kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
glicer    25

wpierw tak jak w zyciu,trzeba wszystko sprowadzić do jakiegoś poziomu a później małe ,ciekawe wyzwania,chłopacy czasem nie włączą hamulcy no i samczy festyn mamy,ale trza być optymistą(ami),może ktoś tu ma lusterko lub może się nagrywa,wiec wystarczy odsłuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

@KORSARZ1- każdy temat jest dobry :D a tak poważnie to moderatorzy te tematy olali  :P samowolka się tworzy na tym forum ;) kiedyś tematy o minetkach i lodach gałkowych itd... dzisiaj kłótnie o hektary normalnie jak na przetargu w PGR :lol: znając życie to po napisaniu tego posta moderator się obudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kozulek powiedz że Jesteś arabem i szukasz  drugiej, a co nie wolno?       :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

No tak kolejna rozmowa na poziomie czyli kukurydza w takim temacie. No marzenie każdej kobiety 3 strony o kukurydzy :D :D :D
@kozulek2 ja nikogo nie wyganiam bo nie mam takiego prawa. Wyrażam tylko swoją opinię i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To może potrzeba takiego Korsarza by przypomniał niektórym co to za temat?       :P a Ty jeszcze na mnie, jak w ogóle Masz sumienie na mnie naskakiwać?    :P

Ok. nie ważne, to powiedzcie Panie o czym chciałybyście porozmawiać?        dostosujemy się     :)

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

@KORSARZ1- każdy temat jest dobry :D a tak poważnie to moderatorzy te tematy olali  :P samowolka się tworzy na tym forum ;) kiedyś tematy o minetkach i lodach gałkowych itd... dzisiaj kłótnie o hektary normalnie jak na przetargu w PGR :lol: znając życie to po napisaniu tego posta moderator się obudzi :D

kolo myśli o mnie ,czyta moje posty ,martwi się o hektary,szuka mnie... kto wie może chłopa szuka  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Że niby ja na Ciebie? To pojechałeś teraz :lol: :lol: :lol:
No dobrze Panowie ja i Piotr3p mówimy już dobranoc i idziemy lulu do łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Biała  na forum ciężko o rozmowę na poziomię bo to jednak forum i każdy gamoń nie obrażając nikogo ma do niego dostęp więc można tylko liczyć na rozsądek użytkowników i to że się co niektórzy ogarną i sytuacja się poprawi  :D

A póki co to dobranoc wszystkim bo jutro szkoła :)


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Dla mnie to na szczęście nie jest pozno,wiec wole muzyczke,Korsarz-od rana testuje siew pasowy-rolniczek hihihi,jak się rozmnozą to dla wszystkich starczy(tematow) :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wątpię czy starczy, odmian kukurydzy jest dużo.     :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

ojtam ojtam,juz w tym roku nie zasiałemQQ,moze kobietka się jaka skusi hmmm na groszek np


ale prawda jest jedna,kobieta nie dostaje głosu-jest nieobecna :)


ale prawda jest jedna,kobieta nie dostaje głosu-jest nieobecna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zresztą o czym tu gadać, Koleżanki mówią że rozmowy nie na poziomie i ich odstraszamy, a ja się pytam jakie mają być, zauważcie że tak po 21 to już mało która jest na forum, jak chodzą spać z kurami no to już ich problem, my rozmawiamy, że czasem ostro to już trudno.     :P   Jakie to od razu strachliwe się zrobiły, a zaproponowała któraś poważny wątek do rozmowy? post może dwa, no w porywach trzy i już się wyprodukowały na kilka następnych dni.       :lol:     Po kilku dniach się zjawiają i myślą że jak w serialach brazylijskich ich post jeszcze jest ciepły.      :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

 zauważcie że tak po 21 to już mało która jest na forum, jak chodzą spać z kurami no to już ich problem, 

Korsarz ,a jaką masz pewność ,że my śpimy ....może są ciekawsze zajęcia po tej 21 ? ;) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

On zapewne ma ciekawe zajęcia wieczorne, czego efekty widzimy tutaj.

Niestety to jest jak rozmowa z rozwydrzonym, rozpieszczonym dzieciakiem który nie da sobie nic powiedzieć, stąd też ten poziom rozmowy.

 

Wiadomo na moderatorów liczyć nie można, toteż możemy jedynie osobnika ignorować w rozmowach, aż w końcu się znudzi i da sobie spokój.

 

Tak w ogóle ogląda ktoś ten program "rolnik szuka żony"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

On zapewne ma ciekawe zajęcia wieczorne, czego efekty widzimy tutaj.

Niestety to jest jak rozmowa z rozwydrzonym, rozpieszczonym dzieciakiem który nie da sobie nic powiedzieć, stąd też ten poziom rozmowy.

W ogóle nie o taką reakcję na mój post mi chodziło . :o   To żart ..... 

Korsarz ma rację ,mało nas kobiet na forum ,a po 21 to już w ogóle ...  

 

Wracając do tematu .

Obejrzałam wszystkie 3 odcinki ,pilotażowy również i zastanawia mnie dlaczego nie ma wszystkich uczestników ,którzy byli na samym początku ? Czy zrezygnowali ,czy nikt do nich nie napisał ? Wie ktoś coś na ten temat ? 

Program mi się podoba ,ponieważ w przeciwieństwie do ''Chłopaków do wzięcia '' pokazuje normalnych ludzi ,takich jakich znamy na co dzień . Nie pokazują zapuszczonych ruder ,tylko ładne posesje ,bo przecież obecnie takie w większości  są . Ogólnie ,miło popatrzeć i czekam na 4 odcinek ,jak dziewczyny przyjadą do gospodarstw . :D

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1325

Odpowiedź jest chyba prosta, wybrali tych którzy zdawali się najbardziej medialni, a tym samym mieli przyciągnąć jak najwięcej widzów. W końcu o to tu najbardziej chodzi- zyski z reklam, nie o jakieś tam związki hehe. A nie wzięli wszystkich bo budżet pewnie ograniczony mocno, a wszytko kosztuje: organizacja, ekipa, przejazdy itp ;) Program ma wygenerować zysk,  jak najmniejszym kosztem. Biznes proste hehe

Edytowano przez jajonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

 nie o jakieś tam związki hehe.

Twoim zadaniem żadna nie dostanie białej róży ?  ;)  

Nie możesz tego wiedzieć ,czy nie zaiskrzy ....nawet jakby miało to być tylko dla zysku kręcone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1325

Nie, nie, to nie tak. Oczywiście masz rację, może się coś takiego zdarzyć. Ale myślę że nie jest to główny cel producenta ;)

Nie, nie, to nie tak. Oczywiście masz rację, może się coś takiego zdarzyć. Ale myślę że nie jest to główny cel producenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Wiadomo muszą cos w tv pokazać, to musi być coś co ludzie chętnie będą przyjemnie oglądać i żeby było chociaż trochę wesoło.

Wątpię by producent wierzył że zeswata choćby jedną parę na poważnie.

Można wierzyć w to że może jednak coś tam zaiskrzy ale przed kamerami? Daj se luz.

W życiu nie takie miłości mogą się zdarzyć jednak dla mnie osobiście ten program jest bardziej pośmieliskiem dla tych kawalerów (za panny się nie wypowiadam, bo nie wiem jak szczere są ich intencje)

Nie oglądam takich rzeczy, uważam że to jest podobny program do programu o życiu osobistym dody i michała wiśniewskiego, albo prawie big brother.

Nie żyję telewizją, a niestety w telewizji pokazują inne bardziej żenujace i idiotyczne rzeczy takie jak "Dlaczego ja" "Zdrady" "Szpital" "Malanowski" "Rozmowy w toku" i kilka innych.

Może być "klan", "M jak miłość" gdzie w miarę normalnie jest mimo że zawsze się coś dzieje i już samo to jest nietypowe.

Najgorsze jest to że ludzie wierzą w to co pokazuje telewizja i to niezależnie od programu.

Przytrafiło mi się że mama mi o jakieś chorobie opowiada i twierdzi że ma rację bo to widziała w serialu "Szpital"...

Jednym z przykładów (jakich jest ogrom) pokazywanych bzdur i parodii w TV jest odcinek 373 "Trudnych spraw" http://www.youtube.com/watch?v=ykuZ4kCCtY8

 

Tak więc sorry nie oglądam, wolę poczytać książki. :) Jedynie ciekaw jestem jak będzie na koniec programu, co z tego wyjdzie. xD

Jak to mówi przysłowie, "lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć" :)

 

P.S. Mam nadzieję że nikogo tym nie uraziłem, nie miałem takiego zamiaru. To po prostu moja skromna opinia na temat.

Edytowano przez Apista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zasadniczo powiem tyle że ten pan z małym chłopczykiem, sorry nie pamiętam imienia i ta pani w jego grupie ta wysoka blondynka, naprawdę spójrzcie na nich jak są razem, według mnie widać po nich że pasują do siebie i to im kibicuję najbardziej i coś mi mówi że oni dociągną do ślubu razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ten blondyn z dzieckiem? On jest podobny do mnie nie z wygladu tylko ze sposobu myslenia jak w zerowym odcinku opowiadał o sobie to jakbym siebie słyszał


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiadomo muszą cos w tv pokazać, to musi być coś co ludzie chętnie będą przyjemnie oglądać i żeby było chociaż trochę wesoło.

Wątpię by producent wierzył że zeswata choćby jedną parę na poważnie.

Można wierzyć w to że może jednak coś tam zaiskrzy ale przed kamerami? Daj se luz.

W życiu nie takie miłości mogą się zdarzyć jednak dla mnie osobiście ten program jest bardziej pośmieliskiem dla tych kawalerów (za panny się nie wypowiadam, bo nie wiem jak szczere są ich intencje)

Nie oglądam takich rzeczy, uważam że to jest podobny program do programu o życiu osobistym dody i michała wiśniewskiego, albo prawie big brother.

Nie żyję telewizją, a niestety w telewizji pokazują inne bardziej żenujace i idiotyczne rzeczy takie jak "Dlaczego ja" "Zdrady" "Szpital" "Malanowski" "Rozmowy w toku" i kilka innych.

Może być "klan", "M jak miłość" gdzie w miarę normalnie jest mimo że zawsze się coś dzieje i już samo to jest nietypowe.

Najgorsze jest to że ludzie wierzą w to co pokazuje telewizja i to niezależnie od programu.

Przytrafiło mi się że mama mi o jakieś chorobie opowiada i twierdzi że ma rację bo to widziała w serialu "Szpital"...

Jednym z przykładów (jakich jest ogrom) pokazywanych bzdur i parodii w TV jest odcinek 373 "Trudnych spraw" http://www.youtube.com/watch?v=ykuZ4kCCtY8

 

Tak więc sorry nie oglądam, wolę poczytać książki. :) Jedynie ciekaw jestem jak będzie na koniec programu, co z tego wyjdzie. xD

Jak to mówi przysłowie, "lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć" :)

 

P.S. Mam nadzieję że nikogo tym nie uraziłem, nie miałem takiego zamiaru. To po prostu moja skromna opinia na temat.

 

TV a paradoks kłamcy to to samo :D

kiedy kłamca mówi prawde ?

przez przypadek

poza tym TV słuzy do tego zeby ogłupiac i odpowiednio manipulowac lemingami

np. do wyborów jeszcze miesiac ale juz wiadomo jaka partia ile ma % poparcia, normalnie cud, perpetum mobile :D

głebszy sens tego cyrku to nakierowanie lemingów na która partie maja głosowac, a ze lemingi ida jeden za drugim w rzedzie to wynik jest wiadomy

proste ?

a jak :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

pamiętaj że nie liczy się kto i jak głosuje ale kto liczy głosy

 

widzę że program ma swych wielbicieli;), a niech oglądają, niech jakąś rozrywkę mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Apista Ty piszesz ,że TV nie oglądasz , a znasz więcej programów jak ja ,co czasem spojrzę . ^^ Chyba oprócz  książek jeszcze program TV czytasz regularnie ?  :D

I nie porównuj Dody ,Wiśniewskiego czy big brother ,do tych zwyczajnych ludzi ,ponieważ  pierwsze wymienione  osoby, aby się utrzymać w mediach  i ktoś chciał  na nich patrzeć ,muszą wzbudzać kontrowersje.  Nasi bohaterowie nie .   

 

 

 

widzę że program ma swych wielbicieli;), a niech oglądają, niech jakąś rozrywkę mają

Masz rację ,żeby nie ''Rolnik szuka żony '' to moje życie by nie miło sensu .  -_-    :lol:   

 

 

Nie, nie, to nie tak. Oczywiście masz rację, może się coś takiego zdarzyć. Ale myślę że nie jest to główny cel producenta

Pewnie, że nie jest to główny cel producenta .   ;)

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Mama ogląda to choćby przechodząc lub pijąc kawę to albo się mimowolnie słyszy albo tez zobaczy urywek, i to wystarczy bowiem w w tych serialach na lewej dolnej części ekranu jest napisane jaki to jest program. A że jestem wzrokowcem to takie rzeczy wyłapuję, a gazetkę z programem TV najchętniej odrazu bym spalił, ale wiecie, mamie by się to niespodobało.

 

Hehe Meg5 chyba nie powiesz mi że uczestnikom programu chodzi wyłącznie o znalezienie żony ;) skoro przystąpili do programu to na pewno przez ich głowę przeszła myśl "będę w tv, będę popularny" a i jeszcze zapomniałbym o sprawie finansowej, bo na pewno za darmo się nie zgodzili na udział.

Edytowano przez Apista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj