kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miki20    2

A na Sołtysa polecą ????????????

 Nie ma bata, conajmniej radny ;) 

No ewentualnie chyba, że naprawdę jakaś duża osada, ale pewności nie ma ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

A na Sołtysa polecą ????????????

W ostatecznosci pewnie tak.

Ps.tak sie wszystka kawalerka zachwycala ta Natalia-jeden prawy nawet stwierdzil se ona milion dolarow warta to sie nie dziwie ze Pawelek polecial na nia ale jak dla mnie to wolalbym wyobracac ta Kaske :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

juz takich tekstow bylo od groma ,niektorzy nawet na litos brali i figa,nic nie zdzialali,no moze poza jednym ale jego juz nie widze po tym jak chcial sie umowic z panienka z roksy -tak zapunktowal obrona plci pieknej.teraz juz inne wymagania ,moze napisz ze jestes radnym albo ze masz mlekomat to cos wychaczysz bo inaczej to lipa

kiedys mi ktos powiedział ze jestem nie na czasie widac miał racje, ale jak widze jakie sa czasy to nie załuje


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W ostatecznosci pewnie tak.

Ps.tak sie wszystka kawalerka zachwycala ta Natalia-jeden prawy nawet stwierdzil se ona milion dolarow warta to sie nie dziwie ze Pawelek polecial na nia ale jak dla mnie to wolalbym wyobracac ta Kaske :-)

 

Milion dolarów warta Natalia?         :blink:    to musi być jakaś rasowa klacz       :P    nic tylko ją brać i zaraz opchnąć Arabowi.       :P  

 

 

niektorzy nawet na litos brali i figa,nic nie zdzialali,no moze poza jednym ale jego juz nie widze po tym jak chcial sie umowic z panienka z roksy

Może i chciał, do czasu pewnie aż mu pokazała swój cennik za taką "randkę"          :D    to paliwem za tą kasę żniwa by obskoczył.       :P  

A może akurat nie było promocji.         :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

 Nie ma bata, conajmniej radny ;)

No ewentualnie chyba, że naprawdę jakaś duża osada, ale pewności nie ma ;)

 

Osada mała 18 domostw i tylko do końca kadencji niech się inni cieszą.

 

Na szczęście nie muszą bo mam już trzy damy w domu.  :D


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

kiedys mi ktos powiedział ze jestem nie na czasie widac miał racje, ale jak widze jakie sa czasy to nie załuje

 

Kolego z tego co czytam ,to mamy wspólny mianownik i nie dajemy się w kozi róg zapędzić i to tylko dlatego ,że dziewczyna ma taki kaprys .Co ja bym mógł opowiedzieć ,ale to nie jest temat na forum :D .Najbardziej mnie denerwują dziewczyny ,które kreują na miłe i do rany przyłóż ,a tak naprawdę liczą tylko na kasę ,aby gospodarkę spieniężyć .Pozdrawiam.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    417

Dobra pany! Muszę trochę rozwiać wasze wątpliwości, a mianowicie nie dawno trafiłem na zdjęcia dożynek z Braniewa i tam był Paweł z Natalią, także już wiadomo kogo wybrał. Apropos już nawet są memy w necie i stronka na fb patrzcie https://www.facebook.com/pages/Teksty-z-Rolnik-Szuka-%C5%BBony/339510366226154


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Chlopie jestes spozniony i to konkretnie.ten news juz jest bardzo stary,kogo wybral juz wiadomo kawalek czasu.juz zreszta wiadomo prawie wszystko o bohaterach programu,co maja,co robia,nawet ile kredytu maja.Teraz nalezaloby zadac pytanie czy juz bylo? (wiadomo co) :-) to jak ktos napisze to bedzie news a jak dowiemy sie i le razy bylo to dopiero bedzie

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Teraz nalezaloby zadac pytanie czy juz bylo? (wiadomo co)

Trzy dziewczyny w domu, to ziewanie i ogólne zmęczenie, te buziaki z każdą,        :P      można domniemywać że mogło być co najmniej trzy razy po dwa razy.           :P         

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trzy razy po dwa razy,osiem razy raz po raz, o północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz. Ot Korsarz przypomniałeś mi ten "wierszyk".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Kolego z tego co czytam ,to mamy wspólny mianownik i nie dajemy się w kozi róg zapędzić i to tylko dlatego ,że dziewczyna ma taki kaprys .Co ja bym mógł opowiedzieć ,ale to nie jest temat na forum :D .Najbardziej mnie denerwują dziewczyny ,które kreują na miłe i do rany przyłóż ,a tak naprawdę liczą tylko na kasę ,aby gospodarkę spieniężyć .Pozdrawiam.

Nie jestem sam ze swoim mysleniem, super.

Jak chcesz pogadac o przygodach z dziewczynami to pisz na PW


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

"przygody z dziewczynami"

Nie ma co, chyba książkę na ten temat kiedyś napiszesz ;)

 

Apropo, było cztery razy po dwa razy :)

Edytowano przez Apista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiem, że było ale pasowało do trzech dziewczyn. To oczywiście żarty i nikt nie powinien się obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

https://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/komitety/view/2501/0/RDA/280202

 

detektyw TOM dalej w akcji, Paweł startuje do rady gminy i uwaga nie pslu

 

 

Za to akurat należy mu się duży plus tongue.png

 

 

Wybory za pasem mamy i zobaczcie ilu kandydatów do samorządu gminnego solidaryzuje się z partią ??

 

Niewielu a dlaczego bo na danej partii można zyskać lub stracić a i tak w społeczności lokalnej liczy się raczej człowiek aniżeli przynależność polityczna.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

nie porównuję nic, napisałem, że wolę jedno od drugiego- interpretacja tekstu pisanego 3klasa podstawówki

ktoś coś pisał o jakiejś łopacie?- interpretacja tekstu pisanego 3klasa podstawówki

strzelanie w twarz? oczernianie? chwalenie? o czym ty k..a chłopie p....sz

Następnym razem czytaj to co piszesz zanim to opublikujesz. Tylko ze zrozumieniem. Gratuluje, że zdałeś do 3 klasy, cieszę się razem z Tobą.  :D

 

Dziewczyna zapunktowała swoją skromnością i pokazała Pawłowi że nie wszystko mu wolno.

 

 

Dobre ale nie najlepsze kroki ????? Jeżeli mamy na myśli sytuację w lokalu to nie najlepsze kroki tylko dla Pawła wyszły.

 

Odnośnie pieniędzy : Pieniądze szczęścia nie dają tylko wydawanie ich sprawia przyjemność - oczywiście jeżeli się Je ma.

Chodziło mi o to, że niby dziewczyna nie chciała ale i tak ulegał. To coś jak przestrzegam prawa ale co tam raz można je złamać. 

Pieniądze nie dają szczęścia choć dają satysfakcję a to ułamek szczęścia. Jednak jak już wspomniałem w tych czasach bez pieniędzy też nie da się osiągnąć szczęścia a jeśli nawet to jako krótkotrwały efekt. Bo nawet mając powody do zadowolenia, bieda sprowadza na ziemię. 

Przykład: Masz kochającą Cię osobę u boku ale nie masz źródła dochodu ani żadnych oszczędności. Więc choć powody do zadowolenia są to i tak nie możesz się z nich cieszyć bo przytłacza Cię ten drugi powód.  :)

 

O gustach się nie dyskutuje ale wg mnie stwierdzenie że "Judyta urodą nie grzeszy to lekkie przegięcie". Ładna, naturalna i mądra dziewczyna, uważam że ładniejsza o tej Kaśki co ma jakąś  taką dziwną asymetrię twarzy

 

zgadza się to są te Kraczewice, moje bardzo bliskie strony , słyszałam że TV była na Kraczewicach więc chyba wiadome kogo wybrał Adam 

Aż tak tego nie wyolbrzymiaj. Chodziło bardziej o to, że w porównaniu do reszty jest raczej na 3 miejscu pod względem wyglądu. Mówię o samej twarzy bo akurat na to zerkam najpierw, z twarzy można najwięcej wyczytać. Ale pod względem całościowym nie odbiega. 

 

Krzywa twarz, usta, co wy k....tacy idealni. Nikt nie ma wpływu na to jakim się urodzi. Zaprosił dziewczyny i wiedział jak wyglądają. Widocznie nikt nie ma tam komplwksów skoro nie boi się wystepu w telewizji. Jedynym prostakiem jest jednak Paweł. Opiera się o dziewczyny jak o płot o nachalnych pocałunkach nie wspomnę. Słusznie go obgadały i zauważyły jaki jest. Śmieszny jest myśląc, że panny będą się o niego bić.

Fakt Kaśka robi takie krzywe miny ale krzywej twarzy u niej zauważyłem. Choć każdy ma inne gusta i inaczej ocenia.

 

Ja go szukałem i znalazłem koniec wsi a gospodarstwa nie było a to jest jeszcze dalej. To już nie wiadomo gdzie on mieszka. :P

Nie wyolbrzymiajcie tych jego wydatków, dochodów i innych bo każde media podają inaczej i nie wiadomo skąd mają informacje. Co do kredytów już kiedyś pisałem, ze na gospodarstwie nie trudno wydać te 1,5 mln zł. Same  3 mlekomaty każdy w kwocie około 100 tys zł + samochód do transportu wart bodajże 150 tys zł - także już ładna suma.  Do tego modernizacja obory i pewnie inne zakupy z lat ubiegłych (np. sprzęt) bo jeszcze kredytów nie spłacił więc zbierze się taka suma. Kto sam inwestował ten wie, więc się tak nie dziwcie i nie zazdrośćcie. W końcu dojdzie do celu i na naprawę płotu znajdzie się czas - nie wszystko od razu. 

 

http://www.fakt.pl/gwiazdy/jaki-majatek-maja-uczestnicy-rolnik-szuka-zony,galeria,497319.html

 

piszą że  paweł dostał 50 tys za to że innowacyjnym rolnikiem jest, pokazują staszka i piszą że to zbyszek z kombajnem - pokazują rolników jak bogaczy 

 

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/rolnik-szuka-zony-rolnicy-z-programu-prawdziwi-bogacze_429726.html   a tutaj już na 1 stronie napisane że 200tys zł dostał paweł jako nagrodę 

http://www.gminabraniewo.pl/cms/index.php/infotop/113-rozstrzygnieto-konkurs-qinnowacyjny-mlody-rolnik-2012q-zwyciezcom-pawel-szakiewicz okazuje się że dostał nie 50 tys a 5 tys 

Każdy pisze inaczej, trzeb to brać z dystansem. 

 

a ja napiszę o Pawle tak: na początku wyglądał na najbardziej ogarniętego z nich wszystkich, rzeczowy, wygadany, umiał zagadać do dziewczyn, wiedział o co zapytać, zresztą jest w moim wieku a ja śmiałości do dziewczyn jakoś nigdy nie miałem

fakt że ziewa przy dziewczynach zrozumie tylko ten co ma krowy, i wie że to nie byki i świnie, że jak pójdziesz dać godzinę później to nic im nie będzie, dojenie musi być o danej porze

a fakt że wychodzi z niego karierowicz, to już inna sprawa, oczywiście nie jest tak że ja go bronię, widzę jego wady, a fakt że zaprosił kolegów żeby pomogli mu wybrać (co widać w zapowiedzi kolejnego odcinka) uważam za pomyłkę, bardzo dużą pomyłkę

Podpisuję się pod tym.

 

Wiadome jest ze niezależna kobieta, posiadająca swoje pasje i oddająca się im imponuje facetowi. Ale fakt jest też druga strona medalu. Doba ma 24 godziny i ciężko w tym czasie ogarnać męża, dom, dzieci, swoją pracę, pomoc w gospodarstwie, hobby i odpoczynek. Więc wybaczcie nam ale wszystkiego mieć nie mozna: ) Zwykle wygląda to tak ze kobieta zaniedbuje siebie aby mieć czas dla dziecka i na ogarniecie domu (które na gospodarstwach często są ogromne)

A Paweł powinien zejść na ziemie: )

Uwierz, że da się to wszystko pogodzić - fakt, że czas szybko płynie ale wystarczy to sobie zorganizować i można wszystkiego po trochu. Jeżeli mamy to samo określenie na słowo "zadbana" bo w dzisiejszych czasach według sporej części kobiet zadbana to taka, która ma karnet do spa, solarium, fryzjera i innych a po wyjściu z łóżka spędza 4 godziny w łazience aby móc pokazać się na śniadaniu. Niestety solary i tapeciary są już wszędzie. Także niektórzy przesadzają i przez to narzekają, że nie mają czasu na inne rzeczy. 

 

Pawełek jest takim rasowym playboyem, pewnie problemu z kobietami nie ma wydaje mi się że celuje w politykę a prawda jest taka nie ważne jak o tobie mówią ważne żeby mówili, jest znaną postacią jeszcze trochę i będzie rozpoznawany a stad krótka droga do sejmu nawet bo założę się że niektóre kluby sejmowe chciały by go na swojej liście. 

W sumie masz rację. Może to faktycznie jakaś jego zagrywka. :)

 

Dodam jeszcze, że Kasia Zbyszka wydaje się taka powolna, zawieszona, zbyt spokojna - nie nadająca się na wieś. Jednak zaskoczyła mnie swoimi wypowiedziami bo czasem słychać z nich, że jednak trochę z ludźmi przebywała, uczyła się i ma takie właśnie dyplomatyczne odpowiedzi. 

 

Może zaśmiecam ale lubię tak odpowiadać jasno na dany komentarz.  :P

... Dziś kolejny odcinek. Przygotujcie się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

co do kasi i zbyszka to według mnie z każdym odcinkiem oboje zyskuja Zbyszek robi sie romantyczny, a Kasia przełamuje niesmiałość. To z jaką chęcia podejmuje sie pracy... patrze i nie wierze, ona naprawdę jest ok


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

jakiś czas minie  , wszystko ucichnie i część z tych zeswatanych par się rozejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj