kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daremw    128

Widocznie jesz ale na poziomie dwojga dzieci w przedszkolu. Ciała człowieka nie oszukasz i jak dasz dwa razy tyle kcal co potrzebujesz to zawsze przytyjesz.

nic bardziej mylnego, sam jem na prawdę dużo a jakoś przytyć nie mogę mimo wszystko, nie jestem wychudzony ale i zwiększyć masy nie mogę w żaden sposób nawet nie działają na mnie naturalne spowalniacze metabolizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Apista nie ładnie wstawiać cudze zdjęcia znalezione w sieci  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Tak bo później przybyła :P

Ale gdyby nie ten naiwniak to trzymał bym to w tajemnicy hehe :D

 

Bo chyba nikt nie ma wątpliwości że np. Krasus czy też Lina nie mają własnych zdjęć :P i to już zapewne nie jest już nieładne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego tu cię zaskoczę widziałem Linę na żywo na Broniszach i uwierz że to jest jej zdjęcie naserioo :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

moje i już ! :D

 

a propo chińskiego baru to nie moja alejka mnie prosto w bramę trzeba szukać :P

Edytowano przez Lina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Widzisz, taka piękna aż człowiek nie wierzy :D

Lepiej zostać miło zaskoczonym niżeli przykro rozczarowanym.

 

Kurcze, a żebym wiedział to wcześniej to bym nawet o tym nie mówił i by nie zmieniła zdjęcia :o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A pewnie że to ja byłem, oj duszę grosz non stop, w moim zawodzie na mus, po co do baru miałem swoje kanapki podzieliłem się z Liną, ale wiesz może numeru nie znalazłem ale gołąb kursuje między mną a nią, mówi że ma dość i teraz trzeba bedzie jakiegoś kormorana wynająć ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Tak bo później przybyła :P

Ale gdyby nie ten naiwniak to trzymał bym to w tajemnicy hehe :D

 

Bo chyba nikt nie ma wątpliwości że np. Krasus czy też Lina nie mają własnych zdjęć :P i to już zapewne nie jest już nieładne :P

Wpisz w google Krassus a zobaczysz, że to jego zdjęcie...


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szukajcie piękna wewnętrznego takiego którego nie znajdziecie w necie ani w telefonie a odnajdziecie dopiero skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Wpisz w google Krassus a zobaczysz, że to jego zdjęcie...

 

Tu można było się domyśleć bo to znana jest postać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

I po co gadaliście o avatarach??? Lina (zawsze kisi mnie aby pisać imię :D)  wróć do tamtej fotki :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Andrzej to sobie wstaw zamiast ferdka i już będziesz się cieszył z fotki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Teraz znasz wrażliwość kobiety;)

 

I właśnie też ta wrażliwość należy do skarbów kobiety, a także ich uśmiech uroczy który największego smutasa poruszy, oczy tak ogniste że trzeba mieć nie lada odwagę by w nie spojrzeć, dusza której obecność dyscyplinuje każdego mężczyznę, i wiele innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sianek    167

Już się zastanawiacie czy będzie Was stać ubrać swoją wybrankę... czyli co nie chcecie mieć eleganckiej, zadowolonej żony?

 

Chodziło raczej o to, że facet bądź co bądź powinien mieć prace i mieć jakieś tam zaskórniaki :P  A jak jest bidny jakiś dziad zdziadziały to czemu ma sie dobierać do dziewczyny i ciągnąć ją jak kotwica na dno, lepiej sie zastanowić niż żeby potem miał ktoś cierpieć. Może wyjedziesz, że pieniądze są nieważne tylko miłość itp, niby masz racje ale kasa też ważna bo życie to nie bajka ;) A ubrać to nie chodzi tylko o ubiór, zajrzyj głębiej :P  Chodzi o podstawowe rzeczy, które są potrzebne w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Czyli na takie rzeczy jak: woda, prąd, gaz, telefon, podatek, śmieci, paliwo, ubezpieczenie ruchomości i nieruchomości, krus lub zus, amortyzacja sprzętu, wyżywienie, abonament, czynsz dzierżawny, odzież, wynajem sprzętu.

 

Mężczyznę powinno być stać na utrzymanie żony i jej zachcianki (w granicach rozsądku), a jeśli gość pracuje i stara się i ledwo łączy koniec z końcem to coś tu nie gra.

Jaką bym nie miał to o przemyśleniach czy mnie na nią stać nie może być mowy.

 

Obecnie coraz częściej możemy zauważyć coraz to bardziej wygodnych ludzi, zamiast uprawiać ogródek warzywny to widzimy jak co tydzień trawnik koszą pół dnia, a po warzywka do sklepu. Toteż coraz częściej słyszymy że kredyty są dla ludzi i wszyscy mają jakiś kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

kredyty są dla "nadmiernie" rozwijających się. jak są chęci, względnie warunki i chęć do pracy to i właściwie nawet na kilku hektarach da sie żyć (warzywa, kwiaty- krótko mówiąc bardziej wymagające działy specjalne). a z tymi zachciankami to nie szalej bo te zachcianki to często pracownicy którzy wszystko zrobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Szukajcie piękna wewnętrznego takiego którego nie znajdziecie w necie ani w telefonie a odnajdziecie dopiero skarb :)

 

Lina my szukamy takiego piekna, ale nie przeszkadza nam jak idzie w parze z pięknem zewnętrznym. Zmień awatar na stary, człowiek choć oko nacieszy

Teraz znasz wrażliwość kobiety;)

 

I właśnie też ta wrażliwość należy do skarbów kobiety, a także ich uśmiech uroczy który największego smutasa poruszy, oczy tak ogniste że trzeba mieć nie lada odwagę by w nie spojrzeć, dusza której obecność dyscyplinuje każdego mężczyznę, i wiele innych :P

ale masz gadane... takimi tekstami jak zajedziesz do dziewczyny to nie mam bata ze nie zaskoczy, chyba ze trafisz na taką co jej miłe słówka nie ruszaja


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koledzy super gadacie o zachciankach i o pracy a rynek mamy jaki mamy, częste zwolnienia i w ogóle a kobieta ręce  też ma i pracować może, nic jej się nie stanie, i nie wyjeżdżać mi zaraz ma obbowiązki domowe, bo facetowi tyłek nie odpadnie jak dzieciaka przypilnuje, czy posprząta dom ot tyle ode mnie. A te wasze działy specjalne ok a któryś siedział w nich hm, widział co i jak, liczył się z kosztami, ja nie mówię wychodzi się lepiej nieraz niż na roli, ale koszta są przerażające nieraz, wiem bo w tym roku nagromadziło mi się sporo takich spraw do kupna że konto w banku nie wiem czy biedne przetrzyma :blink: . A kredyt zły nie jest jak tylko robisz z głową a nie nogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Teraz znasz wrażliwość kobiety;)

 

 oczy tak ogniste że trzeba mieć nie lada odwagę by w nie spojrzeć, dusza której obecność dyscyplinuje każdego mężczyznę, i wiele innych :P

 

 

 

Nie patrz chłopie w te oczy bo Cię spalą jak słońce, widać gołym okiem że boisz się kobiet.         :P

 

 

ale masz gadane... takimi tekstami jak zajedziesz do dziewczyny to nie mam bata ze nie zaskoczy,

Tak tak, super egzemplarz na pantofelka.      :P

 

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Wiadomo kobieta też człowiek i też swoje zajęcia powinna mieć, bo przecież nie będzie cały dzień seriali oglądać.

Ale wolę aby ona sama zdecydowała co chce robić niżeli cokolwiek jej z góry narzucać.

 

Korsarz, a ja myślałem że mam do nich szacunek i dystans  :P

Mnie coś takiego przychodzi z łatwością, a Tobie?

Napisz od siebie jakiś romantyczny wiersz :lol:  jeśli potrafisz....

Edytowano przez Apista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szacunek może i Masz, a dystans no cóż to jest inaczej strach.      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj