kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Kolego nie bądź świnia i usuń to zdjęcie. Nikt nie chciałby, żeby jego zdjęcie było wrzucane publicznie na jakiekolwiek forum. Ma swój profil na FB i niech tam każdy chętny zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Detektyw Tome znów w akcji :)


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

w Tele tygodniu jest wywiad z Pawłem, w sumie żadnych konkretów, ale potwierdza to moim zdaniem fakt że chce chłopak zaistnieć, wybić się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arab1    23

Że chce zaistnieć to raczej normalne,gdyby nie chciał nie głosiłby się do programu,ma parcie na szkło.Wątpię jednak aby któraś z kandydatek skusiła się na te jego krowy,

Ale może tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Ostatnio w lepszych lub gorszych według mnie poglądowo mediach straszna nagonka na ten program. Że seksistowski, że powinni zdjąć z anteny. Mi osobiście bardzo fajnie ogląda się go w niedzielne wieczory. Czym kierowali się bohaterowie decydując się na udział w tym programie? Niech zostanie to ich tajemnicą. 

  • Like 1

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Ostatnio w lepszych lub gorszych według mnie poglądowo mediach straszna nagonka na ten program. Że seksistowski, że powinni zdjąć z anteny. Mi osobiście bardzo fajnie ogląda się go w niedzielne wieczory. Czym kierowali się bohaterowie decydując się na udział w tym programie? Niech zostanie to ich tajemnicą. 

ale nie kierujmy się opiniami zidiociałych feministek takich jak ŚRODA którym brak wiadomo czego odcisnął nieodwracalne zmiany w mózgu, tacy ludzie nie są poważni ani warci dyskusji, są finansowani z obcego kapitału, genderu i jeszcze innych gówien, z resztą w zasadzie jak patrzy się na to zdjęcie to można sobie odpowiedzieć dlaczego została FEMINISTKĄ:

 

K4_SRODA_MSM_640x0_rozmiar-niestandardow

 

 

634823084269907731.jpeg

 

 

://

 

a co do Gucwy, publiczne zdjęcie na publicznie dostępnym profilu; nikt jej aparatu z pokoju hotelowego nie ukradł więc troszkę zluzuj gatki

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

 z resztą w zasadzie jak patrzy się na to zdjęcie to można sobie odpowiedzieć dlaczego została FEMINISTKĄ: 

 Na zdjęciu jest kobieta w pewnym wieku ,bez makijażu ,podobna do większości kobiet w naszym kraju .   Nie widzę  ,żeby na czole miała napisane ''feministka '' więc co Twoje oczy widzą  w jej urodzie , czego moje nie dostrzegają  ?   Dlaczego wstawiłeś  zdjęcia tej kobiety ? Nie wiedzę związku w sprawie ,a dokładniej z  tematem  ''Rolnik szuka żony ''.  

Boli Cię ,że ma gdzieś facetów ? To taka Twoja ''malutka ''zemsta ..Żal ...

Jestem za odebraniem Ci licencji detektywa ...bo takie wieści są tu zbędne . :ph34r:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tak ...znalazł się związek ze sprawą ,a dokładnie tematem''Rolnik szuka żony''.  ;)

Pani Środa nie jest jedyną osobą ,która krytykuje ten program .Może się potrudźcie i powstawiajcie setki komentarzy internautów negatywnie wypowiadających się o tym programie . Tylko kogo ,to tak naprawdę obchodzi ?  

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Jeżeli o mnie chodzi to podoba mi się ten program i w nosie mam komentarze wszelkiej maści znawców tematu. Wg mnie wieś i rolników pokazali w sposób który nie ośmiesza uczestników, a jak pewnie pamiętacie na początku wiele osób myślało że będzie to kopia chłopaków do wzięcia i z tego powodu wielu zrezygnowało z udziału w programie, a wyczytałem niedawno ,że na druga edycje już jest bardzo wielu chętnych... :)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

@lukasx21 nie wiele osób ma odwagę przejść nieprzetartą ścieżką, program wyszedł fajny, więc i teraz chętnych więcej, zresztą sam szwagra namawiam żeby się zgłosił

@Meg5 hejterzy byli, są i będą, najważniejsze to mieć własne zdanie i nie denerwować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

program fajny tylko ma jedem minus bedacy jednoczesnie zaletą, dla rolników minusem jest kamera, zarywac dziewczyny jak cała polska patrzy, i to własnie jest plus ze moge sobie popatrzec na szczescie innych (dziewczyny rywalizuja o rolników)


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

@Meg5 hejterzy byli, są i będą, najważniejsze to mieć własne zdanie i nie denerwować się

Nie denerwuję się ,a zdanie też swoje mam .  ;)

Ocenienie kogoś po wyglądzie ,jest  brakiem sensownych argumentów .  Mogę się założyć ,że jakby Pani Środa nie była feministką  ,nie byłoby tego szowinistycznego  komentarza   @Tome11.  Mnie to osobiście bawi ,  jak co niektórzy  mężczyźni nieudolnie   próbują   je (feministki) poniżyć używając argumentu wyglądu itp.  , a tak naprawdę siebie ośmieszają . Nawet punkt reputacji  pojawił  się przy tych ''przemyśleniach'' .  :huh:  :lol:

 

 

ale nie kierujmy się opiniami zidiociałych feministek takich jak ŚRODA którym brak wiadomo czego odcisnął nieodwracalne zmiany w mózgu, 

Prędzej mężczyźnie coś'' zalej ''mózg z braku wiadomo czego niż kobiecie . Tego możesz być pewien .  ;) Wszak jest nawet taki aforyzm ,że ''kobieta bez mężczyzny więdnie , a mężczyzna  bez kobiety głupieje ''.  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Każdy jest pełnoletni i wie jakie są realia programu. Pani Środzie się w główce poprzewracało i przydałby się psychiatra, feministki maja problemy emocjonalne to ich sprawa i niech się leczą. Program jak program, gołych d*p nie pokazują, a jeżeli choć jedna para przetrwa to będzie wielki sukces. A kto jak postępuje to jego sprawa i druga strona jak jej nie pasuje to może zaprotestować. Polska nie jest krajem islamskim gdzie prawa kobiet są na innych warunkach i Pani Środa niech tam sobie jedzie i swoje wypociny głosi, wyprostują ją moralnie.


Prędzej mężczyźnie coś'' zalej ''mózg z braku wiadomo czego niż kobiecie . Tego możesz być pewien .  ;) Wszak jest nawet taki aforyzm ,że ''kobieta bez mężczyzny więdnie , a mężczyzna  bez kobiety głupieje ''.  :P

 

Nie jeden facet tyra za granicą aby utrzymać rodzinę, wybudować dom i przesyła kasę, a "kobiety" mają kochanków (bo ich swędzi) na miejscu i przejadają ciężko zarobione pieniądze i wciąż im mało. Więc nie róbcie z siebie takie idealne. Każdego należy oceniać indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czemu tylko zdjęcie feministki tu zostało wstawione  ? Poczytajcie komentarze internautów ! Wstawiać je tu ,to pogadamy .   Środa ,to się  w miarę  kulturalnie wypowiedziała w porównaniu z internautami  ,gdzie ciężkie obelgi i szczyt chamstwa jest wypisywany .  Ale Wy Panowie w feministki '' uderzacie ''  ,bo Was boli , że aseksualni dla nich jesteście.  

Bynajmniej co niektórych widać, że to trapi  ;)

Edit:

 

 

Więc nie róbcie z siebie takie idealne.

A Wy  z siebie ''zatyrani'' mężczyzn  .  Kija ma dwa końce .

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Czasem a raczej częściej 1 seria jest najlepsza, bo potem kończą się pomysły. :) 

Feministki to akurat dziwnie stworzenia. Może nie wszystkie ale te udzielające się najwięcej mają wiele głupich rzeczy do powiedzenia i nawet nie zdają sobie sprawy jak bardzo głupie jest to co mówią. 

Co do wyglądu kwestia gustu ale feministką nie staje się ze względu na wygląd tylko na charakter choć charakter ma niejaki wpływ na wygląd a bardziej ubiór i dbanie o siebie. Tak wiec coś w tym jest Meg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesio    10

Muszę przyznać że mało mało minie interesowały teorie feministek, jednakże po zapoznaniu się wypowiedzią pani Środy, dochodzę do wniosku że feministki to jakiś popierdo..ne baby,którym się poprzewracało w baniach, w latach 80, rodzice ciężko pracowali,nawet pamiętam że tato końmi orał,zanim się pojawiła C-330,czy ojciec z matki zrobił niewolnice,służącą ?nie,razem pracowali,wychowywali dzieci,coś osiągali,poprostu  stworzyli udany związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

A Wy  z siebie ''zatyrani'' mężczyzn  .  Kija ma dwa końce .

Napisałem że należy każdego traktować indywidualnie. A feministki wpadają w skrajność w swoich teoriach więc czy jest to zdrowe zachowanie ??? A niektórzy internauci chcą sobie podleczyć swoje ego ( jacy to oni idealni) wylewając wszystkie pomyje na innych (uczestników programu, program) na forach gdzie są anonimowi.

 

Razem się pracuje aby osiągnąć wspólne dobro a nie sobie poleżeć a druga strona niech zapitala ...

Edytowano przez mrc1005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Wyboru dokonano. Wszystko spoko tylko zastanawia mnie Stanisław. Wybrał chyba najlepiej ale po 1 widzę, że podszedł do tego olewczo, ubrał się jak na ryby i już ta cała poezja z niego uciekła po 2 z Grażyną będzie mu ciężko bo ona robi z siebie taką damę, kwiaty, czerwony dywan , na kolano i może jeszcze oświadczyny. Normalny wybór i to, że zostały wybrane nie świadczy jeszcze o tym, że ułożą sobie razem życie. Program i całe sprawdzanie trwa dalej tyle, że zostało po jednej kandydatce. 

Ula jak zwykle musiała pokazać jak bardzo zazdrosna jest i choć starała się być miła to musiała dodać, że Ewa jest wychudzona. :D Jej zgryźliwość nigdy nie przeminie. 

Edytowano przez Kamillo0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

no to Stasiu 2 kobity wysłał do domu bo musiał, a ta trzecia sama ucieknie prędzej czy później i będzie miał święty spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Każdy ma po jednej partnerce, Ula musiała pokazać na co ją stać, nie umie przegrywać moim zdaniem mogła zachować się bardziej elegancko, reszta wyborów była do przewidzenia, bardzo miłe wrażenie sprawiła Kasia kandydatka Pawła, Judyta też spoko, teraz Panowie one są wolne, kto wie kto wie... :)


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

StasiuTo jest typ faceta który kobiety nie potrzebuje. A nawet ta kobieta by mu przeszkadzala.

 

Coś w tym jest skoro tyle lat był sam i sobie radził .Sam jestem ciekaw dalszego rozwoju sytuacji :-).


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj