kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Moim zdaniem to nie ciądnijmy tego tematu dalej bo to nie ma co przewidywać co by było gdyby, naprawde trzeba wierzyć i modlić się od Boga a wszystko będzie dobrze :)

Miom zdaniem te cale intercyzy to głupota, związek ma opierać się przede wszystkim na zaufaniu : :D

A ty mapo nie popadaj w histerie, wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotruszka    0

odziwo otacza mnie kilka związkow,rolnik-miastowa.Bez posagow.przyszły dziewczyny na gotowe.Heh,wspaniałe rodziny

 

Jestem bez doświadczenia tutaj ale ...

Myślę .że nawet taka "miastowa" dziewczyna może być o wiele lepszą partnerką od tej ze wsi .

jeżeli wie po co chce zostać żoną takiego rolnika i wie czym to pachnie . Mam taką żonę ze wsi

i muszę powiedzieć .że mimo wychowana na gospodarce to wcale jej nie ciągnie do pracy w gospodarstwie .

Doceniam te dziewczyny które ŚWIADOMIE wychodzą za prawdziwych rolników.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

glicer: do 50-tki na szczęście jeszcze mi daleko, ale ćwierćwiecze już dawno jest za mną.

 

magdalena0812: kto tu histeryzuje? Bo na pewno nie ja. Ty chyba nie znasz tego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

A gdzie tu jest miejsce na pozytywne myślenie ,szczęście etc ? Na przejmowanie  będzie jeszcze czas !.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hehe skoro tak uważasz, nie będę się sprzeczała każdy może mieć swoje rację życze Ci powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

@mapo życie pisze nieraz bardzo kiepskie scenariusze ale dobrze że jesteś na wszystko przygotowana .

Napisz w jakim wieku szukasz kogoś z jakiej okolicy , może ktoś z forum chciał by Cie poznać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hheh Ja to praktycznie jeszcze małolata :lol:

 

 

 

Mironeks: No masz zdecydowanie rację:D Właśnie może tutaj znajdziesz kogoś odpowiedniego dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Coś mi umknęło dlaczego niektórzy pomimo postów mają zero na koncie (postów) ? Np. Mapo widziałem kilka jej postów choćby tutaj w temacie rolnik a jednak jak się patrzy z boku na awatarek i opis widać null...

 

Oki mapo ale post to post wiec nawet jeśli wypowiadasz się tylko tutaj powinno być już że masz kilka postów no nie 

Edytowano przez aster453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
RafaKdziela: pozytywne myślenie - to jest coś, nad czym muszę popracować.
 
glicer: a kto tu pokazuje pazurki? Ja tylko napisałam koleżance, że chyba nie zna pojęcia "histeria", bo do histerii mi daleko.
Młode kobietki? Biorę to za komplement ;)
 
Mironeks: Ale ja wcale nie napisałam, że szukam rolnika. Gdy magdalena0812 w odpowiedzi na jeden z moich postów zaproponowała mi, bym zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony" i na własnej skórze przekonała się, jak wygląda ten program od podszewki, to dla żartu odpowiedziałam jej, że może się zgłoszę, o ile będzie jakiś fajny rolnik, który zechce miastową. Jednak nie wykluczam związku z rolnikiem, bo życie może różnie się potoczyć.

aster453: ja się wypowiadam tylko w tym wątku. Gdzie indziej moich postów nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Urodziłam się w stanie wojennym, więc jeżeli kogoś interesuje ile mam lat, to może sobie policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Na pewno mniej niż ja  :D

Ale chodzi oczywiście o "polski" stan wojenny ? ;)

Edytowano przez jaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

to i tak jesteś młodsza ja urodziłem się wcześniej jestem z  tego rocznika (pierwszego z dwóch) najliczniejszego o ile ktoś pamięta które to roczniki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Czy nie możecie bazować na konkretach? Czy to zgaduj - zgadula ? Czy to wstyd , ile kto ma wiosen ? Metryki i tak się nie oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
aster453: największy wyż demograficzny był po II wojnie światowej (do 1961). A wtórny wyż (zdecydowanie mniejszy, gdzie współczynnik urodzeń żywych na 1000 wynosi zaledwie 19) to lata od 1975 do 1984. Domyślam się, że jesteś z tego wtórnego wyżu demograficznego, ale w tym czasie najwięcej było urodzeń w 1983 (19,7). Lata 1976 i 1979 - 19,6. Lata 1980 i 1982 - 19,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

kawakawa: jak widać nie mam (nie chcę wypowiadać się za innych) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawakawa    3

kujawsko-pomorskie, a czy bardziej kujawskie czy pomorskie to nie mam pojęcia, z geografii słabo :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj