kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nawiedzony facet to kumpel który w swe urodziny puka do Twych drzwi trzymając torbe z butelkami :D

 

O nie mój drogi Kolego, to taki facet, co owszem trzyma "torbę", {bynajmniej nie z butelkami}       :P   , ale to ze strachu żeby mu ją drzwi nie przytrzasnęły.        :P

 

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

najgorzej trafiła uczuciowa Ewa. Grzesiek to szajbus - posądził ją o wszystkie swoje nieszczęścia, że urok na niego rzuciła... w ogóle dlaczego matka jego syna go zostawiła?..

 

Grażyna - fajna, konkretna babka trafiła na fajtłapę życiowego... Stasiek (nienadający się już do żadnego związku) szczęśliwy, że program się skończył i nie musiał szwędać się po Kazimierzu.

 

zabujaną Ankę zranił Adam - niestety kolejny koleś nie nadaję się, a zapowiadało się dobrze...

 

Kasia i Zbyszek - dwie niezdecydowane osoby o słabych charakterach. jak się chce spotykać z rolasem, to nie można go do miasta ciągnąć.

 

najbardziej rokuje Pawcio i Natalka. najmłodsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co, kwadratowe się zrobiło?      :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    30

Gdyby żadna para nie rokowała na przyszłość zmniejszyłaby się oglądalność nowych odcinków ;)

 

Grażynka mnie zszokowała przebierając się za kocice :D  taką scene to mo`ze zrobić facetowi w łóżku a nie wśrud ludzi- znajomych.

 

Grzesiek ewidentnie widać że ma problemy ze swoją głową więc po co mu druga podobna :D Kobieta  od niego uciekła zabrając mu dziecko od tak ? Grześka zachowanie wskazuje na zaburzenia emocjonalne prościej mówiąc ma burdel na strychu :D

 

Adam grajek disco polo, kobieciaż i skończony dupek. lepszy kontakt miał z tą rudą w kręconych włosach ale dlaczego jej nie wybrał.

 

Ania śmieszna, nie wyżyta :D

 

Stasiek starych drzew się nie przesadza :D

 

Kasia ma swój świat i zabawki, wiecznie nie obecna .

 

 Paweł i jego mlakomaty. Reklama poszła, radnym został jakiś zamierzony "sukces" odniósł.

 

Korbanek też reklamę zrobił ciekawe ile ich to kosztowało :D

 

Czekamy na nowy program - Miastowy szuka żony ;)

 

 

 

 

Edytowano przez rafto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

TheoMariko-jesli z Ciebie jest 20 tonowy słoiczek,ciekawe kto Ciebie pocungnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

glicer co ty piłeś? Nie idzie wgle zrozumiec twoich postów .Tak dla odmiany może niech każdy napisze coś o sobie np.jestem egoistą z nikim sie nie licze,bo fajnie się ocenia innych, a może nie słusznie? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

artur 125-po prostu nie jestem śpiący,heh jeśli tak nietrafnie oceniam niech może oceniani się wypowiedza


ale masz racje,juz wcześniej napisałem ze nie będę komentował niż związanego z tym wspaniałym serialem,jednak jak widać nie wytrzymałem,sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ale tu większość naskoczyła na facetów (jakby sami inni byli), nikt nie kapnął się że może nie zamierzają się zmuszać do związku z osobą która im nie odpowiada a wybrali te kobiety na zasadzie niejszego zła, zmusicie siebie lub kogoś do miłości? może komuś sie to udało ;)

-Adam zrezygnował bo Anka jest trochę odjechana- żeby nie powiedzieć że mało rozgarnięta- to wielu osobom nie pasuje, twierdzicie że jemu to musi odpowiadać?

-Stanisław... nie no sory on już "trąci" starokawalerstwem ale Grażynka... też żebym musiał być z kimś takim to bym się pochlastał

-Zbyszek ten wygląda na to że by chciał ale Kasia też nie jest taka cudowna i mimo swojego opanowania i spokoju (ślamazarności), ma swojego diabła i zdecydowanie nie jest to osoba z dobrym charakterem i dla jego dobra lepiej by było żeby zakończył tą znajomość a on chyba jeszcze myśli że coś z tego wyjdzie, ona potrzebuje męża na odległość żeby na papierku był a sama dobrym materiałem na żonę zdecydowanie nie jest, najlepszy byłby dla niej rolnik który gospodarstwa nie ma :)

- Paweł osiągnął swoje cele mimo że nie pałałem sympatią do niego to na plus, pokazał że sobie w życiu potrafi poradzić i jakoś ogarnąć życie

- Grzesiek- tutaj fala krytyki, ja aż tak ostry nie mam zamiaru być, ma swoje... jak każdy praktycznie, padł zarzut, że nie dziwne że rozstał się z poprzednią... na jakim świecie niektórzy żyją? to już nie czasy że facet jest tą świnią, chamem i ciemiężcą, rozejrzyjcie się wokół... czemu zaraz że to on musiał być ten zły? zna ktoś jego byłą, wie coś o niej? no to nie piep..yć tu głupot. Ewa też ciężki temat, niektórzy mówią że taka fajna uczuciowa- no dobrze byćmoże się z tym zgodzę... tylko jak zaczęła mówić że jakieś problemy miała i sie zwierzyła mu, zaczęła wymieniać choroby i że nic z tych rzeczy, pierwsze co mi przyszło do głowy w kontekście jej wypowiedzi to choroba psychiczna (może trochę za mocno to ująłem ale...) i to by tłumaczyło tą jej uczuciowość... niektóry sie tak spodobała że wy wynieśli ja pod niebiosa a objektywnie nie patrzą

 

a tak jeszcze odnośnie przesądów, klątw i ty podobnych... ja zasadniczo za mocno w takie rzeczy nie wierzę, aczkolwiek są osoby które wyjawiają pewne skłonności lub mają jakieś "dziwne szczęście". tak samo można śmiało powiedzieć że różnego rodzaju wróżki (chodzi o przepowiadanie przyszłości) to bzdura- fakt 99% to oszuści ale są lub były takie osoby, mam tu najlepszy przykład swojej matki za czasów swojej młodości poszła do takiej wróżki, ona przepowiedziała jej przyszłość (jak jeszcze była panną) dowiedziała się ile będzie miała dzieci, jak będzie wyglądało jej życie i jeszcze nawet o mnie i mojej siostrze (jeszcze nas w planach nawet nie było) no i z rozczarowaniem muszę stwierdzić że sprawdziło się wszystko. na koniec jeszcze powiedziała że matka do niej jeszcze przyjdzie za jakieś 30 lat ale ona już nie będzie żyła i faktycznie tak wyszło a jeszcze nie była stara tak dla jasności. przez te wszystkie lata matka nie odwiedziła żadnych wróżbitów aż potem zdarzyło się coś w życiu i spełniło się- poszła ale tamta już umarła. na przypadek to trochę za dużo zbiegów okoliczności.

zna też osobę która może nie rzuca uroków ale czasami to na prawdę tak potrafi wyżyczyć człowiekowi że to normalnie w głowie sie nie mieści...

może po prostu są osoby które mają jakieś układy na "górze" he he

kto chce ten wierzy, kto nie to nie, są pechowcy którym w życiu nic sie nie układa po ich myśli a są szczęściarze który wszystko przychodzi lekko, więc zasadniczo jeśli nie każdy ma po równo to niczego wykluczyć na 100% nie można

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1323

Choć i tak pewnie nie znamy nawet połowy faktów, to po wczorajszym odcinku wcale się Grzeskowi nie dziwie. Ewa jeśli ma spore problemy ze sobą, a chyba ma, to powinna odrazu o tym powiedzieć. Może gdyby Grześ wiedział o tym od początku to inaczej by to przetrawił. A tak to niespodzianka, która pociągneła za sobą fale nieprzyjemności. Żyć z kimś kto ma problemy emocjonalne, do łatwych nie należy.

To z tymi urokami faktyczne było słabe, no chyba że to magia telewizji tak to zmanipulowała.

Edytowano przez jajonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698

praktycznie wszystko zostało już napisane, ja tylko dodam od siebie:

-u Adama brakło mi jednego słowa-przepraszam

-Grzesiek wiele stracił w moich oczach tym zaściankowym myśleniem, w sumie pomyśleć tak mógł, ale nie musiał do niej dzwonić i o tym mówić

-Stasiu to trafił, daj pan spokój, dobrze że uciekł

-i ta Ula, znana osoba, nie ma co

-w sumie wszystko już jest jasne, ale chciałbym wiedzieć co za tajemnicę kryje Ewa, bo przecież wydało się że coś ukrywa, i sama stwierdziła że powiedziała o tym Grzegorzowi zaraz po tym jak ją wybrał

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Powiem krótko Grześ roz........ił system tym tekstem typu rzuciła mu zły urok i dyszel od przyczepy sie zgiął :lol: albo wysiadły dwa nowe ciągniki.21 wiek a on głupoty tu wygaduje o jakimś rzuceniu uroku na niego, nie no masakra jakaś gratuluje mu podejscia do sprawy i kwitowania w ten sposób wszystkich wątpliwych związków,jednym słowem pojechał po całosci aż wstyd było na to patrzeć,chyba że taka była jego rola i tak było w scenariuszu

 

 

najgorzej trafiła uczuciowa Ewa. Grzesiek to szajbus - posądził ją o wszystkie swoje nieszczęścia, że urok na niego rzuciła... w ogóle dlaczego matka jego syna go zostawiła?..

 

JA myślę że to nie EWA a ULA co jej nie wybrał, szpilki mu nawbijała tu i tam.

A że ostatni kontakt miał z Ewą to ją posądził a zapomniał o Ulce jak im dobrze życzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

-w sumie wszystko już jest jasne, ale chciałbym wiedzieć co za tajemnicę kryje Ewa, bo przecież wydało się że coś ukrywa, i sama stwierdziła że powiedziała o tym Grzegorzowi zaraz po tym jak ją wybrał

 

Fakt dobrze postąpiła ale może troszkę za późno.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Grzesiek nie jest facetem skoro nie umiał sprostać pewnym sprawom. Dobrze, że wcześniej powiedziała przynajmniej wie, że nie warto tracić czasu na dalsze starania i ten nieszczęsny urok na koło, dyszel i nowy ciągnik hehe. 

Staszek ehhhh filozof od przyjaźni :P ultimatum olał i dalej sam.

Adam brak słów, sam nie wie czego chce, a z pewnością Judyta nie pasuje do niego i brak słowa Przepraszam jak wyżej napisano. Szkoda Ani bo zakochana nadal.

Paweł no radny w końcu hehe prze na stołek ale bynajmniej coś kwitnie, Zbyszek i Kasia jak dziewczyna pójdzie na kompromis to się uda jeśli dalej bedzie neutralnie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Jeżeli Ewa ma problemy emocjonalne i wpadła w między czasie w furię a Grzegorz jej nie potrafił uspokoić (opanować) to się jemu nie dziwię. Jeżeli taki stan by mógł się pogarszać to co by było dalej ??? Jakie ma problemy to wiedzą tylko oni. A jeżeli mogłaby wpaść w furię i komuś zrobić krzywdę ( bo tego nie wiemy) a Grzegorz może jest za słaby psychicznie żeby to udźwignąć i co wtedy jak jej nie opanuje???
Każdy jest taki idealny po drugiej stronie ekranu ... Znacie tylko prawdę pokazaną na szklanym ekranie jako mały wycinek całości. Nikogo nie bronię bo idealni nie są.
Jeżeli do programu nie było chętnych i ich wybrali "na siłę" to decydowali żeby było "dobrze" dla nich. A jak ktoś się zakochuje po krótkiej znajomości nie znając "dogłębnie" drugiej osoby to trochę sami sobie robią krzywdę. Idąc takim myśleniem to każdej napotkanej fajnej dziewczynie i randce mógłbym jej powiedzieć że ją "Kocham". Troszeczkę pokory i dystansu do życia.

A co do zbiegów okoliczności to z mojego życia. Jadę rowerkiem po górkę na drodze powiatowej a z naprzeciwka jedzie ciężarówka (TIR) i w pewnym momencie za kabiny wyskakuje duża gaśnica i leci prosto na mnie. I niech nikt nie mówi że nie ma zbiegów okoliczności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

marc też masz rację ale sądzę, że skoro wiedział wczesniej to powinien zrezygnować i nie przyjeżdzac do niej lub wprost powiedzieć koniec, w sumie sami sobie winni, bo oboje się zaangażowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj