Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RafaKdziela    135

Zbyszek ładnie pogonił Ewę.Jakie wymagania miała ,a tu zonk do domciu ...w końcu  .Ta Iwona też nie zagrzeje miejsca na gospodarstwie .

• Like 1

Sadek    446

Ale gruba ostro przeinwestowała 200 zł na sukienkę.

• Like 1
  • Thanks 1

jaco25    262

Grubej szybko wyszła słoma z butów, te teksty na górze już nie potrzebne, tak to jest jak ma się wybujałe ego nawet ta Elkę zatkało...

• Like 1

Uziu92    1356

ego adekwatne do rozmiaru, słoma z butów to juz jej wyszła jak wpitalała kanapke z mielonka czy tam mortadela w pierwszym odcinku :D

• Like 1
  • Haha 1

solek01    30

A matka Zbyszka jak się cieszyła jak ją pogonił, dziwna ta edycja 2 uczestników dotarła do końca w mocno okrojonym składzie.

• Like 1

bratrolnika    1863

gruba tak krzyczała że będzie zaraz odjeżdżać pierwszego dnia bo to nie jest dla niej miejsce, a jak ją pognał to wielce obrażona bo ona chciałaby być wybrana

coś mi się wydaje że ona i tą chudą nakręcała przeciwko Zbyszkowi, bo wyjechała to i jej zaraz się odmieniło

• Like 1

Thomas2135    1189

Solek cofnij się o stronę to zobaczysz linki i odpowiedź czemu ta edycja jest taka dziwna. U Karola czy Piotra zwykłe karierowiczki skaczące z programu do programu. Czysta reżyserka.

bratrolnika    1863

A oglądałas  wczorajszy odcinek i wcześniejsze ? Jeśli tak to sama powinnaś wiedzieć co było nie tak w ich zachowaniu

• Like 1

Daria54321    11

Krnąbrność ,lenistwo???? To widziałam... ale czy tylko to?

Edytowano przez Daria54321
  • Thanks 1

Uziu92    1356

zgłasza sie jedna z druga do programu gdzie to ROLNIK szuka zony, pozniej jedzie na miejsce i wydziwia, to po co sie zgłasza ? to tak jak ja bym wszedł do cukierni i chciał kupić kiełbasy i miał pretensje ze nie ma  :D Po za tym zachowanie i niektóre teksty tez nie były na miejscu :D

• Like 1

bratrolnika    1863

Wg mnie najgorsze było to ze same chciały się z chłopakiem zapoznać , potem narzekaly na to co niby według nich jest nie tak, chciały uciekać bo już wiedziały ze nic z tego nie będzie, a zaraz potem jak Zbyszek jednej z nich powiedział ze nic z tego nie będzie to jedna się wscieka ze na darmo tu jechała,ze nic jej z nim nie wyszło choć przypomnę ze sama mówiła ze nic z tego nie będzie pierwszego dnia pobytu, i wykosztowala się nie wiadomo jak bardzo, na kiecke za 200zl

• Like 1

lukejro    142

A wy tu się jaracie tym śmiesznym programem. Myślicie, że to co widzicie w TV to jest czysty spontan??? Nie zastanawialiście się ile sytuacji jest tam wyreżyserowane???

Uziu92    1356

nikt sie nie jara, widac ze rezyserka, nie ma takiego spontanu jak w 1 edycji .

Sadek    446
30 minut temu, Uziu92 napisał:

to tak jak ja bym wszedł do cukierni i chciał kupić kiełbasy i miał pretensje ze nie ma  :D

Dokładnie.

lukejro    142

hheheh No i o to właśnie chodzi. Moja siora pracuje w TV i kiedyś mi załatwiała wejścia na nagrania różnych programów. Wtedy takim hitem była Randka w ciemno. To były dopiero jaja. Trzy godziny nagrywania niespełna godzinnego programu. Pytania i odpowiedzi z kartek, kilka razy nagrywali te same kwestie bo ktoś zapomniał pytania albo się zaczął jąkać. I najlepsza publiczność "bierz dwójkę", "no co ty bierz jedynkę" hehehhe Ale później w  telewizji po montażu wyglądało to całkiem zgrabnie....

Także na takie programy trzeba patrzeć z przymrużeniem oka....:D

extrabyk    753

Wiadomo,że to wszystko ustawka ale co by nie mówić to mnie najbardziej szkoda w tej edycji Zbyszka i jego mamy. Widać,że to fajni, ciepli, mądrzy życiowo i pracowici ludzie a tu takie dwa wytłuki,że szok. Nawet nie chodzi mi o wygląd bo to akurat sprawa indywidualna i to co dla mnie wydaje się obrzydliwe może komuś się podobać więc tego nie mam co komentować...ale zachowanie tych "dam" i to co mówią to nawet nie jest słoma z butów...z ich ust leje się gnojówka i to w domu kogoś kto je tam zaprosił i gości dając im część siebie. Na tym przykładzie widać jak nisko upadły obecne obyczaje.

Ta o została marudziła w którymś odcinku,że to taki duży dom i ona nie wyobraża sobie,żeby to sprzątać...rozwiązanie tego problemu jest banalnie proste...niech wraca do swojej betonowej dziupli w jakimś blokowisku i więcej d*py nie zawraca porządnym ludziom na wsi.

Bartek933    51

Ja to oglądam żeby się pośmiać, często pokazują śmieszne sytuacje. Widzę też jak inni mieszkają i pracują. Najlepsi są Ci starsi uczestnicy, są bardziej ''konkretni''.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się