kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

 

Korsarz, a ja myślałem że mam do nich szacunek i dystans  :P

Mnie coś takiego przychodzi z łatwością, a Tobie?

Napisz od siebie jakiś romantyczny wiersz :lol:  jeśli potrafisz....

 

 

 

To według Ciebie był romantyczny wiersz?      :P  ja bym powiedział że wchodzenie bez wazeliny.       :lol:

Widzisz Koleżanka też jakoś nie oddaje moczu z zachwytu na Twoją poezje.      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jakie tu tematy leca ło ja wink.png

chłopy nie badzcie naiwni z tymi kobietami

coraz mniej prawdziwych kobiet a coraz wiecej wyrachowanych myslacych o sobie bóg wie co i wymagajacych bóg wie co plastikowo-feministycznych lalek

bez urazy wink.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

"Feminizm kończy się, gdy trzeba wnieść lodówkę na 8 piętro" :)

A z tym się zgadzam, że więcej jest lalek niż normalnych kobiet - wszędzie kilo szpachli na twarz i tlenione włosy, a normalna kobieta w gronie tych wymalowanych ścian bardzo rzuca się w oczy. Więc panowie nie płakać - dzięki temu możecie łatwiej szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

To według Ciebie był romantyczny wiersz?      :P  ja bym powiedział że wchodzenie bez wazeliny.       :lol:

Widzisz Koleżanka też jakoś nie oddaje moczu z zachwytu na Twoją poezje.      :P

Właśnie to chyba potrafisz najlepiej ;) przeinaczasz fakty aby się pośmiać :P

Nikt nie pisze wierszy by się z tego śmiano.

Co widać jedynie wchodzenie bez wazeliny chodzi Ci po głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ate dodaj jeszcze że mające i uważające się za nie wiadomo za co i oczekujące od życia dosłownie nie wiadomo czego. O to jest pomysł dobry, prawdziwa dziewczyna, znaleźć ją i wypatrzeć w tłumie ciężko trzeba się mocno wpatrywać czy taką gdzieś upatrzysz i zlokalizujesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

To według Ciebie był romantyczny wiersz?      :P  ja bym powiedział że wchodzenie bez wazeliny.       :lol:

Widzisz Koleżanka też jakoś nie oddaje moczu z zachwytu na Twoją poezje.      :P

 

Korsarz ty to potrafisz z kazdego drwic i zmieszac z błotem. licz się torche z ludzmi z tym co oni czuja, wysmiewanie kogos świadczy tylko o twoim poziomie

Ate dodaj jeszcze że mające i uważające się za nie wiadomo za co i oczekujące od życia dosłownie nie wiadomo czego. O to jest pomysł dobry, prawdziwa dziewczyna, znaleźć ją i wypatrzeć w tłumie ciężko trzeba się mocno wpatrywać czy taką gdzieś upatrzysz i zlokalizujesz. :P

wypatrzec to jedno, a zdobys to całkiem cos innego. Jest jeszcze sporo normalnych dziewczyn tylko trzeba wiedziec gdzie szukac


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Pajej - w czyimś oku drzazgę widzisz, a w swoim belki nie dostrzegasz... :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Korsarz ty to potrafisz z kazdego drwic i zmieszac z błotem. licz się torche z ludzmi z tym co oni czuja, wysmiewanie kogos świadczy tylko o twoim poziomie

 

 

 

 

 

Do drwin to jeszcze daleko, a jak bym cię naprawdę zmieszał z błotem, to raczej przez miesiąc byś się nie domył.           :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Pajej - w czyimś oku drzazgę widzisz, a w swoim belki nie dostrzegasz... :)

 

 

Do drwin to jeszcze daleko, a jak bym cię naprawdę zmieszał z błotem, to raczej przez miesiąc byś się nie domył.           :P

popełniłem kilka błedów, kilka osób uraziłem, nie wypieram sie jak co niektórzy.


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja nikogo nie uraziłem, no chyba że się sam o to prosił.            :P  też się tego nie wypieram jak co niektórzy.        :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

jakos nie zauwazyłem zeby apista prosił Cie o takie traktowanie. 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A to ja go źle traktuje?     :blink:      ot tak sobie tylko rozmawiamy       :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

To według Ciebie był romantyczny wiersz?      :P  ja bym powiedział że wchodzenie bez wazeliny.       :lol:

Widzisz Koleżanka też jakoś nie oddaje moczu z zachwytu na Twoją poezje.      :P

to tylko rozmowa, w takim razie bardzo chamska 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pajej już daj sobie spokój i nie rób tu śmietnika, pilnuj siebie lepiej bo to Ty popełniasz wpadki a będą wszyscy zadowoleni, Apista chyba nie potrzebuje adwokata?

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

A moim zdaniem rozmawiają jak normalni faceci którzy chcą sobie dopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Pajej już daj sobie spokój i nie rób tu śmietnika, pilnuj siebie lepiej bo to Ty popełniasz wpadki a będą wszyscy zadowoleni, Apista chyba nie potrzebuje adwokata?

podobne zdania zawsze słysze jak brakuje argumentów

Ate tak rozmawiaja tylko chamstwo jest po jednej stronie.

ja na dzis kończe ide na tv


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Panie, idź pan na piwo i przestań marudzić.

 

Wczoraj i dziś miałem fajnie, rodziców nie ma, robię sam co chcę i kiedy chcę, cisza, spokój, pogoda pikna, gadów trochę dużo ale cóż, soków narobiłem, marmolady także, jutro trzeba się będzie się zabrać za winogrona ;p dopóki marud nie ma.

 

A co do Korsarza to myślę sobie że to gość tak jak ja albo Pajej tylko inaczej ma, inaczej myśli i gada i tyle się można różnić, coś w rodzaju gość z sąsiedniej wioski co robi wszystko inaczej. Już kiedyś zauważyłem że najlepsze osoby do kłótni i sprzeczek na forach są panny i kawalerowie (oni częściej) a wiekowo tez często podobnie, i żeby w tym towarzystwie kogokolwiek urazić to wcale nie trzeba wiele (brak dystansu) by skakali sobie do gardeł. Najlepiej trzeba po prostu wyluzować.

 

Piję sobie małe piwko ;)  Wasze Zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Apista właśnie to jest to wrzucić na luz i nie brać wszystkiego do siebie.  A ja dziś robię powidełka, do 12 w nocy zejdzie, przy okazji będzie ognisko. Uciekam pa pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeden robi powidełka, drugi marmoladki      :D    no niech jeszcze jakaś dziewczyna napisze że robi remont ciągnika i zejdzie jej do rana.        :P  Może to nie takie głupie, bo przynajmniej nie miała by dylematu jak siku zrobić z brudnymi rękoma.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Panie, idź pan na piwo i przestań marudzić.

 

Wczoraj i dziś miałem fajnie, rodziców nie ma, robię sam co chcę i kiedy chcę, cisza, spokój, pogoda pikna, gadów trochę dużo ale cóż, soków narobiłem, marmolady także, jutro trzeba się będzie się zabrać za winogrona ;p dopóki marud nie ma.

 

A co do Korsarza to myślę sobie że to gość tak jak ja albo Pajej tylko inaczej ma, inaczej myśli i gada i tyle się można różnić, coś w rodzaju gość z sąsiedniej wioski co robi wszystko inaczej. Już kiedyś zauważyłem że najlepsze osoby do kłótni i sprzeczek na forach są panny i kawalerowie (oni częściej) a wiekowo tez często podobnie, i żeby w tym towarzystwie kogokolwiek urazić to wcale nie trzeba wiele (brak dystansu) by skakali sobie do gardeł. Najlepiej trzeba po prostu wyluzować.

 

Piję sobie małe piwko ;)  Wasze Zdrowie :)

Masakra faktycznie jestem kompletnie nie na czasie...


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Oczywiście że zmieniła i to drugi raz ;) z resztą ja też, nie zauważyłeś tego? :lol:

My to mamy obsesję na punkcie kobiet, wystarczy zmiana avatarka i już dziesiątki komentarzy na ten temat.

Chyba jesteśmy zbyt ostentacyjni ;)

Edytowano przez Apista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1370

Wczoraj przypadkiem tak wyszło że oglądałem cały odcinek, więc  pozwolę sobie napisać kilka słów laugh.png

Na początku zaznaczam że jest to moja subiektywna ocena i w rzeczywistości może być całkiem inaczej... nie wiem

 

1 Zbigniew "podlałem kwiatki" laugh.png

Katarzyna- kobieta jak kobieta, ale mówiąc szczerze trochę mnie przeraża, nie wiem czemu. Ale bałbym się z nią zostać w nocy sam na sam hehe

 

2 Grzegorz- wygląda na naprawdę spoko kolesia

Ewa- trochę drętwa, wyobcowana, chyba nieśmiała (to akurat rozumiem bo sam jestem nieśmiały) ale ogólnie na +

Ania- fajna, ładna, ale w ogóle mi tu nie pasuje,

Ula xDD moja nr1, najbardziej wyrazista wśród wszystkich dziewczyn, super poczucie humoru. Elegancko ciśnie beke z konkurentek, jak i z gospodarza. Widać że ma własne zdanie, wygląd fizyczny też ok, ogólnie ++

Wiem że tutaj zjechana jak bura suka, w sumie nie wiem dlaczego, przecież to tylko takie heheszki i trochę dziwne poczucie humoru. No ale takie jest najlepsze :D

Śmiesznie trochę bo jakiś czas temu były posty że jak to moja żona nicz nie będzie robić, ale jak laska sama mówi że jej się to nie podoba (choć to tylko żart) to hurr durr jak to ?? Kopalnia beki normalnie.

 

3 Adam

Sylwia- ok i tyle

Iza- ok i tyle

Anna- sory, ale dziewczyna sprawia wrażenie jakby jej brakowało piątej klepki :(

 

4 Stanisław, poważny chłop, a ubiera się jak jakiś seba gdy leci na siłkę. Dziwnie trochę to wygląda laugh.png

Grażyna- taka śmieszna dojrzała pani, ogólnie na +

Maria- nudy

 

5 Paweł, koleś robi wrażenie takiego rozpieszczonego gówniarza, który wszystko miał podane na tacy. Ale może to tylko wrażeniesleep.png 

Natalia- wygląd fizyczny super, nie ma się co oszukiwać, piękna kobieta. Chyba najładniejsza ze wszystkichrolleyes.gif

No ale ona jak i koleżanka niżej to gwiazdeczki, które biorą udział w programie tylko po to żeby się pokazać i żeby je ktoś zauważył. Może zrobią karierę, robiąc wywiady w polo tv itp...

Katarzyna- uroda ok, reszta wyżej,

Judyta, fajna, ładna, chyba inteligenta. Jedyna z którą Paweł mógłby coś zadziałać :D Ale on chyba tak wybierał żeby mieć przez kilka dni ładne dupcie w domu. Choć jak trzeba było pogadać z dziewczynami, to języka w gębie zapominał.

 

No i tyle, program ogólnie ok, choć trochę nudny. Wyników oglądalności nie chce mi się szukać, ale na pewno nie się dobre. Choćby przez fakt że chyba w tym samym czasie leci Czas Honoru.

 

Aaaa no i jeszcze ubóstwiana prowadząca. Zgadzam się jest fajna, nawet można powiedzieć że super. Ale jak się nie umie chodzić na obcasach to lepiej nie chodzić, bo wygląda się jak kaczor laugh.png

 

Dziękuje za uwagę.

Ryszard "Peja" Rynkowski ph34r.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj