kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaro    166

Nic a nic-i co Ty na to ?Planowałem do nich jechać w lecie tego roku i jak zwykle na planach się skończyło :(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Może i super ale niestety prawdziwe  :D

 

 

no niestety...albo czasami stety, jak sie chce wykręcić od jakiejś imprezy na którą nie chce się pójść :P :P.

Pisze tak ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Z tym pójściem to tak niewesoło zbytnio-jak pisałem-400 km  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Nic a nic-i co Ty na to ?

Małżonka wydoi, Koleżanka Anna1 chętnie by się poświęciła iść z Tobą na to wesele, i co Ty teraz odpowiesz?           :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Co to za kuzynka co mieszka 400km od Ciebie pewnie jak byś jąspotkał na dyskotece to mógłbyś nie poznac i by sie narobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Małżonka wydoi, Koleżanka Anna1 chętnie by się poświęciła iść z Tobą na to wesele, i co Ty teraz odpowiesz?

Ja wiem co odpowie . ;)   Na weselach  grają disco polo ,a kolega Jaro wtedy musi wyjść do toalety ,a że praktycznie przeważnie lecą kawałki owej muzyki ,także po co mu jechać i siedzieć tam gdzie wspomniałam na początku ... :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

tak tak a póżniej wstawi fotke z wesela z widłami w ..... <_< dupce

 

Hmmmmm           :P      :D    no fakt, widok myszki na widłach nie jest jakiś powalający            :P  ale może nie trafi w dupkę tymi widłami        :lol:

  

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Małżonka wydoi, Koleżanka Anna1 chętnie by się poświęciła iść z Tobą na to wesele, i co Ty teraz odpowiesz?           :P

Jeszcze się okaże że znam ową Annę... :D

Jaro-nie jedż.Co tydz oglądasz kuzynke i szwagra.Ale prezencik pośli

Ale ja nie oglądam  :D

Ja wiem co odpowie . ;)   Na weselach  grają disco polo ,a kolega Jaro wtedy musi wyjść do toalety ,a że praktycznie przeważnie lecą kawałki owej muzyki ,także po co mu jechać i siedzieć tam gdzie wspomniałam na początku ... :D

I to jest myśl  :D -w nagrodę https://www.youtube.com/watch?v=N1Hs2AQwDgA

Co to za kuzynka co mieszka 400km od Ciebie pewnie jak byś jąspotkał na dyskotece to mógłbyś nie poznac i by sie narobiło

Spokojna głowa-poznałbym.Co w tym dziwnego że rodziny się rozjeżdżają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Jeszcze się okaże że znam ową Annę... :D

Tego nie wiem, ale sam powiedz jaki prestiż będziesz tam miał, z Telewizją ledwo jedna żona, a Ty bez TV  i już drugą przywieziesz.       :P       :D

A i zawsze możesz im nagadać że docelowo planujesz mieć 7 żonek.      :lol:    Sam zobaczysz NH CI ZARAZ TV PODSTAWI.       :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Tego nie wiem, ale sam powiedz jaki prestiż będziesz tam miał, z Telewizją ledwo jedna żona, a Ty bez TV  i już drugą przywieziesz.       :P       :D

Dla mnie to żadna nowość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A to Masz już dwie?     :blink:         :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ty to powiedziałeś 

 

No ja, ale jak mówisz że to żadna nowość to przyznaj że mogłem tak pomyśleć.     :D    ale nie ważne, nic mi do tego.       :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Zdecydowanie nie-moją tożsamość możesz bez większego trudu sprawdzić pytając co "starszych" użytkowników forum...


No ja, ale jak mówisz że to żadna nowość to przyznaj że mogłem tak pomyśleć.     :D    ale nie ważne, nic mi do tego.       :P
 

Przyznaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No nie muszę, bo ja Ciebie znam, [OCZYWIŚCIE MÓWIĘ O FORUM} to Ty mnie nie znasz.      :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak Korsarzu Ciebie tu mało kto zna ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

co Wy chcecie disco polo na weselu jest super :rolleyes: :rolleyes: ....................po paaru głębszych :P

 

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No nie muszę, bo ja Ciebie znam, [OCZYWIŚCIE MÓWIĘ O FORUM} to Ty mnie nie znasz.      :P

to do @glicer było

co Wy chcecie disco polo na weselu jest super :rolleyes: :rolleyes: ....................po paaru głębszych :P

kolego Jaro nie znamy się

Tak głębokich "głębszych" to szczerze mówiąc nie znam  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj