kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ate    36

podobno po ślubie ilość stosunków się zmniejsza bo... Panna gdy zagląda do lodówki widzi pustkę i idzie do sypialni, mężatka zaś jak zobaczy co ma w łóżku to idzie do lodówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

hahaha dobre :lol: :lol: :lol:

 

@Lina jak Cię wąż skutecznie ukąsi i spuchniesz na 9 miesięcy, to i dieta nie pomoże ;) ;) ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a niech ukąsi.... nawet się nie będę bronić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a w tedy smaki takie są że mmmm, kuzynka śledzie jadła z dżemem i gałką lodów :blink: , w ciąży przytyła ale pół roku po wróciła do swojej figury B) . Tak wąż ukąsi i znowu wszystko na biednego faceta spada patrz co mi zrobiłeś widzisz przez co ja przechodzę ;) . Małżeństwo młode u lekarza ona w ciąży i facet się pyta jak z seksem, na to lekarz do 2 mieś każda pozycja do 4 na mnicha, do 6 na pieska a po 6 na wilka, mąż zaciekawiony i pyta panie doktorze jak to jest na wilka, a doktor tak żona leży na łóżku, a pan klęczysz koło łóżka i wyjesz do sufitu :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

moja żona w pierwszej ciąży utyła 9 kg, po 2 tygodniach od porodu wskakiwała już w jeansy sprzed ciąży. przy drugiej córce było podobnie.

 

jej koleżanka o podobnej figurze utyła aż 30 kg i sporo musiała walczyć, aby wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

A ja po ślubie wprowadzę dietę cud.. sex i głód, no i otyłość mi grozić nie będzie :D

nie musisz przecież czekać z tą dietą aż do ślubu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

do dieta dla męża a żeby mieć męża trzeba być po ślubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ta dieta może być i dla chłopaka a nie męża :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

oczywiście, ze tak :) to idywidualna sprawa czy chce się być dietą dla wszystkich chłopaków czy tylko dla swojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesowik    1

uff... doczytałem do końca! Trzy godziny zarówno śmiechu, dramatu, psychoanalizy, ekspiacji, ekshibicjonizmy i innych wydarzeń... Ja w tym temacie napiszę, że pani Marta Manowska ma urocze dołeczki i niezłe nogi... i to jest jeden z powodów aby odpalać itvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

a ja to bym za żadnego nie poszła w tym programie. Może chłopaki niektórzy są sympatyczni, ale jak widzę przyszłe teściowe tych dziewczyn, to aż nogi się uginają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

tak ci się tylko wydaje, zobacz że niektórzy ci faceci to nawet jak zdjęcia oglądali to mamusia siedziała obok i kontrolowała synka dodając przy tym "piękna miska jeść nie daje".  Nie dziwi mnie że nie mają kobiety, albo była tylko odeszła. Kojarzy mi się to z tym jak duże buhajki po 400 kilo  chodzą po pastwisku z mamkami i je poddajają, nie chcą od cyca się odłączyć  ;)  ;)  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Firefox mówisz że nie dziwi cię że nie mają partnerki, no to zasadniczo według ciebie pewnie nie nadają się do życia tak, to może lepiej im przysługę zrobić i wiesz jak to się ładnie teraz mówi wyeliminować ich z życia bo nie nadają się na partnerów, to po co mają się sami mordować to już lepiej im skrócić cierpienia. Sporo tych gości przeżyło więcej niż nie jeden z nas to ze ktoś nie ma szczęścia w miłości nie oznacza że zaraz można komuś w oczy powiedzieć cytuje,, ej masz kogoś, on wiesz nie, a ty wiesz co jak widzę cię to się nie dziwię, zasadniczo jak mnie ktoś pyta to mówię to po jaki h.j się mnie pytasz skoro się nie dziwisz ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Kolezanko  Firefox masz teraz racje, Ci faceci sa tak bardzo pod wpłymem swoich mam że szok. To jest jeden z powodów ze rolnicy maja problem z kobietami. W miescie to po slubie wynajmuje sie mieszkanie i problem teściowej znika, ale jak jest gospodarstwo to sie tak nie da.

zetorlublin tak ci jakas powiedziała? to swiadczy tylko o takiej lasce ze ma cos nie tak pod sufitem


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pajej nie zgodzę się z tym że teście, po prostu tak jak wszędzie jak nie trafisz na tą co ci jest nie wiem pisana to nieraz możesz mieć i 20 związków i nici z tego. Tam jeden pan z dzieckiem czy on czemus jest winny że go odeszła bo nie podobało się jej takie życie, mogła przed ślubem mówić a nie nagle po. Na takie laski które mi tak nieraz mówią mam tzw ciętą ripostę i nie zamierzam się przejmować czy ona ma równo czy nie równo pod kopuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

tak ci się tylko wydaje, zobacz że niektórzy ci faceci to nawet jak zdjęcia oglądali to mamusia siedziała obok i kontrolowała synka dodając przy tym "piękna miska jeść nie daje".  Nie dziwi mnie że nie mają kobiety, albo była tylko odeszła. Kojarzy mi się to z tym jak duże buhajki po 400 kilo  chodzą po pastwisku z mamkami i je poddajają, nie chcą od cyca się odłączyć  ;)  ;)  ;)

7891Firefox

he he , a jak ty będziesz mieć kiedyś synka , to będziesz tez i teściową  ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To w tedy wystąpią w programie na tvn i mamusia będzie szukać żony synowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

Teraz jest chyba coś podobnego na TVNie kto poślubi mojego syna czy coś w tym stylu ale to za kompletnym mułem z dna zaciąga .Rodzice mają racje ale syn też musi postawić na swoim i przeciąć czasami tą pępowine,dziewczyna widzi kto podejmuje decyzje  matka miała by jeszcze wybrać kolor ścian w pokoju młodych czy panele itp. znam takich maminsynków i to wcale gospodarstwa nie mają mają po 40-45 lat i sami a matki nimi kręcą jak chcą ojcowie już nie bo ich wykończyły .aż się dziwie i niedowierzam że moja z mamą się tak dobrze dogadują odpukać :P

 

a tu tak na wesolo 

Edytowano przez Arturo

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj