kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasx21    165

Co niektórzy to przeżywają te wybory jakby to o nich samych chodziło. Raczej wszyscy w tym programie wiedzą po co do niego przyszli, a że nie trafili na odpowiednie osoby to już inna sprawa, możecie sobie pisać i osądzać że ten fajny a ta ładna , no i co z tego skoro samemu zainteresowanemu ta osoba nie pasuje i niczyje gadanie tu nie pomoże.

 

A jeszcze swoją drogą, ten Tomuś jest tak żenujący, że aż żal na to patrzeć, w ogóle nie ma pojęcia o tym jak powinien się zachowywać, żeby zdobyć Monikę, typowy piesek , gdyby mu pokazała czarny i powiedziała ,że to biały pewnie też by jej racje przyznał :D


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

No u Tomka te komplementy jakieś takie strasznie sztuczne, Monika tak z przymrużeniem oka na nie reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Po obejrzeniu tego odcinka mam ochotę iść i sprawić wp.... Łysemu i Szymonowi.Ja Pi... Jacy Idioci.

Szczególnie Szymon. macie jakies namiary do Marysi? jak jeszcze jest wolna to zaraz napisze do niej


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    110

Ja też z bliskich okolic Przemyśla pochodzę także miły akcent w programie, szkoda że więcej Arłamów pokazali (pewnie sponsorował), niż Przemyśl.

Patrycja nie widać aby miała aż tak straszny charakter, myślę że idzie się z nią dogadać, tylko pewnie już jej w domu dokuczają że studia skończyła i wróciła bez chłopaka do domu. Najgorsze zaskoczenie to amisz, oczywiście na minus

 

O a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Ta miejscowość kojarzy mi sie z firma "kamix" nie polecam nikomu "przyjemności" z współpracy z nimi


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Po obejrzeniu tego odcinka mam ochotę iść i sprawić wp.... Łysemu i Szymonowi.Ja Pi... Jacy Idioci.

 

A niby z czym tacy idioci?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

a ja tam myślę że lepiej odpuścić jak ciągnąć na siłę, tym bardziej że ta Patrycja to widać kapryśna i uparta, i fochem przyszła i choćby Łysy się dwoił i troił to jej nie minęło

Marek luzak, i tak jak ktoś wcześniej napisał wyjdzie najlepiej z nich wszystkich, kobitki do niego piszą, ale już nie przy kamerach, żadnej spiny, żadnej sztuczności

Monika to sama nie wie czego chce, też już o tym tu pisali, że na początku za wolno, potem że za szybko, teraz że jej nie dogoni, sama nie wie czego chce

 

porzadnie na "koniu" powinna sie przejechac, wtedy bedzie wiedziec czego chce od zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

A niby z czym tacy idioci?

Zgłosili się do programu i zawracają dziewczyną Du....Sami nie wiedzą czego chcą.Jeden szuka ideałów które nie istnieją a drugi szuka partnerki do odmawiania wspólnie z teściową różańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Co to za zawracanie d*py, parę spotkań to coś zobowiązującego? Ludzie czasami mają weselicho ustalone i któraś strona się rozmyśla i trudno żyje się dalej. A ty ochajtałes się z pierwszą dziewczyną z którą się spotykałeś? I nie wiem skąd to twierdzenie, że szukają ideałów, pobyli trochę ze sobą w swoim towarzystwie i widzą, że to nie to, normalna sprawa tylko, że w obecności kamer.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

Faceci dali czadu Łukasz i szymon Łukasz widac ze mu sie szybko dowidziało i mu rozum wrócił jak sam mowił Szkoda mi Patrycji bo spoko dziewczyna sie wydaje i sympatyczna widac ze emocjonalna i potzrebuje uwagi faceta sam bym sie do niej odezwał chodz nie pamietam ile ma lat ale super dziewczyna moim zdaniem

Szymon chyba widzi jak to jest jak sie samemu nie decyduje tylko słucha mamusi a teraz nic mu nie wychodzi a widac ze ani Marysi do niego jak i jego do niej nie ciagnie i chyba najmniej z nia czasu spedzał a jednak ja wybrał a nie to mama wybrała

Tomek ma ostra spinke przed nia i nie chce urazic Moniki wiec sam wazy słowa i gada tylko cos czego mozna sie wyłuczyc no i widac ze za wszelka cene chce byc z kobieta ale na siłe mu nic nie wychodzi mało szczerosci duzo udawania i ładnych słowek 

Zbysiu jak Zbysiu zawsze z jajem i spoko

A Marek chyba najlepiej wyjdzie na tym ze sie pokazał w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

Patrycja to jak mówił Łukasz gwiazdorzy więcej , dobra z niej aktorka umie odegrać sceny (co ja powiem teraz mamusi i tatusiowi bo ciągle pytają o Łukasza ) . itd

Łukasz wcześniej twierdził że  chyba skrzywdził Anie bo jej nie wybrał i nie może jej spojrzeć w oczy , teraz twierdzi że skrzywdził Patrycję bo ja wybrał melodramat normalnie

Marysia raczej nie rzuciła  by pracy i szkoły widać to było w poprzednim odcinku i reakcję jej rodziców na coś takiego , i raczej propozycję przyjaźni przyjęła na spokojnie , gdyby padło na Ulę to wiadomo jak by to wyglądało jest emocjonalna i widać to było gdy Szymon jej nie wybrał  ,to co by się działo teraz gdyby zaproponował jej tylko przyjaźń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    110

pochodzę z Żurawicy

 

O to blisko,ja Bolestraszyce

Ta miejscowość kojarzy mi sie z firma "kamix" nie polecam nikomu "przyjemności" z współpracy z nimi

 

Jest w Zurawicy,a co tam się stało,jeszcze nic tam nie kupowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

porzadnie na "koniu" powinna sie przejechac, wtedy bedzie wiedziec czego chce od zycia biggrin.png

Taaaa  ,Monice potrzebny facet ,który jest na tak ,nim ona skończy zadawać pytanie  .  Od początku mówiła ,że chce mężczyznę ,którego nie będzie za rączkę prowadzić ,a Tomek niestety taki jest .  

Nie wiem czy zauważyłeś ,ale koni to ona ma parę ?   :D  

 

 

A Marek chyba najlepiej wyjdzie na tym ze sie pokazał w TV

Już wyszedł ,ale drzwiami .  :P  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

dla mnie ona po prostu nie wie czego chce i tyle, raz mowi ze chce konkretow, a raz ze za bardzo naciska i za szybko, zachowuje sie jak stara panna, a co do koni, to ona bardziej do nich wzdycha i sie slini niz do faceta, rozumiem ze pasja, ale bez przesady, chyba ze za araba(konia) wyjdzie. Co do reszty uczestników to juz tu zostało sporo powiedziane, lukasz wg mnie zle wybrał, a szymon speszył sie rodzicami swojej wybranki i skapitulował.

Edytowano przez Uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z wiekiem człowiek bardziej analizuje i ma większe wymagania .wink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

łukasz katastrofa ;/ jak można przez mies nie odezwać sie do dziewczyny a kobieta trafiła mu sie super rozgadana ładna itp i dobrrze  że mu wygadała wszystko przy kamerze bo burak z niego niesamowity ja jeździłem kiedyś 100 km do dziewczyny co tydz a on 60 km nie może pojechać to wstyd niesamowity po prostu ją olał. Szymon to samo wielki filozof a Marysia fajna dziewczyna może jej rodzice go troche wystraszyli ale jeśli Marysia chciała być z nim poznać bliżej to powinien o nią zadbać a nie olać ;/ Monika robi sie męcząca wiecznie gada że jaki to ona nie ma charakter a tomek stara sie i powinna też odwzajemnić a nie zgrywać królową. Zbigniew i Irenka super miło sie ogląda. Marek szkoda pisać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

dla mnie ona po prostu nie wie czego chce i tyle,

 

Etam nie wie czego chce, ona właśnie wie czego chce i nie dostaje tego od Tomka, dlatego tak się zachowuje. Po prostu wpakowała się w program i jakoś z twarzą musi wyjść ale gdyby nie kamery to pewnie po pierwszej randce, ta znajomość by się zakończyła.

 


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

markowi jak zadna nie pasowala to temat sie szybko zakonczyl, monice jak tomek nie pasuje to tez powinna to powiedziec i nie kombinowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Nie porównuj chłopa do baby...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta ''randka '' jest z regulaminem i jakby wszyscy się rozstali w połowie nagrywania ,to co byśmy oglądali ?  :P

Markowi i Annie pozwolili na szybsze zakończenie ,bo to nie była randka ,tylko obóz przetrwania . :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

dlaczego nie porownywac ? co bysmy ogladali ? moze cos ciekawszego by wymyslili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Ty jesteś żonaty i się pytasz czemu nie porównywać? No bez jaj :D


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Ta miejscowość kojarzy mi sie z firma "kamix" nie polecam nikomu "przyjemności" z współpracy z nimi

no ja bym napewno z tej "przyjemności" nie skorzystał ale zapewne ktoś tak, bo coś im tam z placu ubywa. Dawno temu chciałem coś kupić, ale nie dało się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj