kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daremw    128

z tą zupką też mnie trochę odrzuciło, ale kolorek faktycznie wyszedł czekoladowy także tak czy inaczej ta para na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Coś mnie chyba ominęło bo nigdy nie słyszałem o żadnych mlekomatach w Siedlcach. Jeżeli mówimy oczywiście o tych samych Siedlcach (mazowieckie)?

 

Ładnie Sherlocku. :D

Po tych profilach nasuwa mi sie kilka komentarzy.

Kasia w programie według mnie najciekawsza a tu traci sporo, w czarnym kolorze wygląda delikatnie mówiąc niekorzystnie. Po ilości i rodzaju zdjęć to bardzo rozrywkowa dziewczyna co bym bardziej przypiął do Natalii. 

Zdjęcie Natalii w tle tylko potwierdza kogo wybrał Paweł. 

Ruda nie jest jakaś gospodarna po prostu u niej słowo "idę na polę" oznacza idę na dwór i dlatego to powiązała. Nie kojarzcie tego od razu z rolnictwem. 

 

 

Steyr akurat był z kosiarkami i prasą a ze zgrabiarką był Case farmall. 

Co do 60-tki to myślałem, że rozwalą jak dali gazu przy wyrzucaniu belki. :D

 

 

Mazowieckie - biznes jakiś czas temu zamknięty. http://www.echokatolickie.pl/index.php?str=100&id=2837 żeby nie być gołosłownym :) 

 

To może Case a raczej na pewno :D 

 

Zgodzę się że Kasia traci na tych wyzywających zdjęciach. Jest obrotna i pełna życia - stąd sporo zdjęć z różnych miejsc. Nie dla rolnika ta pani :) Miałem ją za cichą myszkę, uroczą dziewczynę a tu proszę. Cudak z niej. 

 

Natalia ma specyficzne usposobienie. Nie jest to cukierkowa blondynka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

takie domysly snujecie a przeciez juz o dawna mozna bylo w necie znalezc info ze to wlasnie Natalie Pawel wybral ale nic z tego nie wyszlo,puscila go w rogi na dozynkach w braniewie ,zreszta sam tego chcial ,moze teraz poderwie jakis towar w telewizji bo ma parcie na szklo-spolecznik rozwojowy.Grzeskowi kibicuje bo to widac ze normalny czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

A skąd wiecie że Paweł wybrał Natalię skoro "dożyłki" były we wrześniu a końcowe odcinki są podobno teraz jakoś na dniach kręcone przecież Paweł raz z jedną raz z drugą się pokazuje ściska etc.... Że ją wybrał nie dziwię się sam jest troszkę oderwany od rzeczywistości (lansik) więc poleciał na fajną laskę (która też de facto się lansuje ciekawe jak dowie się o kredytach) ... Staszek niech sobie lepiej da spokój fakt macie rację babki z niejednego pieca jadły chleb i raczej chcą go oskubać.. Grześ niby najlepiej pasuje do niego Ewa jednak coś w niej jest nie tak nie wiem co ale jakby coś ukrywała, Ulka sorki nie dla niego albo i jest taka jak ta krowa na łące co ryczy tylko a mleko gdzieś...Zbysiu dobry chłopak, chyba, fakt trafił na Kasię która jest chyba najbardziej zakompleksioną osobą w tym programie (zaraz za nią jest Zbysiu) ale jakoś fajnie pasują do siebie i poza tym najbardziej garnie się do pracy nie wiem czy to jest jej wola czy jak to już prawie powiedziałem jak cielę popchniesz to pójdzie i zrobi co karzesz (bez obrazy dla Kasi ), przydałoby jej się troszkę werwy, troszkę wigoru, troszkę może krnąbrności Uli boje się że jak im się uda to i tak ta dziewczyna nie da rady na gospodarce bo Zbyś ją zaharuje).

Adam nie wiem czemu ale najlepiej żeby wybrał tą pannę ale jak ktoś powiedział  o niej troszkę "trafiona" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego aster453, a czy jest choć jedna osoba w tym programie ,której jakiejś łatki nie przyszyjesz  ? Chyba nie . :D To są zwyczajni ludzie i tak jak zwyczajni ludzie mają  swoje wady i zalety . 

Kasia jest osobą powolną i raczej nic tego nie zmieni . Nie wiem też czym objawia swoje zakompleksienie  ? Zbyszek chciał cichą ,spokojną  dziewczynę i Kasia tak jest . Nie każdy mężczyzna chcę mieć kobietę  szybką ,temperamentną ,ponieważ zwyczajnie w świecie bałby się takiej .  :D

Ania u Adana  może  i jest ''trafiona '' ,ale może właśnie  to sprawia ,że ma w sobie to coś .  ;)

Kobiety Staszka . Wybacz  jak w tym wieku nie jadłyby chleba z różnych pieców . :PTo tak jakby przespały życie .  Nie zauważyłam też nic takiego ,że chcą go oskubać . Nie wiem po czym to wywnioskowałeś ,zresztą nie tylko Ty ?  Jeśli okaże  się ,że jednak chcą mu pomóc wydać jego pieniądze  (o ile je ma ) ,to i co takiego ? Na co mu kasa w skarpecie ? Tu na ziemi niech ją  zdąży wydać ,bo ''tam '' to już mu się nie przyda .  :P    

Odnośnie Grzesia . Większość jest za Ewą ,że ona do niego najlepiej pasuje ,a mi z każdym nowym odcinkiem wydaje się ,że jednak nie . Psioczycie  na Ulę,że taka i owaka ,a  moim zdaniem Ula bardziej się odnajdzie w  wiejskiej rzeczywistości  niż delikatna Ewa . Ula się jeży ,ale nie taki diabeł straszny jak go malują . Jej zachowanie jest też takie ,gdyż    czuję siłę rywalki ( zalążek zazdrości )  ,a Grzegorz ewidentnie jej się podoba .   Grzegorz sprawia wrażenie cichego ,spokojnego i z taką samą Ewą ich po prostu z czasem ''zemdli ta sielanka ''.  ' Kobieta nie może być całkowicie przewidywalna dla mężczyzny .... B)

Paweł ... hmmmm faktycznie taki Gucio ,który  wszystkie Maje chciałby posmakować i pewnie nie tylko te w programie .  ;)  :D  Tylko że często i gęsto jest tak ,że tak się zatraci w tym smakowaniu  ,że w końcu wybierze najmniej apetyczną .   ^^  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Koleżanko Meg to nie jest przyszywanie łatek, widząc Twoje wypowiedzi sądzę że to Twoja domena... Czy wszyscy zwyczajni polemizowałbym (chodzi mi o ekipę Pawła). Nie wiem ale wydaje mi się że nie napisałem że Ewa nie pasuje do Grzesia odwrotnie zgadzam się z Tobą że ona najbardziej do niego pasuje jednak wg mnie coś ukrywa nie wiem co ale może to moje subiektywne odczucie... Że Ania jest trafiona przeczytałem kilka stron wcześniej w tym wątku i mi to własnie spasowało choć nie wiem czy do końca trafione to spostrzeżenie fakt moze to wynikać z nieśmiałości i nieobycia w takim towarzystwie że jej wypowiedzi są nie do końca przemyślane ale racja nadaje to jakiegoś uroku temu programowi a zwłaszcza ekipie Adama..

Jedno co wiem to Grześ "ma ciężko" (jego ulubione słowa), kobiety kłócą się i ma chłopak prze...żeby to ogarnąć...

Wracając do Zbyszka fakt jego wybór (no i oczywiście Kasi) będzie im ciężko zwłaszcza że raczej są takiego samego temperamentu ale być może tak ma być lepiej dwóch tygryskom czy dwóm żółwikom niż jednej sarnie ;-)

Co do Stasia duży chłopiec ze swoimi upodobaniami i charakterem który już się nie zmieni (59 lat - raczej ukształtowany) ciężko będzie i jemu i im się nagiąć. To że ma kobiety z przeszłością to fakt, to że chcą go oskubać to nie jest tylko moje spostrzeżenie .. Piszesz że po co ma zabierać pieniądze do grobu fakt ale to nie znaczy że ma wydać na jakieś niewiadomego pochodzenia "baby", jak tak ma zrobić o ile ma dużo kasy to lepiej wydać na lepsze za kasę większość im głębsza kieszeń tym ładniejsza ;) (to było tak żartem bo znając Ciebie uczepisz się).

 

Edytowano przez aster453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Trzeba spojrzeć czy ten ciągnik ma tablice rej bądz zasłonione, czy nie ma wcale bo nie zajerestrowany jest.

 

ani steyer Pawła, ani NH nie miały tablic

z tą zupką też mnie trochę odrzuciło, ale kolorek faktycznie wyszedł czekoladowy także tak czy inaczej ta para na plus :)

Kasia chodziła na pielgrzymki do czestochowy wiec wszystko zje i podziekuje że dobre  :)


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Koleżanko Meg to nie jest przyszywanie łatek, widząc Twoje wypowiedzi sądzę że to Twoja domena... 

Widząc moje wypowiedzi ? To Ty może zacznij je czytać ,to zmienisz zdanie ? :D

 

 

Czy wszyscy zwyczajni polemizowałbym (chodzi mi o ekipę Pawła)

Kto Twoim zdaniem z ''ekipy Pawła '' jest nadzwyczajny ,ponieważ nikogo takiego  nie zauważyłam ? 

 

 

Nie wiem ale wydaje mi się że nie napisałem że Ewa nie pasuje do Grzesia 

Nie napisałeś ... ;)

 

 

odwrotnie zgadzam się z Tobą że ona najbardziej do niego pasuje jednak wg mnie coś ukrywa nie wiem co ale może to moje subiektywne odczucie...

Jakbyś czytał, to co piszę ,a nie tylko widział :D   ,to byś wyczytał ,że w moim odczuciu  Ewa z każdym nowym odcinkiem coraz mniej pasuje do Grzegorza. 

 

 

Piszesz że po co ma zabierać pieniądze do grobu fakt ale to nie znaczy że ma wydać na jakieś niewiadomego pochodzenia "baby", jak tak ma zrobić o ile ma dużo kasy to lepiej wydać na lepsze za kasę większość im głębsza kieszeń tym ładniejsza  ;)

Uruchom swoją wyobraźnie i się zastanów czy Ty widzisz Staszka z ładniejszą ( a zapewne i młodszą miałeś na myśli ) kobietą ? Ja patrząc na niego uważam, że dopiero by przed taką zwiewał .  :D Fajne ma kobitki i tyle . A że trochę grymaszą . No wiesz ,kobiety już tak mają . ;)

 

 

(to było tak żartem bo znając Ciebie uczepisz się).

Oj przyznaj się ,że lubisz jak się Ciebie czepiam  i specjalnie mnie prowokujesz .  ^^  :D  

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Staszkowi trafiły się stare styrane czołgi powojenne - a jakby tak jakaś lat 45 - co, jemu się nic od życia nie należy? :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zauważ, że on też styrany i co ma na tej 45 się zatyrać ? Czy Ty wiesz co piszesz ?  :D

Oj Wam chłopakom, to się dużo  wydaje .... :D   

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Może Meg źle to ubrałem nadzwyczajny/niezwyczajny chodziło mi o "naturszczyzm" (jaki pokazują wszyscy oprócz ekipy Pawła) lansik Pawła i jego dziewczyn jedynie ruda najmniej świruje bażanta jakby to powiedział mój kolega, nie wiem ale wydaje mi się że na co dzień  Paweł chyba nie jest taki "napompowany" jak się z nim rozmawia (chyba) a w świetle kamer gość prawie nie może oddychać taki jest napompowany (moje odczucie).... 

Staszek... cóż temat rzeka duży mały chłopiec wg mnie ma swoje ścieżki swoje grymasy upodobania i jest za stary na to by ktoś nim rządził.... Sknera ? Być może ale kiedyś taki stary dziadek mi powiedział jak coś chcesz mieć to musisz być troszkę sknerą i miał rację jak spotykam ludzi bogatych to widzę że raczej każdy z nich to sknera ... Ale nie o to nie o to ... Chodzi mi o to że Staszek będzie miał ciężko z jakąkolwiek kobietą... Po prostu kobiety to skarbonki bez dna ;) ... 

Edytowano przez aster453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Odnośnie Staszka to tak jak naprawiać 60 letni sprzęt  (z częściami ciężo) tak samo ciężko zmienić przyzwyczajenia prawie 60 letniego faceta który mieszka sam.

 

Paweł jak już napisałem wcześniej robi show, co po części potwierdził jego profil na Facebooku (połowa zdjęć z dziewczynami).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

lansik Pawła i jego dziewczyn jedynie ruda najmniej świruje bażanta jakby to powiedział mój kolega, nie wiem ale wydaje mi się że na co dzień  Paweł chyba nie jest taki "napompowany" jak się z nim rozmawia (chyba) a w świetle kamer gość prawie nie może oddychać taki jest napompowany (moje odczucie).... 

Ty się zdecyduje czy to lans ,czy zwykły szpan ,ponieważ piszesz słowo ''lans'' ,a opisujesz zachowanie szpanu . Powiem Ci szczerze ,jak oglądam Pawła, to ziewam jak on przy dziewczynach . :P

 

 

Staszek... cóż temat rzeka duży mały chłopiec wg mnie ma swoje ścieżki swoje grymasy upodobania i jest za stary na to by ktoś nim rządził.... 

Duży ,mały chłopiec ,czyli wszystko w należytym porządku ,jak u znaczniej populacji męskiej . :P   Grymasy ,upodobania każdy z nas ma niezależnie od wieku i też raczej sobie w kaszę dmuchać nie damy ,a jak już to na chwilę . 

Również nie uważam  Staszka za sknerę np. przez to ,że  rano cieplej wody w kranie nie było . Po prostu w mieście gorąca woda jest przez 24 godziny ,na wsi trochę inaczej to wygląda . Staszek nie odbiega od normy i niech  się kobitki cieszą  ,że  do studni po wodę nie musiały iść . :D  Takie małe starcie się dwóch światów ,ale to chyba błahostka  ? ;)

 

 

 

Po prostu kobiety to skarbonki bez dna 

Masz kobietę ? Powaliłeś mnie tym stwierdzenie ....

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Ty się zdecyduje czy to lans ,czy zwykły szpan ,ponieważ piszesz słowo ''lans'' ,a opisujesz zachowanie szpanu . Powiem Ci szczerze ,jak oglądam Pawła, to ziewam jak on przy dziewczynach . :P

 

Wg mnie to lans chociaż i jedno i drugie blisko mają do siebie... jeśli to szpan to żenujący szpan 

Fakt wszyscy uczepili się tej wody ale tak naprawdę nie wiemy czy to nie było w scenariuszu tak coś się działo i jest efekt..

Nie zgodzę się z Tobą że w mieście zawsze jest ciepła woda oj zdziwiłabyś się zależy od kilki czynników czy masz wspólną ciepłą wodę np w okresie gdy wszyscy się myją woda nie jest gorąca a ciepła, jeśli masz junkersa od razu też nie będzie ciepła... Przypadków jest więcej ja znalazłem dwa..

.... tekst usunięty by nie tworzyć niepotrzebnych domysłów---

 

Jeśli można mówić o lansie w sensie pozytywnym wg  mnie nie ma żadnych pozytywów w lansie, poza tym mam google i wiki więc znam ich znaczenie chyba że mój net przekłamuje 

 

Za godzinę będzie więcej komentów, idę prasować koszule  ;)  :P do pracy 

Edytowano przez aster453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie tu się mylisz ,ponieważ lans ,to jest pokazywanie ,chwalenie się czymś w pozytywnym znaczeniu ,szpan to tandeta . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

co do ciepłej wody to jak byłem mały to coś wiecznie było popsute i czesto się grzało w baniaku dużym na kuchence. Teraz to zawsze jest, jedynie mnie denerwuje u teściowej junkers, niby nowy ale działa jak te stare. W sierpniu teściowie założyli kolektory - jak słońce świeci to piękna sprawa ale jak pochmurno to trzeba włączyć piecyk. Może Staszek też ma kolektory i się woda w zbiorniku skończyła? lub ma zbiornik podłączony do c.o. i trzeba w piecu rozpalić. Pewnie zazwyczaj mu starcza wody a teraz jak się dwie osoby więcej umyły to się skończyła. Może się kiedyś dowiemy a może i nie. Odlicznie do odcinka trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Mazowieckie - biznes jakiś czas temu zamknięty. http://www.echokatolickie.pl/index.php?str=100&id=2837 żeby nie być gołosłownym :)

 

To może Case a raczej na pewno :D

 

Zgodzę się że Kasia traci na tych wyzywających zdjęciach. Jest obrotna i pełna życia - stąd sporo zdjęć z różnych miejsc. Nie dla rolnika ta pani :) Miałem ją za cichą myszkę, uroczą dziewczynę a tu proszę. Cudak z niej. 

 

Natalia ma specyficzne usposobienie. Nie jest to cukierkowa blondynka. 

Już sobie przypominam, ze słyszałem o tym na młynarskiej ale nigdy go nie widziałem, po prostu nie bywam tam zbyt często. :)\

 

Nie tyle Kasia traci na dziwnych zdjęciach bo każdy ma zdjęcia takie jak lubi a te jej nie są dziwne. Po prostu bardziej pasował mi do niej spokojny, stonowany charakter a po kolejnych odcinkach, tych zdjęciach i kilku wywiadach w necie stwierdzam, ze to jednak (młodsza a nawet bardzo młoda jak na swój wygląd) Natalia wydaje się bardziej spokojna i ustatkowana niż Kasia. Druga sprawa jest taka, że uroda Kasi w telewizji sporo odbiega od tej na zdjęciach w internecie (np face) co mnie zdziwiło u Natalii bo tu zbyt dużej różnicy nie ma - mi to przeszkadza bo nie lubię okłamywania, lubię naturalność ale dopuszczam delikatne korekty, przypominam delikatne. 

Piszę cały czas o Kasi i Natalii - Kandydatkach Pawła. 

 

Odnośnie Staszka to tak jak naprawiać 60 letni sprzęt  (z częściami ciężo) tak samo ciężko zmienić przyzwyczajenia prawie 60 letniego faceta który mieszka sam.

 

Paweł jak już napisałem wcześniej robi show, co po części potwierdził jego profil na Facebooku (połowa zdjęć z dziewczynami).

To zależy jaki profil. Nie mylcie profilu "rolnik szuka zony - Paweł " (czy jakoś tak ) z tym z myślnikami w imieniu i nazwisku, który ktoś tu wrzucił. Ten pierwszy i inne podobne to profile tworzone przez TVP i rolnicy zapewne nie maj w nich za wiele do powiedzenia. 

Po profilu osobistym nie stwierdzam, żadnego lansu, normalne zdjęcia zwykłego, szarego człowieka. 

 

 

Czytając komentarze w internecie na temat programu nie na forach o tematyce rolniczej ale ogólno-tematycznej smuci mnie trochę ich treść. Połowa wyśmiewa program i wypomina zmarnowane pieniądze na jego produkcję, druga połowa stara się bronić programu i wsi oraz rolników. Niestety potwierdza to tylko ciągłe wojny słowne miasto-wieś i różnica poglądów. 

Smuci mnie to gdyż ktoś kto nie ma problemu z dziewczynami i szuka konkretnego typu ma z tym spory problem. W tych czasach szukanie drugiej połówki podłóg siebie, swoich wymagań i oczekiwań oczywiście bez przesadnych ma niskie szanse na odniesienie sukcesu. Do takiego programu zgłosiły się raczej osoby szukające kogoś nie głównie ze względu problemów ze znalezieniem (choć tacy tez pewnie byli) ale też z brakiem znalezienia odpowiedniej osoby i braku czasu. Choć jest sporo miejsc do zapoznania kogoś płci przeciwnej to szanse na spotkanie swego "ideału" są małe. To nie sklep gdzie pytamy o konkretną rzecz i albo jest albo jej nie ma. W życiu musimy ciągle szukać a jak każdy wie bycie z kimś na siłę gdy miłości nie ma lub jest tylko jednostronna nie ma sensu i przyszłości. 

Jako podsumowanie chciałbym tylko powiedzieć, że smutne jest wyśmiewanie tego programu bo choć według mnie pokazanie się w nim to duży stres i wyzwanie to jednak wbrew wszystkim opiniom o wyreżyserowaniu tegoż programu ma on według mnie misję znalezienia wybranek dla kilku rolników. Nie ważne, że przy tym jest trochę zabawy, reklamowania produktów, udawania, czy innego typu zagrań aby zwiększyć oglądalność - i tak sądzę, że celem jest znalezienie wybranki i dzięki temu zgłaszają się tylko konkretne osoby przez co łatwiej utrafić kogoś na resztę życia a niżeli zmarnować kilka lat i stwierdzić, że to jednak nie ta osoba. 

Mógłbym to rozwinąć pewnie na całą jedną stronę tematu ale i tak nikt by tego nie przeczytał. Jeśli to ktoś przeczyta i czegoś nie zrozumie to chętnie wyjaśnię bo nie chcę niejasności i niesłusznych komentarzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

dziewczyny od pawła wszystkie same najlepiej by uciekły i na jakieś babskie ploty by uderzyły


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Tam dla Pawła żadna się nie nadaje. 

Natalia za młoda na perspektywę dojenia 30 krów co dzień.

Kasia to zakręcona kobietka, urocza ale po tych fotach z fb dużo straciła. Więcej zyskuje na niewinności. 

Judyta - najbardziej konkretna, zna swoją wartość, nie jest łatwa. 

 

Ogólnie to one nie mają pojęcia o tym co je czeka. 2xdziennie dojenie + dzieci. Wszystko pięknie wygląda jak konkursy jakieś są, zawody itp. Do tej obory trzeba iść codziennie a nie raz w tygodniu. A czemu Paweł niewyspany.... jak nie dojenie to mlekomaty. 

Edytowano przez pawelol111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

wczorajszy odcinek taki dziwny, jakieś próby, testy, przecież to nie traktor że zapinasz za duży pług, i który pójdzie ten zostanie wybrany

a czemu Adam odesłał jedną z pań do domu?? raczej to nie jest formuła programu, bo tak to każdy z nich musiałby się pozbyć jednej (no może poza Zbyszkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj