kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy Wy wszyscy w poprzednim wcieleniu nie byliście czasem detektywami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

widze ze ten Pawel to okropnie przereklamowany i nic wiecej,takie byly ochy i achy a ja tu widze rozwalajacy sie plot i niby brame co wola o pomste zeby to naprawic wiec ja tam widze ze z niego taki super gospodaz to nie jest,za to nadrabia mina

 

Podziwiam ... Weź kredyt i zrób sobie ogrodzenie ... A co niech sąsiedzi widzą jaki ze mnie baor...Żadna pomsta ... Taka brama może mieć i swój urok to zależy od pktu widzenia .... To że jest przereklamowany to już prawie każdy zobaczył oglądając przynajmniej jeden odcinek... Chociaż bardziej bym powiedział zadufany (gospodarz chyba raczej tak się pisze) w sobie i wyżej ... Ale nie mnie to oceniać.. Jak mówią nie oceniaj nie będziesz ocenionym  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1365

zgadza się to są te Kraczewice, moje bardzo bliskie strony :), słyszałam że TV była na Kraczewicach więc chyba wiadome kogo wybrał Adam :)

 

Dzięki za odpowiedź, tak myślałem, bo to raczej nie jest popularna nazwa miejscowości ;)  Ode mnie też jakoś daleko w sumie tam nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Dokładnie na WP komentarze ludzi są bezcenne .O ile program cieszy się dobrą opinią to Pawła widzowie i nie tylko wytykają palcami delikatnie mówiąc .Po tym co pokazał w programie sam sobie zasłużył na taką opinią i co mogę dodać od siebie to tylko gościu cwaniakuje .Zbyszek ,Adam i Grzegorz jak dla mnie są oki i na moje oko już nie będą sami ;) Pozdrawiam


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcz84    3

the besty z ostatniego odcinka,moim zdaniem:

Siostra Zbyszka - "a chciała byś się przeprowadzić np. na wieś ?" Kasia - "nie mam nic przeciwko terenom wiejskim" - Kasia na szefa dyplomacji RP

Zbyszek - "a jak bym Ci zrobił wieczorem jakiś masaż odprężający" Kasia - "chętnie, a umiesz masować ?" Zbyszek - "improwizował bym na początku" Kasia - "acha? :)" - a wyśmiewali się co poniektórzy ze Zbyszka zębów, nie trzeba mieć uzębienia z reklamy Blendamed żeby być mężczyzna.

Ula - "a gaz jest tutaj, tu zobacz" Grzegorz - "zaraz Ci wszystko powiem", Ula - "zobacz" Grzegorz - "tak to jest gaz, wszystko, kumata jesteś" - Ten, to przynajmniej wie do czego to drugie siedzenie w ciągniku służy.

Grażyna - "natura obdarzyła mnie urodą, ale ja nigdy tego w żaden sposób nie umiałam tego spostrzec" - WTF?

Stanisław - "tak nie ma, że jakaś randka w ciemno, czy w inne, z internetu, dwa razy się spotkają, jaka ty piękna, jaka ty ładna, jaki ty cudowny, jaki ty szarmancki, jak ty posiadasz, ło jejku, o i jacy zakochani są, tam nie ma uczucia, ludzie to umią robić, ja nie umię" - chyba pierwsze zdanie bez kombinowania i z sensem w programie, ale za to jakie

Natalia - "trzeba go zje...ć jak wróci" - dokładnie, na krótką smycz niech wie kto tu będzie rządził 

Kasia - "i zatrzymam się narazie na jednym cycu" Anna - "myślę, że go nudziła tą gadką swoją" -prosto z mostu.

Edytowano przez Marcz84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Mnie te tereny wiejskie rozwaliły na łopatki


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Jak widzę gość każdemu nie przypadł do gustu.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

a ja napiszę o Pawle tak: na początku wyglądał na najbardziej ogarniętego z nich wszystkich, rzeczowy, wygadany, umiał zagadać do dziewczyn, wiedział o co zapytać, zresztą jest w moim wieku a ja śmiałości do dziewczyn jakoś nigdy nie miałem

fakt że ziewa przy dziewczynach zrozumie tylko ten co ma krowy, i wie że to nie byki i świnie, że jak pójdziesz dać godzinę później to nic im nie będzie, dojenie musi być o danej porze

a fakt że wychodzi z niego karierowicz, to już inna sprawa, oczywiście nie jest tak że ja go bronię, widzę jego wady, a fakt że zaprosił kolegów żeby pomogli mu wybrać (co widać w zapowiedzi kolejnego odcinka) uważam za pomyłkę, bardzo dużą pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Dla mnie bez Pawła było by o wiele lepiej. Reszta uczestników podchodzi do tego programu z uczuciem i z sensem. Starają się traktowac dziewczyny równo i poważnie a ten do jak bzykatozałrus i pewnie z kumplami zaklada sie którą pierwszą przeleci dla zabawy nie dla ułożenia sobie życia :) Mówi że chce kobiety niezależnej zebby tez miała swój biznes. na ludzki rozum ma 120 ha chce miec 50 krów kto to wszystko zrobi kto zajmie się domem który buduje ? kto ugotuje obiad ? Na razie ma mame i może jeszcze nie rozkminił jak ważną, odpowiedzialną i męcząca prace wykonuje kobieta w domu na wsi. On ubiera koszule i jedzie do gminy czy tam do powiatu. a kto tą koszule upierze i wyprasuje ? i wypierze sterte brudnych rzeczy z gospodarstwa. pier**li do tej kamery jak potłuczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMalwi    37

Wiadome jest ze niezależna kobieta, posiadająca swoje pasje i oddająca się im imponuje facetowi. Ale fakt jest też druga strona medalu. Doba ma 24 godziny i ciężko w tym czasie ogarnać męża, dom, dzieci, swoją pracę, pomoc w gospodarstwie, hobby i odpoczynek. Więc wybaczcie nam ale wszystkiego mieć nie mozna: ) Zwykle wygląda to tak ze kobieta zaniedbuje siebie aby mieć czas dla dziecka i na ogarniecie domu (które na gospodarstwach często są ogromne)

A Paweł powinien zejść na ziemie: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pawełek jest takim rasowym playboyem, pewnie problemu z kobietami nie ma wydaje mi się że celuje w politykę a prawda jest taka nie ważne jak o tobie mówią ważne żeby mówili, jest znaną postacią jeszcze trochę i będzie rozpoznawany a stad krótka droga do sejmu nawet bo założę się że niektóre kluby sejmowe chciały by go na swojej liście. :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek19    5

Witam. A moim zdaniem ten program jest dość ciekawy, pokazuje przynajmniej namiastkę życia na wsi :) Mi osobiście najbardziej podobają się teksty Stanisława. A jesli chodzi o Pawła, myślę że chce zyskać na popularności w celach politycznych i w reklamie swoich mlekomatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

helus89 własnie za to podziwiam kobiety i to nie wazne czy na wsi czy wmiescie, te ze wsi przewaznie maja wybór bo rolnika stac utrzymac rzone, a w miescie jak nie pracuje to krucho z kasa. Podziwiam kobiety za to ze potrafia pogodzić dom, prace i dzieci. Dla mnie to mistrzostwo swiata i zadem mezczyzna im nie dorowna.

MałaMalwi i to jest bład ze kobiety zaniedbuja siebie, wkurza mnie to jak piekne kobiety po kilku latach małrzeństawa staja sie... jak to nazwac wrakami kobiet. Moim zdaniem nie powinno tak być


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

nie ten temat kolo,podlizywanie laskom mozna robic w temacie "dziwczyna na gospodarke".problem w tym ze tam juz tyle wazeliny polecialo ,ze wysmarowalby boisko pilkarskie

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

właśnie w tym problem ze ja tak mysle, a nie liże sie, ale masz racje to nie ten temat


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

juz takich tekstow bylo od groma ,niektorzy nawet na litos brali i figa,nic nie zdzialali,no moze poza jednym ale jego juz nie widze po tym jak chcial sie umowic z panienka z roksy -tak zapunktowal obrona plci pieknej.teraz juz inne wymagania ,moze napisz ze jestes radnym albo ze masz mlekomat to cos wychaczysz bo inaczej to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

A na Sołtysa polecą ????????????

 

 


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcz84    3

Pewnie nagrywa, albo geniusz.

"geniusz" - lubię dźwiek tego słowa :D

 

Wiadome jest ze niezależna kobieta, posiadająca swoje pasje i oddająca się im imponuje facetowi. Ale fakt jest też druga strona medalu. Doba ma 24 godziny i ciężko w tym czasie ogarnać męża, dom, dzieci, swoją pracę, pomoc w gospodarstwie, hobby i odpoczynek. Więc wybaczcie nam ale wszystkiego mieć nie mozna: ) Zwykle wygląda to tak ze kobieta zaniedbuje siebie aby mieć czas dla dziecka i na ogarniecie domu (które na gospodarstwach często są ogromne)

A Paweł powinien zejść na ziemie: )

I dlatego moim zdaniem na gospodarstwie lepiej sprawdza się typ "zdolny ale leniwy". Jak ktoś ma głowę na karku, to wie że go robota nie minie, a jeśli do tego ceni sobie błogie lenistwo to będzie kombinował, jak pracę zrobić, zarobić a się nie orobić - i to jest sztuka (nie mylić ze zrobić na odwal, byle jak, ukraść, oszukać itp. bo to podchodzi nie pod lenistwo tylko głupotę bardziej). Ja wiem, że niby nie można zjeść ciastka i mieć ciastka, ale nie można też zużyć zdrowia i mieć zdrowia, werwę i zapał też można zabić nieustannym tyraniem, już nie mówiąc o tak delikatnych kwestiach jak relacja między dwojgiem ludzi.

 

Pawełek jest takim rasowym playboyem, pewnie problemu z kobietami nie ma (...)

Weź, nie pisz takich rzeczy bo ja zwątpię w kobiety  ;)

 

A co do samego Pawła, to ja mam nadzieje, że się trochę ogarnie, zostało jeszcze parę odcinków do końca.

Na razie jedzie lekko po bandzie i psuje całej branży opinię, ja tam nie chcę żeby młody, przedsiębiorczy, inteligentny rolnik był kojarzony z wsiowym cwaniactwem. 

Na początku programu wyglądał, jak już ktoś to stwierdził, na całkiem do rzeczy człowieka. Szkoda by było gdyby zmarnował dużą szansę jaką dał mu program, bo i promocję biznesu wśród 3 mln widzów ma (sprzedaż w mleko matach pewnie skoczyła - ale kto będzie pił mleko sprzedawane przez dupka?) a i co najmniej dwie z trzech dziewczyn wydają się być naprawdę w porządku, niektórzy nawet twierdzą że takie okazje trafiają się raz w życiu. Ja tam będę mu kibicował w myśl zasady, że kibicuje się najsłabszemu  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj