kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
darek3    420

he he he wiem mapo :)

a wiesz co jest najlepsze , że co człowiek to inna interpretacja i za każdym razem śmieszna :) :)  ( w sensie że fajna )

 

 

Bo każdy człowiek jest inny i inaczej to widzi ;)

Prawdę mówiąc to myślałem, że to twoje dzieło i jeszcze ten podpis na dole obrazka, a tu taki zbieg okoliczności ;)

 

 

,,Gdzieś polazła, jestem głodny" zarombisty tekst he he he  tylko pytanie czy ten gościu szuka żony czy kucharki :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

he he a najlepszy jest tytuł nad tym głodnym : " Dramat Pana Janusza " o kurcze.............tylko pacnąć tą czapką...

Ech miłości gdzie jesteś......

 

darek3 nie jestem taka zdolniacha w rysowaniu :) ale zbieg okoliczności fakt :) nową ksywkę bym miła "an " co :)

 

mapo jak Ty wynalazłaś tego kolesia- Nowickiego znaczy ??? Próbowałam nie dało rady.  Kobieto Ty masz jakiś zmysł, powinnaś bloga pisać czy coś  :)

 

edit : chodziło o to jak wynalazłaś akurat to, że  jakiś facet narysował taki rysuneczek

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Ech miłości gdzie jesteś......

 

 

 

Ania, tęskno Ci za czymś co jest gorsze niż sraczka?             :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Korsarz he he he dobre...

ale to "ech miłości gdzie jesteś " tyczyło się tego  faceta z gazety uff z dramatem  :P  :P 

he he znaczy nie faceta ( bo tu zaraz ktoś sie będzie nabijał  :P ) tylko konkretnie tej sytuacji czy jak to napisać :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sorry ale myślałem że to Ciebie tak nabrało po tym obrazku.      :P         :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No nie jest, zwłaszcza jak to mąż będzie stał z tymi widłami.             :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

...edit : chodziło o to jak wynalazłaś akurat to, że  jakiś facet narysował taki rysuneczek

 

zapewne wykorzystała opcję wyszukaj grafikę :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Korsarz czyżbyśmy nie mówili o tym samym obrazku ?? :P :P

ja o tym facecie z gazety, a Ty o przystojnym rolniku z widłami :D :D

nooo sory ale akurat tamten obrazek jest bardzo zachęcający do miłości pomimo "że z widłami" :D :D :P  Co Ty chcesz ? pachnące sianko i adrenalina (widły )  superrr

ps. zakładając, że jest sie za tą kopką ze swoim facetem :)

 

daremw właśnie w grafice tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Świerze sianko, piękna pogoda, druga połowa, czego chcieć więcej ... piękne odstresowanko gotowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Tylko gdzie teraz szukać takiego siana w kopkach? Bo jest to jednak bardzo rzadki widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

anka1: znalezienie autora obrazka to nie było nic trudnego. Obawiam się, że ten pan rolnik z widłami to zdradzany mąż, który właśnie przyłapał swoją żonę na "gorącym" uczynku...  :wacko:

Co do wycinka z gazety, to dramatem rolnika Janusza było to, że był głodny i dlatego szukał swojej małżonki  :lol:

 

darek3: a co za problem specjalnie kilka takich kop siana postawić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

No w sumie to nie problem, i byłyby to ,,kopy miłości" :lol:

Tylko ciekawe czy byłyby jakieś chętne wybrać się na taki ,,spacer" na łąkę :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Ania, tęskno Ci za czymś co jest gorsze niż sraczka?             :P

 

 

Czy ja wiem czy gorsze? wspólną cechą tych przypadłości jest to że jedno i drugie po czasie samo ustępuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

darek3: jak jakąś odpowiednio zauroczysz, to może będzie chętna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

jak to sie tu robi żeby zacytować kilka postów w jednym ?? Multi cytowanie jakoś mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy ja wiem czy gorsze? wspólną cechą tych przypadłości jest to że jedno i drugie po czasie samo ustępuje ;)

 

Fakt, aczkolwiek jedno i drugie może dać ostro po d*pie zanim ustąpi.        :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

mapo no może i by była jakaś chętna, tylko żeby nie zauroczyć takiej za którą chodzi ochroniarz z widłami ;) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tylko jeśli za taką musi chodzić ochroniarz z widłami, to Ty Darek będziesz jednym z bardzo wielu obdarowanych jej zauroczeniem.         :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

darek3 trafiłeś ha ha ha o tym samym pomyślałam jak pisałam, że obrazek jest zachęcający lub jeszcze jedna wersja : za kopką jest para a koleś z widami to ktoś kto zazdrości

 

Korsarz niekoniecznie bo zależy po co ten ochroniarz  :P

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie Anulka, nie szukaj okoliczności łagodzących       :P     te grabie obok kopy siana same nie grabiły, mąż tylko się oddalił na moment a niewierna żona zamiast dalej grabić to wzięła się za kiszenie ogórka.         :P     :lol:

 

 

Korsarz niekoniecznie bo zależy po co ten ochroniarz  :P

Ta, pewnie żeby pilnował jej cnoty?          :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

anka1: ale w takim wypadku nie pasowałby tam tytuł obrazka, czyli "rolnik szuka żony", a szukającym jest właśnie ten rolnik z widłami  -_-

 

darek3: najprościej byłoby się wziąć za jakąś wolną kobietę, wtedy nie groziłoby ci starcie z widłami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Korsarz dokładnie tak jak mówi anka1, bo albo ten ochroniarz słabo pilnuje i kobiecie udaje się go przechytrzyć, albo pilnuje ją profilaktycznie ale bardzo skutecznie i chodzi za nią krok w krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Darek, dokładnie tak jak mówi Mapo,     "Rolnik szuka żony"         :P   czy "Rolnik podglądacz"?      :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj