kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mapo    7

bratrolnika: Akurat wiadomo kto tego posta napisał. To znajoma Grzegorza. Na FB występuje pod pseudonimem Mali Kol:

https://www.facebook.com/mmaliii?ref=ts&fref=ts

Profil ten istniał już zanim powstał program "Rolnik szuka żony", więc nie jest to żaden " hejter".
 
A co do treści samego wpisu, to nigdy nie dowiemy się prawdy, a na pewno nie dowiemy się tego w programie. Telewizja pokazuje nam tylko to, co sama chce pokazać. Niektóre sceny są nawet specjalnie wyreżyserowane. Ktoś dotarł do sąsiadów Anny z Kraczewic Prywatnych i dowiedział się, że jej spotkanie z Adamem wcale nie wyglądało tak, jak nam to pokazali. Podobno Adam przyjechał do Kraczewic z ekipą telewizyjną, a sceny z Anną (gdy ta szykowała się na przybycie Adama) były nagrywane, gdy Adam już tam był, tylko czekał przed domem. Ta rozmowa przez telefon między nimi była udawana, bo tak naprawdę musiałaby się odbywać o dwóch różnych porach, a to przecież niemożliwe. To wyjście Anny po Adama też było wyreżyserowane, ale trzeba przyznać, że fajnie im to wyszło.
 
 
Sadek: faktycznie, różne godziny. Dziwne...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Moim zdaniem to bezsenns zajmować się dyskusją na temat co było zaplanowane a co nie, wiadomo że  wtakich programach wiele rzeczy jest już wcześniej ustalonych :P . Ważne że Rolnicy w końcu odnaleźli swoje 'bratnie dusze" :)

  Mapo -najlepiej Ty zgłoś się do tego programu i na własnej skórze się przekonasz jak to wszystko wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

magdalena0812: nie sądzę, by którykolwiek z nich znalazł "bratnią duszę". Obawiam się, że nic z tych "związków" nie wyjdzie. Choć mam cichą nadzieję, że może Katarzynie się uda, ale nie wiem, czy to dla niej dobre...

Kto wie, może się zgłoszę do programu, o ile będzie jakiś fajny rolnik, który zechce miastową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiadomo jak to się wszystko potoczy :D  A co to miastowa to gorsza???? ^^  Wydaje mi się  że nie , aby chciała pracować na wsi. :D Wiadomo jest czasem cieżko i trzeba  pracować w świątek, piatęk czy niedzela ale moim zdaniem to nie jest przeszkoda jak ktoś lubi to co robi :D Ważne jest również odpowiednei dobranie charakteów, wspieranie siebie na wzajem w trudnych chwilach....miłośc to nie za mało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
No wiesz, dla niektórych miastowa jest gorsza... Poza tym środowisko wiejskie jest dość hermetyczne, o czym sama mogłam się przekonać.

W mieście też pracuje się "świątek, piątek, czy niedziela"... No może z wyjątkiem tych dużych świąt. Jednak plusem pracy na wsi (za wyjątkiem żniw) jest to, że nie trzeba tracić czasu na dojazdy, bo pracę ma się pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mysle że to zabobony :P Odpowiedz sobie na pytanie czy byś podołała pracy na wsi np. przy krowach, świnach czy czymkolwiek??  Ale to nie jeden dzien,tydzień, miesiąć lecz do końca życia byś musiała się z tym zmagać :) Latem,wiosną, zima czy  też jesienią trzeba by było iśc wydoić krowy,poscielic, cielaki napoić, krowe ocielić itd. Zastanów sie i odpowiedz sobie na pytanie Czy na to wszystko jesteś gotowa ? Czy może to tylko twoja chwilowa abstrakcjachęć poślubienia bogatego rolnika i dostatniego życia ?? Wiadomo jeżeli byś poślubiła chłopaka ze wsi byś musiałą razem z nim pracować na jeden chleb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Szukaj takiego co ma tylko roslinki, sytuacja wyglada duzo inaczej w niedziele nie pracuje, chory (jak nie nawał roboty) tez mam czas pochorowac itd


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pajej - O to chodzi żeja nie szukam, jak ktoś zechce to mnie znajdzie. Nie jestem taką dziewczyna która ugania się za chłopakami. A czy będzie miał produkcje rośliną czy zwierzęcą czy nic nie miał to już bez różnicy. Jak będą chęci to i się może czegoś dorobimy , może nie pałaców ale przynajmniej jakiegoś małego swojego 'm'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

magdalena0812: Ale ja wcale nie napisałam, że chcę się wydać za rolnika... Są różne profile gospodarstwa i niekoniecznie muszą to być krowy mleczne. Przy hodowli bydła mięsnego i tuczników jest zdecydowanie mniej pracy.

 

Pajej: Obawiam się, że w moim wieku nie miałabym zbyt dużego wyboru, jeżeli chciałabym się wydać za rolnika. Zostaliby mi tylko ci mocno związani z matką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Pajej-roślinki roślinkami,ale co takie dziewczę może zaoferować?Pisze ze srodowisko wiejskie jest hermetyczne!?Heh no może w sytuacji gdy tatusiowie łączą majątki :D .BYłem kiedyś już bardzo blisko,2 lata związku.Niestety kopła kota na moich oczach,I to był koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mapo: podałam Tylko taki przykład :) Oj tam jakoś napewno Ci siężycie ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

glicer: mogłabym zaoferować tylko siebie. Majętna nie jestem, więc posagu nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

glicer: a ja myślałam, że posag to ułatwienie... W związku, gdy jedno ma pieniądze, a drugie nic nie wniosło, może dojść do sytuacji, że tej drugiej osobie będzie się później wypominało tą sytuację i będzie się ją uznawało za gorszą. Wyjściem mogłoby być podpisanie intercyzy, ale co w sytuacji, gdy trafi się na niewłaściwą osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To nie ma co na to patrzęć nie każdy jest w stanie wnieść coś od siebie. Posag, posagiem aby w głowie było poukładane. :D

Naprawde są ludzie bogatsi i mniej bogatsi nie ma co rozpatrywac to takimi kategoramii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Pajej - O to chodzi żeja nie szukam, jak ktoś zechce to mnie znajdzie. Nie jestem taką dziewczyna która ugania się za chłopakami. A czy będzie miał produkcje rośliną czy zwierzęcą czy nic nie miał to już bez różnicy. Jak będą chęci to i się może czegoś dorobimy , może nie pałaców ale przynajmniej jakiegoś małego swojego 'm'

 

Madzia miło się czyta ,to co piszesz :)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

mapo-ja siebie znam,ale fakt,w moim otoczeniu jest kilka intercyz,ale tylko jedna zaistniała z powodu majątku,inne po prostu moim znajomym ułatwiają zycie.Hmm,osobiscie,mowie nie intercyzie.Nie wiem co by musiało się........ale nie.Hehe swiadomy związek i intercyza,gdzie ja szukam wartości.Toć to zaprzeczenie.Nie martw się o posag.Szukaj kogos z dobrym serduszkiem i po prostu odwzajemni mu to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

glicer: a ja myślałam, że posag to ułatwienie... W związku, gdy jedno ma pieniądze, a drugie nic nie wniosło, może dojść do sytuacji, że tej drugiej osobie będzie się później wypominało tą sytuację i będzie się ją uznawało za gorszą. Wyjściem mogłoby być podpisanie intercyzy, ale co w sytuacji, gdy trafi się na niewłaściwą osobę?

 

Koleżanko nie przejmuj się na zapas .Jeżeli zdecydujesz się kogoś poznać ,to będziesz wiedziała ,co i jak .Chyba że ktoś ukrywa swoje prawdziwe intencje ,to już inna bajka i nie warto zawracać sobie taką dziewczyną ,czy chłopakiem głowy :)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

odziwo otacza mnie kilka związkow,rolnik-miastowa.Bez posagow.przyszły dziewczyny na gotowe.Heh,wspaniałe rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kobieto bedzię dobrze, nie musi być dobrze !! ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
glicer: ja chyba jednak byłabym za intercyzą, bo nie chciałabym, by później wypominano, że nic do małżeństwa nie wniosłam. Z uczuciami różnie bywa.

Tych z dobrym serduszkiem w wieku zbliżonym do mojego już niewielu zostało...

 

RafaKdziela: nie byłabym sobą, gdybym się na zapas nie przejmowała ;)

 

magdalena0812: też myślę, że będzie dobrze, choć z roku na rok coraz mniej w to wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

RafaKdziela: Kto? Ja? Powiedzmy, że lubię być przygotowana na każdy scenariusz, który pisze życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj