Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
margoo78    50
Apropo samochodów, to w programie często pojawiała się jasno zielona fabia chyba z czarnym dachem. Czyżby to byl samochód służbowy. Nawet Piotrek był nim na jednej randce. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

extrabyk    763
22 minuty temu, margoo78 napisał:

Apropo samochodów, to w programie często pojawiała się jasno zielona fabia chyba z czarnym dachem. Czyżby to byl samochód służbowy. Nawet Piotrek był nim na jednej randce. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Nie dało się tego nie zauważyć...pewnie lokowanie produktu...ktoś przecież musiał zapłacić nawet za tak mierną produkcję i to sporo kasiorki.

krzysieek    5

Średnio oglądałem wczorajszy odcinek, ale Mikołaj chciał dwie kobitki, wybrał jedną a rezultacie nie pojechał do żadnej?

Sean    240
7 godzin temu, tobi866 napisał:

Ludziska sorry ze wam przerywam  ta gadke szmatke ale czy to nie jest temat o programie "Rolnik szuka żony"? A wy tu już od paru stron pier**licie jakieś głupoty o d*pie maryny a raczej Zosi. 

P.S. Czy w tym temacie jest jakiś Woźny aby posprzatał ten rozpierdolnik? I piszących nie na temat wy***rdolił do innego tematu? 

Temat faktycznie "Rolnik szuka żony", ale to nie znaczy że zaraz o programie tylko, widzę że bardzo ciebie rajcuje obrabianie d*py uczestnikom tego programu, bo inaczej tego nazwać nie można.

Edytowano przez Sean
  • Thanks 1
  • Haha 1

Sean    240
Cytat

. Ale Sean znowu będzie mnie strofował. 

Zosiu, Zosiu, kto ja? no Ty chyba sama za siebie nie możesz, toż ja bym Ci nieba przychylił.        :P    :D

JanuszTracz    25
9 godzin temu, tobi866 napisał:

Ludziska sorry ze wam przerywam  ta gadke szmatke ale czy to nie jest temat o programie "Rolnik szuka żony"? A wy tu już od paru stron pier**licie jakieś głupoty o d*pie maryny a raczej Zosi. 

P.S. Czy w tym temacie jest jakiś Woźny aby posprzatał ten rozpierdolnik? I piszących nie na temat wy***rdolił do innego tematu? 

Co te dni nastaly,myslalem ze to tylko kobitki maja fochy ale teraz widze ze i chlopy,

• Like 2

extrabyk    763
1 godzinę temu, JanuszTracz napisał:

Co te dni nastaly,myslalem ze to tylko kobitki maja fochy ale teraz widze ze i chlopy,

Jak baba ma te dni to i chłopu odbija a jak chłop baby nie ma to ciągle ma te dni xD

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się