kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
klama    13

Dokładnie. Oni sami nie wiedzą czego chcą, albo się poznali na kandydatkach i im się odechciało :D 


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dobrze, ale przecież można spróbować, a nie pier**lić od rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

 Grzegorza to chyba przerosło zachowanie Ewy. Zbyszek najbardziej sie z nich wszystkich bierze :) 


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

"Po co zmieniać jak jest dobrze"  słowa Staszka, chyba nawet nie warto pisać o nim i się denerwować.  Tak tylko Zbyszek i Paweł coś chcą zmienić, dla reszty najlepsza "baba" to własna graba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

W tym programie są sami nieodpowiedzialni ludzie. Niby przyszli szukać żony, a jak przyszło co do czego to wymiękli. A Kasia po to szukała rolnika żeby go teraz ciągnąć do miasta

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bo zrozumieli że dziewczyny naprawdę kogoś szukają, a oni zgłosili się dla zabawy.  Tylko że to jest zabawa na uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to nie to stachu za stary już jest, nie chce zmieniać nic, a grzesiek to nie ewa on poczuł ha nosem wdać jakaś się zakręciła w trakcie trwania programu, starzy doszli do porozumienia że hm gosp scalą i będzie git, a ofiarą stałą się widać niczemu winna Ewa, szkoda mi anki bo ten to naprawdę pocisnoł, całuje dotyka dał nadzieję i głupio się do kamery szcerzy ech szkoada dziewczyn i tyle powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Dzisiejszy program powalił mnie na kolana. No Zbyszek się nieźle zaprezentował i Paweł też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba84    136

Kłódka na moście miłośći na znak przyjaźni, po co zmieniać jak jest dobrze. Ręce opadają. Szukajcie nie żony a psa przewodnika. Po występach tych gości raczej żaden rolnik już nie znajdzie żony. Brawo "panowie", podziwiam te kobiety i przepraszam za upokorzenie jako rolnik.

Edytowano przez kuba84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Do drugiej serii nie będzie chętnych.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

GWIAZDORKI, myślą że po programie znajdą coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

a w drugiej edycji bedzie tak ze najdzie sie jakichs lalek i beda sobie robic z beke z kandydatow a na koniec kopa im zasadza. adam-dno i mul. stasiu-pir**li sam nie wie o czym.z grzeskiem to chyba prawda co tu ktos wkleil ze jakas jego zanjoma pisala o zachwianiach ewy bo sam powiedzial ze nie radzi sobie z jej emocjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pewnie ta znajoma zrobiła zawieruchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

Przyzwoity człowiek by sobie nie pozwolił na takie zachowanie w dyskrecji, a co dopiero w TV przed całą Polską. Nie chciałabym być na miejscu Ani, żeby cała Polska oglądała jak to on jej mówił że jej niczego nie obiecywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Paweł i Zbyszek nawet ok, a reszta dała do pieca ładnie, nie wiadomo czy sie śmiac czy płakac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Widać że Polscy rolnicy się wykazali, po Adamie się nie dziwię bo znam go osobiście, a Staszek pokazał jakim jest totalnym wieśniakiem i burakiem, a Grzesiek akurat może i dobrze zrobił, po co się męczyć z kimś i być na siłę :)


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saimoon    0

Nie wiem czy to może scenariusz tak zakładał.. ale jeśli Zbychu sam wymyślił miejsce na śniadanko to szacunek!!! To połączenie wsi z miastem i dzieląca Wisła.. każdy wypatrywał tylko u niego ubytków w klawiaturze..a tu porządny, ogarnięty chłop :) 

 

Szkoda gadki o starym wuju Stanisławie.. może on naprawdę szuka TEGO "przyjaciela" :lol:  :lol:  mam nadzieję, że już zabrali tego NH od niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Widać gołym okiem że ani nie umieją rozmawiać z kobietami, ani się zachować przyzwoicie, więc nie ma się czemu dziwić, gówniarze to to już nie są, tylko stare dziwaki i tyle, a tacy są skazani już na samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Nie ma co ukrywać że większość z nich poszła za kasą, bo tyle ile dostali to nie jeden z nich musiałby pracować kilka dobrych lat aby mieć taki zysk, a mój Ojciec który ma prawie 60 lat, po wypowiedziach Stasia , aż złapał się za głowę, po tym co mówił


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Po części to jest odpowiedź dlaczego do tej pory jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio35    1

A ja myślę że w jakimś procencie to ściema i wyreżyserowane, żeby coś się działo bo jak by wszyscy byli tacy szczęśliwi to by się mniej mówiło o programie. Nie wiem jaki procent ale trochę na pewno ściema :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

a Pan Adam na  swoim prywatnym FB  dostaje po d*pie, za  dzisiejszy występ ;)


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj