kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
janosik32    0

Po pierwsze to wszystko jest grzebanie w psychikach( porównał bym to do sekcji żaby i podłączaniu prądu) Kto chciałby oglądać jak dwoje czy troje ludzi się poznaje? Dodajmy do tego brak ubrania. Wszyscy chcą zobaczyć jakieś cycki  lub wszystkie jakąś fujarkę. I dochodzimy do secundo: oglądalność>reklamy> pieniądze.

 Powiedzmy to jeszcze raz. Te nasze wydanie Rolnik szuka żony  nie powstało by komukolwiek z uczestników dać szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ta akurat, gołym okiem widać że ci panowie do niczego się nie nadają, reżyser im tak kazał pewnie.       :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

Biedroneczka, Ciebie okiełznać to myśłę że z dziką klaczą szybciej bym sobie poradził     :P    Bez urazy, to komplement        :P

 

A nie przyszło Ci do głowy że z takiego pisania to tu się może jakaś para wytworzyć, przynajmniej taki pożytek będzie, a nie pisać o ludziach bez jaj, którzy się tylko ośmieszyli, założenie programu nie wierzę że było takie jak wyszło, tylko "aktorzy" do d*py.

 

skoro tak to piszcie, szczęścia na nowej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I o co się obrażasz, można przecież pisać i o programie i o życiu, a nie tylko wałkować stale o czymś co tak naprawdę było porażką, będzie coś zasługiwało na komentarz to skomentujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Korsarz dobrze mówisz, nie można w kółko wałkować tego samego tematu, czasem w trakcie rozmowy nawinie się jakiś nowy temat i się o nim piszę a później znów wracamy do właściwego tematu i w ten sposób coś się dzieje na forum, no ale widać co niektórzy mają inne zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Znalazłam kilka informacji o Adamie:

Pracuje w fabryce mebli Forte i zajmuje się hodowlą pomidorów. W gospodarstwie głównie pracują jego rodzice i brat.
Oprócz tego, że pracuje w zakładach meblowych, to zajmuje się sprzedażą suplementów diety (firma Flavon). Z firmą tą jeździ na spotkania nawet za granicę (o czym świadczą zdjęcia na jego prywatnym profilu na FB). Takie firmy mają to do siebie, że uczą w nich m.in. odpowiednich gestów oraz wymijających, lecz rzeczowych odpowiedzi.
Nic więc dziwnego, że tak dobrze wypadł w telewizji. Umie sprawiać dobre wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

@korsarz - wierz mi albo nie, ale w rzeczywistości nie jest że mną aż tak źle, większość postów żartuję, choc może niektórzy odbierają to opacznie. W życiu też jestem wesolą osobą, choć w kaszę może nie dam sobie napluć. Po prostu życie jest najlepszą szkołą, i nieraz choc wydawało, że coś jest pewne, za chwilę możemy być pewni tylko tego, że nic nie jest pewne. Lubię minimalizm słowa i dosadność wypowiedzi.

Ale jak zapanujesz nad taką temperamentną, to jaka satysfakcja, a wtedy klacz pozostaje już do końca w swojej psychice tylko jednego właściciela...;-)

żartować lubię, bo ponoć w każdej bajce jest część prawdy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To akurat prawda, jak raz takiej klaczy kark złamiesz to i lód nią możesz przeorać na rzece.    :P  Wiem że żartujesz.      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

No to Adam ma ciekawą pracę zwłaszcza sprzedaż suplementów diety, chociaż w takiej pracy to powinien trochę inaczej wyglądać, no chyba że te suplementy mają takie właśnie działanie. No wypadł nie źle chociaż mogło to być wyreżyserowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

heh,ja tam optymista,szczegolnie jak jestem na zakupkach :)  :) ale na swym podworku ;[ hmmm,zycie bierze gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Adam wygląda tak, bo najprawdopodobniej mało się rusza. Dołącz do tego tłuste, mączne tradycyjne polskie potrawy i masz gotową otyłość brzuszną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Mapo ale Ty jesteś dociekliwa i o wszystkich uczestnikach programu znajdziesz jakieś informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

darek3: to akurat nie ja wyszukuje te informacje. Aż tak mi się nie nudzi ;) Pisałam wcześniej, że zaglądam na wątek o tym samym tytule na innym portalu i właśnie stamtąd czerpię te informacje.

Ten długi post o Ewie, Urszuli i Grzegorzu też był z tamtego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

gdybając ,np. na urodzinkach bez tłuszczu w posiłku to nawet kobiete można stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

To już rozumiem skąd tyle informacji, ale tak prawdę mówiąc to Adam wcześniej nie wyglądał na takiego ,,światowego" człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Ale zauważ, że od początku potrafił się odpowiednio wysławiać.

Sprawiał wrażenie "olbrzyma o gołębim sercu", bo wyglądał tak dobrodusznie. A tu niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

No to jest fakt  bo nic nie wskazywało na to że tak się zachowa a tu okazało się że fałszywy.

Gadane miał ale np. taki Stanisław też dużo mówił i to jakim językiem i jakie miał porównania, a jak przyszło co do czego to zwiał, chociaż nawet mu się nie dziwię bo ta Grażyna to niezłe ziółko i wzięła by go w obroty.

 

mapo tak piszesz i piszesz o wszystkim a miałaś mi powiedzieć z jakiego jesteś województwa, bo na razie zdradziłaś tylko że na południu

 

Więc czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
biedroneczka    16

To w Polandzie ostatnio modne - mówić o byle czym, byleby tylko coś mówić by zwrócić na siebie uwagę, albo wszystko jedno - dobrze czy źle, ale żeby o nas mówili ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Biedroneczko, a jest takie mądre powiedzenie - "milczenie głupiego uda za mądrego".  Widać nie słyszeli tego.     :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bij zabij, nie powiem     :P   nie to żebym nie chciał Ci powiedzieć, tylko po prostu nie wiem czemu edytowała.          :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj