kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RafaKdziela    443

Meg5 moze Tobie podobaja sie zaniedbani,bezzebni panowie z krzywymi nosami i odstajacymi uszami,jesli tak,to gratuluje.moze twoj maz podobnie do Zbyszka wyglada:)he he,wspolczuje. RafaKdziela, a jutro jest Silan w promocji, to moze jak z pola wrocisz, lub od zwierzat, to chociaz ladnie bedziesz pachniec, w co watpie:)!Trzymam kciuki za ten plan. Pozdrawiam.

 

Pusta dziewucho nie stać Cię jest na te kosmetyki co używam ,a tym bardziej na perfumy ;) Ps potwierdziła się moje przypuszczenia ,że za grosz nie masz rozumu ,a tym bardziej zdrowego rozsądku .I tak powiem Tobie po znajomości odpuść sobie ,bo i tak za chwilę moderator się zabierze Tobie za d...ę :D


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

a co uzywasz? Czar obory albo sielskie pole? a ty co? urzad skarbowy,pracownik banku? hmm, nie wiedzialam gamoniu, ze siedzisz w naszej kieszeni. zycze ci przyglupie zebys sie w zyciu dorobil tyle co my, ale widze, ze ci sie slabo wiedzie. niech sie bierze,a co mnie to. za was sie nikt nie bierze, dlatego tu zon szukacie bez efektow:) za ciebie tez sie wezmie, ale niestety nie zona, tylko modek, bo tez wyzywasz chlopcze-roztropcze:)lotny jestes jak ten Stasiek z Rolnika.

Edytowano przez Ellaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Meg5 moze Tobie podobaja sie zaniedbani,bezzebni panowie z krzywymi nosami i odstajacymi uszami,jesli tak,to gratuluje.moze twoj maz podobnie do Zbyszka wyglada:)he he,wspolczuje. 

Ależ niepotrzebnie mi współczujesz i dziękuję za gratulacje . ;)  Od zawsze wiedziałam, że mam dobry gust i jeszcze Ty to też zauważyłaś .  Ech ....jesteś kochana .  :rolleyes:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Lepsze "takie cudo" niż wypindrzony laluś, który jest na utrzymaniu rodziców bo nie ma rozumku w główce by ruszyć du*sko do jakiejkolwiek pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawakawa    3

myslę, że dość tej bezowocnej dyskusji, to tylko odbijanie piłeczki i w jakim celu? sa lepsze rzeczy na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

Lepsze "takie cudo" niż wypindrzony laluś, który jest na utrzymaniu rodziców bo nie ma rozumku w główce by ruszyć du*sko do jakiejkolwiek pracy...

 

no moj akurat juz dawno nie jest, ale moze twoj na zasilku siedzi? :) zgadzam sie, pisalam nie raz. z faktami sie nie dyskutuje. jak mozna robic np.z takiego Zbyszka Brada Pitta. dzis moje oczy odpoczna na Furii:)he he.

Edytowano przez Ellaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Po co karmicie trola, jeszcze raz kogoś obrazi to dostanie bana.

  • Like 1

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

pojawił się mod, ja napisałem do Jacka żeby zrobił porządek, dzięki Razor275 za zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

spoko, mnie tez obrazaja i co? tez dostana bana? czy tu sa same sw.kr...?do trola to mi daleko i wypraszam sobie. mnie ban nie rusza, bo ja tu siedziec nie musze, bo ja zajeta, wy musicie, bo samotnicy i to jest wasza jedyna rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

bo ja tu siedziec nie musze, bo ja zajeta,

W końcu to do ciebie dotarło ,co prawda długo docierało  ,ale lepiej późno niż wcale .Tak trzymaj...  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrBenet    0

No ciekawy jestem czy coś z tego będzie? W USA urodziło się z tego już sporo dzieci. Może i w PL się doczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

na pewno nie,facet jak sie do 40stki nie ozeni,to juz jest ,,stracony dla spoleczenstwa'', a dziadkiem na wywiadowki chyba chodzil nie bedzie:)he he. w szkole czy w przedszkolach pelno teraz dziadko-tatusiow.

Edytowano przez Ellaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Dobrze kojarzę, że pracujesz jako sekretarka?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

tak,ale z dziecmi w pracy mialam duzo do czynienia i sie napatrzylam m.in. na praktykach na studiach. pozdrawiam, milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autofan    26

Proszę Moderatora o usunięcie wypowiedzi nie mającego nic wspólnego z tematem jak to ma miejsce na innych forach. Bo widzę, że rozmowa bardzo odbiegła od tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Ellaria co jak co ale to że wczoraj obraziłas Kasie22 to juz przegięłas trochę. Kasia jest śliczna i milion razy madzejsza od ciebie. Kasiu przepraszam za porównanie z tym czymś.

 

Co do twoich studiow, to znajoma miała racje ze na studiach prawniczych same takie pustaki siedza, a normalny człowiek jest tam odpychany


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

To jest tylko internet, nie ruszyło mnie to co napisała o Mnie ;)

W Twarz nie odważyła by się tego powiedzieć ! 

 

Pamiętaj Ellaria dla każdego jest coś innego wyznacznikiem piękna !  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie przejmuj się Kasiu takim czymś, bo nawet trudno napisać kimś, KOMPLETNE ZERO, nawet mniej niż zero.

Jak już ktoś o sobie pisze jaki to jest naj, to na 100% jest odwrotnie a tylko chce się na forum dowartościować.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

To jest tylko internet, nie ruszyło mnie to co napisała o Mnie ;)

W Twarz nie odważyła by się tego powiedzieć ! 

 

Pamiętaj Ellaria dla każdego jest coś innego wyznacznikiem piękna !  ;)

No i dobrze że cię to nie rusza, twarda z Ciebie dziewczynka


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Wiesz, twarda nie twarda  ale ja Sama znam doskonale swoją wartość i to że ktoś Mnie obraża w sieci mało mnie rusza, bo w życiu realnym by tak nie powiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcz84    3

z dedykacją dla tych, którym ciśnienie skoczyło po paru ostatnich stronach: "unikaj głośnych i napastliwych, unikaj głośnych - są udręką ducha ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroM1984    6

ej po co sie przejmujecie jakas @Elaria?  a niech se pisze  w d*pie ja mamy trzymajmy sie razem My ktorzy wemy o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Już nie odpisze. Mimo że już nie moderuje, rzadko odwiedzam forum a w szczególności Hyde Park na prośbę użytkowników @Ellaria dostała dożywocie.

  • Like 1

Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj