kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gregorius    123

wiesz zaraz będzie propagowanie ustrojów totalitarnych pod postami na czerwono :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

No tak.Ale tu jest pies pogrzebany.Jaki jest poziom tego programu?Czym oni nas karmią!?Nie mam z tym problemu bo od początku pisałem-dno.Zgłaszają się psychiczne kobitki,hmm sorki, zgłosiły się.Rozumiem ze trzeba być dobrym psycholem żeby to wcześnie wyłapać ale ze TV do tego dopuszcza!Ja jako rolnik,powiem więcej z nas rolnikow TV po prostu sobie zakpiła.Własnie tak o nas myslą .Polski rolnik=poziom kandydatek w programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

brawo :)

ogladał ktoś kiedyś serial "Mamuśki"? Mirek Czajka też był zgłoszony do bezludnej wyspy i później mu to przez cały serial wypominali ;)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No tak.Ale tu jest pies pogrzebany.Jaki jest poziom tego programu?Czym oni nas karmią!?Nie mam z tym problemu bo od początku pisałem-dno.Zgłaszają się psychiczne kobitki,hmm sorki, zgłosiły się.Rozumiem ze trzeba być dobrym psycholem żeby to wcześnie wyłapać ale ze TV do tego dopuszcza!Ja jako rolnik,powiem więcej z nas rolnikow TV po prostu sobie zakpiła.Własnie tak o nas myslą .Polski rolnik=poziom kandydatek w programie

Oki. Glicerku, ale wytłumacz mi dlaczego uważasz że one są psychiczne? bo ja tak nie uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Panowie-spokojnie  ;) -ta najbardziej niby "psychiczna" to moja kuzynka  :) -czytam tu opinie jakoby wychowanie się odbiło ,jacy są jej rodzice (nietrafione bo to bardzo weseli i otwarci ludzie)-a może najnormalniej w świecie ma taki charakter ?-tzn. jest spokojna i tyle ?W sumie ma dwie starsze (bardzo "żywe" siostry ) więc może jest taka bo ponoć w przyrodzie istnieje równowaga ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcz84    3

To ja to zrobię...w oryginale  :D -"Arbeit macht frei"  :)

 

 

wiesz ja nie pisałem, bo i tak łatke "świra" mam przyklejoną :)

dziękuję, że mnie wyręczyłeś :D

idź przejdź przez bramę, nad którą ten napis widnieje, obejrzyj, może Ci się optyka zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Panowie-spokojnie  ;) -ta najbardziej niby "psychiczna" to moja kuzynka  :) -czytam tu opinie jakoby wychowanie się odbiło ,jacy są jej rodzice (nietrafione bo to bardzo weseli i otwarci ludzie)-a może najnormalniej w świecie ma taki charakter ?-tzn. jest spokojna i tyle ?W sumie ma dwie starsze (bardzo "żywe" siostry ) więc może jest taka bo ponoć w przyrodzie istnieje równowaga ? :D

 

Też nie uważam że z nią coś nie tak, po prostu spokojna dziewczyna. To są dziewczyny praktycznie z miasta i nie ma się co dziwić, takie robienie jakiś sprawdzianów z nimi to jest może i dobre, ale dla rasowych klaczy a nie kobiet, bo może ich to tylko ośmieszyć.

 

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Bo widzisz nie wszyscy to mają.Nie miejsce na takie zagłębianie się.Nie pije do tych co oglądają.Juz to wychodzi a bomba dopiero wybuchnie.Ostałem przy delikatnej krytyce,czyli-nie było kandydatek :) to nie znaczy ze nie karce bohaterow,ale na drugi raz się zastanowią głęboko czy upubliczniać  swoją prywatność w takim kiczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja na ten przykład w ogóle takich rzeczy nie oglądam a to że zobaczyłem to czysty przypadek (i moja mama  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

no nie wiem czy to takie zabawne

moj wujek nawiał z Katynia

i troche mi opowiadal

 

Poopowiadaj troche jak nie tu to na priv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Jaro-jeśli rodzina wesoła otwarta,ona spokojna,to pod tym spokojem po prostu coś się ukryło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W każdym razie jaro może niedługo pochlasz na weselu u kuzynki.         :P     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

ale na drugi raz się zastanowią głęboko czy upubliczniać  swoją prywatność w takim kiczu

 

drugi raz to oni już nie wezmą udziału , za to Ci którzy wezmą to pewnie będą "kandydaci na aktorów" ( czy kandydatki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jaro-jeśli rodzina wesoła otwarta,ona spokojna,to pod tym spokojem po prostu coś się ukryło

Nie wiem-słabo ją znam-po prostu w tym czasie jak ich odwiedzałem była sporo młodsza niż ja-siłą rzeczy dużo lepiej znałem jej siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piteriiv    82

widzę ze tu więcej u niektórych mądrości niż wieku ale nie mam ochoty i czasu żeby tego dochodzić, swoje wiem ze to co robię i ile robię wystarcza mi i mojej rodzinie nie tylko na rachunki, z pewnością nie jestem niczyim niewolnikiem. a korszarz1 i jemu podobni niech piszą brednie tylko najlepiej o sobie. puenta jest taka ze utożsamiam sie z Grzeskiem jako rolnikiem, facetem w moim wieku, ojcem i kilka innych. życzę wszystkim szczęścia i rozsądnych wyborów w gospodarstwie i miłości

 

a jeszcze jedno - co by było jak by pracy nie było - myślał ktoś nad tym - ja myślałem    powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jaro-wieś Ci przecie nie obca,TV przyjedzie

Nie rozumiem za bardzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Piteriiv-wiesz jedni się zastanawiają nad smiercią inni nie.Osobiście preferuje spontan.Co do pracy.Nie bierz tyle kredytow to nie będziesz gdybał :)


Jaro-oj na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja mam krowy  :) -nawet gdyby mnie zaprosili to nie pojadę  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

nie może-zresztą ma własne-kup krowy i zamieszkaj 400 km od Gdańska  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam krowy  :) -nawet gdyby mnie zaprosili to nie pojadę  :D

 

No wiesz, ale TV, wywiady, alkohol, nie kusi?     :P      :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj