kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

ale się czepiacie dziewczyna jak dziewczyna i tyle w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

mapo ja nie zmieniłem zdania i uważam ,że Marta jest bardzo fajną sympatyczną kobietą .No cóż bez makijażu wygląda trochę inaczej i to mojej sympatii do niej nie zmienia .Jedynie co mi się nie podoba ,to ,że dziewczyna z makijażem( nie piszę o Marcie ) uważa się za księżniczkę ,a jak już go zmyje to jest niespodzianka ;) .A co do Twojego wyglądu ,to nie wnikam ,czy jesteś piękna ,czy też inaczej sprawa wygląda bez makijażu .Jeżeli będziesz chciała się pochwalić ,to najprościej jest wkleić zdjęcie ,bo z tego co widzę kilku chłopaków wdycha do Ciebie :)

Ciekawostka o Adamie .

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

RafaKdziela: ale sam napisałeś "Bez tapety to już nie jest tak wesoło".

Ja wcale nie ujmuję jej sympatii (choć trudno twierdzić, że ktoś jest sympatyczny, nie znając tak naprawdę tej osoby). Nie wklejałabym linków do jej zdjęć, gdybyś nie twierdził, że jej zdjęcie bez makijażu to ściema. Zwyczajnie chciałam wyprowadzić cię z błędu i jak widać udało mi się to.

Co do mnie, to makijażu nie uświadczy się na mojej twarzy. Jedynie kilka razy do roku rzęsy pomaluję i to wszystko...  :unsure: A swoje zdjęcie przez jakiś czas miałam w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

No tak coś na forum wyczytałem ,że się podobasz chłopakom :) .Skoro nie stosujesz makijażu to Twój wybór ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Prawie w każdym wywiadzie czy to w tv ,czy też w gazecie ktoś,lub  Paweł mówi co innego .Dopiero w tym tygodniu widziałem go w tv i mówił ,że ma 70 hektarów swoich ,a tu jest 60 .Tak samo z krówkami .W tv mówił ,że ma 35 sztuk do udoju ,a w wywiadzie pisze co innego .Ktoś tu kręci :lol:


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

łolaboga,a jednak ,znajdą się zawsze kołki żeby podtrzymać debilny program!!!!trzymam kciuki :blink: hmm,za kołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

glicer to Ty cały czas wałkowałeś ten temat .To forum jest na temat ''Rolnik szuka żony '' więc w czym problem ?

 


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

glicer to w takim razie po co tutaj wchodzisz i czytasz ten temat skoro ci on nie odpowiada?

 

 

 

Ciekawe jest to, że w wywiadzie Paweł mówił, że nie dostali oni żadnych pieniędzy za udział w programie. Ciekawe czy to prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Chłopaki,nie ma problemu,ćwicze swe zachowanie,startuje w 2 edycji,hmm,nie wiem czy czasem latwiej nie jest dostać dopłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

 

glicer kolego to w takim razie gratuluje .Czy mi się wydaje ,ale popraw mnie ,bo wcześniej pisałeś i chwaliłeś się ,ze masz syna ?.

 


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No tak coś na forum wyczytałem ,że się podobasz chłopakom :) .Skoro nie stosujesz makijażu to Twój wybór ;)

 

I bardzo dobrze że nie stosuje. Jest zawsze prawdziwa.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Jak na razie syn jest na etapie wyobrażni.Heh,tak trochę gdybając,jesli np. nie dostali kasy,no to ja chce takich pracowników.Oj biedna TV,zarobiła miliony,a z uczestników dziś się kpi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

Ja mam odczucie ze oni to dla sławy zrobili patrząc na to że się porozstawali a myślałem że tu będą śluby... a paweł pewnie dlatego że radnym miał być poruch*ł i ma kobite 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

z uczestników  się by nie kpiło jakby sami do tego nie doprowadzili  i  bo nie umieli  podjąć właściwej  decyzji  tylko schowali głowę w piasek  i wzieli nogi za pas oprócz Pawła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Paweł z czarnej owcy zrobił się hm prawdziwym facetem z jajami który nie bał się podjąc decyzji, ciekawe jak im dziś jest we dwoje, oby było tylko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
glicer: czy to tak trudno sprawdzić zapis regulaminu? Masz się za mądrego, więc zamiast się zastanawiać, czy uczestnicy programu dostali kasę, mogłeś sam to sprawdzić.

W punkcie 9. paragrafu 4. jest zapis: Z tytułu udziału w Programie Uczestnik nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia.

 

Ciekawy jest pewien zapis: Rolnik nie jest jednak zobowiązany do dokonania wyboru, w przypadku, gdy w jego ocenie żadna z 3 (słownie: trzech) osób nie spełnia wymagań, by być żoną Rolnika (paragraf 3, punkt 2e).

 

A związek Pawła z Natalią wydaje się być naciągany, taki pod publikę. Oglądając ten filmik na gp24.pl, do którego link ktoś podał wcześniej, można odnieść wrażenie, że Natalii nie pasuje to głaskanie jej po rękach przez Pawła, bo jest strasznie spięta.

 

Podaję link, by nie trzeba go było szukać:


Edytowano przez mapo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioskowy    3

Te jego głaskanie rzeczywiście jakieś takie nachalne było i bez ustanku że mnie przed telewizorem denerwowało a co dopiero ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Mapo,zjechałem,lub inaczej,zakończyłem pracke,heh,zryta głowa to jest Twoja,trza mieć kota w głowie żeby być w jakikolwiek temat tak zaangażowanym,ja od siebie-pwodzenia.Pewnie gdybys zamieniła się z Ewą to i tak  psycholog by musiał przyjechać

 


Heh,trochę chłopaki mają racji,Paweł,nio i chyba Adam,faceci z klimatami,nie dadzą se dmuchać.Pytanie,czemu wystąpii  w takim programie!!!

 

 

+1p. ostrzeżeń.

Edit: kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
glicer: czy ja napisałam, że masz zrytą głowę? Swoją wypowiedzią tylko pokazałeś, jak niski poziom sobą reprezentujesz... Nic, tylko współczuć.

Skoro tobie ten temat nie odpowiada, to po co ciągle tu zaglądasz? Już kilka razy pisałeś, że nie będziesz się tu udzielał, więc w końcu zamień słowa na czyny.

I jeżeli nie zauważyłeś, to nie tylko ja wypowiadam się w tym temacie, ale to do mnie najbardziej się przyczepiłeś. Więc się odczep i przestań mnie obrażać, bo tylko sobie wystawiasz opinię chama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przesadzasz Glicerku, Mapo nic Ci nie zrobiła, ma rację że się jej uczepiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: "przesada" to mało powiedziane, ale czego innego można spodziewać się po chamie...

W sumie, to nawet mnie to bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

doradzam przeczytać co pisałem.moja skrajna ocena  jest skrajna,stety,nie wycofam się z niej,a i pewnie spotęgowało  jej moja,hmm ocena mojej osoby!!!\Ja bym powiedział,Mapo zagraj w piłke,mozze ktoś gola strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj