kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaco25    300

Mapo nie denerwuj się, złość piękności szkodzi. :)


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

glicer: co niby takiego napisałam o tobie, że aż tak zareagowałeś? A chamem nazwałam cię już po tej ubliżającej wypowiedzi i zdania co do ciebie nie zmienię.

Weź usuń się z tego tematu, bo przecież ci on nie odpowiada, a tym samym nie będą ci przeszkadzały moje posty.

 

jaco25: ale ja się wcale nie denerwuję. Przecież napisałam, że nawet mnie to bawi. Ten jego post tylko o nim źle świadczy, a nie o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

program się zakończył a tu się kłócą... o byle co z nudów he he glicer i korsarz wciągnęli nową koleżankę w kłótnię :) no to mamy zalążek następnego programu... rolniczka szuka męża, dwóch kandydatów już jest ha ha ha

 

edit sorki pominąłem jaco25 przez nieuwagę ;)

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Darek, weź mi pokaż gdzie kogo wciągnąłem w kłótnię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Korsarz!-heh,patologiczna ciąża???,Mapo,czasem musze tu być,min,po to żeby takie głupole jak Ty się nie rozwijały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

daremw: ale ja nie jestem rolniczką (jestem miastowa) i nie szukam męża. A w kłótnię wciągnąć się nie dałam, nikogo nie obraziłam, tylko odpowiednio oceniłam osobę, bo miałam ku temu podstawy w postaci obrażającego mnie postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

oj mniejsza o szczegóły :lol:  a rozumiem że nie szukasz męża, przepraszam chłopaka a mąż sie sam znajdzie <_<

ja nie wnikam kto z kim po co, nie mój biznes :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale uspokajasz glicera to maczasz w tym palce ha ha ha

 

Uspokajam , bo ewidentnie teraz zaczął przesadzać, sam nie wiem co w niego wstąpiło, kosza mu mapo dała na PW czy co?      :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

glicer: uważasz mnie za "głupola"? Było takie dziecięce powiedzonko, które idealnie tutaj się nadaje: "kto kogo przezywa - sam się tak nazywa". Mam nadzieję, że zrozumiesz ten przekaz, bo jest dziecinnie prosty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Najśmniejsze jes to ,ze Ja jak mało kto tutaj,szanuje każdego ludzia,to ze czasem po prostu mam wyobraznie,hmmm,wybaczcie nie musze się z tego tłumaczyć,Np,traktuje Mapo jak cyniczny pustostan,hmm moja sprawa,ze upubliczniam,tez moja sprawa,zawsze może cywilnie oskarzyc!!Więc!!?dostali kase za program,Czy nie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

program się zakończył a tu się kłócą... o byle co z nudów he he glicer i korsarz wciągnęli nową koleżankę w kłótnię :) no to mamy zalążek następnego programu... rolniczka szuka męża, dwóch kandydatów już jest ha ha ha

 

edit sorki pominąłem jaco25 przez nieuwagę ;)

 

daremw  mnie możesz pominąć całkowicie, ja na szczęście nie muszę już się zapisywać do takich programów ;)

 


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mapo to dałaś Glicerkowi kosza czy nie? to by wiele wyjaśniło.         :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

jaco ja nie wnikam, tak wychaczyłem trzech którzy ostatnio pisali ha ha

 

dobra to kto komu w końcu dał kosza bo poziom agresji wzrasta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

glicer: przedstawiłam ci zapis w regulaminie, że z tytułu udziału w Programie Uczestnik nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia, a ty nadal o to pytasz? Myślenie naprawdę nie boli...

 

korsarz1: nikomu kosza nie dałam. Glicerowi albo odbiło, albo w końcu pokazał swoją prawdziwą naturę prostaka. Innego wytłumaczenia nie znajduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie kpię, ale Glicerku ostatnio nie poznaję Ciebie        :P      a skąd ja mam wiedzieć czy nie robiłeś podchodów do Mapo?    dlatego pytam, wtedy mógłbym nawet zrozumieć Twoje rozgoryczenie.       :P

 

nikomu kosza nie dałam. Glicerowi albo odbiło, albo w końcu pokazał swoją prawdziwą naturę prostaka. Innego wytłumaczenia nie znajduję.

No ale może udawałaś zbyt niedostępną i się chłopak zdenerwował?      :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Wiemy,takiemu dupkowi jak Glicer nie chce się gadac,nie chce się czytac regulaaminówl,nie chce się brylować.,Heh może ktoś coś na temat!!?


Korsarz-PROSZE :ph34r:


Korsarz,zauwazyłeś ze dobre dziewczyny przestały pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: naprawdę uważasz, że bycie niedostępną tłumaczy takie zachowanie, jak glicera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy dobre to nie wiem, bo ja ich nie smakowałem, może Mapo ich zdystansowała?         :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Korsarz1: naprawdę uważasz, że bycie niedostępną tłumaczy takie zachowanie, jak glicera?

Niby nie, ale odepchnięty człowiek ma różne reakcje.      :P

Ps. Glicerku ja ogólnie, to nie do Ciebie, koniec już żartów.         :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Heh,mamy weekendzik,a kto nie idzie na barbary,,tosiedzi często w domu,Mapo,Ty niedostepna!!??Każdy tutaj wchodzi jak w masło,wybacz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Glicer: mam rozumieć, że osoby o nickach anka1, Rolniczkaa86 i Lina też uważasz za złe dziewczyny? One jeszcze w tym tygodniu wypowiadały się w tym wątku...

Z ciebie to jest cham i prostak, i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj