kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Mi nic nie skacze, trola nie karmię a mam czym dzisiaj scharatałem 100 skrzyń kapusty pekińskiej, i jedno mnie dziwi gdzie jest moja Katarzyna hm, Kasia widzę cię chowasz gdzieś się, ej skrzynie na podwórku a mnie operatora kurcze brak, rak gorący na wysokich obrotach chodzi, i co obiecałaś mi i jak to ma teraz być, ale spoko masz czas jeszcze tylko 300 palet do zrobienie, a wiesz potrzebuję operatora z paierami :D  A do ciebie kochany trolu tutaj nikt nie jest samotny, to ty wracasz do pustego ciemnego domu, mój jest ciepły wesoły mam sporo kochającego się rodzeństwa i super rodzinkę i powiem ci tak, jestem po studiach, wykształconym człowiekiem i nie ubliżaj komuś bo większość ludzi ze wsi nawet nie zniżyła by sie do twojego jakże już niskiego poziomu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Już nie odpisze. Mimo że już nie moderuje, rzadko odwiedzam forum a w szczególności Hyde Park na prośbę użytkowników @Ellaria dostała dożywocie.

 

Dzięki jeszcze raz kolego za skuteczną interwencję .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

Już nie odpisze. Mimo że już nie moderuje, rzadko odwiedzam forum a w szczególności Hyde Park na prośbę użytkowników @Ellaria dostała dożywocie.

 

I dobrze :) bo już czytać się tego nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

wreszcie wróci spokój, ład i porządek, dzięki moderatorzy

ciekawe kiedy kolejny zwiastun się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

 "na prośbę użytkowników @Ellaria dostała dożywocie."

Teraz napiszą o tym w Twoim Imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki, która była podłożona u Pawła, kiedy z dziewczynami jeździli ciągnikiem :) leci bodajże w radiu, ale nie udało mi się jej namierzyć. Proszę o pomoc! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

wczoraj ktos od niego z okolicy pisal w komentach pod jednym artykulem w necie,ze zaraz sie to rozlecialo wiec raczej prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcz84    3

Szukam piosenki, która była podłożona u Pawła, kiedy z dziewczynami jeździli ciągnikiem :) leci bodajże w radiu, ale nie udało mi się jej namierzyć. Proszę o pomoc! 

KONGOS - Come With Me Now - to chyba będzie to

 

Fakt ,że to ''Fakt.pl.'' i nie można zbyt poważnie traktować tego co tam piszę ,ale tak piszą ..  http://www.fakt.pl/gwiazdy/grzegorza-z-rolnik-szuka-zony-zostawila-dziewczyna-ewa-puscila-kantem-wybranka,artykuly,500814.html

Czyli jednak Ula tryumfuje ? Było parę osób na forum które, miały nosa co do Ewy pomimo ogólnego zachwytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

 "na prośbę użytkowników @Ellaria dostała dożywocie."

Teraz napiszą o tym w Twoim Imperium.

 

Nie ważne co piszą ważne że piszą.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Wszyscy którzy brali udział w tym programie to teraz celebryci :D  pokazali sie w tv a teraz mogą przebierać w partnerach jak ulęgałkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może chociaż Zbysiowi się powiedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

to może dlatego Grzegorz nie chciał brać udziału w programie "Pytanie na śniadanie" i jeszcze w tym co prowadzi Młynarska jak dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Na oficjalnym profilu na fejsie Grzegorz zaprzecza tym plotkom, a jak jest to czort ich wie...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

ta kobitka od Stasia za kota się przebrała??? :wacko:  wcześniej już było widać że ma nie równo pod sufitem, ale teraz to już szczyt szczytów

a co do Grzesia: moim zdaniem to lepiej niech byłby sam jak z Ulą, a jeśli z Ewą nie wyszło, szkoda, pasują do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlaczego nikt nie brał pod uwagę Ani, która wyjechała? Być może byłaby kimś pomiędzy Ewą a Ulą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

bo Ania byłą taka nijaka, była, ale jakby jej nie było, nie rozmawiała z Grześkiem, chyba potraktowała to jako takie ''agrowczasy'' na wsi, bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Tak mi się wydawało że z Ewą coś jest nie tak jest rozchwiana emocjonalnie i za delikatna na wieś to na dłuższą metę nie wypali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

widzę że wiele jest tu plotek i sprzeczności, ktoś pisze że widział zdjęcia Ani od Adama na których miała obrączkę, ktoś inny pisze że widział ją w autobusie z kimś innym, podobno Grzesiek na FB zaprzecza że mu z Ewą nie wyszło, ktoś pisze znowu co innego

poczekamy zobaczymy, sądzę że na wiosnę kiedy ruszy druga seria to będzie na pewno odcinek pokazujący uczestników pierwszej serii, i będzie na pewno podane komu się udało, a komu nie

zresztą podobno odcinek finałowy jest jeszcze do nakręcenia, więc pewnie pod koniec listopada już będzie wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Też chciałabym się dowiedzieć jak im te związki wyszły. Chociaż swoją drogą jestem w szoku, że Stanisław wybrał taką panią z miasta. Dla mnie jest nie do zniesienia, na pewno nie przetrwają bo ona będzie chciała zaradnego chłopa z ładnym domem a on przecież stary kawaler z własnymi zasadami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tam wszystkie ,to panie z miasta i każda ma swoje wady i zalety . Jednego mężczyznę będzie wkurzać ,taka  słodka'' blondyneczka'' z kaprysami księżniczki innego  wręcz przeciwnie . ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

nie jednego mężczyzne bedzie wkurzac tylko wszystkich>>>>>>>>bo tak kobiety maja :rolleyes: takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj