kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukbold    1054

jakoś ciężko w to uwierzyć.... w tym wieku pakowac sie w kredyty? i niby komu to zapisze? jak dla mnie to sie kupy nie trzyma te Stasia bamberstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Ja piernicze Korsarz się pojawił,no ale wiesio ładnie Cie zmieszał myślałem,że lepszy z Ciebie hejter :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

jakoś ciężko w to uwierzyć.... w tym wieku pakowac sie w kredyty? i niby komu to zapisze? jak dla mnie to sie kupy nie trzyma te Stasia bamberstwo

A skąd wiesz ,że się w kredyty wpakował ,a nie kupił za gotówkę ?  Nie ma swojej przyczepy itp. ,bo może właśnie oszczędzał na NH .  :D Może być też tak ,że w trakcie nagrywania programu realizował zakup maszyn na jakiś program z ARiMR.

O zapisanie się nie martw . Dziś jeszcze musi i pewnie chce parę lat być rolnikiem ,to dlaczego ma nie spełnić swojego marzenia i choć parę lat mieć komfort pracy ? Potem sprzeda ,poprawi sobie kapelusik na głowie i zaśpiewa ''wesołe jest życie staruszka''.  Ma dwie kobietki  do obracania ,a tańczyć widać że umie . :rolleyes:  ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

A są programy dla rolników po 50tce? w sumie nei wiem ile on tam ma lat... wygląda na 60+ :P

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

widzę że stopień zawiści t kołtunerii w tym temacie przekracza wszelkie normy...chcesz adres pana Staszka zeby sprawdzic czy traktor stoi na podwórku?  


Wiesz filantrop jeżeli ty widzisz tylko opakowanie to już twoje zmartwienie a nie moje B)

 

no a czym ma zaistnieć w tym programie? charakterem czy chęcią ratowania świata przed zagładą ? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

najprawdopodobniej chetny do sprawdzenia przyjedzie mlody rozwojowy co widzial w zyciu c-360 i nie moze pojac w lepetynie ze ktos kupuje sprzet po 200-300tys bo to poza zasiegiem intelektualnym. tak juz bezposrednio:a na co ten stasio mialby wydawac kase  jak na kobietki to widac po nim ze nie, w domu luksusow nie ma ,auto tez szrot a to jest kawaler ,niema rodziny na utrzymaniu wiec kase ma i to nie takie trudne do pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Nie oszukujcie sami siebie. Każdy najpierw patrzy na wygląd bo niby jak da się od razu zauważyć charakter? Ale jest też coś takiego, że po wyglądzie i zachowaniu można poznać charakter człowieka. Bo przecież widać jak ktoś się odnosi, zachowuje, jak ubiera. Nie mówię tu o markowych ubraniach ale o schludności. 

Wystarczy popatrzeć czy człowiek idzie spięty, czy rozluźniony, wyprostowany czy zgarbiony, w za dużych/brudnych ubraniach czy przeciwnie. To trochę mówi o charakterze człowieka ale to jeszcze nie to. 

Jestem tego samego zdania jak ktoś wcześniej napisał, że wygląd nie jest najważniejszy ale to on daje pierwsze wrażenie i w większości przypadków tylko tak można zdecydować czy chcemy tą osobę poznać czy nie. 

 

No dobra a ciekawe jakby taki eksperyment zrobić, dwoje młodych ludzi którzy są samotni, nie mają nikogo, posadzić po przeciwnych stronach stołu z parawanem między nimi i pozwolić im rozmawiać na różne tematy na wszystko, żeby się dowiedzieli o sobie wszystkiego, marzenia tajemnice, poglądy, a potem zdjąć parawan co się może w tedy stać jak myślicie, czy jeżeli nie będzie któreś z nich atrakcyjne wygra rozsądek czy jednak oczy wezmą górę, jak myślicie, w końcu w dobie internetu nie wiemy zasadniczo kto jest po drugiej stronie a częśto się rozmawia. Nie chodzi mi o zakochanie, podobno poprzez rozmowę można się zauroczyć ale czy to prawda, co sądzicie o tym ^^

Tylko w taki sposób dało by się wybrać po charakterze ale ta rozmowa musiała by trwać dość długo i tylko po niej trzeba by oceniać czy chce się dalej ją kontynuować do momentu aż możliwe rozczarowanie wyglądem nie będzie aż tak ważne. Po krótkiej rozmowie tego typu i odsłonięciu kurtyny możemy się rozczarować jeśli nasze wyobrażenie o tej osobie będzie całkiem inne i dalsza znajomość pewnie się zakończy.

Ale takie randki są testowane w formie czatu ale nie na portalach randkowych gdzie są zdjęcia ludzi tylko na takich gdzie zdjęcia można otrzymać inną drogą po prośbie o nie. 

Ja swojego czasu lubiłem sobie posiedzieć na takich czatach. O ile na tych gdzie są zdjęcia wolałem gadać ze znajomymi bo nowe osoby najpierw zaglądały na profil dopiero pisały i wtedy ta rozmowa była już trochę sztuczna o tyle na tych bez zdjęć można było spotkać ciekawe osoby. Fajne doświadczenie bo nie widzisz kogoś a może porozmawiać spokojnie nie zważając na wygląd, portfel, odległość i inne sprawy - tak jak jest to teraz w społeczności. 

Oczywiście i w tym przypadku zdarzały się rozczarowania bo inne gusta, inny typ ideału ale doświadczenie fajne.

 

czasami łatwiej jest rozmawiac o sekretach z obcymi, zwłaszcza jesli sie jest anonimowym

Podpisuję się pod tym. :) Dlatego też internet przyjmuje tak dużo głupich rzeczy i tak dobrze prosperuje bo tu anonimowo można wyrzucić coś z siebie lub zapytać o coś o co nie zapytało by się znajomych. I zazwyczaj te z pozoru głupie są normalną rzeczą, normalnymi pytaniami tylko w normalnym życiu każdy boi się to wypowiedzieć.

 

Nie dziwię się Kasi ,że takimi tekstami rzuca . Nie dość ,że kamery to jeszcze  inny świat.   Dla nas, to chleb powszedni ,dla niej ....''to się rusza ? ''  Kasia i tak dzielna dziewczyna ... ;)

Nie wiem ,czy jest się z czego podśmiewać  ,jak na FB to robią ? 

Pośmiać można się z każdego i ze wszystkiego o ile jest to śmieszne bo nic w tym złego jeśli to tylko śmianie się a nie wyśmiewanie tej osoby i obrażanie jednocześnie. Co do obrażania to o ile my jako rolnicy i ludzie ze wsi rozumiemy to środowisko o tyle inni niekoniecznie. To coś jak warsaw shore dla wielu był to program dla śmiechu ale na pewno dla sporej grupy osób to odzwierciedlenie codziennego życia i problemów bo tacy ludzie też istnieją i to jak inni śmiali się z tego programu i uczestników denerwowało ich tak jak nas teraz niemiłe komentarze o Rolnik szuka żony.

 

ale Stach się sam błażni na każdym kroku,jedna z uczestniczek pytała się ile hektarów tego rzepaku a on nie potrafił dokładnie powiedzieć tylko rzucał hektarami....

Nie wiem czym miał jej rzucić? Krokami wyliczyć czy palcem pokazać? Normalna jednostka miary i normalne określenie a jeśli ktoś nie wie ile to mniej więcej jest to chyba mu kilka lat szkoły z życia uciekło.

 

ten new holland jest jego. mieszka blisko mnie. rozmawiałem z nim. nie podniecajcie się tak!

Też wątpię w tego NH ale skoro go znasz i nie ściemniasz to pewnie masz rację. ;) Nie wnikam to choć przypomniała mi się jedna rzecz nawiązująca do tego i potwierdzająca, że to możliwe.

W mojej okolicy jest koleś który ma MF 235 i podstawowy sprzęt, gospodarstwo takie kulejące ale ma, żonę i syna że się tak wyrażę "niepełnosprawnego umysłowo" i matkę.Samochodu brak. Ta żona jeździ z synem do specjalnej szkoły, autobusem czy to zima czy lato na początku tygodnia i po niego jeździ pod koniec tygodnia. ten syn ma już pewnie ponad 18 lat ale nadal z nim tam jeździ. Widać, że bliżej im do biedy niż bogactwa ale jak się okazuje po prostu żyją skromnie. Koleś z czasu lubi wypić ale wstaje i robi. Takie wyjazdy i specjalna szkoła pewnie też kosztują. Ale do rzeczy.. Otóż kilka lat temu ten oto człowiek zapakował pieniądze do torby i kupił sobie nowego Ursusa za około 100 tys złotych. Wszystko zapłacił gotówką, podobno wszystko trzymał w domu. Nikt by się nie spodziewał a rodzina po prostu żyła sobie skromnie nie wydając na rzeczy dla nich zbędne i tak dokładał dopłaty i coś jeszcze z gospodarstwa a za resztę pieniędzy i jakąś tam rentę syna i emeryturę babki żyli tak sobie powolutku. 

To taki przykład, że czasem ludzie niepozorni mogą zaskoczyć więc nie ma co z góry kogoś skreślać i oceniać dosadnie. Można jedynie przypuszczać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Znam lepszą opowieść. Wpada na składnicę maszyn koleś - gumofilce, waciak, czapka, w ręku reklamówka. Idzie do sprzedawcy i mówi: panie idzie ze mną na plac. Poszli i sprzedawca pyta co pana interesuje? Koleś na to: biorę tego Zetora, to (pługi), rozrzutnik i ten agregat. Z reklamówki kase wyciąga. Koło 2002 roku to było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

dziewczyna się pyta Stacha ile ta działka na której jest rzepak z której chwast wyrywali ma hektarów a on mówi 4 może 5 to jak to o nim świadczy.po drugie niby ma te 50hektarów a przyczepy nie ma to jak w żniwa biega po sąsiadach za pryczepami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

może daną działkę ma obsianą np. rzepakiem i pszenicą, zaorane na oko tyle na to a tyle na to, cała działka ma np. 10ha, a mniej więcej pół to rzepak, więc jak miał jej powiedzieć??? 5,15ha???

a co do przyczepy to sądzę że pewnie nie jednemu oko by zbledło jakby zobaczył co posiada, skoro nowy NH i nie stary Class są na gospodarce, tak tylko myślę, najlepiej zapytać o to kolegę który zna Stasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja piernicze Korsarz się pojawił,no ale wiesio ładnie Cie zmieszał myślałem,że lepszy z Ciebie hejter :lol:

 

Nie podpuszczaj mnie Arturek      :P    ciekawe kto kogo zmieszał, chyba źle doczytałeś.       :D @wiesio słyszał że gdzieś dzwonią, tylko nie wie w którym kościele.       :P , ale to nie temat o KORSARZU ani o wiesiu, także koniec już tych insynuacji.

 

50hektarów a przyczepy nie ma to jak w żniwa biega po sąsiadach za pryczepami....

To jest jego sprawa jakie ma układy z sąsiadami i nic nam do tego, przestańcie z takimi dywagacjami, bo to robi się gorsze niż plotki. Porozmawiajmy na temat, ale bez takich, zaraz będzie czy Stasio aby nogi myje do snu, a ch*j mnie to obchodzi,  najwyżej jego małżonka brudniejsza wstanie niż się położy, ale to ich małpy, ich cyrk.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arab1    23

Chciałbym ten program zobaczyć od kuchni ,co w nim jest prawdą,a co fikcją i tyle .Osobiście we wszystko co tam jest pokazane nie wierzę,ale oglądam.Ciekawi mnie też czy ktoś z uczestników znajdzie w programie swoją drugą połowę na lata.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

dziewczyna się pyta Stacha ile ta działka na której jest rzepak z której chwast wyrywali ma hektarów a on mówi 4 może 5 to jak to o nim świadczy.po drugie niby ma te 50hektarów a przyczepy nie ma to jak w żniwa biega po sąsiadach za pryczepami....

Może podczas żniw na pole zamawia ciągnik siodłowy z patelnia i od razu zboże jedzie do skupu:) wtedy przyczepa nie potrzebna tak strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Chłopina chciał pokazać paniom pole i co miał je wsadzić do 14t przyczepy z 2 metrowymi burtami :D. Nie to że on nie miał przyczepy tylko nie miał takiej małej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

 

Ja swojego czasu lubiłem sobie posiedzieć na takich czatach. O ile na tych gdzie są zdjęcia wolałem gadać ze znajomymi bo nowe osoby najpierw zaglądały na profil dopiero pisały i wtedy ta rozmowa była już trochę sztuczna o tyle na tych bez zdjęć można było spotkać ciekawe osoby. Fajne doświadczenie bo nie widzisz kogoś a może porozmawiać spokojnie nie zważając na wygląd, portfel, odległość i inne sprawy - tak jak jest to teraz w społeczności. 

Oczywiście i w tym przypadku zdarzały się rozczarowania bo inne gusta, inny typ ideału ale doświadczenie fajne.

 

 

co to za portale podasz przykład, chętnie spróbuje czegos takiego


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Nie pamiętam już dokładnie. Sporo było tych stron, pewnie połowa już upadła.  Przypomina mi się jedynie nazwa czateria interia czy coś takiego. Tam chyba było najwięcej różnych podziałów na tzw. pokoje. Można było trafić durne dzieci wojny ale też normalnych ludzi a co się teraz tam dzieje to nie wiem bo wypadłem z obiegu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Chłopina chciał pokazać paniom pole i co miał je wsadzić do 14t przyczepy z 2 metrowymi burtami :D. Nie to że on nie miał przyczepy tylko nie miał takiej małej ;)

 

 

w końcu jeden myślący! może nie 14 ale czeskie 8 i 9, u nas takie popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

w końcu jeden myślący! może nie 14 ale czeskie 8 i 9, u nas takie popularne

 

popieram, przyznam się że też o tym myślałem

jest już jakiś zwiastun jutrzejszego odcinka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Był zwiastun kilka dni  i stron wcześniej. Nadchodzi czas wyboru z tego co zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

a ten to już widziałem, myślałem że coś innego będzie

no pewnie będą się powoli zaczynać wybory, bo niby na koniec listopada ma być wielki finał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Jutro podobno już wyboru ostateczne jak pokazali w zwiastunie.

@OKEY może mieć racje. Jak ktoś dokładnie oglądał wszystkie odcinki to w którymś był rzut na gospodarstwo Stasia tak z daleka, chwilowy rzut i jestem pewny, że stało sporo starych gratów m.in stare przyczepy. Nie pamiętam tylko który to odcinek ale od czasu do czasu robią takie panoramy kamerą i coś da się zauważyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj