kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Wywołałam wilka z lasu ....   :ph34r:  :lol: Witamy ,witamy  Ellaria ... :P  Niezmiernie miło  czyta się  Twoje post ....  :lol:  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

wiesz, ja nie mam problemu ze znalezieniem faceta, a pisze szczerze jak czuje i jak uwazaja inni. moze Ty tez jestes tacy jak oni, wiec ich bronisz. nie modelka, ale mam zeby jak perly,wypielegnowane i zadbane dlonie. u kosmetyczki kazdy o tym mowi i dokladnie to samo co ja.


a widzisz cos zlego, w operacjach plast. czy w medycynie estetyczej? bo ja nie. ja sama nie korzystalam, ale jesli przyjdzie pora, to oczywiscie. moje duzo mlodsze kolezanki chetnie z tego korzystaja. moze dla Ciebie zadbana, pewna siebie kobieta, to cos egotycznego i dziwnego. lepsza potulna, przymulona Kasia, bez wlasnego zdania, zahukana kura domowa. jakbym byla mama Zbyszka, to bym mu juz to dawno doradzila. jemu tez pewnie bylo przykro, ze przyjechala tylko 1dna gaska, a nie wiecej jak do reszty panow, chociaz i temu sie dziwie. Stasiu jest mega skapy, brak manier, klasy, stylu. modelem nikt byc nie musi, ale jakos wygladac, to tak, a nie straszyc. jakbym takiego Zbyszka zobaczyla na drodze, to bym sie wystraszyla. do Pachy w Poznaniu by go nawet nie wpuscili, wiec gdzie isc z takim do klubu:)he he. i mozecie sobie o mnie pisac i hejtowac, ze jestem mega pusta lala itd. jakbym tak jak oni wygladala, to bym sie wolala powiesic na...suchej galezi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

@Ellaria już podbudowałaś swoje ujemne ego? Nie smuć się, na brzydkie i okłamujące same siebie dziewczyny też znajdzie się chętny. Choć pewności nie ma ale uwierz w to. Cały czas piszesz o kompleksie odrzucenia przez faceta typu Zbyszek. Ciekawe jest Twoje życie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

wiesz, ja nie mam problemu ze znalezieniem faceta, a pisze szczerze jak czuje i jak uwazaja inni. moze Ty tez jestes tacy jak oni, wiec ich bronisz. nie modelka, ale mam zeby jak perly,wypielegnowane i zadbane dlonie. u kosmetyczki kazdy o tym mowi i dokladnie to samo co ja.


a widzisz cos zlego, w operacjach plast. czy w medycynie estetyczej? bo ja nie. ja sama nie korzystalam, ale jesli przyjdzie pora, to oczywiscie. moje duzo mlodsze kolezanki chetnie z tego korzystaja. moze dla Ciebie zadbana, pewna siebie kobieta, to cos egotycznego i dziwnego. lepsza potulna, przymulona Kasia, bez wlasnego zdania, zahukana kura domowa. jakbym byla mama Zbyszka, to bym mu juz to dawno doradzila. jemu tez pewnie bylo przykro, ze przyjechala tylko 1dna gaska, a nie wiecej jak do reszty panow, chociaz i temu sie dziwie. Stasiu jest mega skapy, brak manier, klasy, stylu. modelem nikt byc nie musi, ale jakos wygladac, to tak, a nie straszyc. jakbym takiego Zbyszka zobaczyla na drodze, to bym sie wystraszyla. do Pachy w Poznaniu by go nawet nie wpuscili, wiec gdzie isc z takim do klubu:)he he. i mozecie sobie o mnie pisac i hejtowac, ze jestem mega pusta lala itd. jakbym tak jak oni wygladala, to bym sie wolala powiesic na...suchej galezi:)

 

 

 

ile bierzesz za godzinke "poglaskania" tego super cialka? :)

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

dziwne tylko, ze ten Pawel niby taki mlody, a ma az tyle siwych wlosow. hmm, ciekawe dlaczego? czyzby z powodu tv, programu, kandydatek lub ich wczesniejszego braku? ja mam wrazenie, ze oni szukaja wola pociagowego do pracy parobasa, a nie zony. ten Zbyszek, to pewnie nawet nie wie co to jest Hermes. i jak tu zyc? cytujac klasyka:)he he. dziwie sie tez, ze ci rodzice tego Zbyszka nie doradzili mu operacji uszu, nosa i zrobienia cos z zebami. wtedy mialby wiecej niz 1dna Kasie chetna. swoja droga ona jest tak samo przymulona jak i on, wiec pasuja do siebie. jedno pewne jest. stomatolog i chirurg plastyczny mialby w tym programie istne zniwa:)he he.zarobilby jak za zboze.tylko wtedy by pewnie nie mieli na te maszyny rolnicze. co do Stasia, to,, starego psa nowych sztuczek sie nie nauczy''.

Bo trzeba w tv pokazywać dziwactwa, wtedy jest najlepsza oglądalność i kasa.

Telewizja, to najgorszy kłamca i manipulator.

Generalnie nie oglądam takich programów, fakt Ci co się pokazali w tym programie, to mają jaja:)

Hermes... ja tam lubię Amłaże, wiesz co to?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

no co. tak myslalam, a po czym wnosisz, ze do Uli jestem podobna?ona jedyna tam sie stawiala i za to duzy plus. umiesz czytac,bo chyba nie?wiedzialam,ze beda takie odp. nic sobie nie robilam- jak juz pisalam,a ukatywnilam sie dzis, bo w gazecie u fryzjera ,,Twoje imperium'' przeczytalam, ze jest takie forum i wszystkie moje kolezanki z salonu chca tu poczytac posty. nic dobrego o was w tej gazecie nie pisali:)hehe.mega zakompleksione buraki bez zon ani dzieci. moga wstawic fotke z moim mezem lamusie.


tu pewnie wiekszosc to ,,Zbyszki bez zebow'':)he he.to sie nie dziwie, ze hejty beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

jedno pewne jest. stomatolog i chirurg plastyczny mialby w tym programie istne zniwa:)he he.zarobilby jak za zboze.tylko wtedy by pewnie nie mieli na te maszyny rolnicze. co do Stasia, to,, starego psa nowych sztuczek sie nie nauczy''.

Następna mądrala się znalazła, była tu już taka jedna, jak szybko się zjawiła, tak szybko zniknęła i tobie też tu nie wróżę długiej przyszłości.       ;[  Sama zrób sobie operację, ale na mózg.    ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

wiesz, ja nie mam problemu ze znalezieniem faceta, a pisze szczerze jak czuje i jak uwazaja inni. moze Ty tez jestes tacy jak oni, wiec ich bronisz. nie modelka, ale mam zeby jak perly,wypielegnowane i zadbane dlonie. u kosmetyczki kazdy o tym mowi i dokladnie to samo co ja.

a widzisz cos zlego, w operacjach plast. czy w medycynie estetyczej? bo ja nie. ja sama nie korzystalam, ale jesli przyjdzie pora, to oczywiscie. moje duzo mlodsze kolezanki chetnie z tego korzystaja. moze dla Ciebie zadbana, pewna siebie kobieta, to cos egotycznego i dziwnego. lepsza potulna, przymulona Kasia, bez wlasnego zdania, zahukana kura domowa. jakbym byla mama Zbyszka, to bym mu juz to dawno doradzila. jemu tez pewnie bylo przykro, ze przyjechala tylko 1dna gaska, a nie wiecej jak do reszty panow, chociaz i temu sie dziwie. Stasiu jest mega skapy, brak manier, klasy, stylu. modelem nikt byc nie musi, ale jakos wygladac, to tak, a nie straszyc. jakbym takiego Zbyszka zobaczyla na drodze, to bym sie wystraszyla. do Pachy w Poznaniu by go nawet nie wpuscili, wiec gdzie isc z takim do klubu:)he he. i mozecie sobie o mnie pisac i hejtowac, ze jestem mega pusta lala itd. jakbym tak jak oni wygladala, to bym sie wolala powiesic na...suchej galezi:)

nie rozumiem po co takie idiotki się wypowiadają, podstawowa sprawa... doucz się trochę i znajdź różnicę pomiędzy operacją plastyczną a estetyczną. jak już o czymś mówisz to przynajmniej postaraj się zgłębić temat zanim zrobisz z siebie pośmiewisko, operacja plastyczna to raczej żadnej z osób nie była potrzebna, co do operacji estetycznej to kwestia gustu, jednym coś się podoba a innych to samo drażni, jak coś cię drażni to po prostu nie patrz, ludzie są przynajmniej naturalni. a takim zakomleksionym hejterom dziękujemy.

a i wracając do tematu Ewy... nie ukrywała swojego defektu  (skóra na policzkach) i było widać w TV wyraźnie dlatego też Grzegorz też raczej to widział, masz z tym jakieś związane kompleksy czy co? dlatego że jej (i jemu) sie poszczęściło to musisz naskakiwać na nich? obce jest ci pojęcie zauroczenia lub miłości prawdziwej która nie zważa na drobne defekty urody a ważniejszy charakter? krótko mówiąc ogarnij się pustaku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Ellaria jest dowodem na to że Matrix istnieje i da sie przeniknąć z niego do normalnego świata :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

sam sie doucz,a Wy na zeby:)he he.nie dziwie sie teraz dlaczego rolnicy sa samotni. jak mu sie poszczescilo? dzieciaty alimenciarz, stary kawaler pod 40 bez zony z kiepskim wygladem:) u Mlynarskiej w ,,Swiat sie kreci'' mowili, ze nikogo na stale tam nie znalezli. trzeba bylo ogladac. i nie ma operacji medycyny estetycznej, tylko zabiegi jesli juz, a co im mialo wyjsc z taka aparycja. jak bedzie 2ga edycja,to sie zgloscie samotnicy, leczyc tam swoje kompleksy, moze wam tv zeby wstawi:)

 

 

Edytowano przez Ellaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

Ciekawe co zrobisz jak będziesz stara, uroda przeminie a kasy braknie na zabiegi i kosmetyczke? 


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

sam sie doucz,a Wy na zeby:)he he.nie dziwie sie teraz dlaczego rolnicy sa samotni. jak mu sie poszczescilo? dzieciaty alimenciarz, stary kawaler pod 40 bez zony z kiepskim wygladem:) u Mlynarskiej w ,,Swiat sie kreci'' mowili, ze nikogo na stale tam nie znalezli. trzeba bylo ogladac. i nie ma operacji medycyny estetycznej, tylko zabiegi jesli juz, a co im mialo wyjsc z taka aparycja. jak bedzie 2ga edycja,to sie zgloscie samotnicy, leczyc tam swoje kompleksy, moze wam tv zeby wstawi:)

 

no więc niedoinformowana idiotko część medycyny estetycznej to są operacje a część zabiegi. druga sprawa... Grzegorz nie jest alimenciarzem ale może obejrzyj sobie odcinki początkowe to zrozumiesz dlaczego...

Ps: mam komplet zębów i w bardzo dobrym stanie (dwie osoby z forum mogą potwierdzić), samotny też nie jestem także chybiłaś na całej linii

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

dziekuje za troske, ale raz, ze mam dobre geny po Mamie i po Babci, a 2, ze kasy mi nie zabraknie jako jedynaczce zabezpieczonej:) jak mowi piosenka,, o mnie sie nie martw, ja sobie rade dam'':)he he, ciekawe co Zbyszek zrobi i jemu podobni jak sami na starosc zostana? kto im przyslowiowa szklanke wody poda? czego im nie zycze zeby nie bylo, ze jestem zołza. dziwie sie, ze naskakujecie jak tam widac ewidentne braki w uzebieniu i nie tylko-krzywy nos, odstajace uszy. jest XXI w. i to nie sa drogie rzeczy. z faktami sie nie dyskutuje, wiec nie ma co utyskiwac. no chyba, ze go bronicie,bo np.jestescie jego rodzina:)niektore panie i panowie sa zaniedbani i tyle. i po co te nerwy? zlosc pieknosci szkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

juz ci raz napisalem ze 500 to za duzo ,nie namawiaj mnie bo i tak ci tyle nie dam.200 zl jestes warta i tyle <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

buahaha. jakie to puste i zalosne, najlepsza obrona jest atak, jakie to typowe dla zakompleksionych ludzi. w avku jest moj pies. nawet on by sie ich wystraszyl. moja Mama ja to oglada, to mowi, ze jakby miala miec takiego ziecia, to by go kijem pogonila, bo wstyd pozniej fotki z wesela rodzinie pokazac.


chamy ze wsi obrazaja kobiete, wstyd, pokazujecie wlasnie jacy jestescie. nic soba nie reprezentujecie, a 200 ,to nawet twoj ciagnik nie kosztuje ogrze z bagna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

wstyd by było jak by sie twoje geny na zdjęciach pojawiły :) znaczy szanowna mamusia i ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

Tak właściwie po co oglądasz ten program? Nie lepiej jakbyś obejrzała coś bardziej ambitnego i na twoim poziomie? np "trudne sprawy" lub "dlaczego ja?" 


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

juz ci raz napisalem ze 500 to za duzo ,nie namawiaj mnie bo i tak ci tyle nie dam.200 zl jestes warta i tyle <_<

 

nie przesadzasz?

 

 

chyba trochę za wysoko ją cenisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

niestety, prawda w oczy kole, zmartwie was. nie tylko ja tak mysle, tylko wiekszosc kobiet, ktore znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

Większość kobiet czyli twoje koleżanki od kosmetyczki?


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

nie przesadzasz?

 

 

chyba trochę za wysoko ją cenisz :)

 

nie ,ona jest tyle warta bo wiesz malo ktora przechodzi z analu do oralu a ona to lubi .

ps. Ellaria to jestesmy umowieni ,pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj