kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mapo    7

Korsarz1: nie wiem, czy pamiętasz, ale w jednym z odcinków Urszula wypomniała Grzegorzowi, że ten spędził noc z Ewą, więc możesz mijać się z prawdą... :P

Może Grzegorz wykorzystał Ewę, a potem już jej nie chciał i to dlatego Ewa później tak się zachowywała... Niestety prawdy się nie dowiemy.

Edytowano przez mapo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mogę się mijać z prawdą bo ja tam celowniczym w ich łóżku nie byłem, ale jeśli to Ty masz rację to mamy odpowiedź na wczorajszą naszą konwersacje, że jednak przestraszył się myszy.        :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: gdyby tak było, jak piszesz, to od razu by mu przeszło, a on po tym epizodzie ją wybrał. Dopiero później mu się odwidziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

biedroneczka,hmm teraz ona spii,ale wiesz ze nigdy mnie o to nikt niie pytał,Nio raczej usta kocie,ciemne,heh cała owłosiona czarną sierścią,szminki brak wiec improwizacja się nie uda.Hmm,dziwnie teraz spii,na pleckach,moze ma seexowny sen? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Korsarz1: gdyby tak było, jak piszesz, to od razu by mu przeszło, a on po tym epizodzie ją wybrał. Dopiero później mu się odwidziało.

 

Koleżanka Grzesia też Ewie gratulowała a później jej d*pę obsmarowała wiele wlazło, także dziwne to całe towarzystwo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

mapo-napisz coś o sobie,jestes tak,tak bardzo orginalna,sam się zastanawiam skąd się biorą takie ludzisaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

glicer: dlaczego uważasz, że jestem oryginalna? To był komplement, czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

mapo,niooo sorki,jestem obiektywny ale troszkę chyba masz tupetu,gzie!?a może co ja napisałem!?ze można właśnie tak to odebrać?

dobranoc,wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

glicer: na razie nijak tego nie odebrałam, bo nie wiem, czy z tą oryginalnością to był komplement, czy przytyk.

Możesz mi napisać dlaczego uważasz mnie za oryginalną? Ale tym razem tak, bym cię zrozumiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja uważam że to był przytyk     :P   chociaż mogę się mylić, zresztą jak zawsze  według Ciebie.          :D

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

korsarz,a niech tam Ty może możesz,daj cynka na PRV to dam swego linka na FB i sobie moje dzieciaki zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: też mi się wydaje, że to był przytyk, ale wolałam się upewnić, stąd moje pytanie. Chciałam też, by glicer napisał mi dlaczego tak właśnie uważa, ale pewnie się tego nie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

A ja bym tam stwierdzenie, że jesteś oryginalna, przyjęła jako komplement. Każdy jest oryginalny choćby dlatego, bo nie ma dwóch takich samych ludzi na świecie. A być oryginalną, bo nie podążam ta samą drogą, co wielu bezmózgich lemingów ? Bo nie staram się upodobnić do bohaterów programów telewizyjnych typu " reality " , albo do niewiadomo przez kogo ogłoszonych celebrytów ? Bo jak cała Polska latem jedzie, albo chce jechać , nad morze, to ja wolę góry ? Albo nie słucham wytycznych telewizji, typu : " pij 2.5 l wody dziennie, a latem nawet 5 " , bo piję , kiedy chce mi się pić. To ta nasza " inność " jest właśnie piękna... @glicer - ta Twoja kotka czasem nie śniła o myszkach ?

Edytowano przez biedroneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

bratrolnika: to była taka żartobliwa odpowiedź na to, co napisał Korsarz1. Mam nadzieję, że cię nie uraziłam...

 

A odnośnie tematu wątku taka drobna ciekawostka:

Zaglądaliście może na profil Grzegorza na FB (ten prywatny)? Jeżeli tak, to pewnie zauważyliście, że wśród jego znajomych był profil Ewy. Dziś odwiedziłam ponownie jego profil i zobaczyłam, że Ewa nie jest już jego znajomą. Ciekawa jestem kto kogo usuną

 

 

Sądzę ,że to Ewa usunęła Grzegorza .Ta dziewczyna ma coś nie równo pod sufitem i to nie są słowa wyssane z palca .Mnie też usunęła ze znajomych .Dziwna dziewczyna i widzę teraz ,że te wszelkie rewelacje o Ewie się sprawdziły .Grzegorz to równy gość i dobrze zrobił ,że z niej zrezygnował .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

bratrolnika bez urazy ale jak pod rząd będziesz miał 3 chłopców wtedy możesz być ekspertem w tych sprawach pierwsze to kwestia przypadku a raczej fazy płodności żony ... Ale doradzaj .. udzielaj się... a dla synka dużo zdrowia a Tobie w przyszłości pociechy życzę 

 

za życzenia dziękuję, oby się spełniły

a co do kolejnych chłopczyków, to działam cały czas :D  staram się

@mapo, ja obraźliwy nie jestem, pozdrawiam

co do Ewy i Grzegorza, to ucieszyłbym się gdyby to wszystko to była taka zagrywka, taki psikus, a im się dobrze ze sobą żyje, ale pewnie niestety, życie to nie jest bajka

jutro wszystko się wyjaśni

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

bratrolnika: nic się jutro nie wyjaśni. Zobaczymy tylko to, co telewizja zechce nam pokazać.

 

RafaKdziela: znałeś Ewę osobiście, czy byliście tylko wirtualnymi znajomymi?

 

A poniżej niemiecka parodia programu "Rolnik szuka żony". Szkoda tylko, że "bohaterem" tej parodii jest Polak...

http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/polak-szuka-zony-czyli-czyli-kpiny-z-polakow-w-niemieckiej,836628,art,t,id,tm.html

http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/marek-prymityw-z-polski-kpia-w-niemieckiej-tv,837230,artgal,t,id,tm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

pamiętam jak Ewa na samym początku powiedziała do grzesia  czy  nie przeszkadza ci  że jestem trochę inna , nie wiem co konkretnie miała na myśli  , a u grzegorza był ten błysk w oku , jak pamiętam powiedział że może ja lubię taką inność ,czy jakoś tak to było , a teraz grzesio powiedział że zgasłem , nie znam grzesia ani ewy , mogli porozmawiać poza kamerami , i odegrać romea i julie choćby dla publiczności nim kurtyna opadnie  , ogólnie dziewczyny chciały przed kamerami zdeklarować facetów do czegoś więcej przyrzeczenia takiego czy coś w tym stylu a świadkami była by cała polska  , no i grześ powiedział że to koniec on pasuje tyle że on wiedział o tym jak jechał do ewy i zachowywał już dystans , adam i stanisław żę się zastanowią też się nie deklarowali , a u pawła i zbysia sytuacja odwrotna oni deklarowali że by chcieli związku ale dziewczyny nie były od razu takie chętne natalia kręciła głową że ślub , kasia też konkretnie nie powiedziała że będzie ze zbyszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

moim zdaniem jutro wyjaśni się wszystko, a na pewno dużo, TVP nie będzie chciała nas trzymać w niepewności, i nie zostawi po sobie dobrego wrażenia jeśli pozostanie wiele niedomówień

@Stank Ewa słowami że jest trochę inna mówiła o swojej skórze na policzkach, tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renesis16xT    13

Dziwi mnie trochę formuła tego programu, która jasno sugeruje, że rolnik jest desperatem i weźmie sobie każdą, którą podsunie mu telewizja. Niestety, jak każdy człowiek, rolnik ma prawo wyboru. A nie wybiera żadnej z tych kobiet, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie spełnia jego oczekiwań. Nic na siłę. 

 

To, że te kobiety same się upominają i pytają ciągle o uczucia nie jest dla mnie dowodem na to, że kobiety są z Marsa (chociaż wiele takich na pewno jest). Raczej dowodem na to, że są zdesperowane i chciałyby wszystko od razu. Myślą, że niektóre rzeczy załatwia się właśnie tak jak przez ten program. Wystarczy się zgłosić i wszystko załatwione ;]

 

 

 

Tym bym się raczej nie przejmował... Jakby w naszym kraju kobiety były tak ohydne i niechlujne jak u Bauera, tak jak Bauer, interesowałbym się tym co jest za granicą. Na szczęście my nie mamy tego problemu ;]


Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15370

Jutro będzie co będzie, a przed pierwszym odcinkiem 2 serii odwiedzą rolników z 1 seri i powiedzą co z tego wyszło. Tak na pewno będzie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj