kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
glicer    25

Meg5-coś tak żenująco podniecona jesteś!?Rozumiem że dziewczyny biorące udział w tym programie,to chodzące ideały,po prostu urodzone rolniczki.Nic tylko brac! Chłopaki wzięli kase od TV,a dziewczyn nie musieli,ale program trza zakończyć.Hmmm,kazdy ma swoje gusta.W/g mnie nie było po prostu w kim wybierać(dziewczyny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Żenada oceniać kogoś nie wiedząc co ktoś czuje i nie być w jego sytuacji. Chłop ma bardzo cieżko sam ma na sobie całą gospodarke 100 ha pogoda do d*py nie może kosić a napewno żniwa sie u niego szybko nie posuwają skoro tylko sam z ojcem robi. Zaraz musi orac pod rzepak prace polowe wykonywać a tu wszystko stoi bo pogody nie ma. Dodatkowo ta Ewa która go do siebie zniecheca swoim zachowaniem bo taka jest prawda. Grzegorz wyraźnie powtarza od paru odcinków że potrzebuje czasu że nie chce sie zakochac od razu bo za dużo przeżył w życiu i napewno też by chciał zeby tak do tego Ewa podeszła czyli widać że chłopak chce sie pospotykać lepiej poznać drugą osobe nie chce czuć presji tylko poczekać co mu pokaże serce. A ta naciska na niego tak jakby mieli jutro brać ślub. Jeszcze wyjechala z tym zeby zamieszkac razem to juz wogóle chłopaka odstraszyło i sie sparzył na niej. Nie dziwie sie że sie zachowywał tak jak zachowywał wręcz jego zachowanie było normalne w stosunku do niej. Jedyne na czym wpadł to to że kwiatów nie przyniósł bo jednak wypada na pierwszym spotkaniu.

 

Ty przestań telewizję oglądać do góry nogami bo wszystko mieszasz, Ewa go do siebie zniechęca!!! pier**lisz jak potłuczony, bo już inaczej nazwać tego nie można.

 

 

Meg5-coś tak żenująco podniecona jesteś!?

Hahahahaha to Meg co z tym podnieceniem?       :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawakawa    3

Może nie było w kim wybierać, ale fakt-program trzeba zakończyć i to z pewnością wg scenariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy ja wiem czy nie było w czym wybierać, nie można nikogo do niczego zmuszać na siłę to fakt, ale niby na co liczą,  nie mają po 20 lat i wiadomo że tak samo jak oni się zmieniają, tak samo i kobiety już może nie są takie jak miały po 20 lat. Najgorzej jak ktoś mierzy ponad swoją miarę. Jest dosyć duże zainteresowanie tym programem to "gwiazdorzy telewizyjni" teraz myślą że mogą już wybierać co tylko chcą, bo na ich widok młode dziewczyny będą oddawać mocz.    :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

To po jaka holere isc do programu,przed cala polska sie pokazac ze ma sie problem i ze ma sie "chec" na pozanie kogos moze nawet na malzenstwo zeby pozniej stwierdzic ze ja wole teraz isc na bizon bo niemam czasu.skoro ktos ma ttaki problem zyciowy i los daje mu taka okazje to nic innego nie przychodzi na mysl jak sformulowanie "burak" sadzac po zagozalych obroncach tezy iz na gospogarce nigdy niema czasy i to normalne to juz dajcie spokoj i nie wyzalajcie sie ze niema kobiet dka was tylko ukladajcie zycie sobie z jakas mucka.

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

sadzac po zagozalych obroncach tezy iz na gospogarce nigdy niema czasy i to normalne to juz dajcie spokuj i nie wyzalajcie sie ze niema kobiet dka was

Bo dla takich nie ma faktycznie kobiet, a wiesz dlaczego Szmergielku? bo żadna nie chce trafić do obozu pracy. Jeden z drugim myślą że jak zaczną pisać jaki to on pracuś, że sika nawet w biegu to znajdzie dziewczynę, no akurat, taki burak na nic już nie będzie miał czasu, tylko będzie rył jak kret w tej ziemi i po co komu taki wieśniak, na wszystko musi być czas, a z resztą jak nie może się wyrobić to pewnie jakiś  niezorganizowany.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Oj ludziska!Na romantyczne komedie chodzcie sobie do kina


Korsarz 1-oj pamiętam jak kilka m-cy temu napisałem ze moja partnerka nie będzie musiała pracować ,buuu,kobietki na forum by mnie zadziobały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Bo dla takich nie ma faktycznie kobiet, a wiesz dlaczego Szmergielku? bo żadna nie chce trafić do obozu pracy.

A ty bys chcial?bo ja nie i jak widze tych co tak na nic czasu nie maja zeby jakos wyjatkowo szczesliwi byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Korsarz 1-oj pamiętam jak kilka m-cy temu napisałem ze moja partnerka nie będzie musiała pracować ,buuu,kobietki na forum by mnie zadziobały!

Pracować i pomagać to jedno, a ryć w obozie pracy to drugie, bo mężuś najlepiej by chciał mieć najwięcej ziemi w okolicy, tylko żeby żona w tym ryła bo jest tak chytry że mu szkoda kasy na pracowników.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

I tu pojawia jakze celnie uzyte slowo "chytry"-slowo wytrych pasujace do jakze duzej czesci rolnikow zwaszcza tych rozwojowych , ja urzywam mocniejszego mianiwicie"nienazarty"ale chodzi o to samo.rypac do upadlego zeby kupic jeszvze 1 ha po 80tys i kolejna krowe do obory bo sasiad tez tak robi

Ps.jest jeszcze jedno slowo klucz a w sumie 2 "glod ziemi" teza wymyslona w krainie wlasnie takich postepowych co juz nie raz pisale z krowa sie beda koldra przykrywac

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Takie klapki przy oczach to koniki czasem miały,bo faktycznie miały ograniczone widzenie.Nie wiem czy niektórym z Was brak takiego szerszego widoku.Skazujecie kogos na sytuacje przez siebie wymyślone(obozy pracy itp.).Oj chętnie bym zobaczył co tam w waszych zagrodach się dzieje. ;)


szmergiel-tylko widzisz,my nawet nie wiemy czy Ty nie piszesz o sobie! Ale niech tam.Ja twierdze ze to co piszesz dotyczy większej połowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co tu daleko szukać, nawet w tym programie to widać jak na dłoni że ci "więksi" to są zwyczajni dusigrosze.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Jezeli uwazasz ze wymyslone to nawet 30 km cie nie musialbym wiesc do 2 wiosek co tak jest.powiem ci tyle ze nawet ruskie robotniki z tamtad uciekaja bo dzien i noc zapierdol i nadal malo i malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Stasiu dusigrosz powiedział bym stara pierdoła :lol:

Pytanie niezwiązane z tematem co powiecie na temat kolektorów słonecznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

szmergiel-ale ja nie komentowałem Twego postu ze wymysliłes,tylko ze skala jest wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dusigrosz to za złotówkę da sobie d*pę szkłem ogolić, to do czego mu kobieta potrzebna, żeby zaczęła czasem wydawać. Majtki to by jej kupił jakby były już mocno posiepane, coś jakby je pies miał w robocie.      ;[

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Ty przestań telewizję oglądać do góry nogami bo wszystko mieszasz, Ewa go do siebie zniechęca!!! pier**lisz jak potłuczony, bo już inaczej nazwać tego nie można.

 

Hahahahaha to Meg co z tym podnieceniem?       :P

 

Widać że gówno widziałeś w życiu i gówno przeżyłeś jeśli chodzi o te sprawy tyle na Twój temat. Nie odzywaj sie w tym temacie bo sie tylko kłócisz z ludźmi wyzywasz nie jesteś tu potrzebny idz na osiedle z kolegami sobie tak podyskutuj.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Słuchaj gówniarzu, bo dla mnie to ty jesteś gówniarz, a gówniarz nie ma o niczym zielonego pojęcia baranie jeden, ty jeszcze gówno w życiu widziałeś a zabierasz głos.          ;[

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że w dzisiejszych czasach większość facetów jest miękkim h**em robiona.... Chcą może zrobić nabór na " rolniczka szuka męża " , a jaki ostatecznie da radę podołać takiej roli, jak ci , którzy teraz wybierają są jak chorągiewki. W pierwszym odcinku że każdy potrzebuje ciepła, bliskości kobiety, że chcą założyć rodzinę, mieć w kimś wsparcie. Kilka odcinków później tylko Zbyszek pomimo swoich rozterek nie szuka wymyślonych wymòwek, nie wycofuje się. Adam tłumaczy się , że nie chciałby się zawieźć, że nie wiadomo co będzie jakby się zaangażował- a czy jest ktos, kto nie ma takich rozterek, kiedy wchodzi w nowy związek??? A jednak z takich ludzkich niepokojów rodzą się w końcu pełne zaufania związki- ale trzeba mieć odwagę spróbować!!! Co do Grześka, to tam chyba dyrygują rodzice, a jego już zaorali. Nie pasowała im " wątła miastowa " , i pomimo początkowego zachwytu Grześka nad Ewą, tego błysku w jego oku jak ją odbierał z pociągu, tak mu po czasie mózg wyprali, że Grzesiek teraz czuje że stygnie.......Jeszcze się ponoć spiknął z jakąś dziewczyną z z sąsiedniej wioski - do tej pory szukał dziewczyny, i nie wiedział tak blisko o jej istnieniu, a ona o nim ??? To jest co robią rządy rodziców i medialnosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

i teraz też popieram kolegę @knoro93, kolego Korsarz pohamuj się trochę bo piszesz tak jak typowy internetowy ura-bura co to nie ja, a danych na temat wieku w profilu uzupełnionych nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Trzeba sobie jasno powiedzieć że to są starzy kawalerowie, a tacy zazwyczaj robią się dziwakami i tu jest tego przyczyna.

@bratrolnika, jakoś nie wszyscy mają ze mną problemy, rzucają się strasznie doświadczeni przez życie 20- latkowie.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Korsarz bo Ty dużo krzyczysz czasami i niektórym sie nie chce kłócić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Już tak nie brońcie tego Grześka, ja już po odcinku pilotażowym się poznałem co to za rodzinka. Widać ,że całym bossem jest mamusia i wszyscy tam tańcują jak ona zagra. Dla nich nie liczy się nic poza ich hektarami. Pewnie poprzednia dziewczyna Grześka nie mogła wytrzymać w tym kołchozie i uciekła, liczyli, że znajdą kolejną do roboty, ale kiedy towarzystwo się rozjechało była narada i doszli do wniosku, że dziewucha z miasta, wątła no i żadnej morgi ze sobą nie przyniesie to mu ją wybili z głowy. Tymi żniwami też już go tak nie usprawiedliwiajcie, bo sam nie jest a jak taki z niego bamber to chyba go stać, żeby wynająć kombajniste a ojciec przecież może wszystkiego dopilnować. Trzecia sprawa to przyjechał do tej Zduni jak dziad w pogniecionej bluzeczce, bez żadnego załącznika... kompletna żenada.

  • Like 1

Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Korsarz bo Ty dużo krzyczysz czasami i niektórym sie nie chce kłócić ;)

 

Ani nie krzyczę ani się nie kłócę, tylko nie dam sobie wciskać kitu przez ludzi którzy jeszcze nic nie przeżyli a udają strasznie doświadczonych przez los.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcz84    3

Właśnie, właśnie a jakie szły komentarze na temat Zbyszka zębów itd. a tu się okazuje, kto jak ma w głowie poukładane.

Sądzę, że właśnie Zbyszek dużo zyska na udziale w programie bo pokazał swój charakter, którego nie musi się wstydzić. W sumie to nie ważne jak się sytuacja z Kasią potoczy, i tak wyjdzie z programu z tarczą. 

A co do wieszania psów na Grześku, to wieszajcie je na nim jeśli zasłużył, a nie ogólnie na wszystkich tych, którzy sądzą że żniwa to czas na ciężką pracę, czasem ponad siły, a nie na ballady i romanse. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj