Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
staszek131415    2014

No to ja mam szczęście. Dziecko wychowane , żona wróciła do pracy, wygląda jak marzenie, dom ogarnięty. 

Ja osobiście nie wyobrażam sobie "uwiązać" żony w domu jeżeli chciałaby pracować. Akurat moja nie wyobraża sobie życia "gosposi" i chwała jej za to. Zanudziłbym się z kurą domową. 

Ty nie masz gospoarstwa a co najwyżej nim zarządzasz więc wielu rzeczy nie rozumiesz ;)

Magronowa    0

A według mnie ta edycja jest mega nudna. Te chłopy jakieś takie niewydarzone, jak nie stary zbok to brudas. Poprzednie edycje były jednak o wiele ciekawsze.

Pajej    50

A ja po reakcji Tomka na randce widzę, że to wszystko jednak jest reżyserowane.

Przecież Tomek od początku najbardziej pasował do Moniki widać było, że mu zależy a tutaj raptem odpuścił - wątpię.

Jak pewnie sami zauważyliście już 2-3 odcinki temu było widać, że Tomek do niej pasuje i dlatego teraz wprowadzają takie zamieszanie aby był dreszczyk emocji :-)

Odnośnie Roberta to wydaje się spoko chłopak ale tak jak powiedział na początku on przyjechał na wakacje :-)

skąd wiesz co sie dzieje poza kamerami może cos sie wydarzyło i stąd ta reakcja. Pamietasz Grzeska z I edycji?

lukasx21    125

Generalnie nuda. Jeżeli chodzi o Monikę i jej kandydatów to i ona i oni i nawet Halinka wiedzą, że to nie jest to, ale skoro wpakowali się w ten program to muszą jakoś do końca dotrwać

U Marka, żadna z kandydatek również się nie nadaje  Marek o tym wie i one o tym wiedzą. Fajnie skomentował to jego syn, "Wszystkie fajne ale żadna nie podpasowywująca :D " No może Beatka była by chętna, ale w świetle informacji z Pudelka to raczej nie tyle na Marka co na jego 200 ha ;)

U Łukasza moim zdaniem najbardziej urocza jest Patrycja chociaż na gospodarce to średnio ją widzę jako Panią Domu zresztą też :D Ale w innych rolach jak najbardziej :D

Zbychu jak to Zbychu, podobno po programie mają kręcić film z jego udziałem pt "50 twarzy Zbyszka" :D

Co do Szymona, to te dziewczyny niezbyt urodziwe, no może poza tą jedną Ulą chyba, pod warunkiem, że zęby by wybieliła :D Z tym, że całe to towarzystwo jest takie świętoyebliwe ,że jakoś słabo widzę tu jakiś podryw, a nawet gdyby coś to pewnie zaraz by szli wszyscy do spowiedzi, a potem krzyżem przed ołtarzem jak kilka minut wcześniej ksiądz w Wilkowyjach :D

PS Będąc na miejscu Chłopaków Moniki, to ja bym się raczej jej koleżankami zainteresował ;) Szczególnie ta czarnulka była pociągajaca :D

Edytowano przez lukasx21

Ansja    309

Moze mnie teraz bardzo skrytykujecie za to co napisze.

Znam kilku ksiezy i z nimi mozna naprawde fajnie porozmawiac na wiele tematow np,rolnictwie,budownictwie,mechanice,codziennym zyciu,sporcie itp,Bez zadnego skrepowania czy tez,ze to ksiadz to nie wypada o tym mowic. Dla mnie ten Szymon to jakis nawiedzony jest chyba,tylko wszystko sprowadza do Boga.Wiara jest wazna,lecz az tak sie z nia unosic?Zaczynam myslec,ze to jest robienie czegos na pokaz bardziej okazujac,ze jest lepszy niz wszyscy inni ludzie,ktorzy sa wierzacy chodza do kosciola,lecz robia to jednak bardziej skrycie i pokornie.Czesto jednak ci az tak swietobliwi maja to drugie oblicze,ze ich postepowanie jest bardzo sprzeczne z tym unoszeniem sie wiary w Boga,bo widza tylko w sobie idal a wszystkimi wokol gardza.

knoro93    165

Durnoty gadasz. Naprawde myslisz ze Szymon mowi tak o Bogu a nie inaczej bo chce pokazac ze jest lepszy od innych. Smieszna jest Twoja teza. Wedlug mnie jest naturalny nic nie gra zachowuje sie i rozmawia tak jak czuje a to ze ma takie podejscie do Boga a nie inne to tylko pozazdroscic. Skad wgl wiesz o czym gadaja po za kamerami bylas tam ?

Dla mnie ogolnie dziwne zachowanie Tomka byl ostro za Monika a tu raptem sytuacje sie odwracaja smierdzi mi to z daleka.

Pieceofmind    12

Tylko Szymon podchodzi do sprawy na serio. Kandydatki ma wspaniałe, w ogóle Marysia i Ula, bo ta trzecia jednak założyła maskę (wystudiowane wypowiedzi, mimika twarzy).

Chłopak cierpi na maksa bo wie, że któraś to odchoruje, szkoda że dwie są fajne, gdyby była jedna mieliby już jedną długą randkę...

Ech co ja piszę przecież już po wszystkim, ciekawe którą wybrał i czy czasem nie żałuję, że zdecydował się akurat na tę.

A swoją drogą jakoś w tej edycji nie słychać tu na AF, żeby ktoś znał, sąsiadował, czy cos wiedział o kandydatach/ kandydatkach, a w poprzednich edycjach zdarzało się...

Ansja    309

Knoro zle interpretujesz moja wypowiedź,odnosze sie do ogółu nie tylko do Szymona.
Oczywistością przeciez jest,ze wszystko co jest pokazane w kilku minutach to tylko część realiow codziennego zycia..A to co sie dzieje poza kamerami nikt nie wiem.Owszem Lukasz Rzucidlo troche ujawnił kulisy calego programu jak to wyglada,bo poza kamerami moze faktycznie nie jest tak fajnie i bajkowo,wowczas sa te prawdziwe charaktry uczestnikow.,Niestety ciezko jest tez poznac sie choc minimalnie w ciągu kilku dni.
To,ze Tomek od Moniki troche poszedl na dystans jeszcze o niczym nie swiadczy.

Edytowano przez Ansja

emilko    19

Pamiętajcie o jednym, postrzegacie ich tak jak wam każe telewizja. Jaka jest naprawdę  - trudno powiedzieć.

Pajej    50

Tylko Szymon podchodzi do sprawy na serio. Kandydatki ma wspaniałe, w ogóle Marysia i Ula, bo ta trzecia jednak założyła maskę (wystudiowane wypowiedzi, mimika twarzy).

Chłopak cierpi na maksa bo wie, że któraś to odchoruje, szkoda że dwie są fajne, gdyby była jedna mieliby już jedną długą randkę...

Ech co ja piszę przecież już po wszystkim, ciekawe którą wybrał i czy czasem nie żałuję, że zdecydował się akurat na tę.

A swoją drogą jakoś w tej edycji nie słychać tu na AF, żeby ktoś znał, sąsiadował, czy cos wiedział o kandydatach/ kandydatkach, a w poprzednich edycjach zdarzało się...

też jestem ciekaw która wybrał ja zainteresowałbym sie to drugą. :)  pocieszyłbym :D

west    45

Szymon wybrał Marysię kręcili u nas odcinek z wizytą rolnika u kandydatki.

Thomas2135    1186

Szymonek wybrał, czy mamusia mu wybrała po tym gradobiciu pytań? Widocznie Marysia bardziej bogobojna i do mamus podobna.
Zauważyliście w zapowiedzi kolejnego odcika jak Tomek wyjeźdżał z pokoju z walizką?

michal1993    350

Oni obaj chyba wyjeżdżali z tego co zauważyłem. Z tego co pamiętam to teraz powinni wszyscy wyjechać a potem odwiedziny u wybranki/wybranka.

Ate    23

wyjeżdżali oboje. A Monika mówiła że "już wybrała kandydata, tylko nie wie czy on tego chce". A na randce z Tomkiem, facetowi trochę nie wyszło. Mam nadzieję, że go wybierze i chłopak się otworzy ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się