kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

a myślisz że ze sobą nie rozmawiały na ten temat ?

Ps. Judyta za***ista dziewczyna chyba z nich najciekawszy, ze się tak brzydko wyrażę " materiał na żonę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

czy ze sobą gadały na ten temat nie wiem

Judyta przede wszystkim ma fajny charakter, zawsze uśmiechnięta, taka optymistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

Ale po co Stasiowi T7 z fajnymi pługami po co Stasiowi pole po co Stasiowi fajny Claas na wstępie programu jak on musi przyczepę pożyczać ? ???  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
98mati98    0

 

Stacho ma Lexiona na 50 ha ?  :D

Nie Lexiona tylko bodajże Tucano albo Mediona ;)

A  New Hollanda to chyba nie jest tylko dla reklamy bo gdyby był to raczej nie miał by pozalepianych naklejek z nazwą marki chociaż kto wie xD

 

Ten tekst u Pawła na grillu z tą zdolnością kredytową to mnie rozwalił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Pozwole sobie wtrącic swoje tyrzy grosze bo zaczynacie się czepiac wszystkich

zaczne od Grześka bo wygląda na fajnego chłopaka jedyne co chłopak kocha i potrafi to uprawa ziemi wszystkich pozostałych rzeczy boji sie jak ognia na spacer z Ewą wyszedł jak na stracenie a ten pocałunek to już totalna porażka następnie z Ulą musiał zabrac psa chyba sie bał że mu wpier..... Ta ziemia jest jego całym życiem nawet gdyby miał do niej dokładac to i tak by uprawiał od przyszłej żony oczekuje żeby się domem zajeła najlepszy kandydat dla panny z miasta (masz pieniądze ugotuj posprzątaj i rób co chcesz byle byś mi nie mówiła że mnie ciągle niema)

 

 

Ja Grzeska rozumiem, bo tak jak on kocham ziemie. Pocałunek... mysle ze Ewa wstydziła sie kamery widac było ze go odpychała. 

Jednego teroche nie rozumiem, podobno on szuka żony tylko zeby sie domem zajęła, to po co te testy z ziemniakami, według mnie to szuka do domu i sporadycznie do gospodarstwa, a ze ciągle go w domu nie ma to normalne przy 100ha, ja mam mniej a i tak w domu to jestem gosciem jak jest sezon. 

Nie kumam tez Uli mowi ze bedzi mu pomagac beda jeździc na 2 ciagniki a po chwili ze chce ją( nie pamietam juz tego słowa) zatyrac i wziąść sobie inna. Gdzie w tym logika?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

Nie Lexiona tylko bodajże Tucano albo Mediona ;)

A  New Hollanda to chyba nie jest tylko dla reklamy bo gdyby był to raczej nie miał by pozalepianych naklejek z nazwą marki chociaż kto wie xD

 

Ten tekst u Pawła na grillu z tą zdolnością kredytową to mnie rozwalił :D

 

A te prosiaczki pieczone to też reklama?

Tak jest w sceniariuszu i każdy się trzyma :mellow:

A co wy myślicie ze bedą latać za nimi z kamerą po polu :)

Edytowano przez kp38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Ale po co Stasiowi T7 z fajnymi pługami po co Stasiowi pole po co Stasiowi fajny Claas na wstępie programu jak on musi przyczepę pożyczać ? ???  

 

A po co Solskim łazienka jak kibla nie ma?

T7, pług, claas są n pokaz niech bida patrzy czym szlachta jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Na początek spytam jak zmienić ten oczoje... kolor i wywalić to gów... u góry (ten pasek) co ciągle jest i tylko przeszkadza?

Zarząd już całkiem zatracił zdolność myślenia...

 

Najlepszy tekst kolegi Pawła " bierz tą która ma największą zdolność kredytową " :D :D

Wyjem z tego. :D Każdy wie na czym najbardziej mu zależy. :D

 

-cofam swoje słowa że ten NH to może być Stasia, we wczorajszym odcinku nawet nie chciał go odpalić żeby po Crystala jechać, pewnie diler podstawił i powiedział: nie ruszaj, nie dotykaj, ma stać i ładnie wyglądać

-ten tekst że trzeba brać tą która ma największą zdolność kredytową to wydaje mi się że z ust Pawła padł

To było wiadome od początku a teraz się tylko potwierdziło. Taka ściema reklamowa i okazja do zaistnienia jakiegoś dilera.

Nie to nie Paweł tylko jego kolega to powiedział.

 

Zbychu i Kasia im więcej odcinków tym mniej do siebie wg mnie pasują. Na początku jak tylko jedna była to Zbychu się nie zastanawiał ale z czasem zaczyna dostrzegać jaka Kasia jest.

Też mi się tak wydaje. Na początku Zbysiu taki zakochany a teraz tak jakby nabrał pewności siebie i zastanawiał się czy to na pewno ta.

 

a i jeszcze jedno na temat tych kobitek Stasia: moim zdaniem to chcą z niego kaskę ile się da wyłudzić, albo też znaleźć sobie miejsce na starość, bo dzieciom w mieszkaniu zawadzają, i pewnie jeszcze potem za pieniądze ze Stasiowej gospodarki swoje dzieci urządzić, na pewno nie chodzi tu o bliskość,o miłość

Coś w tym jest. Szczególnie ta czarna w okularach. Najpierw go cisnęła w 1 odcinku, że taki kiepski facet, potem też się o nim nie ładnie wyrażała a wczoraj, że "ma albo pecha albo jest nieudacznikiem". Jak ktoś tak myśli o drugiej osobie to chyba nie zmierza to do związku.

Rozwalił mnie tekst Basi (chyba tak się nazywa ta blondyna) jak tańczyli na parkiecie a ona "nie ciąg mnie", "prowadź ale nie ciąg mnie". Hahaha pompa. :D :D 

 

ta wieczorna imprezka u Pawła nie wiem.. ale wrażenie takie jakby wszystkie 3 były mocno wku...... tą akcją która była na prawdę dziwna...(doradzanie itd)

3 dziewczyny znające tylko siebie i Pawła a to też słabo i nagle cała gromada obcych przed którymi trzeba dobrze wypaść. Normalna niezręczna sytuacja.

 

myślisz że powiedział im że z pozostałymi się już całował??? jak nie widziały to skąd miały wiedzieć

Na pewno plotkują jak to w naturze dziewczyn leży.

 

Ale po co Stasiowi T7 z fajnymi pługami po co Stasiowi pole po co Stasiowi fajny Claas na wstępie programu jak on musi przyczepę pożyczać ? ???  

NH jest na pewno wstawiony w celu reklamy. Claas pewnie też sąsiada, który mu kosił. Dziwne było by posiadać nowego NH, nie starego Claasa i nie mieć jakiejkolwiek przyczepy. To się kupy nie trzyma. To, że brat z nim gospodarzy akurat mówili i pewnie to bardziej brat gospodarzy a Stasiu tylko pomaga bo nie ma co w życiu robić.

 

Nie kumam tez Uli mowi ze bedzi mu pomagac beda jeździc na 2 ciagniki a po chwili ze chce ją( nie pamietam juz tego słowa) zatyrac i wziąść sobie inna. Gdzie w tym logika?

To jest dziwna babka. Najpierw marudziła, że biegać nie będzie, robić nie będzie, niech sobie kogoś zatrudni a wczoraj mówiła, że u niej najpierw praca potem miłość a Ewa się dla niego nie nadaje bo nie będzie pracować. Do tego najpierw cieszyła się, że z Grzesiem jej się dobrze ćwiczyło a potem to nie odpychaj mnie, nie będę biegała, niech sobie Ewa biega. I ten płacz bo by chciała męża i ślub. Z takim charakterem to tylko marzenia jej zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Dziewczyny Pawła są bystre, inteligentne, i jak widać mają dystans. Na pewno na widok takiej wieczornej imprezki i podpowiadaniu którą wybrać to burzyła się w nich krew.

Myślę że jeśli miały by już takich sytuacji dość to mogły by się zgadać razem i wykręciły by numer Pawłowi że wszystkie trzy odchodzą z programu. I to było by sprawiedliwe.

Póki co to wszyscy prócz tych trzech dziewczyn je konkurują i mają swoje typowania i rady. Nie zdziwię się przerostu uczuć nad ich opanowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Nie jestem pewien ale czy tak mogą sobie odejść z programu bez poniesienia konsekwencji ??

Wątpię.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
98mati98    0

A te prosiaczki pieczone to też reklama?

Tak jest w sceniariuszu i każdy się trzyma :mellow:

A co wy myślicie ze bedą latać za nimi z kamerą po polu :)

 

No ta sytuacja może i była w jakiś sposób 'zaplanowana' ale było wiele takich sytuacji których w scenariuszu na pewno nie było ;)

plus fakt że nie są to aktorzy :D

 

Dziewczyny Pawła są bystre, inteligentne, i jak widać mają dystans. Na pewno na widok takiej wieczornej imprezki i podpowiadaniu którą wybrać to burzyła się w nich krew.

Myślę że jeśli miały by już takich sytuacji dość to mogły by się zgadać razem i wykręciły by numer Pawłowi że wszystkie trzy odchodzą z programu. I to było by sprawiedliwe.

Póki co to wszyscy prócz tych trzech dziewczyn je konkurują i mają swoje typowania i rady. Nie zdziwię się przerostu uczuć nad ich opanowaniem.

 

Aż tak żeby odejść to raczej nie ;)

 

Nie jestem pewien ale czy tak mogą sobie odejść z programu bez poniesienia konsekwencji ??

Wątpię.

 

Wszystkie na raz to raczej na pewno nie :D

Edytowano przez 98mati98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

Nie jestem pewien ale czy tak mogą sobie odejść z programu bez poniesienia konsekwencji ??

Wątpię.

 

A kto odszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ciekawe czy ktorys z bohaterów tego smiesznego serialu ma konto na agrofoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

Na początek spytam jak zmienić ten oczoje... kolor i wywalić to gów... u góry (ten pasek) co ciągle jest i tylko przeszkadza?

Zarząd już całkiem zatracił zdolność myślenia...

 Na dole z lewej strony masz opcję "zmiana wyglądu" i do wyboru stare i nowe forum

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

paweł i grzesiek napewno slyszeli o AF ale kuzyn opowiadał jak do jego kolegi dzwonili właśnie z programu a on ma ferme brojlerów potrzebowali z różnych dziedzin i sfer ludzi dostali namiar z odru albo agencji ale nie wiedzieli że był zaręczony to pewnie zadzwonili do zbyszka mieszka 40km dalej i on się zgodził 


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zbyszek głupi, że matki się słuchał. "Ładna miska jeść nie da, z ładnej miski się nie najesz". Jak pamiętam miał ładniejsze, co nie jest najważniejsze, ale inne może byłyby bardziej, wygadane, "pojętne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jak to w końcu jest? szukacie ładnych i wygadanych czy spokojnych ale przeciętnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Ładnych i pracowitych o łagodnym usposobieniu ale nie ciapowatym. Ma wyrażać swoje zdanie ale ostateczna decyzja ma należeć do mężczyzny :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trochę źle w słowa ubrałem to co chciałem napisać. To kogo my szukamy to jedna kwestia, jednak mój post to odpowiedź na poprzednie na temat Kasi, która odbiega nieco od reszty. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest? szukacie ładnych i wygadanych czy spokojnych ale przeciętnych?

szukamy umiarkowanych hehe kobiety która ma swoje zdanie ale jak trzeba jest delikatna i spokojna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj