kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
7891Firefox    53

jakoś dziwnie sie zakończył ten program. W pewnych momentach odnosiłam wrażenie jakby chodziło o szukanie darmowych parobków, a nie żon. Kilku zachowało się naprawdę nie w porządku do wybranych dziewczyn. Nie wiem czy to wpływ mamusi czy po prostu niedojrzałość. Masakra.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Z tymi ,,parobkami" to nie przesadzajmy bo nawet Paweł mówił że nie chce aby Natalia pracowała w gospodarstwie tylko żeby była niezależna, i wielu innych rolników też tak myśli, może poza Stanisławem z programu bo on to chyba faktycznie szukał kogoś do pracy. W dzisiejszych czasach kobieta wcale nie musi pracować na gospodarstwie będąc żoną rolnika, ale dziewczyny jeszcze tego nie wiedzą i myślą że jak wyjdą za rolnika to będą musiały harować w gospodarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Gorzej jak rolnik trafi na żonę, która chce pracować w gospodarstwie. Ba! nawet chce się rozwijać a mąż nie ma ochoty wtedy to jest cyrk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

A dlaczego ma nie chcieć, ale znaleźć taką żonę żeby chciała się rozwijać w gospodarstwie to graniczy z cudem ale pewnie i takie dziewczyny też istnieją. Ja tam jestem tego zdania żeby kobieta mogła wybrać co chcę robić w życiu czy iść do pracy czy pomagać mężowi na gospodarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Znam parę młodych kobiet, które chciałby się rozwijać a mąż jest innego zdania. Ja sama chciałabym rozwijać gospodarstwo w miarę możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

W obecnych czasach jest gorzej z inwestycjami w gosp. rolnym,warunki są ale cen niestety nie ma...a chęci i zapał młodych kobiet i owszem jest ale do czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Nie wiem czy zauważyliście , ale w czołówce ostatnich dwóch czy trzech programów mówiili o nowym naborze rolnik szuka zony" że to ma być rolnik  z własnym gospodarstwem itp.

  ... a przed ostatnim odcinkiem , jeszcze w ramach reklam  był spot w którym szukają do tego programu nie tylko mężczyzn- rolników ale i ROLNICZEK więc o ile jakieś się odważą szukać w ten sposób mężów to może być ciekawie  :)

 

   Czyżby zmieniona formuła programu ? a może brak odzewu ze strony mężczyzn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

Temat się rozwinął nie w tym kierunku troche B) ........jeśli Ewa jest chora tak jak pisano to dlaczego takiej osobie nie należy się szczęście, miłość, normalne życie?

Ciężko bo cięzko ale mamy teraz tyle możliwości w leczeniu, że jesli komuś zależy to  walczy. Widocznie Grzegorzowi nie zależało aż tak.

 

zależy na co jest chora ... po tym co powiedziała że nie jest to ani cukrzyca ani aids obstawiam że powiedziała to bo nie chodziło jej o chorobę ciała.

Jemu to chyba na żadnej nie zależało ...

 

A ten Adam w wiadomościach nawet teraz był i dalszy ciąg jest na info ...

Ula jest nerwowa bo dawno jej emocji nikt nie rozładował i w środku się gotowało ...

Jeszcze to jej słodkie gadanie że ona nie prowokowała Ewy ... jasne .. samo się to robiło ..  

 W dzisiejszych czasach kobieta wcale nie musi pracować na gospodarstwie będąc żoną rolnika, ale dziewczyny jeszcze tego nie wiedzą i myślą że jak wyjdą za rolnika to będą musiały harować w gospodarstwie.

dokładnie tak kolego.  To błędne myślenie i stereotypy ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

oniak: i co takiego ten Adam w tych wiadomościach mówił?

Co do Ewy, to powstało kilka wersji tej jej choroby, ale biorąc pod uwagę te jej ataki furii nie do opanowania, to najbardziej pasuje tu zaburzenie afektywne dwubiegunowe. Wiadomo, że z taką osobą trudno się żyje, ale czy taka osoba nie ma prawa do szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

oniak: i co takiego ten Adam w tych wiadomościach mówił?

Co do Ewy, to powstało kilka wersji tej jej choroby, ale biorąc pod uwagę te jej ataki furii nie do opanowania, to najbardziej pasuje tu zaburzenie afektywne dwubiegunowe. Wiadomo, że z taką osobą trudno się żyje, ale czy taka osoba nie ma prawa do szczęścia?

a tam ględzi...o programie.... o wsi ,,,  że jakieś dzieci go prosiły o zdjęcie .... 

ale cytując klasyka " z niego taki rolnik jak z koziej .... trąba" 

 

Ależ oczywiście że ma, tylko na pewno nie z takim Grześkiem, jak dla mnie to ona była "zaszczuta" przez tą Ulkę 

Nerwicę ma ? Skłaniałem się jeszcze ku wersji że ona (Ewa)  mu powiedziała że nie może mieć dzieci .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

biała513 to ja nie wiem co ci faceci mają w głowie, żona im chcę pomóc, motywować do dalszego rozwoju i do tego robi to z przyjemnością a nie z niechęcią a oni tego nie doceniają. Taka żona to skarb :)

 

To bardzo  dobrze że chcesz się rozwijać, tak trzymaj i się nie poddawaj ;) 

 

W wiadomościach mówili że teraz kręcą jeszcze jeden odcinek ,,rolnik szuka żony" i mają go wyemitować 27 grudnia i to będzie już ostatni odcinek tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

oniak: przy zaburzeniu afektywnym dwubiegunowym nerwica to pikuś...

O tej ewentualnej bezpłodności też już czytałam, ale prawdy i tak się nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

oniak: przy zaburzeniu afektywnym dwubiegunowym nerwica to pikuś...

O tej ewentualnej bezpłodności też już czytałam, ale prawdy i tak się nie dowiemy.

ok, ale tak jak piszesz prawdy się nie dowiemy ... a może wszystko ustawione było .. 

skoro była taka oglądalność to będą kręcić dalej ... tak jak i z tym ranczem (co niedaleko ode mnie nagrywali) było - pierwsza seria nawet śmieszna a kolejne to już na siłę kręcone i dla kasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

W sumie fajnie, że kręcą jeszcze jeden odcinek. Ciekawe, co tam reżyser wymyśli przy jego kręceniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Ja myślę że reżyser nic specjalnego nie wymyśli tylko odwiedzą wszystkich uczestników żeby sprawdzić co u nich słychać czy utrzymują ze sobą kontakt i czy Paweł i Natalia dalej są razem. No ale to tylko moje przypuszczenia, a wszystkiego się dowiemy w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Długo każą nam czekać... Wiemy, że nadadzą odcinek 27 grudnia, ale ciekawe, kiedy go nakręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Nie wiem czy zauważyliście , ale w czołówce ostatnich dwóch czy trzech programów mówiili o nowym naborze rolnik szuka zony" że to ma być rolnik  z własnym gospodarstwem itp.

  ... a przed ostatnim odcinkiem , jeszcze w ramach reklam  był spot w którym szukają do tego programu nie tylko mężczyzn- rolników ale i ROLNICZEK więc o ile jakieś się odważą szukać w ten sposób mężów to może być ciekawie   :)

 

   Czyżby zmieniona formuła programu ? a może brak odzewu ze strony mężczyzn

 

Kolejna edycja ''2 '' Rolnik szuka żony będzie prawdo podobnie z udziałem kobiet ,tak piszą na stronie TVP .Odnośnie regulaminu to faktycznie jest wyszczególnione ,że trzeba posiadać własne gospodarstwo ,ale też jest napisane ,że trzeba być producentem żywności etc .To może nie trzeba być właścicielem gospodarstwa ? .Jak chcesz się głosić to pisz i się dowiesz :D


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

mapo no mówili że właśnie teraz wyruszają z kamerą do rolników, więc pewnie już go kręcą albo zaczynają kręcić a ile to potrwa to nie wiadomo. Jedno jest pewne że za miesiąc będziemy sobie oglądać ,,rolnika z żoną" :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

mapo no mówili że właśnie teraz wyruszają z kamerą do rolników, więc pewnie już go kręcą albo zaczynają kręcić a ile to potrwa to nie wiadomo. Jedno jest pewne że za miesiąc będziemy sobie oglądać ,,rolnika z żoną" :D;)

chyba nikt w to nie wierzy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Tak miałem ich na myśli, chociaż do końca nie wiadomo co tam teraz u nich słychać, czy są nadal razem ale zapowiadało się że coś z tego będzie. A reszta to już raczej przesądzone, jedynie Zbyszek z Kasią nie powiedzieli nie, ale coś mi się wydaje że z tego nic nie będzie bo Kasia nie bardzo chciała się przeprowadzić do Zbyszka.

 

 

oniak no zobaczymy co Paweł z Natalią wymyślą ;)

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Nie zdziwiłabym się, gdyby to tvp zasponsorowała im ten ślub lub gdyby wzięli ten ślub dla picu... Głośny ślub, a potem cichy rozwód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj