Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetorki12    1932

No życie różne scenariusze pisze . Każdy robi jak uważa . Ja tu tylko swoje zdanie wyrażam i nie uważam że każdy musi myśleć  jak ja .

Meg5    344

Każdy tu wyraża swoje zdanie .  Jakie ono jest ,każdy też widzi ?   ;)

zetorki12    1932

Nom . Najważniejsze kto na końcu stwierdzi że miał rację . Chodź tego też ze sobą nie porówna , bo sytuacja może być zupełnie inna .

Kurde zaraz sam kazania zacznę pisać :P.

Sean    238

Moje zdanie jest niezmienne, biorąc sobie kogoś i chcąc żeby przeżył życie ze mną, trzeba się z nią podzielić tym co miałem czy teraz mamy razem, a nie przewidywać że zechce mnie wyrolować, owszem ludzie są różni i potrafią takie zaufanie wykorzystać, jednak ja bez zaufania nie widzę sensu małżeństwa, ale to jest wyłącznie moje zdanie i każdy ma prawo do swojego.     :)

• Like 1

Daria54321    11

Ciekawie do tego podchodzicie, jednak o wszystko trzeba dbać drodzy panowie ;) jeśli będziecie skąpi to żona nawet najlepsza po paru latach was zdradzi bo takie skompstwo prowadzi kobiete w myśl,że już nic dla was nie znaczy-nie mówię tu zaraz o gospodarstwie ale o głupich kwiatach czy skromnym prezencie no i najważniejsze żeby pani była zadowolona-to i szukać nie będzie xD:P

• Like 1
  • Thanks 1

damianzbr    976
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Tomasz78 napisał:

witam :) temat widze napięty,co by nie pisac sex i pieniądz  rządzą dzis  światem ,i znalezienie drugiej polówki ,takiej której można zaufać jest coraz cięższe

czy można powiedzieć że znalezienie jest trudniejsze? Nie wiemy z autopsji jak to wyglądało 80 lat temu więc tak mówić nie możemy.

Dzisiaj są przypadki że przepisanie gospodarstwa na dzieci po ślubie, pod żadnym pozorem w chwili przepisywania nie daje cienia obawy, a po kilku latach zmienia się w koszmar, tak samo jak są przypadki że przepisanie gospodarstwa już od samego początku wydaje się być nie pewne a do końca życia nic nadzwyczajnego się nie wydarzy.

Raczej jest to kwestia indywidualna. A obnoszenie się z nią na pierwszej ,,randce,, jest nie na miejscu. Wszystko to można tak rozegrać i bez intercyzy że oboje będą uwikłani, będą w szachu który uniemożliwi im fałszywe ruchy.

Po przepisaniu gospodarstwa, zastawić go z nowym małżonkiem na 3 krotność wartości i po problemie. Jak odchodzisz to wybieraj czy z połową kredytu i gospodarstwa, czy goły wesoła...?

Daria na twoim miejscu, czyli miejscu kobiety nie był bym tak zadowolony z tego co napisałaś. Bo może nie wiesz, ale to działa w obie str. Jeśli facet będzie zadowolony to i szukać nie będzie. A żonę skąpą nie koniecznie na pieniądze, nawet najlepszy mąż zdradzi.

Edytowano przez damianzbr
  • Like 1

Daria54321    11

Dobrze że nie jesteś ;) flustrujesz się? Kobiety częściej zdradzają niż męższczyźni ( kobiety po paru latach mają pierwsze takie myśli znudzenia,zapomnienia a jeszcze jak samiec nudziarz w łóżku to sorry####męższczyźni zazwyczj po 10-15latach....) tak to teraz jest i lepiej nie będzie taka nowoczesność to i kobiety inne :)

• Like 1

Roman4321    42
Napisano (edytowany)

Są razem jak jest miło i przyjemnie:/

A może jesteś smutną dziewczynką która wiecznie niezadowolona i ciagle mało i mało:S

Edytowano przez Roman4321
  • Haha 1

damianzbr    976

Ja za zwyczaj czytywałem z goła inne wyniki badań na temat ile polek a ilu polaków zdradza.

Czy się frustruje...? nieee. Bo ja od zawsze uważałem że jeśli kobieta zdradzi to koniec tematu i nie ma oczy rozmawiać oraz do czego wracać. A facet, jak to facet, zdradza tylko dla seksu. I tu już jest większe pole do manewrów z przebaczaniem i żalem za swoje grzechy.

bezbarwny    33
23 minuty temu, Daria54321 napisał:

Ciekawie do tego podchodzicie, jednak o wszystko trzeba dbać drodzy panowie ;)jeśli będziecie skąpi to żona nawet najlepsza po paru latach was zdradzi bo takie skompstwo prowadzi kobiete w myśl,że już nic dla was nie znaczy-nie mówię tu zaraz o gospodarstwie ale o głupich kwiatach czy skromnym prezencie no i najważniejsze żeby pani była zadowolona-to i szukać nie będzie xD:P

a już sądziłem, że żadna Dama z krwi i kości się tu nie zjawixD

oczywiście o mężczyzn dbać nie trzeba i dlatego mężczyzna zadbać o siebie musi sam;)

kto żyw i z głową na karku, niech w obliczu Darii wyznania, intercyzę podpisuje:D

Daria54321    11

Trzeba ciągle ogień podniecać zapytać czasami drugą stronę czego pragnie,co by chciała....a nie unosić się :)

Roman4321    42
Napisano (edytowany)

Pytala sie pani pewnego doktora, 
czy lepiej jest z rana, czy lepiej z wieczora? 
Z wieczora jest dobrze, by sie smacznie spalo 
a z rana poprawic, by sie pamietalo! 
9_9

Bo do pani trzeba fachowca, Siłę dwóch koni i spryt,

Bo do pani trzeba fachowca, Madam potrzebny jest byk, Cyk, Cyk:P

Edytowano przez Roman4321
  • Like 1

withanight    244
8 godzin temu, artur125 napisał:

raz dzienniexD

8 godzin temu, Daria54321 napisał:

Co? :o teraz to już kapituluje pa ;)

Za mało ? :D

• Like 1

zetorki12    1932
Napisano (edytowany)
9 godzin temu, Daria54321 napisał:

Trzeba ciągle ogień podniecać zapytać czasami drugą stronę czego pragnie,co by chciała....a nie unosić się :)

Yyyy - jak się podnieca ogień ?:ph34r:   Rozniecić , podsycić - to rozumiem , ale podniecać - to nie wiem .

Edytowano przez zetorki12

BoskiEllwaro    12
9 godzin temu, Daria54321 napisał:

Dobrze że nie jesteś ;) flustrujesz się? Kobiety częściej zdradzają niż męższczyźni ( kobiety po paru latach mają pierwsze takie myśli znudzenia,zapomnienia a jeszcze jak samiec nudziarz w łóżku to sorry####męższczyźni zazwyczj po 10-15latach....) tak to teraz jest i lepiej nie będzie taka nowoczesność to i kobiety inne :)

Nimfa 

Daria54321    11
Napisano (edytowany)

Rozpalajcie stos :D i zamówcie egzorcyzmy:P:P

Nie no tak poważnie co u mnie to rzdkość to ja bym podpisała:) nawet bym na to nalegała-

ale raz dziennie???:S

Edytowano przez Daria54321

Daria54321    11

Żona daje mężowi 50zł 
- idź i kup mi coś żebym była piękniejsza
- mąż wrócił najebany:D 

Takie to podejście ja myślami o kwiatach, prezentach,podróżach a wy??? Sado maso?

• Haha 1

Sean    238
Cytat

Takie to podejście ja myślami o kwiatach, prezentach,podróżach a wy??? 

Marzenia nic nie kosztują.    :P    :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się