kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nikolas29    449

będzie noł noł kto cie rrrrr ........ł    noł>>>> bo juz wacek ledwie dyszy nic nie widzi i nie słyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

darek3 ja obecna, tak podglądam co z tego wyjdzie znaczy sianko+ocieplacz

rolnik szukał żony , stodoła z sianem się zapaliła bo iskrzyło bardzo ,albo lepiej sterta z sianem mniejsza szkoda będzie   , wycieczki do ciepłych krajów nie będzie bo sianko spalone i nie ma kasy  , żona odeszła , nie ma na opał , marznie chłopina nie ma go kto zagrzać , ( ocieplacz potrzebny ) , rolnik dalej szuka żony kolejnej mimo niepowodzeń nie podaje się

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

cinek1808: musisz zedytować post i usunąć z linka spację po ukośniku, bo to, co chciałeś pokazać, nie wyświetla się...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kilka osób robiło z tego tematu po prostu syf. Stwórzcie sobie nowy temat "dyszle, drągi, fiu..., pip... rżnięcie czyli wszystko co kręci Korsarza i spólkę i tam sobie używajcie. Tego już chyba nikt nie czyta a osobiście zaglądam do ostatniego postu i widzę, że dalej o jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Thomas, mnie nic nie kreci, ale już rzygać mi się chce stale pier**lić o tych ĆWOKACH  z tego programu, to ty załóż sobie temat "moi bogowie" lub coś w tym stylu, to są dla mnie zwyczajni już nie powiem co.      ;[

 

 

Adam niedługo królem disco polo?

Ta mój cyklop lepiej się kręci, ja pier**lę ludzie co Was tak podnieca w tym prograrmie?

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: zdaje się, że to co napisał cinek1808 pod linkiem, to była ironia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

talentu wokalnego to on nie ma jedynie co może to napisać komuś tekst 

z tym się zgodzę oni nie są wzorami do naśladowania

Dla mnie osobiście autorytetem jest Brain Tracy a z polskich Volant. 

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mapo ja już nie mam osiemnaście lat, ale takich Adamów to bym pięciu na raz obskoczył, nie wiem czym tu się podniecać, ani to dżentelmen, ani nie wiem już sam jak to nazwać, przepraszam Cię, ale już nie wytrzymałem nerwowo. Ogólnie mam szacunek dla wszystkich ludzi, tylko nie toleruję durni. Przepraszam, powiem inaczej, nie toleruję jak ktoś udaje głupszego niż jest w rzeczywistości.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominic    33

Kilka osób robiło z tego tematu po prostu syf. Stwórzcie sobie nowy temat "dyszle, drągi, fiu..., pip... rżnięcie czyli wszystko co kręci Korsarza i spólkę i tam sobie używajcie. Tego już chyba nikt nie czyta a osobiście zaglądam do ostatniego postu i widzę, że dalej o jednym.

 

Otóż to założyć temat 18+ i niech piszą o swoich marzeniach  :P

Po kilku dniach zaglądam tu i nic się nie zmieniło od kilkunastu stron. A jeszcze kilka stron wcześniej jedna Pani zarzucała drugiej Pani zaśmiecanie i pisanie o byle czym. 

 

 

KORSARZ1

Napisany Dzisiaj, 22:04

Thomas, mnie nic nie kreci, ale już rzygać mi się chce stale pier**lić o tych ĆWOKACH  z tego programu, to ty załóż sobie temat "moi bogowie" lub coś w tym stylu, to są dla mnie zwyczajni już nie powiem co.       ;[

 

 

Koniec programu to i zakończyć temat.

  • Like 2

c 330
4011
mf 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A gdzie jest napisane że mamy zakończyć temat? a może chcemy pogadać sobie o pierdołach, co może mamy kreować ludzi którzy się tylko ośmieszyli? bo na pewno nic ciekawego nie pokazali. Założę się że nawet oświadczyć by się nie umieli jak należy.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

po co kończyć temat niektórzy z was nie mają partnera inni mają 

niech ten program pomoże wyciągnąć wam wnioski dlaczego ci rolnicy byli sami co zrobili źle z partnerkami podczas programu

może ktos znajdzie analogię do swojego życia  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: ale Adamem nikt tu się nie podnieca, przecież napisałam ci, że cinek1808 ironizował...

A że dyskutuje się o uczestnikach programu "RSŻ"? To przecież nic złego. Teraz to bardziej żartuje się z nich, niż podziwia...

Oglądałeś filmik, który dla żartu zrobili informatycy? Można tam zobaczyć, jak naśmiewają się m.in. z Adama.

Co do gadania o pierdołach, to też trzeba zachować umiar, a tego ostatnio tutaj zabrakło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sorry , oki może przesadziłem z tymi żartami, ja mam co robić, tu nie muszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubasik    0

Sorry , oki może przesadziłem z tymi żartami, ja mam co robić, tu nie muszę pisać.

 

zawsze sie taki znajdzie, wszyscy z tego drwią i zarzekaja się ze nie oglądali, a kiedyś była taka ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym z pania Joanną Naturalną i tego też nikt nie oglądał... "podobno"

 

Pkt. 1.1 – cytowanie poprzedniego posta

+1p, ostrzeżeń.

Edit: kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja się jaram? Bybajmniej a Ty nawet w temacie o cenie ziemi pisałeś o dyszlach czy coś i to mi rzygać się chce jak dorosły facet mam nadzieję w co drugim poście nawija o tym samym. Obejrzałem 2,5 odcinka i nie zamierzam oglądać nawet tego świątecznego a temat skreślam z listy śledzonych, bo czytać nawet nie mam zamiaru. Mapo ma rację i zabrakło Wam umiaru, bo zażartować można było i czasem trzeba jak była na to sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Widzisz jakiś problem, ignoruj w ignorowanych użytkownikach moje posty i nie będziesz musiał ich czytać,po jaki ch*j się mnie czepiasz? w temacie programu niby nie jesteś a to czytasz? ty mi na pewno nie będziesz mówił co mam pisać i lepiej tego nie czytaj bo będziesz musiał księdzu się spowiadać.        

 

Pkt. 3.1 - używanie wulgaryzmów 

7 dni odpoczynku

Edit: kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Masakra hahaha 

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

Pewnie będzie to świąteczna edycja na domy dziecka itp duża oglądalność by była jakby po drogiej stronie by była natalia kasia ania grażyna i ewa ale na pewno się nie zgodziły niedługo będą w jaka to melodia trudne sprawy itd ... pytanie za 3 gdzie możemy spotkać miłość Stasiu na titaniku tak jest ta odpowiedz ale tylko 1 punkt 


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj