kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daremw    128

Otóż to nie wszystko widać na zdjęciu, mając zdjęcie na żywo można nie poznać osoby jak stanie naprzeciwko :) ja podczas rozmowy przez telefon usłyszałem że mam bardzo ciepły głos- raczej to komplement. Badania wykazują że kobiety nie widząc faceta wybrały by tego który ma niski i silny ton głosu o czystej barwie- akurat w to się wpisuję :)

Także jest wiele czynników które wpływają na dobór partnera i często ani zdjęcie, ani sposób pisania ani rozmowa przez telefon niczego nie przesądzają więc na dobrą sprawę za pewnik można traktować jedynie wspólne spędzanie czasu- oczywiście mówię o osobach poważnie myślących o przyszłości a nie o pseudodorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

zasada jest prosta. jeżeli proponujesz kobiecie spotkanie tylko we dwoje a ona nie może się spotkać( daje wymówki że praca, że kot jej zdechł, że kuzynka przyjechała itd.) i nie poda przy tym alternatywnego terminu to znaczy że nie chce się spotkać. można dwa razy zaproponować spotkanie. jeżeli odmówi za każdym razem nie podając innego terminu to znaczy że nie ma ochoty i tyle. należy dać jej spokój i szukać następnej. po co tracić dla niej czas? aha i nie piszcie smsów czy na fb. tylko telefon w łapę i dzwonimy. od razu jesteś w stanie wyczuć jej nastawienie do ciebie. a sms jest jak papier, wszystko przyjmie. pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

wszyscy dobrze mówicie popieram i zgadzam się.

Ostatnie badania wykazały że kobieta po 35 minutach rozmowy z facetem juz wie czy z tego coś wyjdzie czy nie ...

a potem jeszcze 5 razy zmienia zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Chlopy i co wy jeszcze wymyslicie o tych kobietach?????? :D

 

Wymyslacie jakies badania o kobietach ze taka i taka, jak poderwac itp ale czytajac AF od 2008r :rolleyes: to wniosek jest jeden ze to z Wami jest jakis problem :D i to nie jest GOSPODARKA. Tylko Wy niepotraficie zagadac. ;)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

No przepraszam bardzo badania odnośnie głosu męskiego były przeprowadzane w wielkiej brytanii i to względnie niedawno. Jedni nazwą zbiór tych cech miłością a inni po prostu szeregiem starannie wyselekcjonowanych cech którymi w większości podświadomie się kierujemy

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Kochanie a co mnie tam jakas wielka brytania z jakimis durnowatymi statystykami obchodzi.

 

 

A prowadzili badania na temat kiedy kobieta nogi rozklada???? :D

 

 

Wczesniej wspomnialam. Kto potrafi ten zagada i ma ta druga osobe co moze z ta osoba porozmawiac. A ten co nie potrafi to wszystkiego szuka jako glowna przyczyne tego ze jest sam, a dobrze wie ze w nim tkwi blad tego ze sam jest. :rolleyes: Przykre ale prawdziwe.

 

Wy jeszcze poczekajcie ze 20lat wtedy zobaczycie co sie bedzie dzialo. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Znakiem tego co wy tu piszecie trzeba z dziewczyną tak porozmawiać z pół godziny przez telefon, mieć niski głos i jeszcze umówic się na spotkanie od razu i zero smsów normalnie szok, ale znając te wasze badania robili je amerykańscy naukowcy to onr ni jak sie mają do rzeczywistści, a jak ktoś rozmawiał i jest przeźiebiony to co a na spotkaniu co innego i tu teoria daje w łeb po całości. Ludzie ja to mówię tak trzeba mieć szczęście mozesz przez ileś casu chodzić do klubu i nic nie znaleźć a można jak mój kuzyn poznał żone w zakładzie pogrzebowym, i od razu ślubował jej do grobowej deski ;) Banan nikogo nie zdenerwujesz za dobry mam humor dziś bo jeszcze 2 dni i jadę do lubej i mów sobie co chcesz ale jedziemy bajerować :D

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Tomek szykuje się do spotkania ja byłam w niedzielę na spotkaniu z użytkownikiem AF i było super na nim:) Więc nie ma co tylko się umawiać, nie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Tomek ja nic nie mówię że zero sms a pierwsza rozmowa trwała u mnie 2 godziny, sms też nie zabrakowało :)

A tak jeszcze odnośnie głosu to popij porządnie gorzały i zadzwoń na następny dzień, głos będziesz miał męski jak mało kto he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie bo jak popiję to się robię zbyt kochany i by wtedy nie wesoło było ja mam tak męski głos że muj bas wprawia szyby w wibrację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Banan nikogo nie zdenerwujesz za dobry mam humor dziś bo jeszcze 2 dni i jadę do lubej i mów sobie co chcesz ale jedziemy bajerować :D

 

 

Ale Ja tu nikogo niechce z Was zdenerwowac. Ale powiedzcie czy nie lepiej spotkac sie i porozmawaiac w 4oczy niz biadolic na AF ze nie ma na gospodarke? :rolleyes:

 

 

A ja Wam powiem ze ja juz tez sie umowilam. W sierpniu jade do jednego z AF :D na wypoczynek.. Juz wszystko jest prawie zaklepane.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Nie uwierzysz ale ja mam dokładnie tak samo :) czasami jak wypiję to taki słodki się robię że aż może zemdlić no ale to nie zawsze :)

Z głosem też to samo, już w gimnazjum porównywano mój głos do wielkiego brata (big brother jak ktoś oglądał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ze pojawila sie to 25% sukcesu, kolejne 50% sukcesu to ja ZATRZYMAC. PRZY SOBIE.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Banan a kto tu narzeka? Najwięcej piszący czyli dla przykładu ja, nie mam na co narzekać, drugi Tomek ale on też już może u kresu swojej drogi :) Mietka tylko trzeba ożenić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

darek ja miałem lepiej ja normalnie buczałem na lekcji i nauczycielkę wkurw, bo nie wiedziała co się dzieje. Ja tak dokładnie to nie piję bo wtedy ze mnie taki słodki misio w tedy do rany przyłóż. Banan ja widzę że cie zatkało normalnie, ale nie smuć sie twoje rady w las nie poszły. No narzekał no mówił a w końcu zapytał powiedział i się na końcu pozytywnie zadziwił :D Banan to zdradź ten sukces co na ciebie to pewnie 12cm złota karta master card nie. Ja tam nic nie mówie że cos mam jadę miło spędzić czas a co ma być to będzie przed niczym sie bronic nie zamierzam, no moze tylko przed jednym ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tomcio a w czym mialo mnie zatkac????? Ze poznales dziewczyne??????

 

 

To pochwal sie gdzie poznales???? Osobiscie na AF, czy na spotkaniu w jakiejs restauracji.

 

 

Ostatnim razem jak mnie zatkalo to 27grudnia jak tesciowa zadzwonila do nas z tekstem TOMEK POLICJA ZA TOBA DZWONILA.

 

 

Normalnie wtedy cholernie mnie zatkalo.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Banan no nie mów ze się nie zdziwiłaś, bo w to nie uwierzę. Nic nie powiem niczego póki co ze mnie nie wydusisz na ten moment, nie da rady, kiedyś powiem :lol: Mietek przed czym, słuchaj ja nie wiem co ci w głowie siedzi :P

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Banan to zdradź ten sukces co na ciebie to pewnie 12cm złota karta master card nie.

 

Moj sukces???? :rolleyes: To taki ze z ukochanym klade sie spac z ukochanym bawie sie w nocy :D , rano widze jak wstaje i pije kawe. Wyjde na spacer do sklepu.

 

A jak go wku.....wie to posle mnie gdzies na wakacje zeby miec swiety spokoj.

 

Najpierw wysle a potem teskni zebym wrocila jak najszybciej.

 

 

No cholercia Tomcio czytajac jak to opisujesz to wszystko w superlatywach o sobie, :rolleyes: to wiedzialam ze wkoncu jakas ofiara sie znajdzie zeby sprawdzic czy tak jest jak to opisujesz. :D

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No widzisz banan ty masz taki sukces i super przynajmniej każdy potencjalny facet szukający żony z biegiem czasu może go zapewnić, gorzej jak ktoś kawy nie pije banan to co lego czy puzle, albo w pokera gracie rozbieranego :D Banan nie zdenerwujesz mnie nie ma takiej opcji a ty nie masz takich argumentów, dzis nie dasz rady i pogódź sie z tym ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj