kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kubo123    2

Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kolego taka kase ci kolo nosa przeleciala ja bym chentnie znimi podpisał umowe a z kąd mieli do ciebie adres masz do nich jakiś namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Na takim czymś to można tylko kasę robić a nie szukać żony. Żona to jest reality a nie show. Świat głupieje a jeśli ktos głupieje z nim to be ze mnie :D .Ja mam swój rozum populizm mnie nie interesuje ale i nie na namawiam nikogo do swoich racji :)

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubo123    2

Maniek Niby jaka kasa i skąd o tym wiesz?? Oni proponowali wycieczki przygodę itp. fakt głupi byłem że o kasę nie pytałem ale podejrzewam że w naszym pięknym kraju to ze mnie by zrobili takiego głupka że i tak żony bym nie znalazł a szukali przez ODR. Zresztą wiecie ja tam choć nie znoszę komercji lubię zabawę i się pośmiać nawet jak to ma być ze mnie ale bez przesady i z honorem oglądałem w necie wersje zagraniczne i np. w niemczech fajnie to zrobili... ale tam się inaczej postrzega rolników bo tam Bauer to jest ktoś a u nas zaściankowe- miejskie myślenie że to facet co tylko gnojem śmierdzi i nie ma wychowania. Widział ktoś "Chłopaki do wzięcia " ? podejżewam że tak samo to by wyglądało

Edytowano przez kubo123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

moje piersze pytanie by bylo ile za to dostane ale wycieczke i przygode też bym brał nigdy nie mów nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

A to już wszystko zależy od Ciebie jak Ty się czujesz na siłach, czy się nie boisz, bo zdobyć popularność w takim programie to ma swoje wady i zalety, wszytsko zależy jak się potrafisz pokazać, a to że wystąpił byś w takim programie i fajnie by wyszło, to i na branie byś nie narzekał, ciekawę tylko w jakieś "formie" polska edycja przedstawi wieś rolnictwo i w ogóle bo jak ktoś tu wyżej napisał, "miasto" ale nawet i na wsi ci co nie mają gopodarstwa widzą tylko bród nieład i smród gnoju, jakby to tym niższa sfera się zajmować musiała także tródna decyzja ;) na pewno szansa się pokazać, jak się nie boisz to działaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Ważne też, która tlewizja to robi:P. Jak MTV czy TVN to raczej odpuść;). Jeszcze z Polsatem to można ryzykować. Raczej żony nie znajdziesz kasę może zarobisz trochę, ale jak będzie program będzie nastawiony na kompromitację uczestnikół to smród pozostanie na długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no to koledzy moze zrobimy jakis temat dla wolnych i samotnch panów i pani lub cos podobnego do sympati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubo123    2

Ja już przepadłem bo znajomi mi odradzili tego no i wszystko przestawiłoby się do góry nogami u mnie. Nagrania miały ruszyć wiosną teraz szukali "fajnych ludzi" ale to że podpiszę zgodę na mój wizerunek nie gwarantował zaraz udziału w tym programie a już mielby mnie w garści i mogli by pokazać np przy tam jak szukali rolników, choć bardzo chcieli mnie nakłonić i mówili że raczej na pewno będe tym uczestnikem z pomorza (właśnie "raczej") . Generalnie chodziło im aby każdy uczestnik byl z innej części Polski. Jak narazie to miała być tylko produkcja a potem sprzedaż jakiejś stacji nie wiadomo jeszcze jakiej ale jednej z trzech największych, także nic pewnego a podpis by chcieli.

 

Maniek ja właśnie się zacząłem zastanawiać nad zrobieniem portalu podobnego do sympatii a dla rolników, ale samemu postawić taki portal i trzymać to ciężka sprawa chyba że bym zostawił gospodarstwo, no ale kasa z tego na pewno by niezła szła, studiowałem trochę informatykę - to coś o tym wiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja bym zrobil taki portar ale zbytnio duzo z informatyką niemam wspólnego a kase napewno by leciała ale po jakims czasie dopiero bo reklamy itp też kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

No jeśli ktoś wystąpi w takim programie to pogratulować głupoty na swojej wiosce będzie miał wypominki do końca żywota ,ale to nic TV zmontuje tak materiał aby zrobić z niego niedojdę i żula ,bo program ma się sprzedać .A Polactwo lubi pośmiać się z niepowodzeń innych , a rolnik jest to przecież cham ,burak ,prostak ,wieśniak,itd.itd.itd.itd.itd ;[ ;[ ;[ ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Było już coś takiego "kawalerowie do wzięcia" czy coś podobnie brzmiącego i uważam że ci ludzie tam pozytywnie nie wypadli bynajmniej takie jest moje zdanie - pytanie tylko ile im za to zapłacili a może byli to tylko aktorzy ?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubo123    2

rollo29 no ja właśnie też tak myśle i po co mi kasa, jak kobiety pewnie i tak bym nie znalazł choć miało top wyglądać tak : najpierw puszczają moją wizytówkę potem dziewczyny mają pisać listy a ja wybrać którą chcę, nastepnie jakaś randka wycieczka i u mnie na gosp jak się sprawuje. Oczywiście wszystko przy kamerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kto nie ryzkuje ten niema ja bym sprubowal moze by sie jednak udało kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papkin    27

Nigdy nie zgodziłbym się na takie coś, zrobią tylko z Ciebie frajera kolego, zrobisz jak chcesz twoja sprawa,napisz ile płacą to Ci lepiej doradzimy,piszesz coś o jakiejś randce, może coś zaruchasz :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Kolego Papkin lepiej bardziej z rozwagą dobieraj słowa. Kiedyś był jakiś rolnik w rozmowach w toku zrobił z siebie tylko pośmiewisko i tyle.

Oni dobierają raczej takich z których będą mogli zrobić sobie jaja, więc lepiej uważaj.

Nie znam cię i nic nie sugeruje ale jeśli masz dobry bajer i kulturę osobistą umiesz się ładnie wypowiadać to możesz występować wszędzie

Edytowano przez karolr2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Chyba wiem o co chodzi. Na YT są filmy z zagranicznych edycji. Przywożą panny z miasta na wieś i rolnik uczy je pracy w gospodarstwie. Warunkiem jest bycie wolnym kawalerem (wiadomo ze jak ktoś jest zajęty i wierny to będzie nudne).


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panowie podajcie linki do tych odcinków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubo123    2
to jeden z odcinków niemieckiej edycji tam to się super sprzedaje bo mają już chyba 15 edycji Bauer sucht Frau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

za.....ste ja bardzo chentnie bym sie na to pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubo123    2

dobra dobra zobaczymy co im wyjdzie jak będzie fajne i druga edycja to się do nich zgłoszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaffa    31

Jakby dawali tyle co by na nowy ciągnik starczyło to można nawet z siebie głupka zrobić:) Szczególnie jakby rzeczywiście jakieś miastowe dziewczyny przywozili chłopakom na wieś do testowania to to by był niezły kabaret:)

 

Chłopaki piszecie, że portal w stylu sympatii chcecie zrobić dla rolników ale już coś takiego jest - http://poznajmysie.rolnicy.com/. Nawet ja tam się ogłosiłem ale nawet pies z kulawą nogą się nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj