlepiej co jest czym  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Święta, święta i po świętach...

 

A ten specjalny odcinek programu RSŻ strasznie mnie rozczarował... Aż żałuję, że go oglądnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

mapo dlaczego żałujesz, że ogldałaś ? Pawłowi po głowie ślub chodzi - to chyba dobrze ?

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

No i co niedowiarki Hochland u Staszka stoi...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Pieceofmind: a Familiadę wg ciebie też na świeżo kręcili? Oba programy były kręcone znacznie wcześniej, bo na początku grudnia. Co za problem przystroić świątecznie dom i studio dużo przed czasem?

 

anka1: dlaczego żałuję, że oglądnęłam? Bo szczerze mówiąc czego innego spodziewałam się po tym odcinku, a to były tylko odgrzewane kotlety i gadanie o niczym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No i co niedowiarki Hochland u Staszka stoi...

 

Tylko Staszkowi jak nie stało, tak nie stoi.    :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

mapo bo to chyba nie była dogrywka losów dalszych tylko kontynuacja podsumowania . W sumie konkrety powiedzieli.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale u Staszka moją ulubioną muzykę wstawili      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj