kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wozak    2

Nie warto jest przejmować się tym co inni piszą mam na myśli Ciebie kolego@zetorlubin7341, pisze tak bo mu żal a może też czyta wiele przez Ciebie pisanych postów i zazdrość przez niego przemawia,,,jesteś zaradny chłopak i pracowity a to zaleta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Zetorlublin,nie jest moim celem Ciebie obrazac,ja po prostu określiłem Twoją osobowość.Ty patrzysz płyciej,ja głębiej,i tyle.Osobiscie wole łazienke za 100 tys niż kostke przed domem.Odpowiedz sobie sam,gdzie w tym programie widzisz wartości.Taka polemika mnie trochę irytuje,pewnie nie mam na to recepty dlatego pisze-odpowiedz sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

glicer wiesz co jestem inteligentnym człowiekiem i nie będę się wypowiadał kolego jaki jesteś ty bo mnie to nie obchodzi wcale a wcale. Mam szeroki horyzont myślowy i jestem zawsze na tak nowym rzeczą, a ten program jeżeli chociaż jeden pan znajdzie miłość to moim zdaniem już jest sukces ogromny. :P Po za tym wyznaję zasadę jak mam na podwórku tak mam i w domu więc nie narzekam chwalić się nie będę bo nie chcę ale jest ok. Też uważam ze polemika z tobą jest bez sensu ty masz swoje racje ja mam swoje i tak pozostanie ja swojego zdania nie zmienię i proszę mnie nie nazywać płytkim facetem, b ja kolegi nie uraziłem wcale a wcale B) Wozak dzięki za miłe słowa, ale naprawdę uwierz spływa to po mnie co inni o mnie mówią ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

przypomniał mi się ?kogel mogel" jak kobitka pyta o łazienkę... "co łazienki by na wsi nie było.. no jest " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pastereczka to nie żadna polemika to racjonalne przedstawienie swoich racji :D kogel mogel fajny, najlepszy jak Kasia zasuwała w sukni po błocie z listem do M1 :lol:

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

ale , Pani prowadząca jest prześliczna i nikt mi nie wmówi że tak nie jest :wub:


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no nie powiem ma miły głos i jest ładna ciekawe czy ona by się skusiła na rolnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Tak, zgadzam się Pani Marta jest sympatyczną osobą co było widać na wczorajszym filmie, taką kobietę to ze święcą szukać, nie mogę doczekać się kolejnego odcinka :wub:


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To czy ona jest sympatyczna to dokładnie nie wiadomo za taką kasę jak ona dostaje tylko głupi by się nie starał, ładna jest przed kamerami ciekawe jak na żywo się reprezentuje, po za tym każda kobieta jest ładna kwestia gustu mężczyzny, oj kolego powiem ci że na tym portalu są fajniejsze dziewczyny niż pani marta :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Wydaje się że jest, czy każda jest ładna, nie sądzę , jeśli spotkasz paszteta to zainteresuje Cie ona ? Nie wydaje mi się , są różne typy kobiet, a w życiu trochę się ich naoglądałem i powiem Ci że hipopotamki zazwyczaj są mocno zakompleksione, i kryją się "chorobą" ,- chorobą psychiczną raczej, niech do diaska weźmie się za siebie i zrzuci te obciążniki z siebie .......... i wtedy będzie mogła funkcjonować w społeczeństwie


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego nie ubliżaj ok, bo ty też możesz być pasztet u dziewczyn. Co do otyłości to też nie śmiej się bo to jest choroba a nie jakieś wmawianie sobie, wiem znam temat z autopsji wyjście z otyłości to cholernie trudna droga z mnustwem poświęcenia i wyrzeczeń. ty jesteś chudy i nie wiesz jak to jest kiedy żałądek wręcz się domaga jedzenia i musisz mu dać tutaj nie ma nic śmiesznego, ja to przeszedłem na własnej skórze i wiem co to znaczy być wyśmiewanym przez ludzi i w ogóle kiedyś się ze mnie śmiali a teraz ja się z nich śmieję i pomagam otyłym w walce z tym problemem, nie powiem pewne sukcesy mam choćby widze po sobie że efekty są wręcz wielkie, kwestia motywacji i uporu. Co do tych pasztetów jak je nazwałeś ja ci powiedziałem każdy ma swoją formę piękna, a i jeszcze jedno na odchodne dobrze ci radzę w życiu nie śmiej się z oyłych ludzi bo ty też nie znasz dnia ani godziny B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Czy ja śmieję się z otyłości ludzi ? Czy tylko stwierdzam jak to jest ? Zajdz do jakiegokolwiek mc i zobacz co tam się dzieje , jak niektórzy wiadrami wpieprzają , chudy nigdy nie byłem , masy też mi nie brakowało, ale obecnie mojej budowy ciała nie jeden z was mógłby mi pozazdrościć , wiele godzin spędzonych na siłowni/basenie itp , odmawianie niektórych dóbr spożywczych, wiem o czym mówisz i nie mów mi że to jest choroba, bo z twego rozumowania każda osoba z nadwaga jest chora, czyli większość społeczeństwa, chorych na otyłość to tak na prawdę jest tylko 10-20 % reszta to pazernie świnie , nie dbające o siebie


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co ciebie obchodzi ile kto je i jak wygląda? nie chcesz otyłej to weź sobie anurektyczkę, tylko nie zapomnij jej przywiązać sobie do nogi żeby wiatr jej nie porwał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kolego to jest choroba, bo organizm się domaga coraz więcej i więcej, sąsiadka młoda kobieta ma 30lat warzy 127kg przy 1,60m, moja kuzynka przy 1,70 warzyła 110kg ja przy 1.92m warzyłem 130kg, ale razem wzielismy się do pracy, ogromne wyrzeczenia i pot, nie chodziliśmy na siłownie, tylko zaczęliśmy biegać i dieta, po roku czasu ona ma 75kg wagi wygląda rewelacyjnie a ja mam 87 czyli za mną okrągłe 40kg i to nie moje ostatnie słowo. Ja tam ludziom otyłym współczuję i to bardzo bo wiem ze to nie jest śmiech. W myśl zasady jesteś tym co jesz polecam płatki owsiane drogie panie cera wygładza się zmarszczki znikają ciało odświeżone po miesięcznej kuracji czujesz się jak młody Bóg :D

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

A co ciebie obchodzi ile kto je i jak wygląda? nie chcesz otyłej to weź sobie anurektyczkę, tylko nie zapomnij jej przywiązać sobie do nogi żeby wiatr jej nie porwał. :P

 

Ty sobie przypnij słownik do nogi, "anurektyku"

 

Moja znajoma przy wzroście 1,70m ważyła gdzieś w okolicach 110 kg, kiedyś zimą poślizgnęła się na lodzie i upadła, to z kolegą ledwo co daliśmy radę ja podnieść, ale w końcu ogarnęła się ze swego zamkniętego świata, i rozpoczęła dietę, którą ustalił lekarz, oraz siłka, bieganie , i w ciągu roku zgubiła ponad 30 kg , przy naprawdę ciężkiej pracy, oraz włożonego wysiłku fizycznego jak również psychicznego , więc uważam że jeśli się chce to można wszystko, jeszcze raz powtarzam Ci którzy naprawdę są chorzy to nic do nich nie mam !


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dobra dobra cwaniaczku, nie bądź taki do przodu, jeśli we dwóch mieliście problemy by podnieść kobietę ważącą 110 kg. to nie zazdroszczę ci twojej sylwetki. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Mów za siebie, jak masz problem z podniesieniem codziennie z rana swej nadmiernej masy tłuszczu to zamknij pysk i ogarnij się


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Uspokój się chłopczyku i faktycznie zamknij pysk jak go masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Jesteś idiotą i tyle w temacie, żyjesz w ograniczonym świecie , ty internetowy spasiony śmieciu


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Ej, Ej Panowie, a co to za wyzwiska przy Poniedziałku ? :huh: Zluzować Majty Panowie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kasiu ja nie zacząłem, to ten debil zaczął się czepiać puszystych kobiet, co z niego za facet żeby podnieść trochę przy sobie kobietę to potrzebuje cyklopa. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

sory ale kobieta 110kg to troche przesada to solidna maciora ile można jeśc trzeba sie ograniczac i troche ruchu nie zawadzi kiedy ja widze takie osoby jest mi ich poprostu żal :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj