kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RafaKdziela    443

Niestety zakończyła się nasza ulubiona telenowela :D Jestem ciekaw ,czy ktoś się zgłosił do nowej edycji po tym ,co widzieliśmy wszyscy w TV.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niestety zakończyła się nasza ulubiona telenowela :D Jestem ciekaw ,czy ktoś się zgłosił do nowej edycji po tym ,co widzieliśmy wszyscy w TV.

 

Ciekawość moja przemija wraz z następnymi edycjami, zawsze pierwsza najciekawsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

oglądalność wczoraj chyba biła rekordy , i o to chodziło telewizji

grzesio fakt pojechał po bandzie wczoraj , to że psuły mu się maszyny świadczy o złej jakości produkowanych obecnie maszyn ,defetyzm siał tylko bo zepsuło mu się koło czy dyszel a nie cała maszyna , pretensje powinien mieć do producentów maszyn a nie do dziewczyny o to ,

grześ ma za dużo na głowie obowiązków , nieudany związek , ewa dołożyła mu jeszcze swoich problemów i nie udzwignął tego , nie umiał rozwiązać tego , i wyjść z twarzą , nie powinni prac brudów przed kamerą obwiniać się  , tylko się dogadać i z ładnym uśmiechem powiedzieć trudno nie wyszło ,a grzegorz jako facet powinien wziąść to  na klatę

adam chyba nie wie czego chce jeszcze , odgrywał tylko amanta za dychę , ale wziął to na siebie

zbysio powiedział że trzeba brać co życie daje , w sumie miał rację , tyle że on gorący on gorący a ona zimna

stanisław to jest gość oryginał nawet prowadząca marta miała uśmiech jak przyjechał , bo posłuchać jego tekstów to bezcenne , na wszystko ma zawsze odpowiedz i to bardzo oryginalną , umiał się wykręcić 

  zresztą mówił cały czas o przyjazni że chce  przyjazni . , a kociczka grażynka , nawet tygrysica można powiedzieć chciała od razu go pożreć , chłopina się wystraszył i zwiał , niektórzy z przed ołtarza uciekają więc nie dziwię mu się

, ale przyjechał odpicowany z klasą , no i krawat czerwony założył (talizman taki )co by  uroki rzucone przez grażyne go nie dosięgły , i kół w drodze powrotnej nie pogubił

paweł wyszedł z programu z dziewczyną , skoro zdeklarowali się że są parą

Edytowano przez STANK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

sądzę że do przyszłych serii kandydatów za wielu nie będzie, praktycznie każdy z uczestników został we wczorajszym odcinku pokazany z gorszej strony, choć może sobie na to zasłużyli

najbardziej podoba mi się przemiana Zbyszka, z cichego, zahukanego chłopka wyszedł na faceta który umie się wysłowić, powiedzieć coś z sensem

a Stanisław widać posłuchał głosów że na spotkania ubiera się jak na ryby, wczoraj przyszedł jak na swój ślub, ale  że uciekł to się mu nie dziwię

a Grzegorz??? trochę mojego brata przypomina, kiedy by go nie zapytał co tam słychać to zawsze odpowie że roboty dużo, tak samo Grześ często mówił że jest ciężko

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

jaro: jeżeli to prawda, że Katarzyna jest twoją kuzynką, to może napiszesz jak się potoczyła jej znajomość ze Zbigniewem, bo szczerze mówiąc ostatni odcinek niczego nie wyjaśnił w tej kwestii. Zakończyli tą znajomość, czy zdecydowali się ją kontynuować?

Oczywiście że prawda.Jak tylko czegoś sie dowiem to obiecuję że dam znać.Może być tak ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

fakt jest taki że program coby nie mówić może nie spełnił zadania jakie niósł ze sobą jednak na pewno zyskał ogromną popularność... Mam kilku znajomych których chętnie bym w nim umieścił bo być może przez taki program by się otworzyli wyszli coś zrozumieli jednak oni twierdzą że to pośmiewisko wg mnie nie... Gdybym nie miał żony i lata które mam myślę że byłaby to dla mnie (w moim wieku) ostatnia deska ratunku by nie być samym w życiu i to nawet nie chodzi o to czy jeden z drugim znajdzie coś w tym programie ale jeśli się w miarę otworzy to być może i gdzieś w pobliżu jest jakaś kobieta tylko nie wie boi się etc. a dzięki temu programowi być może spojrzy innym okiem .... Ja osobiście z niecierpliwością czekam na drugą edycję.. Co do uczestników to uważam że szpaner (Paweł) zyskał w moich oczach i jak najbardziej na końcu najlepiej się zachował z nich wszystkich widać że gościa wcięło (jeśli rozumiecie o czym piszę)... Ale czas pokaże ... Który z nich największa d..pa ? Nie wiem czy Adam czy Grzegorz bo Staś to Staś starej gałęzi nie nagniesz prędzej się złamie... Chyba jednak Adam - z niego wyszedł cwaniaczek wydaje mu się że może trafić na coś lepszego niż Ania (uderzyła mu troszkę popularność, to moje odczucia) nic bardziej mylnego najlepsze lata ma za sobą i będzie już tylko ciężko a dodatku ktoś dobrze napisał maminsynek: dobrze zjeść, pospać etc. Grzegorz nie stanął na wysokości zadania też pisałem że wydaje mi się że Ewa ma problemy ze sobą to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Mi się wydaje że Ewa ma schizofrenie lub stany depresyjne. Tak czy siak w 1 przypadku z takim człowiekiem nie da się żyć. Wchodzisz do domu i na dzien dobry masz wiązankę od tak. Za pare minut osoba jest do rany przyłóż. Nad tym nie da się zapanować a i wątpię że ktoś z was chciałby z kimś takim żyć. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Czy do następnej edycji nie będzie chętnych? Myślę że dopiero teraz będą tłumy waliły tylko ten warunek że trzeba mieć swoje hektary a nie tatusia jest nie do przeskoczenia dla niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

bratrolnika: widzę, że nie tylko ja jestem ciekawa dalszych losów Zbigniewa i Katarzyny (bo ostatni odcinek niczego nie wyjaśnił), ale to mnie oberwało się od glicera...

 

jaro: jak będziesz coś wiedział w tym temacie, to byłabym wdzięczna za informację (i chyba nie tylko ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8piotrek6    111

Napewno jest coś na rzeczy z zauroczaniem i nawet niedaleko ciebie piotrek w Par....ie mieszka osoba co zdejmuje uroki i ludzie nawet z końca województwa podobno do niej jeżdzą i w kolejkach się ustawiają 

No widzę że i Ty tą kobietę znasz :) no i fakt coś z urokami jest na rzeczy bo sam miałem kilka naocznych przypadków, a słuchając to i owo o urokach jakie są i kto je rzuca dziś bym raczej powiedział temu całemu Grzegorzowi że powinien Ewę przeprosić a się zastanowić bo raczej bym powiedział że to Ulka rzuciła urok :D 

No i jeszcze jedno niektórzy ludzie nieświadomie rzucają urok, ale w słowach inni to dostrzegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

@pawello111 może mieć rację, mimo iż osobiście nie spotkałem się z żadną z tych chorób to sądzę że nie byłoby łatwo mieć takiego kogoś w domu

@mapo jestem ciekawy losów każdego z uczestników, nie tylko Zbyszka i Kasi, będę miał pewien niedosyt jeśli w pierwszym odcinku drugiej serii nie będzie żadnego nawiązania do uczestników pierwszej serii, a nawet choćby zdawkowej relacji co teraz u nich

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

bratrolnika: ale w przypadku trzech par wiadomo, że nic z tego nie będzie, a Paweł i Natalia twierdzili, że są razem. Jedynie w przypadku Zbigniewa i Katarzyny nie wiadomo, czy zdecydowali się być razem, czy też zakończyli znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

chodzi mi bardziej o potwierdzenie lub zdementowanie pogłosek na temat tego że Grzesiek lub Adam kogoś sobie znaleźli, czy im się ułożyło, choć w sumie byłoby miło gdyby pokazali też co słychać u pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalcase95    1

podobno każdy z rolników dostał ok 10 tys za odcinek ale czy to prawda?

czy ktoś jeszcze zauwazył ze natalia się zaokrągliła troche - chyba cos bylo w zakopanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ktoś palnął głupotę, że tyle powinni dostać za odcinek a Ty robisz już z tego jakiś fakt. Niech Mariko napisze mniej wiecej sumę, bo wspominał o niej kilkakrotnie i Adama zna. 10 tyś to mogli dostać,ale za cały program. Zastanawiacie się co ze Zbyszkiem i Kasią z Gdańska, a to nie on był na zdjęciu z Kasią Gucwą w stolicy czy mi się coś przywidziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Gdzie by taka Gucwa chciała takiego Zbysia, bez przesady. Mimo, że to równy gość, to pewnych rzeczy się nie przeskoczy nie ten przedział, a zdjęcie mogli sobie przecież zrobić. Co do Natalii, być może jest coś na rzeczy, bo też zauważyłem zmianę w jej wyglądzie, i to niestety na gorsze, na twarzy taka jakaś napuchnięta jest. Co do Grześka to podtrzymuje swoje zdanie ,że jest oderwany granatem od pługa i poza gospodarką nic innego dla niego nie istnieje. Ewa jak na moje oko to ma depresję, i to by się zgadzało z tego co mówiła. Nie rozumiem tego oburzenia w kierunku Adama, jak dla mnie ta Anka to taki przymuł że nawet jej słuchanie w tv mnie drażni a co dopiero przebywać z nią na żywo. Co do Stanisława nie ma chęci na Grażynę i się nie zmusza, jak dla mnie to żadna z tych kobit mu nie pasowała, podobnie zresztą jak Adamowi...

 

A jeszcze co do tych 10 tysi za odcinek, Na moje oko to nie dostali żadnej kasy do ręki, pewnie tv pomogła im w przygotowaniu domów na potrzeby programu, i wycieczki do zakopca warszawy kazimierza itd też zasponsorowała do tego nocleg i niezłe żarełko, jak dla mnie to dużo i krzywdy nie mają bo pewnie nie jeden z nich gdyby nie program to by się z domu nie ruszył.

Edytowano przez lukasx21

Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
Thomas2135: nie przywidziało ci się, to był Zbigniew i Kasia od Pawła. Byli na jakimś nagraniu w Warszawie.


Też zastanawiam się, co ze Zbigniewem i Katarzyną z Gdańska. I dlatego poprosiłam jaro, by dowiedział się czegoś na ich temat, bo pisał, że jest kuzynem Katarzyny.

 

Dziś w "Świat się kręci" mają być Paweł i Natalia. Od nagrania ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony" minął miesiąc. Ciekawe, czy dalej będą twierdzili, że są razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@mapo, a mogłabyś się obrócić twarzą w naszą stronę,       :P    wygląda że ładniutka Jesteś.      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: mogłabym, ale nie chcę :P Mając 30-tkę na karku fajnie przeczytać, że jest się ładniutką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie, dopiero rozkwitłaś, teraz z każdym rokiem dopiero zacznie się wydobywać piękna woń kwiatu,        :P A taka 18-tka to jest tylko ładny pączek z którego jeszcze nic nie wynika jaki to będzie kwiatek, o zapachu nawet mowy nie ma.             :P       :D

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj