kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sadek    1123

 

Nie na temat, ale tu najszybciej dostanę odpowiedź. Znalazłem w necie taki filmik. Mógłby mi ktoś kto być może to pamięta powiedzieć czemu oni tak się gibali? :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=5mSnh1y4wR0#t=21

 

Miałem wtedy 13 lat, ale jeszcze za moich czasów podobne imprezki bywały, dziś to już na "wysoki połysk jest".

A czemu się tak gibali, wszystko przechodzi swoje ewolucje tak samo i taniec.

 

Rozbawiłeś mnie tym adminem i jego podobizną :D .

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Fajne te swetry pamiętam jak tata miał takich kilka, obowiązkowo wszyscy wujkowie też, taka moda w tedy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolega jest za młody, żeby to pamiętać. Tak kiedyś się tańczyło i nikt się z tego nie nabijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Ja się nie nabijam, tylko pierwszy raz widziałem taki taniec. Na archiwalnych nagraniach z wesel moich wujków czy też rodziców taniec zdecydowanie nie wyglądał tak jak dzisiejszy, ale też nie widziałem takiego "gibania" jak np te dwie dziewczyny po lewej stronie i stąd moje zdziwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ta nowa co tu jest to na mile śmierdzi mi Angel, czyżby biedna nie ma co robić i tutaj znowu pisze, aby sobie ego podciągnąć ;)

 

Zetorku poradziliśmy sobie z Angel i Vanessą, to i z tą sobie poradzimy.    :P

 

 

 

chamy ze wsi obrazaja kobiete, wstyd, pokazujecie wlasnie jacy jestescie. nic soba nie reprezentujecie, a 200 ,to nawet twoj ciagnik nie kosztuje ogrze z bagna:)

Jakoś porządne nie czują się obrażane, ale śmieci niestety utylizujemy.      :P      :D

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale po co ją wyganiać .przecież najlepiej ludzi po wyglądzie oceniać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Fajne te swetry pamiętam jak tata miał takich kilka, obowiązkowo wszyscy wujkowie też, taka moda w tedy. :P

Sam taki miałem i nie wstydzę się tego... ci co nie gibali spali po bełcie w barze ot i cała prawda lepiej było gibać się jakoś niż kipieć w barze lub przed dyskoteką (wtedy to się nazywało u mnie "zabawą")... Wracając do swetrów to były i piramidy zresztą widać w linku i początki oraz specyficzne skóry ..

To było życie każdy miał prawie tyle samo każdy prawie tak samo się ubierał i jakoś to było nikt na nikogo nie patrzył z pogardą że ma inny sweter (każdy miał taki sam)... Inne czasy inni ludzie ... ale to już nie powróci ... Było fajnie a teraz pełno hejterów daj im kompa żeby mogli tylko coś napisać na innego nabluzgać mu ... narcyzy pier....olone... (oczywiście co to Ciebie Zetor tyczy się kwestia swetrów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale po co ją wyganiać .przecież najlepiej ludzi po wyglądzie oceniać ? 

 

A kto tu kogo wygania, sama odejdzie.        :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Jedna internautka się  tu pojawiła i o Środzie wszyscy zapomnieli ... :lol:   :lol:  :lol:   A mówiłam ,że Środa to mały pikuś .  ^^

 

to jest pokłosie pierdoł opowiadanych przez towarzysz Środe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

A kto tu kogo wygania, sama odejdzie.        :P

 

 

Albo sprowadzi koleżanki :D


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Taka nie ma koleżanek, faktycznie druga Angel.     :P

 

 

moja Mama ja to oglada, to mowi, ze jakby miala miec takiego ziecia, to by go kijem pogonila, bo wstyd pozniej fotki z wesela rodzinie pokazac.

Żadnych fotek nie będzie, nie łudź się nawet, no chyba że z wizji lokalnej, bo ty jak kogoś znajdziesz to chłopak udusi cię zaraz gołymi rękoma.        :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Wydaje mi się że jest to Deutz-Fahr M922

a mi się wydawało że  M900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisera    532

"Elżbieta chodź tu szybko drzwi roz****łam" :P kiedyś taki obrazek z tym podpisem widziałem a teraz nie moge go znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Widze ciekawy dzień był :D Obejrzałem filmik gdyby to się zdarzyło dzisiaj uznał bym,że wszyscy naj......ani, ale miło się ogląda :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Ło Jeżu jak tu dziwnie, nie wchodziłem dawno :lol:  Po co karmicie trola? Jak się go nie karmi, zdycha śmiercią naturalną B)

Wczoraj nudy, wszystko praktycznie było wiadomo, szkoda że jakiś buk nie robił zakładów, wygrałbym trochę kaski :lol:

Dokładnie. Trolle z tego żyją. Im mniej się o nich pisze tym szybciej zdychają. :)

Także nie am co się takimi przejmować tylko unikać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

na pewno nie odejde,bo sie was nie boje,co z widlami na mnie pojdziecie prostaki jak na ogra? ja nie jestem ulegla i potulna jak Ewunia aka dziob po ospie Grzesia. btw, duzo rolnikow pisze do mnie na gg-darujcie sobie. moj maz to czyta, ale padaka. beke mamy z was,ale muka:)jak ktos ma krzywy nos, odstajace uszy i brzydkie zeby, to z FAKTAMI SIE NIE DYSKUTUJE. tylko je akceptuje. nie kazdy musi wygladac jak Brad Pitt, ale jakby cos ze soba zrobili, to moze by w tv lasek nie szukali i nie przyszlaby 1dna tylko duzo wiecej,a jak sie facet do 40stki nie ozeni, to niech pozniej d..py nie zawraca, co widac dobrze po Stasiu:)


Twój pies? Zakłamana kobiecinaa.... Zdjęcie z sieci  :ph34r:

 

ty jestes kobieta?myslelismy, ze to facet na fotce.jak ty wygladasz,placz,czarna rozpacz,jestes totalnie asexualna. :ph34r:niby masz 22 lata, a wygladasz na ryczaca 40. moze to rola tak niekorzystnie na urode wplywa.szok. taka mloda, a taka zaniedbana.

Edytowano przez Ellaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Ellaria daruj sobie... jakie prostaki ?? Tak Cię miasto wychowało żeby od prostaków nas wyzywać ? Co Ty myślisz że na wsi są same ćwoki że nie potrafią zadbać o siebie ? Dziewczyno ogarnij się To co w TV pokazują nie znaczy że jest tak wszędzie i że każdy taki jest...
I przestań tutaj każdego obrażać bo nie jesteś u siebie w domu !

Edytowano przez Piotr3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

. moj maz to czyta

O kurcze nie daj mu tego czytać, bo może jeszcze nie wie że ma głupią żonę.           :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Ellaria daruj sobie... jakie prostaki ?? Tak Cię miasto wychowało żeby od prostaków nas wyzywać ? Co Ty myślisz że na wsi są same ćwoki że nie potrafią zadbać o siebie ? Dziewczyno ogarnij się To co w TV pokazują nie znaczy że jest tak wszędzie i że każdy taki jest...

I przestań tutaj każdego obrażać bo nie jesteś u siebie w domu !

Piotrek z gustami się nie dyskutuje a idiotek nie uświadamia :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

mam 2 kierunki studiow, wiec kto tu jest glupi. no coz. ja sie ogarniac nie musze. wiem,ze nie kazdy taki jest, ale po co pisze, ze biale jest szare jak widac, ze ta panie i ci panowie- niektorzy- jak juz pisalam zeby nie uogolniac maja ubytki w wygladzie. poza tym mnie tez tu wyzywali rolnicy, wiec sami nie sie ogarna. jakby Zbyszek byl przystojny ,to by mial wiecej niz 1dna gaske. amen i koniec tematu. z faktami sie NIE DYSKUTUJE.

Edytowano przez Ellaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Widać że zmarnowałaś czas tylko na te studia, bo po nich jesteś jeszcze głupsza.

Nawet nie potrafisz porządnie napisać posta, tylko trzeba się wczytywać co tam nagryzmoliłaś.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

i polecam tu zbiorowa konsultacje u okulisty w trybie pilnym.takich cudakow jak u tych rolnikow, to jescze nie widzialam-pod kazdym wzgledem. w gazecie tez o was dobrze nie pisza-Twoje Imperium nowy numer. pisza, ze tu sobie doradzacie jak laske wyrwac,a tu taki uj i dalej nic.ciagle samotni i gorzkie zale tu wylwacie, a ze swoim wygladam niektorzy nic nie robia-Stasiu w koszulce i spodenkach, a wy napiszecie, ze to gajer od Zegny:)he he,bo jestescie tak zaklamani i zakompleksieni. nawet ta panie mu to wypomnialy, ale wy napiszecie, ze ma designerski outfit:)bezguscie totalne, ale wiem, ze nie kazdy rolnik ma taki beznadziejny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

mam 2 kierunki studiow, wiec kto tu jest glupi. no coz. ja sie ogarniac nie musze. wiem,ze nie kazdy taki jest, ale po co pisze, ze biale jest szare jak widac, ze ta panie i ci panowie- niektorzy- jak juz pisalam zeby nie uogolniac maja ubytki w wygladzie. poza tym mnie tez tu wyzywali rolnicy, wiec sami nie sie ogarna. jakby Zbyszek byl przystojny ,to by mial wiecej niz 1dna gaske. amen i koniec tematu. z faktami sie NIE DYSKUTUJE.

Dziwnie by było gdyby rolnicy zaczeli bic brawa :lol: Na temat Zbyszka pisałem  to samo tylko w sposób kulturalny a nie tak jak Ty. Wpadłaś wyzwałaś wszystkie możliwe osoby i się żalisz,że rolnicy Cię wyzywali...... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Właśnie. "Akceptuje" a jak widać z akceptacja u ciebie kiepsko. Z tego co piszesz to nawet siebie nie akceptujesz i jak nic za 10 lat będziesz wyglądała jak ta pani na załączonym wcześniej obrazku ;)

Jeśli nie odpowiada ci wygląd tych facetów to mogłaś zasugerować że mogli by cos zmienić w swoim wyglądzie a nie wyśmiewać sie a teraz sie dziwisz ze wszyscy po tobie jadą.

A wykształcenie nie koniecznie idzie jak widać z mądrością w parze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj