kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nikolas29    450

Ponoć wszystkie dziewczyny lubią "sianko", więc nie martwcie się chłopcy zimną porą roku, tylko ruszajcie śmiało...

Za "sianko" wykupicie wycieczkę w ciepłe kraje, i problem "zamarznięcia" Was już nie będzie dotyczył.....

:-D

 

a moja zona nie lubi na sianie...trzeba by rolnikowi poszukac innej zony...taki temat załozyc czy jak? nie wszystkie jednak biedroneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Jak nieużywana od dawna, to potem rude dzieci na pewno....;-)

(Rdza) :-D

 

biedroneczka punkt dla Ciebie he he he

Ponoć wszystkie dziewczyny lubią "sianko", więc nie martwcie się chłopcy zimną porą roku, tylko ruszajcie śmiało...

Za "sianko" wykupicie wycieczkę w ciepłe kraje, i problem "zamarznięcia" Was już nie będzie dotyczył.....

:-D

 

he he he no i tu też dobre :D

uczcie się chłopaki, bo kobieta dobrze Wam radzi he he

ciekawe czy takie garniturki gumowe robią w wersji zimowej ...  :D  bo fabryka lusi gum jest na pustyni kara kum a to nie ten klimat ... :D

 

hmmm zimowa futrzana wersja ??? no nie wiem ....

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

program chyba spełnił swoje zadanie bo ogladalnosc miał wielą ale oprawa i reszta to beznadzieja


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a moja zona nie lubi na sianie...trzeba by rolnikowi poszukac innej zony...taki temat załozyc czy jak? nie wszystkie jednak biedroneczko

Biedroneczka o innym'' sianku'' pisze . :rolleyes:  Te, o którym Ty myślisz ,to faktycznie mało która lubi ... :D   Ale może nie lubi ,bo nie wie co dobre ? ;):D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

ciekawe czy takie garniturki gumowe robią w wersji zimowej ...  :D  bo fabryka lusi gum jest na pustyni kara kum a to nie ten klimat ... :D

 

Chyba nie robią, ale można z mikrofonu adaptować       :P  [FOTKA Z NETA}   

pm1.jpg

 

hmmm zimowa futrzana wersja ??? no nie wiem ....

Specjalnie dla Ani futrzaną wersję znalazłem.        :P       :lol:  Ale oferta jest różnorodna     hahahaha, przy okazji jeszcze komin dobrze przeczyści.   

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Ale takim "sprzętem" można zagilgotać kobietę od środka...hahaha

Albo druga możliwość - 10 orgazmów w 2 minuty.:-D

@korsarz , rób na to patent, to będziesz mieć lepszą kasę niż z gospodarki..

Hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

o kurcze Korsarz aleś mnie rozbawił he he he :D :D

tylko, że takie to chyba by trzeba robić na wymiar he he tylko nie wiem z kogo brać wymiar hehehe z niego czy z niej ?? :D :D :D

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Ale po co takiego futrzaka zakładać przecież w środku będzie ciepło nawet bez tego wynalazku :lol: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

anka1: wiem, widziałam rozmowę z nimi na profilu RSŻ na FB.


A prowadzącej im nie potrzeba, bo mają swojego, który mówi prawie to samo i prawie z taką samą intonacją, co prowadząca program RSŻ...  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Ale jaja, teraz wszyscy szukają żony w telewizji i w końcu to kandydatek braknie jak tak dalej pójdzie :D

Kobieta w roli prowadzącej taki program lepiej wygląda a facet w takiej roli jakoś tu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

darek3: Pewnie nie mieli pod ręką żadnej kobiety ;)

 

Kogo przypominają wam ci trzej informatycy z filmiku?


Ale trzeba przyznać, że całkiem nieźle udała im się ta parodia  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

mapo to mogli zrobić casting to by się na pewno jakieś chętne znalazły ;)

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

Chyba nie robią, ale można z mikrofonu adaptować       :P  [FOTKA Z NETA}   

pm1.jpg

Specjalnie dla Ani futrzaną wersję znalazłem.        :P       :lol:  Ale oferta jest różnorodna     hahahaha, przy okazji jeszcze komin dobrze przeczyści.   

 

ale gumki zimowe , coby o tej porze na mrozie nie sztywniały taka wersja  jak opony na zimę , ale pewnie są tylko w wersji wielosezonowej ,

a to takie futro na mikrofon to bardziej nadawało by się na wacka w zimie jako ocieplacz... :D a na mikrofon to zakładają żeby wiatru nie było słychać

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

darek3 ja obecna, tak podglądam co z tego wyjdzie znaczy sianko+ocieplacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Ania żeby tylko dzieci z tego nie wyszły :D

Z ocieplaczem to byle do wiosny, bo później to już wolność i tylko sianko wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

To jak Ci Stank marznie to zainwestuj w taki ocieplacz :D

 

bystra nie stank marznie tylko wacek , a o interes trzeba dbać , zresztą wiesz przy dziewczynie krew szybciej krąży żar  żar wtedy i ocieplacz  nie potrzebny , ba nawet siano mogło by się spalić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nikolas, brak osłon - zgięte osłony - tarcie - pożar.        :P 

 

Ale takim "sprzętem" można zagilgotać kobietę od środka...hahaha
Albo druga możliwość - 10 orgazmów w 2 minuty.:-D
@korsarz , rób na to patent, to będziesz mieć lepszą kasę niż z gospodarki..
Hahaha...

 

O Koleżanka dba o mój interes      :P     :lol:      To trzeba by zrobić najpierw testy, Koleżanki są już w temacie, także myślę że by się poświęciły sprawie        :D

oczywiście nie za darmo, jak testy wypadną pomyślnie, to udzielę im później rabatu na te ubranka.      :P      :lol: 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj