kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Widocznie Pan, który zaczął Sam ma jakieś problemy ze sobą, albo po prostu kategoryzuje ludzi...

Ale przyjdzie tak dzień, że będzie Sam sobą zaskoczony :)

 

Artur!!!!! :o :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie no 100kg jeszcze dybnę bez problemu a jak mi się trafi dziewczyna taka puszysta spokojnie raz sporo do kochania jest ale ja sobie ją odchudzę nie zostawię jej samej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Co ja będę z takim tępakiem i wieśniakiem rozmawiać, skoro nawet nie potrafi czytać ze zrozumieniem , to że jesteś osamotniony i potrzebujesz do wartościować się u 110 Kilowych myszek, to twoja sprawa, ja nie będę lizał d*py dla każdej jak ty

Problemów z sobą nie mam, widzę że nosisz okulary (kasia22), jak nie dowidzisz , to proponuję skontaktować się z okulistą


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

A Co najpierw czepiłeś się Puszystych Pań, a teraz będziesz się czepiał osób, które noszą okulary ? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

To przeczytaj jeszcze raz wszystko od początku i zrozum o co mi chodziło , a nie wypisujesz bzdury że mam jakieś problemy , jak się wtrącasz i coś piszesz to pisz mądrze, a nie bezmyślne posty


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No popatrz teraz okularów Koleżanki zacznie się czepiać, człowieku z twojego jedzą? no h*j cie to obchodzi jak kto wygląda. ;[

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

#artur125, Pan Bóg tak chciał

 

 

Nie chodziło mi o wygląd ! , Ch*j mnie obchodzi czy ktoś ma okulary czy nie, przeniosłem to tylko na inny aspekt , dotyczący obelgi rzuconej w Moją stronę ,

Edytowano przez TheMariko12

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Jak dla mnie kobieta nosząca okulary bardzo fajnie większości osób dodają uroku

 

A co do pana Boga to nie wydaje mi się żeby chciał żeby żrec bez opamiętania

jakieś przykazanie jest umiarkowanie w jedzeniu i piciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie dotyczy księży, bo po nich widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To dotyczy wszystkich to przykazanie, jest też i inne - nie sądźcie żebyście nie byli sądzeni. Jakoś te puszyste nie mają większych problemów z ożenkiem, więc w czym problem? chyba że to dopiero po ślubie zaczynają wszystkie "puchnąć" . :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

sory zetor ale wytłumacz im że grubaski to własny wybór bo sam pisałeś że kiedyś miałeś kilkadziesiat kg więcej

Jak sie chce to sie da....

 

Korsarz puszyste nie mają problemu ale 110kg to raczej już sie na puszystą nie załapie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

sory zetor ale wytłumacz im że grubaski to własny wybór bo sam pisałeś że kiedyś miałeś kilkadziesiat kg więcej

Jak sie chce to sie da....

 

Korsarz puszyste nie mają problemu ale 110kg to raczej już sie na puszystą nie załapie :lol:

 

O to mi chodziło, że mieć nadwagę to jest to własny wybór ,


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ok, jestem ciekawy jak by Wam się żona roztyła do takiej wagi, to co wtedy, głodówka? :P bo dużo pali. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Głodówka i wspólne bieganie dookoła obory :lol: :lol: :lol:

 

I do takiej wagi nie było by szanas bo lepiej zapobiega niż leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panowie własny wybór to raz ok ale uwierzcie sporo pań ma problemy z hormonami i innymi kobiecymi rzeczami, są choroby takie gdzie organizm szaleje, są też uwarunkowania genetyczne które skłaniają ku otyłości, tak jak powiedziałem dal chcącego nic trudnego, ale to jest problem duży, bo żołądek jest rozepchany i się domaga jak go nauczysz się skurczyć to efekty są. Korsarz głodówka nic nie pomorze, tutaj musi być odpowiednie jedzenie i jadłospis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Akurat :D przy tej wadze to jak by Cię piznęła, to sam byś przez miesiąc latał w koło obory jak satelita. :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

co do hormonów to tak

ale uwarunkowania genetyczne to nie moge sie zgodzic bo mozn byc duzym ale nie trzeba byc grubym

sport praca jakikolwiek wysiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

Fajnie piszecie o otyłości że to choroba , genetycznie można odziedziczyć otyłość , brak ruchu i wiele innych czynników wymieniacie które są przyczyną otyłości .

Ale nikt nie pisze o super jedzonku jakie mamy w dzisiejszych czasach , np. bardzo zdrowe jabłka z 50 razy pryskane :D :D bardzo smaczne polecam .

Zboża , rzepaki które sie destykuje glifosatami też są bardzo zdrowe a zwierzęta czym sie karmi w dzisiejszych czasach to sami chyba wiecie ;)

I dlatego mamy super zdrową ekologiczną żywność :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

90% grubasów jest grubasami na własne życzenie - żrą chłam na potęgę, do sklepu parę metrów jadą autem, a jedyny sport to klikanie pilotem do tv lub myszką w kompie.

 

u mnie odwrotnie - przy 188cm ważę ok. 73 kg...

 

przypominam, że to wątek p.t."rolnik szuka żony", a nie "rolnik szuka grubaski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

no patrz, mam bardzo zbliżone parametry, dużo pracy i waga wysoko nie podskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To ja się dziś ważyłem i przy 192cm wzrostu ważę na stan dzisiejszy 87kg tyle że jest mnie trochę w barach szeroko B) Panowie nie śmiejcie się z grubych dobrze mówię bo nie wiecie jakie mogą mieć zacięcie, a na widok odchudzonej pani morzecie zawału z zachwytu dostać. Kuzynka postanowiła się zmienić jak jej facet powiedział że nie będzie chodził z maciorą, kurde trochę chamskie naprawdę, ale razem przebrnęliśmy przez to i ona dziś jest mega laska, figura wygląd do tego stopnia że jej były prosił się jej aby wróciła do niego. Jak mi potem powiedziała warto było poświęcić tyle wyrzeczeń żeby mu powiedzieć prosto w oczy ,,teraz to możesz się odpier**lić ode mnie" Także nie radzę się śmiac z otyłych bo nie wiecie jacy niektórzy mają zaciecie ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

i dobrze gadasz Zetorlublin. Też bym tak zrobiła jak Twoja kuzynka. Ale na wielkie szczęście nie muszę :)

Edytowano przez Ate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

90% grubasów jest grubasami na własne życzenie - żrą chłam na potęgę, do sklepu parę metrów jadą autem, a jedyny sport to klikanie pilotem do tv lub myszką w kompie.

 

u mnie odwrotnie - przy 188cm ważę ok. 73 kg...

 

przypominam, że to wątek p.t."rolnik szuka żony", a nie "rolnik szuka grubaski"

 

 

Taki tryb życia, ma ponad 50% ludzi, a w Stanach statystyki są jeszcze gorsze, tam dzieci w wieku szkolnym, wyglądają jak potwory


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja po ślubie wprowadzę dietę cud.. sex i głód, no i otyłość mi grozić nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj