kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy na forum to nie wiem, ale ogólnie jest już widoczne gołym okiem że coraz większe "walizeczki" z tyłu tachają.          :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Nie mogę oglądać tego programu, według mnie to strasznie sztuczne jest... Nie chce mi się wierzyć, że ci ludzie biorą w tym udział za darmo ;)

elaria comeback

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Spaść to spadnie na pewno po tygodniu takiej kuracji, ale facetowi i to nie tylko waga.       :P   Czy cokolwiek spadnie kobiecie to byłbym ostrożny w takich rokowaniach, zwłaszcza jak w czasie seksu będzie spokojnie sobie leżeć i zasuwać  keksa jeden za drugim. 

​ Pierwsze słyszę by w'' tracie '' coś zajadać . :huh:

Korsarz ,Ty ewidentnie zmień kochankę ,na bardziej aktywną ,bo masz złe skojarzenia .  :D

 

 

to dziewczyny z forum aż taką nadwagę mają że wszystkie muszą gubić kilogramy....

Ależ skąd ,my jesteśmy idealne ,tylko lustra jakieś takie ....  ^^ :rolleyes:  

 

 

Nie mogę oglądać tego programu, według mnie to strasznie sztuczne jest... Nie chce mi się wierzyć, że ci ludzie biorą w tym udział za darmo  ;)

Nie możesz ,a oglądasz . Po co się tak katować ?  ;)

 

 

Edit:

Jest nowy zwiastun ...https://www.facebook.com/video.php?v=840144572692050&set=vb.751051228268052&type=2&theater

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

Uczestnicy tego programu chyba się zaprzyjaźnili sądząc po zdjęciach na fejsie Adama Kraśko, jakiś zjazd czy coś...... <_<

Edytowano przez drzewis98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

​ Pierwsze słyszę by w'' tracie '' coś zajadać . :huh:

Korsarz ,Ty ewidentnie zmień kochankę ,na bardziej aktywną ,bo masz złe skojarzenia .  :D

 

 

Hmm, tylko taka co lubi bardziej seks niż keks to cipkę już może mieć jak opona po detonacji     :P    i jeździj później latami na kapciu.       :P       :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nieaktywne kobiety złe ,aktywne jeszcze gorsze ....  :P       Korsarz ,po Twoich komentarzach dochodzę do wniosku ,że to chyba Ty bardziej wolisz keks ,jak seks . :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Uczestnicy tego programu chyba się zaprzyjaźnili sądząc po zdjęciach na fejsie Adama Kraśko, jakiś zjazd czy coś...... <_<

I wyróżnienie detektywa przyznane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Meg, jakbym nie znał Twoich przekonań, to pomyślałbym że robisz mi niestosowne propozycje.       :P     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Czy na forum to nie wiem, ale ogólnie jest już widoczne gołym okiem że coraz większe "walizeczki" z tyłu tachają.          :P

 

a faceci również próbują nas w tym dogonić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W "walizkach",         :D    nic podobnego, jak już to "śmietniki" z przodu noszą.     :P Ale to można wytłumaczyć tym że to ptaszek chce mieć daszek.     :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

a kobieta musi mieć na czym usiąść :) Ale wiadomo, że co za dużo to nie zdrowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fakt, żeby sobie cipki nie odgniotła, bo może dojść do deformacji.         :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

ktoś tu chyba zapomina, że wszystko co używane się psuje i niszczy... Czyli męskie przyrodzenia na starość będą dyndać do kolan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

a weż nie cwicz miesni to zanikaja..trzeba cwiczyc to wisiec nie beda...akurat to co sie uzywa sie nie psuje i nie niszczy..z mydła nie jest>najwyzej z braku pracy sie zniszczy

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Im częściej się trenuje tym lepiej się ciężko pracuje. Krążenie i kondycja się poprawia, i można dłużej i dłużej i dłużej i częściej i częściej i częściej ... Trening czyni mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ktoś tu chyba zapomina, że wszystko co używane się psuje i niszczy... Czyli męskie przyrodzenia na starość będą dyndać do kolan :P

Przynajmniej herbatę  będzie czym pomieszać.        :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

ale wtedy można poczuć gorycz ale ze słodzeniem nie należy przesadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przecież to było widać gołym okiem że temu chodziło tylko o reklamę w tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

 

Bez urazy ,ale Paweł mając 27 lat wygląda jak stary dziad zarośnięty .I te siwe włosy w tym wieku .

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Wcześniej była dyskusja z mądrą inaczej a teraz widzę seks to temat przewodni. Niedługo trzeba będzie pomyśleć nad zmianą tytułu. :P

Ile tam błędów i niby takie ARiMR gdzie we wnioskach błędy są niedopuszczalne a sami takie bukwy walą...

 

Bez urazy ,ale Paweł mając 27 lat wygląda jak stary dziad zarośnięty .I te siwe włosy w tym wieku .

Może coś tam działa ciągle i taki spracowany. Słyszałem historie o człowieku, który przez problemy finansowe przez noc posiwiał oraz o takich co bez względu na wiek siwieją od pracy czy właśnie problemów. 

Nie ma się czym chwalić ale już przed 18 miałem kilka siwych włosów - także to nie wiem. Czasem boję się takiej niepewności bo problemów mnóstwo a organizm nie mówi jak na to zareaguje i kto wie, kładziesz się spać spokojny a budzisz się siwy.  :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O już będzie druga edycja, chętni zapisywać się.        :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj