kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wozak    2

Ja znam jedną panią która kurę gotowała z piórami bo stwierdziła że taka też dobra i mniej  roboty,to tak jest jak chłop sugeruje się urodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

teraz tak patrzę na ten program... najlepszą kobietę trafił chyba Zbyszek, jest trochę "cielakowata" ale chociaż nie boi się pomóc w pracy, nie boi się zapytać, przynajmniej udaje (chociaż wątpię) że sie interesuje co i jak w rolnictwie, także ja im kibicuję jak najbardziej.

Paweł... dalej mam o nim kiepskie zdanie i dalej twierdzę że on szuka co najwyżej kobiety która będzie sie ładnie przy nim prezentowała

Grzegorz- normalnie on jest super ale kobiety... do tej pory byłem za chudzinką, coraz bardziej sie przekonuje do uli mimo że do tej pory bardzo jej "nie trawiłem" a i dalej jeszcze ma trochę głupie gadki, ale o Grzesia by potrafiłą zadbać i w końcu powiedziała że fajny jest i pominęła fakt samego gospodarstwa- czyżby powolna zmiana na lepsze?

Stanisław- ma człowiek pecha bo żadna z tych pseudochętnych na gospodarstwo sie do niego nie nadaje "...zapewni lepszy standard" ta może elektrociepłownię zbuduje na ich potrzeby, albo bojler będzie 24h/dobę działał bo sobie jaśniepani tak życzy- zero rozsądku i wyrozumiałości, dla tego poczciwego człowieka na prawdę lepiej by było żeby sam został w takiej sytuacji, chociaż mam nadzieję że jeszcze kogoś trafi poza programem

Adam- fajny facet, na luzie, na jego miejscu by wybrał tą rudą kręconą, ona przynajmniej stara się nie gadać głupot.

 

co do maszyn...  u Zbyszka zakryto nawet nazwę kombajnu, dobrze się nie przyjrzałem  ale chyba to był fahr m900 z około 1975 roku- to już mogli darować :) Paweł miał problem z ponownym uruchomieniem steyra- czyli krótko mówiąc dealer wprowadził maszynki, tylko mogli go nauczyć dobrze obsługi, tekst typu: "zamknij się" na ciągnik raczej nie działa he he a ktoś kto pracuje danym ciągnikiem raczej rzadko takie teksty rzuca :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Moja to i zarąbie kurę, ja się nie tykam.

 

 

Ktoś jaja w domu musi mieć  ;)

Edytowano przez melon10641
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Z moich obserwacji:

Ta blondynka od Stanisława jak miała problem że nie ma ciepłej wody rano do kąpania i mycia naczyń - bardzo rzadko ma się ciepłą wodę rano na gospodarstwie bo większość osób myje się wieczorem po robocie,

 

 

 

Stanisław- ma człowiek pecha bo żadna z tych pseudochętnych na gospodarstwo sie do niego nie nadaje "...zapewni lepszy standard" ta może elektrociepłownię zbuduje na ich potrzeby, albo bojler będzie 24h/dobę

 

 

 

Koledzy jest coś takiego jak PRZEPŁYWOWY OGRZEWACZ WODY nie musi pracować 24h/dobę i ma się ciepłą wodę kiedy się chcę.  I nie uważam że jest to jakiś wyższy standard.

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Moja to i zarąbie kurę, ja się nie tykam.

 

Analizując Twoje podejście do rolnictwa sądzę że z głodu byście tam pomarli żeby nie zaradna kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

.Fajnie ten olbrzym(steyr) wyglądał z prasą Pawła,malutką czerwoną sipmą,Taka trochę to parodia była  :D

Fajnie wygląda ,ale to była malutka czerwona metal-fuszka (Metal-Fach )  ;)   :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autofan    26

Jedynie Zbycho i Grzesiek mają swoje sprzęty i nimi robią podczas kręcenia odcinków.

Kolega chyba zapomniał jeszcze o Adamie, On też ma swój ciągnik (330) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajakk    17

cóż każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony to i ciągniki testowe biora.Na nowe piękne ciągniki z bajerami każda laska poleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co laska będzie nim pracować ? Co jej z tego ,że jej wybranek ma ciągnik z siedzenie Grammer i klimę ..?  Chłopak ma się podobać ,a nie ciągnik . 

 

 

cóż każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony to i ciągniki testowe biora

Coś na zasadzie ...Jestem  głupi jak but ,ale zobacz mam też dobre strony .. B)

PS:

Inteligencji nikt nie kupi ,ciągnik może każdy . 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fajnie wygląda ,ale to była malutka czerwona metal-fuszka (Metal-Fach )  ;)   :D  

Kobieta z kujawsko-pomorskiego potrafiła trafnie rozpoznać wytwór twojej lokalnej firmy DanielFarmer :P ...wstydź się  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Może nie tylko że każdy chce się pokazać z najlepszej strony ale każdy kombinuje jak by tu żyć lepiej i wygodniej oraz aby tylko dostać jak najwięcej.

Parcie na te rzeczy ma każdy ale nie każdy będzie chciał to za wszelką cenę mieć.

 

Dziewczyny od Adama to widać że na niego lecą i tu chodzi o związek, ale dziewczyny Pawła to właśnie bardziej na sprzęt.

A te całowanie się w ciągniku to uważam jako coś w rodzaju przekupstwa, a może nawet z każdą by tak i każdą by mieć.... 

Jedno dobrze powiedziała 3 bociany były i ciekawe czy nad każdą nie zaklekotały a wiecie co to dla przesądnych oznacza ;)

Nie wierzę w skromność Pawła, chce mieć wszystko albo nic, toteż na dożynkach musi być uwieczniony, w czymś musi być nr1

 

To jednak jest kabaret i ośmieszanie, pokazują nowe maszyny w niemalże roli głównej. Czemu tego "Szteyra" nie podczepił do kopaczki? Niech ktoś sprowadzi JCB i podczepi kopaczkę gwiazdową. Z resztą już samo posiadanie metal-fach na gospodarstwo 100 hektarowe to drapię się w głowę, powinien mieć co najmniej claas lub najlepiej krone.

No ale zawsze każdy robi jak woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Grzesio najlepiej dla niego jakby dał sobie spokój z tymi kandydatkami bo żadna się nie nadaje może ta Ula wydawała się jeb... ale ona chyba lubi tak zrzędzić

Adam powinien wybrać tą młodą by się jeszcze może potomka dochował

Zbyszek ma tą trochę głucho ciemną ale myślę że da rade

Staszek niech sobie da spokój bo te stare cwaniary chcą go oskubać i skończy jak ta co ją wywieźli w czasie programu

Paweł to jakiś cwaniak

Edytowano przez szaman1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Mnie za to najbardziej ciekawi gospodarstwo Stasia. Nie widziałem tam żadnych zabudowań, żadnych maszyn, nic poprostu ( pomijam tego nowego NH), a gościu ponoć ma 50 ha. Ta Grażynka, z tą wodą i standardami też dobra była ;)

Dziewczyny od Grzegorza, też dały ciała z tym skubaniem,  kurcze, szkoda, że im tam nikt świniobicia nie zorganizował, dopiero miałyby chrzest bojowy  :D Ale niestety dużo osób z miasta myśli, że mięso się ze sklepu bierze.

Najbardziej lubię Judytę, taka najbardziej naturalna, w miarę wyluzowana, no i te koszukli " idę na pole" :)

Edytowano przez miki20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

Oj tam takie male niedopatrzenie z tą prasą :P przekaz zrozumieliście :) skad wiecie ze on ma 100ha? To przy tym areale kiepski rozwoj.Nawet nie wie o czym ma gadac z dziewczynami.Starszym sie nie dziwie czy Grześkowi z dzieckiem ale mlody chlopak to by się wstydził do takiego programu iść chyba ze dla fazy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Ja gdzieś na jakiejś stronce tej jego gminy, albo powiatu widziałem, tam pisało, że ma 120 ha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa. Z pośród wszystkich tylko Paweł nie mówił nic o dziewczynach, pracy, itp jak inni. Po pierwszym odcinku jego rodzice też jakby zniknęli. U innych ojciec, bratowa czy matka coś do kamery powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Co do Pawła to ponoć pisało w gazetce lokalnej z jego stron ,że ma 120 ha i 120 krów .Gdzie on ma te zwierzaki ,jak budynki ma takie małe ,było widać z lotu ptaka w niedzielnym programie .Cały czas tylko się chwali nie swoimi maszynami .Lubię oglądać ten program ,ale mało co pokazują w każdym kolejnym odcinku .Staszek też dał ciała z  brakiem ciepłej wody .Grażynka miała rację ,że woda  ciepła to minimum w domu .Niech się chce dziadkowi rozpalić rano na wodę ,tak jak mi .Szkoda ,że nie ma żadnego chłopaka z Kujawsko-Pomorskiego było by komu kibicować  :)  .Pozdrawiam.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

Z tą prasą to tak sobie mu wyszło, mało komory nie urwali tak nią szarpnęło. Sam w tym roku prasowałem podobną (welger rp 12) i podobnym ciągnikiem puma 130. Wystarczy przepływ zmniejszyć na wyjściach i nic nie szarpie, ale do tego to trzeba mieć czas instrukcję przeczytać. (Ale ja mam 4 krówki mięsne, i kilka koników dla oka, to się mogę pobawić taką praską z takim ciągnikiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na nowe piękne ciągniki z bajerami każda laska poleci :)

 

 

 

 

To już do tego doszło?      :P      - I ślubuję ci miłość, wierność i że cię nie opuszczę aż się rozlecisz        :D

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12

Po Staszku i Grzesiu widać, że to nie to są zgaszeni...Adam wszystkie babki lecą na niego Zbyszek cały w skowronkach , a Paweł chyba nie chce się jeszcze żenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

a ja nadal kibicuję Grześkowi i Ewie, ładna dziewczyna, skromna, cicha, pasowałaby do niego... a że kury nie wypatroszy??? nie ma ludzi idealnych

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Szczeze to sie tym dziewczyna nie dziwie. Ja wrecz nie znosze tego zapachu późnej kury. Az nos wykreca. Do tego to sie chyba trzeba przyzwyczaić. Co prawda moje siostry z tym problemu nie maja. ;-) na szczęście :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj