kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Apista a dlaczego ty myślisz tylko w kategorii popularność lub coś, program normalny i tyle, zobacz sobie statystyki kiedy byłm program randka w ciemno prowadzony przez Kawalca, około 30% par poznanych żyje szczęśliwie do dziś i tworzą udane rodziny ^^ . Ja tam mówię ze każda forma możliwości poznania drugiego człowieka jest bardzo dobra, w ten sposób nie ograniczasz się tylko do osób wokoło siebie. Ten pan z dzieckiem był żonaty, jego małżonce nie podobała się życie na wsi a on to kocha i co teraz nie ma szans na nikogo,  a dzieki programowi ma szansę znaleźć sobie drugą połówkę, może wszystko układa się w jeden wielki przypadek, ale z drugiej strony wiem jedno w życiu nic nie dzieje się przypadkiem :ph34r: , moze dzięki temu programowi naprawdę coś zaiskrzy między nimi bo na pierwszy rzut oka jak są razem widać bardzo dobrze że do siebie pasują, a co do telewizji nie można generalizować że wszystko co jest puszczane to jest błee i łee, bo są naprawdę fajne programy, typu Cejrowski, aukcje w ciemno, gwiazdy lombardu, i inne, ok są badziewne ale nie wszystkie. A Program rolnik szuka żony jest bardzo dobry nawet pod tym względem że mimo być może panom się nie ułoży, czego im nie życzę ale być może zaowocuje na przyszłość i pokaże kobietą w mieście że wieś i rolnictwo to nie XVIII wiek gdzie było samo błoto a domki malutkie a rolnikowi słoma z butów wystawała. Dzis wieś to prężnie rozwijająca się gałąź produkcyjna z nowoczesnymi zabudowaniami kolorowymi domami często z pięknymi kwiatami i w ogóle, sama przyjemność popatrzeć a rolnik to facet nowoczesny ciekawy nietuzinkowy facet z ogromnymi możliwościami rozwoju. Także oglądamy program dalej i czekamy na pozytywne rozwinięcie wątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Hehe Meg5 chyba nie powiesz mi że uczestnikom programu chodzi wyłącznie o znalezienie żony 

A skąd wiesz,że nie ? Czy Ty wiesz co to być  samotnym ,nie mieć nikogo ? 

Grzegorz  jak czytał  listy od obcych kobiet ,łzy mu się w oczach pojawiły ? Co to Twoim zdaniem znaczy ? Pod publikę to zrobił ,by wzrosła oglądalność ? Czy może jednak wzruszyła go zwykła ludzka życzliwość ,której jest coraz mniej ? Chamstwo ,arogancja  i krytykowanie co tylko można ...to nam Polakom wychodzi . 

Czasem czytam komentarze (coraz rzadziej ) ,pod rożnymi wydarzeniami z życia albo jak pokazują kogoś znanego ...Naprawdę brak słów ! 

Tak jak Tomek ...kibicuję bohaterom by się odnaleźli . ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Meg moje wielkie uznanie dla ciebie teraz co powiedziałaś naprawdę. Grzegorz jak mówicie i jego wzruszenie, on został ciężko przez los doświadczony. niby wierzył w miłość a wiadomo jak się stało z jego poprzednim małżeństwem. Ogromny pozytyw ode mnie dla niego bo gość naprawdę sobie radzi tyle pola i jeszcze synka wychowuj, facet naprawdę widać że ok, założę się że nie dał rady by grać nie ma szans. Kobiety okazały mu życzliwość a być może one same dotknęła krzywda w postaci zdrady czy czegoś, nie wiemy jaką miały przeszłość możemy się tylko domyślać i na pewno nie możemy mówić że lecą na majątek bo to by było bez sensu. A może kocha wieś zobaczyła go zainteresował ją, napisała do niego, załapała się do programu, jak mówię wszystko przypadek ale być może coś się wykluje z tego. A co do Polaków ciężko mówić ogólnie nasz naród jest jak jest czasem wstyd i tyle powiem, przewrócisz się a ktoś ci jeszcze nóż potrafi wbić w plecy, no tacy ludzie są i widać nic się na to nie poradzi. Ale powiem tyle jesteśmy mistrzami w narzekaniu i w zazdrosci w stosunku do innych ale żeby dac coś od siebie komuś drugiemu, pomóc oj tro głupich nie ma. :D  A prawdziwy facet to taki który nie boi się łez taka jest prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Oby tak było jak mówicie bo to bardzo pogodne i optymistyczne. Widać macie w sobie jeszcze tą nadzieję, tą wiarę że a może jednak.

Na razie pozostanę w swerze sceptycyzmu.

 

Mam nadzieję że nie odbieracie moje posty jako "chamstwo, arogancja i krytykowanie" :ph34r:

 

To czy prawdziwy mężczyzna powinien lub też nie powinien kryć łez to tu się na ten temat nie udzielam bo zdanie mam odmienne i raczej tu to jest kwestia przypadku.

 

Co do "Grzegorza" no to widać że już jestescie jego fanami i się wam gosć spodobał.

 

Wiem że nic nie dzieje się przypadkowo, wszystko ma jakiś mniej lub bardziej głębszy sens. Jednak żeby uwierzyć w miłość i to przed kamerą, ba przed milionami ludzi to ja jestem daleki od takiej wiary.

 

Mnie też już niejedna osoba mówiła, weź się zapisz do tego programu, może w końcu znajdziesz kogoś, moze w końcu będzie cie stać na nowy ciągnik....

Jestem konserwatywny i do tego uparty więc na razie nie przekonacie mnie do swojego zdania ale podoba mi się to jak próbujecie, z jakimi emocjami B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Dziś będzie się działo, tzn akcja w gospodarstwie, a że to było nagrywane w żniwa także będzie ciekawie. Bo pokazywali na reklamach.

 

Ok to kto się pisze z AF na drugą serię?

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Ja dostałem odmowę ze względu na mój jeszcze młody wiek heh ale nie żałuje teraz.... ;) co do programu kto to wie może odnajdą swoją drugą połówkę miłość jest na każdym kroku...co do łez hm wszyscy mają uczucia jeden jest mniej wrażliwy drugi bardziej ;)  są w życiu sytuacje kiedy nie można powstrzymać łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zasadniczo mówi się że każdy prawdziwy facet płacze na jednym filmie nie żadne romansidła czy coś tylko na Królu Lwie i na tej jednej konkretnej scenie:). jak mi się nie poszczęści to piszę się na drugą serię. A co do optymizmu trzeba być optymistą i walczyć że się kiedyś wszystko uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

przypomnę wam jak się Grzesiek reklamował cytuję;mam dużo hektarów pisz do mnie.A co do emocji to nie jest program na żywo tylko montowane są sceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zasadniczo mówi się że każdy prawdziwy facet płacze na jednym filmie nie żadne romansidła czy coś tylko na Królu Lwie i na tej jednej konkretnej scenie:). jak mi się nie poszczęści to piszę się na drugą serię. A co do optymizmu trzeba być optymistą i walczyć że się kiedyś wszystko uda:)

 

 

 

Prawdziwy mężczyzna nigdy nie płacze, prawdziwy mężczyzna nie wie co łzy.     ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O korsarz święta prawda. Widzę że pani Marta już jest trzeba oglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

@KORSARZ1- nigdy powiadasz ? Nawet ze szczęścia ? Jakiś czas temu miałem straszne przeżycie ( nie chce pisać co się stało itd ) i uwierz mi że płakałem. To albo ja jestem za wrażliwy albo nie wiesz co to rozpacz... ;) Całe AF chyba ogląda "Rolnik szuka żony " :D 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ewa i Grzesiek to widać że coś z tego będzie. Ej może małe zakłady bukmaherskie stawiam 3:1 ze oni zatrybią jak skrzynia w c330 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

mówisz ta pierwsza co przyjechała?? ta szczupła??? tez tak sądzę

za to Ula pokazała się jako typowa pani z miasta: po co ja mam robić, skoro można ludzi nająć, takie słowa to od człowieka który pracy na wsi nie zna i nigdy pewnie nie pozna, osobiście skreśliłem ją już po tej wypowiedzi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

otóż to ta para (blondyn z tą chudzinką) ma sie ku sobie i coś by z tego wyszło na pewno, widać że ona nie jest jakąś paniusią i całkiem do życia. za to ta "przy sobie" to normalnie na miejscu tego blondyna bym ją wywalił ze swojego domu mimo zasad programu...- oglądalność by chociaż podskoczyła :) ona to kompletna pomyłka.

"myślałam że szukasz żony a nie pracownika (lub jak to ona tam ujęła)"

albo tekst o bieganiu że ona biegała nie będzie bo już nie ma 20 i jej pewnie nie przystoi, jaśnie pani co krowie spod ogona wypadła- żenada po prostu

nawet prowadząca miała nieciekawą minę jak usłyszała parę tekstów

Edytowano przez daremw
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Darek, to może na AF są chętni na nią, bo  co niektórzy tu szukają takiej "królewny" z promocji, przynajmniej potwierdzają to swoimi postami - " ja szukam żony a nie pracownika, sam wszystko będę robił, ja nie pozwolę by moja żona cokolwiek robiła", kandydatka jak ta lala, nawet by się nie broniła jak będzie jej zabraniał .     :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A Ty dobrze wiesz że tak co niektórzy wypisują takie farmazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

cóż niektórzy jeszcze za bardzo bujają w obłokach... prawda jest taka że i tak najlepiej jak obie osoby pracują- oczywiście wedle możliwości. jeśli tylko jedna osoba pracuje to ta druga prędzej czy później pokaże pazurki i na pewno tej pracy nie doceni.

ja wyznaję też zasadę że lepiej uświadomić drugą osobę że z pracą nie będzie tak różowo a ewentualnie po ślubie jeśli by była taka możliwość zrobić niespodziankę i ograniczyć jej prace do kompletnego minimum.

nigdy w odwrotnej kolejności

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tomek ,dziękuję za wyrazy uznania w tej jednej kwestii ,ponieważ w innej mam odmienne zdanie .   ;)  Otóż ...

 

 

@KORSARZ1- nigdy powiadasz ? Nawet ze szczęścia ? Jakiś czas temu miałem straszne przeżycie ( nie chce pisać co się stało itd ) i uwierz mi że płakałem. To albo ja jestem za wrażliwy albo nie wiesz co to rozpacz...  ;) Całe AF chyba ogląda "Rolnik szuka żony "  :D 

Tak samo uważam jak Ty ....nie wolno się wstydzić łez ,ponieważ one świadczą o czułym ,wrażliwym sercu ,a nie o słabości  .  Jak można nie zapłakać jak się  np.straci  kogoś bliskiego ?   Widziałam łzy u mężczyzn i nic ,a nic nie stracili w moich oczach ...wręcz przeciwnie !

 

 

przypomnę wam jak się Grzesiek reklamował cytuję;mam dużo hektarów pisz do mnie.A co do emocji to nie jest program na żywo tylko montowane są sceny.

 

Jak sam podkreśliłeś to jest program montowany ,a więc skąd wiesz ,że to co mają mówić też nie jest montowane  ? Dawno temu moja kuzynka brała udział w ''Randka w ciemno '' i tam  już dla uczestników były  przygotowane pytania i odpowiedzi . W tym programie ,myślę że aż tak nie jest ,ale być może  część słów jest dobierana pod program  . 

Grzegorz wygląda na kogoś pracowitego ,ambitnego i nie ma szans  by doszedł do porozumienie  z kimś kto mu powie ''rób sobie sam ,ja nie do pracy stworzona '' . Po to jest poznawanie się ,by dwoje ludzi odnalazło wspólny kierunek .  Która kobieta jak kocha będzie biernie czekać ,aż mężczyzna wszytko zrobi sam ? 

Co do programu ....podoba mi się coraz bardziej .  ;)  :)

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

mi program też się podoba, choć ostatni odcinek trochę słabszy, tylko tyle że przyjechały dziewczyny i pierwsze reakcje

mam nadzieję że w kolejnym pokażą jak poszczególne z nich zachowują się podczas pracy na gospodarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Uczestnicy już oglądają na spokojnie siebie w TV. ciekawe czy się chodź jedna para utworzyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

żal było patrzeć na tego blondyna jak usłyszał od niej takie słowa ale musiał się opanować i faktycznie coś może być z tą chudą co do pawła to chyba sam niewie czego chce jego kryterium  wyboru była uroda te dwie co przyjechały i on w pokoju nie mieli żadnego tematu jak już to napewno jemu by ta niska farbowana pasowała i by go uszczęsliwiła 


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

dokładnie, ta ruda by najbardziej pasowała do niego, wygadana, bystra, a dwie pozostałe to chyba tylko żeby ładnie przy nim wyglądać tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj