kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daremw    128

może nie to że nie szukają a nie mieli odpowiednich (w ich oczach) kandydatek na żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Jak można pisać że Grzegorz się źle zachował, przecież ta Ewa to jakaś desperatka, prędzej czy później sama zrobi sobie krzywdę (chyba że jest taką dobrą aktorką).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

po wczorajszym odcinku to brak mi słów, jestem zażenowany postawą  rolników po co w ogóle zgłaszali sie do tego typu programu żeby później zaproponować tym dziewczyną przyjażń  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Faceci wpuścili dziewczyny w klasyczne friendzone, patrzcie dziewczyny jak proponujecie facetowi przyjaźń co potem przeżywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

W końcu pojawił się ciekawy serial. Ja bym tak od razu nie skreślał naszych bohaterów, że nie będą z tymi dziewczynami,  program się skończy i dalej wszystko jest możliwe.

Jeżeli będą nadal utrzymywać kontakt ze swoimi wybrankami, to moim zdanie może to się przerodzić w cos więcej.

Adama może tłumaczyć to uderzenie głową w żyrandol :D , bo od tego momentu zmienił swoje podejscie.

Najbardziej kibicuję Stanisławowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Na pewno reżyser nic nie miesza,dla dodania dramatyzmu i oglądalności.Dziwne że wszyscy podobnie postąpili.Wydawało mi się że Adam i Paweł są zauroczeni swoimi serjalowymi dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

a mi się tam podobał wczorajszy odcinek :) Stasiu fajny tekst powiedział swojej gdy ta zapytała o miłość od pierwszego wejrzenia a ten "Chyba na Titanicu" :D Albo Ewa mająca focha na Grzesia - jego postawa w stylu "mam wszystko gdzieś" - bezcenna :)

A co do ostatniego już odcinka w przyszłym tygodniu to w zapowiedzi tylko i wyłącznie Paweł z Natalią byli do siebie przytuleni i chyba Stanisław trzymał blondynkę za rękę, ale nie jestem pewna. A Ewa z Grzesiem nadal mieli focha.

Moim zdaniem Grzesiek wrócił do poprzedniej kobiety z która ma dziecko, ale to tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Jak można pisać że Grzegorz się źle zachował, przecież ta Ewa to jakaś desperatka, prędzej czy później sama zrobi sobie krzywdę (chyba że jest taką dobrą aktorką).

 

Mogli to zakończyć z klasą, w TV dla ludzi i dla siebie jak już uważają poza TV.

 

Bo nie wiem czy to przyniosło im pozytywny wizerunek.

 

A jak Paweł po wyborach, bo co widzę po okolicy to 65% radnych zostało wymienionych.

 


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

W końcu pojawił się ciekawy serial. Ja bym tak od razu nie skreślał naszych bohaterów, że nie będą z tymi dziewczynami,  program się skończy i dalej wszystko jest możliwe.

Jeżeli będą nadal utrzymywać kontakt ze swoimi wybrankami, to moim zdanie może to się przerodzić w cos więcej.

Adama może tłumaczyć to uderzenie głową w żyrandol :D , bo od tego momentu zmienił swoje podejscie.

Najbardziej kibicuję Stanisławowi :P

Ja tez mu kibicuje.Po tych jego tekstach zostal moim idolem.Moja zonka powiedziala ze gdybym ja na randce tak sie zachowywal t z cala pewnoscia zostawila by mi na pozegnanie trwaly tatulaz na twazy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No to trochę ploteczek  ;) -przed chwilą moja mama rozmawiała z mamą Kasi -program jest reżyserowany bardzo mocno (ciocia wspomniała że czuje sie jakby występowała w jakimś filmie  :D ) a Kasia na wieś się nie kwapi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
Smutny był ten wczorajszy odcinek...

Program zamiast poprawić opinię o rolnikach tylko ją pogorszył... A zapowiadało się tak fajnie.

Owszem, serce nie sługa, ale Grzegorz i Adam mogli zachować się inaczej, a zachowali się jak... (nie wiem, jakiego określenia mam użyć, bo nie chcę ubliżyć ani świnkom ani buraczkom).

 

Grzegorz... Na początku zachwycony Ewą, wydawać by się mogło, że zakochany, a potem co? Całkiem stracił zainteresowanie. Chodzą słuchy, że pojawiła się jakaś panna z hektarami.

 

Adam... Co prawda od samego początku mówił o przyjaźni, ale wobec tego po co była ta kłódka na moście miłości? Tylko niepotrzebnie zrobił Annie nadzieję, a potem ją odebrał. Przytoczę tu post z innego forum dotyczący zachowania Adama, bo bardzo mnie rozbawił:

"Kobiety, pamiętajcie - jak facet Was przytula, całuje, flirtuje, opowiada jakieś banialuki o 'szczęśliwej koszuli, w której Cię poznał', ostatecznie zabiera na most miłości i zawiesza kłódkę z Waszymi imionami, to nie możecie sobie w jakiś idiotyczny babski sposób tego interpretować. To żaden romans. On to robi z każdym kumplem."

I jeszcze coś (znalezione na forum, o którym wyżej wspominałam):


Adam sam pisze, że poznał kogoś spoza programu, więc po co była ta cała szopka? Mógł nie robić dziewczynie nadziei.

 

Zbigniew... Nie tylko na tym forum ktoś napisał, że ożenił się z Katarzyną. Taką wzmiankę można również znaleźć na FB i we wspomnianym wyżej forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

W takim razie ciekawe dlaczego nic nie wiem o weselu  :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

jaro: ale ja pisałam tylko o plotkach, a nie o potwierdzonej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Odnosze wrazenie ze niektórzy robią sobie dobrze podczas oglądania tego programu.Wesele, hmmm chyba widzisz ze co drugi tutaj to rezyser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mataxenon    19

według mnie w wczorajszym odcinku trzej panowie Stanisław, Adam i Grzesiu, zrobili z siebie idiotów, i to na wizji, co może się przełożyć na zdanie o innych rolnikach niestety :/ Stanisław jak zaczął o ty komplementach, że jak sie je mówi to można kłamać byle by kobieta była zadowolona, to sam przed telewizorem sie zawstydziłem, normalnie burak... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

No tak,ale zawsze masz tel do ciotki :D


jaro,ale wiesz,zawsze lepiej robić z siebie idiote na forum a nie w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ta Kaśka to cicha woda moim zdaniem , mało mówi , dużo robi , trzyma trochę na dystans Zbyszka ale z drugiej strony niby zazdrosna - ona coś knuje :P  Tak ładnie wiązki słomy układała a teraz insynuuje żeby Zbyszek do miasta za nią się przeniósł ...

 

   Po wczorajszym odcinku to kurde szkoda mi Ewy , jeśli to była nie wyreżyserowana scena to choćby Grzesiek nic do niej nie czuł to powinien ją chociaż przytulić (no Ja w takiej sytuacji nie mógłbym wytrzymać bez reakcji gdy dziewczyna zalewa się łzami) .

 

 

    Tak jedziecie po tych rolnikach serialowych , ale na moje oko to te dziewczyny też jakieś zdesperowane i trochę przesadzają  , Anka strzeliła focha bo coś tam jej powiedział ,że na te chwile są przyjaciółmi - to przecież nie wyklucza rozwinięcia tego uczucia ;)  Tak samo Ewa , rozumiem ,że jej przykro i Grzegorz nie bardzo umie się zachować , ale na głowie ma co innego (żniwa) i może nie czas dla niego na zastanawianie się co czuje , a gorzej byłoby gdyby powiedział kłamiąc to co ona chciała usłyszeć .

 

   A po za tym to wszystko wina tej rudawej którą odzucił - rzucila klątwę na Ewę i Grzegorza :lol:

 

  Za to Grażyna w poprzednich odcinkach tak się śmiała z Stanisława i pamiętam jak mówiły jeszcze z tą drugą że w 10% jej się podoba u stacha , a gdy ją wybrał to powiedziała " Ja nie wiem czy się cieszę" a teraz jej mina zrzedła jak Stacho wygłosił swój starokawalerski monolog o miłości ?

 

  Stacho to jest stary kawaler , i zdałem sobie sprawę ,że w jakimś małym stopniu podzielam jego cechy "starokawalerskie" skoro jest dobrze to po co coś zmieniać :P

                     ... jeszcze trochę i na Fb pewnie pojawi się konto " teksty Stanisława z rolnik szuka zony " :lol:

 

 

  Tak więc reasumując to mi smutno było po 2 ostatnich odcinkach szczególnie szkoda mi tej Ewy ;)  Ale po przeczytaniu kilku stron tematu , no i skoro mówicie że to reżyserowane , to nawet wydaje się być śmieszne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brounter    18

Niedługo do każdej osoby będą robić oddzielny fanpage ;d myslalem że "beka z rolnik szuka żony" będzie wystarczające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominic    33

Stanisław już ma ponad 60 lat, a mówi się ze starego konia nie nauczysz ciągnąć. Wiec dobrze powiedział, tyle lat jest kawalerem ze po co to zmieniać jak jest dobrze.  :)

Co do Grześka co to miał za dziewczynę / żonę ze dziecko zostawiła? Matka nie powinna porzucać dziecka. 

 

Druga edycja to już nie będzie ciekawa :( , każdy już wie jak ma "wypaść" w tv.


c 330
4011
mf 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8piotrek6    111

Masakra jeden dzień nie zajrzałem na forum, nie obejrzałem ostatnich odcinków a to takie apogeum że mi się czytać nie chce :D
Najlepiej będzie jak każdy się zajmie swoimi 4 literami i nie da w życiu takiej plamy jak wszyscy tu opisują.

ps. Co do Zbyszka równy chłop znam jego kuzynkę ale jeszcze nic nie wiedzą żeby się chcieli pobierać, więc jak coś dam znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj